Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.01.20, 20:47   #12
Rosebud
Müdavim

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 883
Ettiği Teşekkür: 22250
Aldığı Teşekkür: 25478
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 14 Ocak 2020 Tarihinde Windows 7 Desteği Sona Eriyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Sn. Rosebud,

Ben şu an windows 7 Ultimate proğramı kullanıyorum, bir arada Win 10 ücretsiz yükleme uzantısı geliyordu onunla win 10 kullandım iyi ve memnun idim, lakin iki defa bilgisayar çoktü, sonrasında bir türlü ücretsiz yüklemeye maffak olamadım... O zaman yazışmalar ile bildirmeme rağmen microsoft bana dönmedi... Hâlâ bir şansım var mı?

Sizler bu konuda çok şey biliyorsunuz, sorum için özür dilerim...

Sayın Mustafa Akten bilgisayarınız eskiyse muhtemelen win 10'u kaldırmamıştır, bunun dışında microsoft epey süredir ücretsiz yükseltmeyi kesmiş ama bazıları halâ yükseltilebileceğini söylüyorlar, aslında bu konuda @SerseriGezgin daha daoğru bilgi verecektir size.