Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.07.19, 20:49   #1
Supernatural
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 936
Ettiği Teşekkür: 18924
Aldığı Teşekkür: 26480
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Monitör Tavsiyesi

Bir süredir 27 inch IPS ekran yeni bir monitör araştırması yapıyorum fakat uzun süredir monitörlerden uzak kalmış olmalıyım ki bir tane bile Glossy ekran monitör bulamadım, hep o lânet olası Antiglare mat ekranlar, binlerce lira para vereceksin mahvolmuş bir kontrast, grileşmiş siyahlar ve soluk renklerle rezil bir görüntü sahibi olacaksın...
Ne için!
Yansıma yapmıyormuş!!!
Sanki sokağa kuracağım monitörü.
3000 TL'lik monitörlere bakıyorum YouTube'dan, benim şu anda kullandığım DELL S2340L model monitörümün yanında çöp.
Parlak ekran artık üretilmiyor mu yoksa ben mi bulamıyorum anlamadım gitti!
Her neyse sinirlendim kaptırdım gidiyorum, üretiliyorsa eğer bana bir parlak ekran 27 inch İPS monitör tavsiye edecek arkadaş arıyorum.

Ha unutmadan bir de Display Port girişi mutlaka olsun.
Çok şey istedim galiba.

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.