Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.20, 19:50   #16
OkyanusunKalbi
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1589
Ettiği Teşekkür: 37218
Aldığı Teşekkür: 55251
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Nasıl Bir Sürücüsünüz?

İyi bir sürücüyüm, çok hız yapmam. Benim arabama binenin uykusu geliyormuş. Öyle derler hep. Fakat ilk ehliyetimi aldığım gün, annemi dişçiye bırakmıştım; kadıncığiz yan koltukta baston yutmuş gibi oturmuştu. Araba kullanırken o an aklıma gelir hep.

Ergenliğimde epey hız yaptığım oldu; fakat hiç ceza yemedim. Bizim yaptığımız hızdan ne olacak. En fazla bayırdan aşağıya giderken hız yaparız. Bir kez ablamla kaza yaptım (sürücü ben değildim) o gün bugün daha dikkatliyim; tüm kurallara uyarım. Babam bu konuda çok fena, delikanlı gibi araç kullanır. Kaç kez arabayı durdurup istifra ettiğim olmuştur. Virajlara çok hızlı giriyor ve ani frenler yapıyor.