Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.05.18, 16:48   #879
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6606
Ettiği Teşekkür: 104275
Aldığı Teşekkür: 148452
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bahçemde Dört Mevsim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tura Mesajı göster
@Canan, en büyük zenginliğin bahçen ve oraya verdiğin emeğin. Eline sağlık.
Teşekkür ederim Tura.

Söylediklerine katılıyorum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster

Şampanyayı görünce; Allahhh, dedim.

Canan nihayet paraya kıydı, bahçede mangal yakıyor

Mangal ve şampanya ne alakaysa ama napiim!, aklıma öyle geldi . Dervişin fikri ne ise zikri odur

Dön dolaş aynı çiçekler olsun, bıkılmaz bu konudan.

Gerçi hiç övünmüyorsun, ballandıra ballandıra anlatır insan bu bahçeyi ya hu..

Bir misinadan roman yazan bu adama bahçende mangal, -hadi barbekü diyelim sizin deyişinizle- yakıp, iki duble rakı salsan....

Bahçeyi anlatırken forumda, Gül Baba'dan dem vurup, sarı kırmızı lalelerden girer GALATASARAY'ın şampiyonluğundan çıkarım 3 fotoğrafla.

Kapatma sen bu konuyu kapatma..

Arada bir sarı kırmızı çiçeklere, börtü böceklere bakıp içimiz açılır.. Gerçi börtü böcek göremedim çiçeklerinde ama neyse..

Hayatım boyunca övünmeyi hiç beceremedim devgili Dilaver. Gerek de görmedim hiç.

''Bir misinadan roman yazmışsın'' sözü bana aitti galiba
Neyapayım, benim senin gibi dilim edebiyat yapamıyor.
İch bin ausländer
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Umut Mesajı göster
@Tura Canan'in bahcede bulunan cicekler cicekcilerde yoktur belki. Emeklerine saglik, Tura senin bahcede zengin seninde ellerine saglik.
Sağol Umut.

Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.