Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.05.18, 22:43   #7962
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1516
Ettiği Teşekkür: 29166
Aldığı Teşekkür: 33224
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İçinden Geçeni Söyle

İlk kez dişim çekildiydi 4 gün önce..

"40 yıllık doktorum böyle kök görmedim" deyip sürekli asılması bir yana.. Kadın kan ter içinde kaldı..

parça parça çıkardı lanet olsun.

Bir implant için çekeceğim çile bu galiba. Hala geçmedi. Dilimle dokunayım o boşlukta o iğrenç bir yumuşakça gibi birşey var.. ağrı felan yok ama bugün cips yememle gene oraya battı az kanadı şimdi gene az ağrı var. Gıcık birşey..

3-4 ay sonra implant tabi.. Parasına hiç girmiyorum. Altın sanki anasını satayım..

Sinüzit bir yandan, bu bir yandan eskiden brutal vokal yapabilen ben artık yapamıyorum sinüzit yüzünden. KBB doktoru da ona ameliyat derse kendi kafama sıkmayı düşünüyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.