Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.05.18, 02:47   #7968
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1349
Ettiği Teşekkür: 53058
Aldığı Teşekkür: 46082
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İçinden Geçeni Söyle

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
İlk kez dişim çekildiydi 4 gün önce..

"40 yıllık doktorum böyle kök görmedim" deyip sürekli asılması bir yana.. Kadın kan ter içinde kaldı..

parça parça çıkardı lanet olsun.

Bir implant için çekeceğim çile bu galiba. Hala geçmedi. Dilimle dokunayım o boşlukta o iğrenç bir yumuşakça gibi birşey var.. ağrı felan yok ama bugün cips yememle gene oraya battı az kanadı şimdi gene az ağrı var. Gıcık birşey..

3-4 ay sonra implant tabi.. Parasına hiç girmiyorum. Altın sanki anasını satayım..

Sinüzit bir yandan, bu bir yandan eskiden brutal vokal yapabilen ben artık yapamıyorum sinüzit yüzünden. KBB doktoru da ona ameliyat derse kendi kafama sıkmayı düşünüyorum.
Hep o bana yazdığın terso cevapların bedeli bu... Takdiri ilahi...

Şaka şaka.. Kafayı takma. 2-3 haftaya kalmaz hepsi düzelir.