Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.08.19, 15:48   #4
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 9265
Ettiği Teşekkür: 106690
Aldığı Teşekkür: 165294
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forum kuralları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kel ali Mesajı göster
Bu durumda aşağıdaki linkteki ( Camilerdeki Hoparlör Fetişizmi) başlıklı iletimi de silebilirsiniz.

http://www.forumgercek.com/diger-kos...fetisizmi.html

Ben demokrat bir insanım, herşeyi diyalog yolu ile halletmeyi isterim, insan olarak elbette hatalarım olmuştur, ve bundan sonra da olacaktır, hatamı söylerseniz kabul ederim ve özür dilerim, gizli kapaklı hiç bir şeyim yoktur, ikiyüzlülükten nefret ederim, karşımdakilerde de aynı özellikleri görmek isterim, bunu göremediğim zaman küserim, darılırım. Ancak kırgınlığım 24 saati geçmez, hiç bir zaman, hiçbir kimseye karşı kin gütmem.

Adımın "Kel Ali" olduğuna bakmayın kafam kel değildir.

Sizi de doğa hayranı, iyi bir çiçek yetiştiricisi, başarılı bir forum yöneticisi olarak tanıyorum.

İyi bayramlar.

O konunun kaynağı belli, yazanı belli.

Yazdıklarınızı üzerime almadım

Size de iyi Bayramlar