Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.12.18, 00:14   #8
Aquila
Üye

Aquila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 36
Ettiği Teşekkür: 235
Aldığı Teşekkür: 372
Rep Derecesi : Aquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardırAquila şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sinyalizasyon Yok mu? | Yılmaz Özdil

Makasçı Osman.Y, Ben panodanelektrik kontrollü makasın işleyişini daha önce görmemiştim eğitimini de almadım dedi.

9 kişinin hayatını kaybettiğini, 86 kişinin yaralandı, 3 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınanlardan Makasçı Osman.Y, Ben panodan elektrik kontrollü makasın işleyişini daha önce görmemiştim eğitimini de almadım dedi.

1960 lı yıllara kadar Eskişehirde, Ankarada Demiryolu Meslek lisesi vardı bu liselerde TCDD için nitelikli eleman yetiştirilirdi, 1960 tan sonra bu liseler kaldırıldı, şimdi nitelikli eleman değil torpilli eleman alınıyor, bence bu makasçıya ceza vermemek lazım, bu makasçıyı eğitimini almadığı, nasıl kullanılacağını bilmediği bir makasa makasçı olarak tayin edenler cezalandırılmalıdır.