Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.12.19, 20:08   #34
Cimcimecik
Uzman Üye

Cimcimecik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 57
Ettiği Teşekkür: 752
Aldığı Teşekkür: 2833
Rep Derecesi : Cimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Havadan Görüntülendi: Yüz Binlerce Suriyeli Sınıra Akın Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi alkanaga Mesajı göster
@Cimcimecik insanları tahrik etmeye mi çalışıyorsun ya da ilgi çekmeye mi? Zira Türkiyede karaya vurmuş su da boğulan çocuğu ya da mültecilerin can pare kaçışlarını unutmadık. Acaba bunlara kim sebep oldu? Esad mı? Bop mu?
Allah Allah!.. Niye ben insanları tahrik etmeye çalışayım? Ayrıca o verdiğim linkteki hangi görüntüden tahrik oldunuz ki? Tekerlekli sandalyedeki yaşlı teyzeden mi, yoksa kuağındaki kediden mi?

Yoksa o fotoğrafın üzerinde yazan şu haberden mi: "Suriye'nin İdlib ilinde Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin saldırılarında yaralanarak tekerlekli sandalyeye mahkum olan 60 yaşındaki İbtisam Said, yoğun bombardıman nedeniyle ilçeden ayrılmak zorunda kalırken, baktığı kedilerden sadece birini yanında götürebildi."

Bu haber yalan mı? Peki madem yoğunlaşan bombardıman yok, o zaman niye yüzbinlerce insan sınırımıza yığıldı?

Sizin verdiğiniz linkteki haber de doğrudur; kurmaca görüntüler oluşturup algı yaratmaya çalışıyorlardır. Bakın ben itiraz etmiyorum. Ama siz de işinize gelmeyen bütün görüntülerin kurmaca olduğunu varsayma kolaycılığına düşmeyin. Mesela şu görüntüler kurmaca olabilir mi sizce:

Bertrand Russell
Cimcimecik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla