Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.01.20, 13:29   #9
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 573
Ettiği Teşekkür: 19150
Aldığı Teşekkür: 11073
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: 14 Ocak 2020 Tarihinde Windows 7 Desteği Sona Eriyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Nanane windows 10 kur, çok güzel bir işletim sistemi hem de win 7'den hızlı, son güncellemeyle daha hızlandı, 49 tl ye orijinal lisans alıp mcrosoft'un sitesinden indireceğin win 10 pro'yu aktif edebilirsin.

https://www.trendyol.com/microsoft-o...ari-p-32055482

Sn. Rosebud,

Ben şu an windows 7 Ultimate proğramı kullanıyorum, bir arada Win 10 ücretsiz yükleme uzantısı geliyordu onunla win 10 kullandım iyi ve memnun idim, lakin iki defa bilgisayar çoktü, sonrasında bir türlü ücretsiz yüklemeye maffak olamadım... O zaman yazışmalar ile bildirmeme rağmen microsoft bana dönmedi... Hâlâ bir şansım var mı?

Sizler bu konuda çok şey biliyorsunuz, sorum için özür dilerim...