Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.05.19, 01:04   #10
Bursalı68
Moderator

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 112
Ettiği Teşekkür: 6496
Aldığı Teşekkür: 5074
Rep Derecesi : Bursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Tavuk Dönerle İlgili Korkutan Açıklama

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
İskender döner dediğim Bursa'nın meşhur İskender kebabı, yaprak döner yani, ekmek arası değil, ekmek arası da yapılıyor ama pahalı olduğu için daha çok kıymadan yapılan döneri ekmek arası yapıyorlar, onlar da zaten İskender değil İskender kebap bir marka çünkü, üzerine mis gibi kızdırılmış tereyağ dökülür tercihen de yoğurt koyulur ama ben yoğurtlu sevmem hem kebabı soğutuyor hem de o güzelim tadını alamıyorum o yüzden yoğurtsuz yerim, muhtemelen sen de ondan yemişsin.

Şöyle bir şey valla şimdi olsa yumulurdum hemen.

Merhaba,

İskender İskenderoğlu'nun orijinal yeri Ali Osman Sönme İş Merkezinin tam arkasındaydı (değişmemiş ise tabii, uzun zamandır gitmiyorum)…

Ancak o hakiki İskender et ile arası çok iyi olmayana biraz ağır gelebilir çünkü direkt et dönerdir...

Sağlıcakla kalınız...
4 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.