Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.04.18, 03:07   #18
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1336
Ettiği Teşekkür: 52632
Aldığı Teşekkür: 45812
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: ReaL Usulü Kırmızı Biberli Fava Bakla Tarifi ve Baklanın Sağlığa Yar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Canım @Aristo'm. Çok konuda tedbirliyim, buzluktabütçeme göre; balık var, et var, kıyma var. Canım çekerse, saat kaç olursa olsun, kalkar yaparım. Nasılsa ben da saat mevhumu yok.

Ama bu fava pek de can çektirecek bir yiyecek değil yahu, senin karnın acıkmış, bahane arıyorsun bence...

İzmir taraflarına bir gel, sana denize hemen sıfır bir yerde balık yedireceğim, hayatın boyunca unutamayacaksın...

Abi İzmir, Ankara-Bodrum arasında yanında başkaları olunca çok terso geliyor.

Geçen yaz ''şu başımdakileri savayım da abimle bir masa başında oturayım'' diye çok istemiştim ama başındakileri de 'hadi kış-kış' diye savamıyorsun.

Ama bir gün ki fazla da sürmez, sen rakını içeceksin bir masada ben de karşında evde yapma votkamı.