Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.12.18, 19:21   #2
Cimcimecik
Uzman Üye

Cimcimecik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 57
Ettiği Teşekkür: 812
Aldığı Teşekkür: 2894
Rep Derecesi : Cimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Poşet | Yılmaz Özdil

"Plastik poşet kararını alkışlıyorum ama…
Bana sorarsanız, çevreyi samimiyetle korumak istiyorsak, en önce Akp'yi bez torbaya koymak lazım!"
Y.Özdil

İşte ben bu tür adamların bu tarzını beğenmiyorum. Çevreyi korumak istiyorsak akp'yi bez torbaya koyalımmış. Ama bu adamın ve onun gibilerin derdi çevreyi korumak değil. Öyle olsaydı çevreyi korumanın yolunun, Akdeniz'i en çok kirleten ülkenin yurttaşı olarak poşet yasasını daha "ama"sız savunması gerektiğini idrak edebilirdi pekala.

Akp'yi bez torbaya koymak istiyorsa buyursun koysun. Ama o partiye oy veren milyorlarca seçmeni ne yapacak? Onları da mı bez torbaya veya poşete koyacak? Bu onun gibilerin umurunda bile değil.

Bu adam çevreyi gerçekten düşünüyor olsaydı şunu derdi: düzen partilerini bez torbaya nasıl koyabiliriz?

Bertrand Russell
Cimcimecik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Cimcimecik'in Mesajına Teşekkür Etti.