Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.07.20, 20:04   #639
OkyanusunKalbi
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1575
Ettiği Teşekkür: 37128
Aldığı Teşekkür: 55158
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Acimasiz
Standart Cevap: Günaydın (2020)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tura Mesajı göster
Size afiyet olsun @Banemin, @OkyanusunKalbi.
Kırk yılda bir erken kalktı...yaptığı sade bir omlet...Peh...

Şu tesadüfe bakın ki...sabah erkenden kahvaltımı yaptım.
Sabah kahvaltım pek zenginidi.
Omletin peynirlisi...kavunun topatanı sofradaydı. Yoğurdun koyun sütlüsü, domatesin pembesi ( Bahçeden) dilimliydi. Çengelköy salatalığı, üçburun biber de vardı. Kars'tan graveyer peyniri, Tirilye'den siyah zeytin, Ayvalık'dan soğuk sıkım zeytinyağı vardı. Son olarak bir sahan da sarısı az pişmiş, üstüne karakovan balı döktüğüm tereyağlı yumurta vardı.

Tura; kim bakar sizin bir kuru omletinize diyen forum kişisi.
Baykuş familyasından mıyım neyim?
Ama bak kalpler birmiş sen de omlet yapmışsın benimkisinin peyniri eksik kalmış. Peynir omlet içinde ayak gibi kokuyor, içine koymuyorum. Kavun da sabah sabah şişirir göbeği çıkarır. Tabi bizimkisi kayıntı, seninkisi zengin sofrası.