Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.10.18, 00:54   #15
Supernatural
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 936
Ettiği Teşekkür: 18925
Aldığı Teşekkür: 26471
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Rosebud'u Gören veya Haber Alan Var mı?

Tekrar hepinize çok teşekkür ederim ilginiz için valla @Canan çok spontane gelişti yani girmeyeyim diye bir niyetim yoktu, önce şu evin mantolama işini verdiğimiz yaratıkla savaştık, sonra bizim 1. katta oturan köylü kurnazlarının evlerini sattıkları Suriye'lilerin 1 aydır tadilât adında yaptıkları işkenceyle savaşıyoruz halâ, bende sinir minir kalmayınca son 10-15 gündür de hem kulağım hem midemle uğraşıyorum yani anlayacağın o kadar sinirim üzerimde ki burada yazacak hal de bulamadım kendimde, yani şu ay öyle hızlı geçti ki ben alışık değilim bu kadar hızlı yaşamaya bocaladım aklıma gelmedi bir haber vermek.
Neyse yine aranızda olmaktan sevinçliyim ama midem çok zorluyor beni stres de tetikliyor...
İşte böyle umarım sizler iyisinizdir o güzel bahçeni özledim @Canan bir ara onu da ziyaret edeceğim.

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.