Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.01.20, 20:12   #13
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1627
Ettiği Teşekkür: 27751
Aldığı Teşekkür: 34794
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 14 Ocak 2020 Tarihinde Windows 7 Desteği Sona Eriyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Sn. Rosebud,

Ben şu an windows 7 Ultimate proğramı kullanıyorum, bir arada Win 10 ücretsiz yükleme uzantısı geliyordu onunla win 10 kullandım iyi ve memnun idim, lakin iki defa bilgisayar çoktü, sonrasında bir türlü ücretsiz yüklemeye maffak olamadım... O zaman yazışmalar ile bildirmeme rağmen microsoft bana dönmedi... Hâlâ bir şansım var mı?

Sizler bu konuda çok şey biliyorsunuz, sorum için özür dilerim...

Aynı bilgisayarı hala kullanılıyorsanız windows 10'u ücretsiz yükleyebilirsiniz hocam.