Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.06.20, 21:13   #27
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 859
Ettiği Teşekkür: 34683
Aldığı Teşekkür: 39938
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kabadayi
Standart Cevap: Avusturya Milli Kütüphanesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Biz buraya @Sevda, @Tntcool girdik mi çıkamayız. Hatta biz orada yaşayalım.

Kütüphane açlığı var ben de zaten. Yaşadığım yerde bir tek kütüphane var orada da yeterli kitap yok.

Teknoloji ilerledikçe kütüphanelere ilgi azalıyor, herkesin elinin altında storyel ya da e-kitaplar var artık. Ama kitabın sayfalarına dokunmadan o kitap kokusunu almadan kitap okumak keyifli gelmiyor bana. Eski kafalıyım. Kendime kitap tableti almayı da bu yüzden hiç düşünmedim.

Konu için teşekkürler canım. Gidip görülesi yerlerden. Binanın mimarisini çok beğendim.

Canım aynen öyle. Ömrünü hiç sıkılmadan geçirir insan burda. Kitap konusunda katılıyorum sana, e-kitaplar tat vermiyor. Virüs korkusu yüzünden uzun süre kitap siparişi veremeyince internetten indirdim ben. Bu sayede nerdeyse kütüphanemdeki kitap sayısı kadar kitabı tabletime aktarmış oldum ama söylediğin gibi fiziki kitabın yerini tutmuyorlar, illa ki kitap kokusu olacak, sayfa hışırtısı duyacağız.
Canancığım konu için teşekkürler.

Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.