Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.05.18, 23:51   #7964
Insanlikarayan
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 362
Ettiği Teşekkür: 135044
Aldığı Teşekkür: 45257
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İçinden Geçeni Söyle

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
İlk kez dişim çekildiydi 4 gün önce..

"40 yıllık doktorum böyle kök görmedim" deyip sürekli asılması bir yana.. Kadın kan ter içinde kaldı..

parça parça çıkardı lanet olsun.

Bir implant için çekeceğim çile bu galiba. Hala geçmedi. Dilimle dokunayım o boşlukta o iğrenç bir yumuşakça gibi birşey var.. ağrı felan yok ama bugün cips yememle gene oraya battı az kanadı şimdi gene az ağrı var. Gıcık birşey..

3-4 ay sonra implant tabi.. Parasına hiç girmiyorum. Altın sanki anasını satayım..

Sinüzit bir yandan, bu bir yandan eskiden brutal vokal yapabilen ben artık yapamıyorum sinüzit yüzünden. KBB doktoru da ona ameliyat derse kendi kafama sıkmayı düşünüyorum.

Ilk önce Gecmis olsun deyip, Parasini sormadan edemedim.

Bende birkac tane Implant yaptirmak istiyorumda.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.