Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.01.20, 00:54   #28
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1531
Ettiği Teşekkür: 60890
Aldığı Teşekkür: 51843
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Türkiye’nin En Güzel Müze Evleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sevda Mesajı göster
Benim amacım birini sana veya başkasına hatırlatmak değil ki. Yönetimde olan veya olmayan herkesin bu tür güzel konularını güncelleriz zaman zaman.
Elbette amacın o değildir de; ben de bir üye olarak bazı eski yöneticileri anmayı kendime bir hak bilirim. Başakca iyi ve nitelikli bir insandı. Maalesef forumda yok artık. Olsa gerçekten çok sevinirdim.

Bence de, eskiden yönetimde olmuş, sonra çkmış ya da çıkarılmış falan hiç biri derdim değil... Eski konuları güncellemekle sadece eski yöneticileri hatırlatmakla kalmadın... Bizi de bu forumun eskilerine götürdün.

Belki her yazdığımdan kendine karşı bazı şeyler çıkarıyorsun ama öyle değil.
Bak şimdi yazacaklarımı belki kendine alınırsın da...

Beni yasakladığın konuda benim asıl sitemim o Basakca vardı ya... İşte O' naydı...