Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.19, 16:02   #31
Supernatural
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 936
Ettiği Teşekkür: 18660
Aldığı Teşekkür: 26415
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kelime; Nerden Nereye...

Yav sorma gece 12'den sonra yazmama kuralımı bir süredir ihlâl ediyorum ama cezasını da çekiyorum, bugün hiç iyi değilim hasta gibiyim yüzüm gözüm falan şişti, kalbim çok fazla extra systol yaptı, korktum o yüzden, tekrar bir düzene sokmam gerekiyor bu uyku konusunu.

Senin yazını görünce biraz takılayım cimcime teyzemize dedim sonra Aristo da katıldı ama gece çok güldüm inan gözlerimden yaşlar geldi gülmekten.
Bilseydin kalırdın bence, biz çok eğlendik. Allah da seni eğlendirsin ne diyeyim.
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti