Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.06.18, 02:28   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1561
Ettiği Teşekkür: 62541
Aldığı Teşekkür: 52906
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dertleşme… | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi hasbelkader Mesajı göster
Neyse dostum, olan oldu, Çatı aday konusunu yukarıda açıkladım.CHP veya SPden kimse Akşener'e '''Çatı adayımız ol!' demedi.
''Çatı adayı olur musunuz?'' sorusunu İsmail Küçükkaya soruyor.
Üstelik bir kez daha söylüyorum, Akşener ''Çatı adayı olmak istemiyorum!'' diye bile yırtınsa bile,

Aklı başında CHP yönetimi ve İnce,
Bu seçimin çok önemi olduğunu, sol bir adayın seçilemiyeceğini ve Akşener'in önünün kesileceğini bilmeli ve CHP aday çıkarmamalı, İnce aday olmamalıydı.
Benim tavrımı başından beri biliyorsun. Meral Akşener' in kazanma şansını yüksek görüyordum ama ''her parti kendi cumhurbaşkanı adayıyla seçime katılsın, ben çatı adayı olmam'' dediği anda ona olan desteğimi mecburen kestim.

Çünkü onun çatı adayı olması CHP-iyi Pari arasındaki görüşmelerde gündeme geldi. Kabul etse çatı adayı olacaktı.

Kadın bir köylü kurnazlığı yapıp CHP' den bile yardım aldı ama lafa bak ''ben halkın desteğini arkamda görmek istiyorum!''

Lafa bak!

Çatı adayı Erdoğan' ın işine gelmezmiş falan...

Bu beyinsiz kadın böyle bir tavır alınca CHP ne yapsın?