Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.04.20, 22:20   #19
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2676
Ettiği Teşekkür: 167470
Aldığı Teşekkür: 186560
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Halepçe Zehirli Gaz Saldırısı | Halepçe Katliamı

@Cimcimecik

Mavi renkli yazılar, benim yanıtlarım.

+++

Sevgili OkyanusunKalbi,

Tamam da mesajım nerede? Neden mesajımı sildiniz? Bundan sonra üyelerle mesajlarını silip öyle mi tartışacaksınız?

Mesajının neden silindiğini özel mesaj ile bildirdim.

Mesajımı sildıkten sonra bana cevap yazmanızın bana şöyle bir zararı olur: benim yazdıklarımı okuyamayanlar, sizlerin yazdıklarınıza bakıp, benim görüşlerimle ilgili hatalı yargılara varabilir.

Haklısın.

Mesajımı senin silmediğini düşünüyorum. Senin okyanusun enginliği kadar geniş olan kalbin böyle bir şeye tenezzül etmez. Ama birileri mesajımı siliyor, sana da bu hatalı cevabı yazmak düşüyor. Bu çok yanlış.

Biraz geç kalındı, hepsi bu. Daha önemlisi; hakaret etmeden yazmayı beceremeyenlerde...
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.