Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.12.18, 01:08   #43
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 860
Ettiği Teşekkür: 34835
Aldığı Teşekkür: 39980
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kabadayi
Standart Cevap: TDK Yeni Sözcükler Üretti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cimcimecik Mesajı göster
Madem biliyorsunuz, neden "burada ünlem işaretleriyle konuşan insanlar değiliz" diyorsunuz? Ünlem işareti gerekiyorsa kullanılır, gerekmiyorsa da kullanılmaması gerekir tabii ki.

Neyse... silin isterseniz bu yazışmalarımızı. Konuyu dağıtmış olduk istemeden.
Burada bizler birbirimize "bağırma mânâsına gelecek şekilde ünlem işareti kullanmıyoruz." Bu forum kuralı olmasının dışında aynı zamanda bir görgü kuralıdır. Lafın tamamının yazılmasını istiyorsunuz galiba. Lafın tamamı yoksa kendi kendinize lafı tamamlama misyonu ediniyorsunuz. Az sözle de çok şey anlatılabiliyor oysa güzel Türkçemizde. Mesela benim ilk alıntıladığınız yorumumda ne dediğimi herkes anladı. Ama siz (size göre) ekleme yapma ihtiyacı duydunuz. Oysa ben az söz ile anlattım zaten ne demek istediğimi.

Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.