Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.06.18, 02:47   #10
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1560
Ettiği Teşekkür: 62272
Aldığı Teşekkür: 52802
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dertleşme… | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi hasbelkader Mesajı göster
Yapma dostum, sen uyanık adamsın.
Bu sözler sağ seçmene söylenmiş, çok doğru sözler.
Kadın sağ seçmene diyor ki;

Ben CHP'nin yandaşı değilim, halk desteği isterim (Hangi halk, sol değil herhalde) CHP'nin desteğiyle ayakta kaldığı, seçime girdiği fazlaca vurgulanırsa sağ seçmen oy vermezzzzzz.
Bu sözlerle sağ seçmene hitabediyor.
Yani ''Ben sol değilim, CHP'nin yandaşı değilim, bana oy verin! diyor.

Böyle demez de ben de CHP gibi solu benmsiyorum artık biz birlikte olduk derse sağ seçmen oy mu verir.

Kaldı ki, tekrar ediyorum.,
Kadın kapris yapsa bile, Kadın aptalca davransa bile;
CHP yönetimi, uçuruma giden bir ülkeyi yolundan çevirebilmek adına,kadın kapris yapıyor diye, ülkenin geleceği ile kumar oynamaya hakkı yoktu, olamazdı da,
NE SÖYLEM YAPILIRSA YAPILSIN CHP ADAY ÇI KAR MA MA LIY DI!

Tartışmamız, insanlıkarayanın tartışmalarına dönmeye başladı dostum, o nedenle fazla uzatmak istemiyorum.
Yok yok...

Bizim tartışmalarımız o kişinin tartışmalarına dönüşmez. Hem de asla dönüşmez.

Neticede görüşlerimizi açıkça ve içimizden ne geçiyorsa ona göre yazdık.

Artık değerlendirmeyi de okuyanlara bırakacağız.

Ve @hasbelkader iyi ki varsın.

Sen ve senin gibi insanlarla konuşarak, tartışarak, fikirlerimizi vuruşturarak daha ileri seviyelerde siyaset yapabilme kapasitemizi artırdığımızı düşünüyorum.

Hakikaten iyi ki varsın can dostum ve yoldaşım...