Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.19, 16:49   #94
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

NaNaNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1333
Ettiği Teşekkür: 33545
Aldığı Teşekkür: 28947
Rep Derecesi : NaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Sağlık İle İlgili Sorunlarımız ve Çözüm Önerileri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Bana fizik doktorum söylemişti çarpıntı yapar hatta dolayısıyla sık idrara çıkarsın, ayrıca bacaklarda bölgesel olarak sanki güneş vurmuş gibi ani ısınmalar olur demişti hakikaten de birebir yaşıyordum bunları.

Hatta hala zaman zaman alnımda karıncalanmalar oluyor, dediğin gibi bazen kendi kendine bazen de hapşırdığım zaman gözlerimde alüminyum varak gibi pırıl pırıl uçuşan noktalar oluyor, ama çarpıntı yapıyor yani, belki herkeste olmuyordur ama belirtileri arasında var, doktorum bu konuda çok bilgili o dönem meşhur biriydi. belki 30 yıl öncesinden bahsediyorum.
Çoğu rahatsızlıklar kişiye ve bulunduğu yere göre değişiyor.
Bende çarpıntı yok kafamı çok eğik duramıyorum inanılmaz ağrı oluyor düz leşmeden dolayı. mutlaka destekleyerek yaslanarak duruyorum şimdilerde. Tabii.
Bende yıllarca boynum eğik elimdeki işe önüme bakarak uzun süre durduğum için olmuş.
Yanliş duruş pozisyonundan dolayı düzleme, ayni zamanda fitikta var 3 tane idi 2 ye düşmüş.
Ya devamlı yaptığım spordan (5.sene oldu) yada (kimseye tavsiye etmem)
omuzunun ağrısından duramayınca bel ve boyun çektirdim boynumdan çok kötü ses geldi küt diye.
Birkaç gün sonrasıda mr çektiricektim zaten
fitik 2 ye düşmüştü.
Agrimda meğer fibrominelji denmiş.Artı yeni bir hastalık daha.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NaNaNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.