Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.10.18, 01:10   #6
Supernatural
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 936
Ettiği Teşekkür: 18925
Aldığı Teşekkür: 26471
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Rosebud'u Gören veya Haber Alan Var mı?

Çok sevgili dostlarım...
Tahmin etmesi çok zor değildi ama arkasında kendisini düşünen insanlar bıraktığını görmek beni çok mutlu etti inanın, çok teşekkür ederim...
Aslında tek bir sebebi yok, o kadar çok şey üst üste geldi ki anlatamam...
Bütün bunların üzerine en son, kulağımdaki rahatsızlığın tekrarlaması işi iyice uzattı, belki buna o kadar şeyin üst üste gelmesi sebep oldu bilemiyorum, halâ çok iyi olmamama rağmen artık çok uzadığını düşündüğümden girmemezlik yapamazdım,
Sizlerin düşündüğü gibi foruma girmemi engelleyecek çok önemli bir sağlık durumu olmadı merak etmeyin, annemin sağlığı da iyi çok şükür, dünyevi işler işte, hep bir şeylerle mücadele ediyorsunuz...
Her şeye rağmen yine de ara sıra foruma girebilirdim belki fakat siyasi açıdan umutsuzluk ötesinde bir noktada olmamın getirdiği isteksizlik foruma girmemi hep engelledi.
Beni düşündüğünüz için hepinize tekrar tek tek teşekkür ediyorum ve iyi ki varsınız diyorum, bundan sonra daha sık yazarım ama girmeden önce biraz sayfaları karıştırmıştım orada yeni bir arkadaşın forumdaki isteksizliğe dair çiçek böcek eleştirisine rastladım ve işte tam da öyle çiçek böcek konularına daha fazla ağırlık vereceğim çünkü dediğim gibi yaşadığım şeyi umutsuzlukla anlatmak mümkün değil...
Bu arada siyasi konuları da hemen hemen hiç takip etmedim, ne haber izledim ne de haber programlarını, bildiğim şeyler hep yüzeysel.
Ülke; siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel, demografik, jeolojik açılardan tam anlamıyla iflâs etmiş durumda, en üzücü durum ise en azından ülkenin yarısının bunun farkında olmaması... Hep derdim ki bu ülke dibi görmeden düzelemez diye fakat Levent Gültekin'in bir tespitine katılmamak mümkün değil, diyordu ki: '' Hiçbir zaman dibi görmeyeceğiz çünkü Türkiye dikey bir çöküş değil yatay bir çöküş yaşıyor.''
Her neyse sözün özü ne söylesek boş tekrar sizlerle bir arada olma fırsatını yakaladığım için çok mutluyum, o, bu derken sizleri de ihmal ettim kusuruma bakmayın artık.

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.