Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.11.19, 00:15   #156
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 838
Ettiği Teşekkür: 32723
Aldığı Teşekkür: 38144
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Hangi Marka Cep Telefonunu Kullanıyorsunuz?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Bunu asgari ücretle apple alan birine söylemeni isterdim @Sevda.. Adam apple servislerinin fahiş ücretlerini görünce çareyi başka yerlerde aramaya kalkıyor. Bu dediğim garantisi biten apple cihazlar için geçerli. Apple'da bu konuda çok radikal.

Ha dersin ben servisi için alıyorum. garanti kapsamında bozulur falan yenisini alırım sıkıntısız dersen eh artık oda olsun yahu o kadar para veriyorsun.^^

Yalnız garantisi bittiğin an bozulursa ki mutlaka bozuluyor.. İşte o zaman yandın.

Konumuz asgari ücretle kimin ne aldığı ya da alamadığı değil ki. Apple servislerinin ücretlerini beş yaşında çocuk biliyor valla. Alan kişi bilmiyorsa milyarder de olsa onun sorunu.

Ben ne için aldığımı ve alacak olduğumu, diğer telefonlarla tecrübelerimi epey uzun anlattım ama sen başka başka şeyler anlattın. Sen o markalardan memnunsun diye herkes memnun olacakmış gibi davranıyorsun. Ben IOS dünyasını diğer markalar kullansın onları da kullanırım diyorum oysa. Apple veya Şayomi beni ilgilendirmez yani. Telefonumu da üç yıldır kullanıyorum ama senin mutlaka bozulur diye iddia ettiğin gibi garantisi bitince de bozulmadı. Ama bozulursa da o kadar para veriyorum yahu başka alırım.

Neyse, herkesin telefondan beklentisi, kullanım şekli farklıdır, herkesin keyfi de kendine göre birinci mevkidir, kimse diğerinin keyfine karışamaz deyip konudan ayrılayım.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.