Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.19, 21:40   #5
Bursalı68
Uzman Üye

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 67
Ettiği Teşekkür: 4748
Aldığı Teşekkür: 4003
Rep Derecesi : Bursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kur'ane Mehcura...!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster
Teşekkür ederim anlayışınız için sevgili Bursalı. Ben de burada olmayan birisi hakkında konuşmak değil tabi derdim. Yazıyı okuyunca kendi bakışımı yansıtmak istedim.

'İki ayaklı Tanrı' şeklindeki sosyal-kültürel eleştirinizle neyi kastettiğinizi anlıyorum aslında. Ancak, bunu biraz daha somut ve örnek olaylarla konuşup yazarsak, ortak kanaatlerimiz mutlaka olabilir. Ancak, söz konusu insanların hakkını yemiş olma ihtimalimiz vardır ve hakkaniyete dair kaygımı dile getirmek istedim.
Merhaba,

Sevgili Livan, buna gerek görmüyorum...Sonuçta tartışmalarda " bilgi olmadan fikir üretme " de kabul görüyor...Dolayısıyla emek vermeye gerek görmüyorum...Kestirmeden " benim düşüncemdir " deyip geçeyim, kabul görür, görmez, çok önemli değil....

Sağlıcakla kalınız...