Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.19, 18:16   #6
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

NaNaNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1357
Ettiği Teşekkür: 34011
Aldığı Teşekkür: 29509
Rep Derecesi : NaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Mutlu
Standart Cevap: Fibromiyalji için hangi bölüme/doktora gidilir?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Geçmiş olsun @NaNaNe, ben de uzun zamandır şüpheleniyorum bu hastalıktan, aynen sabahları dayak yemiş gibi kalkıyorum ne kadar uyursam uyuyayım, hiç uyumamış gibiyim, sık sık bölünüyor uykum ve tekrar uykuya dalmak çok zor oluyor, her uyanışımda korkunç bir çarpıntıyla uyanıyorum, kalkar kalkmaz nabzımı saymadım ama 100 ün üzerinde muhtemelen 120'ye çıkıyor, uyandıktan sonra yarım saat içinde kademeli olarak düşüyor, aslında gündüzleri de bazı zamanlar 85-90'a çıktığı oluyor.

Çok detaylı bir hastalık, her doktor bilmiyor bu hastalığı tam olarak, yazıda söylediği gibi Romatolog lâzım ama Romatoloji dalı neredeyse kayboldu çok ender hastanelerde var.

Aşağıdaki adreste biraz daha detaylı bilgi var bakabilirsin:

https://www.memorial.com.tr/saglik-r.../fibromiyalji/
Çok teşekkuŕ ederim bu konu hakkında nerde bir makale görsem okuyorum.çoğu semptomları uyuyor bende çarpıntı yok sadece ağrı ve hareket kısitlilıgi var hareket ettikçe açiliyorum. bakalim doktor bu sefer ne diyecek.

Ben fizik ve rehabilitasyon bölümüne gidiyorum tanıyı o koydu.@Rosebud

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NaNaNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.