Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.05.19, 00:45   #9323
Rosebud
Müdavim

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 849
Ettiği Teşekkür: 19936
Aldığı Teşekkür: 23062
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İçinden Geçeni Söyle

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi NaNaNe Mesajı göster
Geçmiş olsun @Rosebud nedeni anlaşılmış çözümü kolay olur.
Bende de D vitamin eksik hani konsantre damla olanından kullanıyorum o iyi.Daha önce de bahsetmiştim.Son gittiğimde doktara sordum ne zaman ara veriyim.diye ara verme arada bir mesela iki gün içme üçüncü gün iç dedi.
Birde magnezyum içiyorum.
Azda olsa kilonda fazlalık varmı ?
Eğer var ise d vitamin eksikliği vermeyi engelliyormuş şimdi vitamini kullanınca biraz kilo verebilirsin buna şaşırma.Özellikle manezyumla d vitamini birlikte kullanınca baya etkili oluyor.Üstünden atamadığın kilo var ise gidiyor.

Sağol Nanane. doktor vermese de ben de o damladan aldım zaten, magnezyumuma bakmak istemedi o çok uç bir konu, şimdi önce bunu halledelim dedi, sanırım anlattıklarımdan sorunun daha çok bu saydığım üçünden kaynaklandığını anladı.
Evet kilo da ne demek sürekli yiyorum çok fena göbek yaptım, hatta anneme söyleyip duruyordum ne oldu bana eskiden verirdim kilo şimdi veremiyorum diye. demek ondanmış.
Şimdi kızacak bana ilacı kendi kafamdan aldım diye ama yaklaşık 10 yıllık bir hikâye, eksikliğinin daha fazla zarar vermesini istemedim.
Sabahları içilmesi gerekiyormuş o yüzden yarın başlayacağım D vitaminine.

Her şey güzel olacak Ekrem abi...
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.