Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.20, 14:18   #26
OkyanusunKalbi
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1591
Ettiği Teşekkür: 37253
Aldığı Teşekkür: 55276
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Merhaba...(ELizan)

Bugün pazar diye kendimi eve kapatıp temizlik yapayım dedimdi; ancak benim kızanların tüyleri için 1 saat harcadım; yorulmuşum, bir yorgunluk kahvesi yapan olur mu diye foruma geldim; birde ne göreyim, ınsanlikarayan’la Elizan darılışmış.

Sevgili @ELizan,

Mesleğini eleştirmek gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Koskoca doktorlar hastasının içinde neşterleri unutuyor; sen bir iki tanecik virgül unutmuşsun, hatadan sayılmaz. Gözümüzden kaçan ufak tefek imlâ hatalarımız, noktalarımız, virgüllerimiz elbette oluyor. Yeri gelince birbirimizi uyarıyoruz.

Ben mesela şiveli konuşmayı severim; İnsanlikarayan enteresan diyemez interesan der.. (Almanya’dan dönünce ona imlâ klavuzu alacaktım, bir türlü dönemedi)

Yani diyeceğim şu ki; bilmeden yapılan hatalar gözardı ediliyor. TDK değiliz neticede. Patrondan da geçer not almışsın zaten.

Hepimiz ilk üye olduğumuzda Türkçe konusunda uyarılar aldık ve almaya devam ediyoruz. Artık aile gibi olduğumuz için ufacık meseleleri büyütmüyoruz, anlayışlı olmaya çalışıyoruz. Bir baltaya sap olamamış insanlardan değiliz, mesleklerimizi birbirimizin gözüne sokup övünmüyoruz; saygıda kusur etmiyoruz.

Tabi burada olup olmamak senin isteğine kalmış, kimseyi zorlayamayız.

Neyse yine çenem düştü. Tekrar hoş geldin. Keyifli forumlar dilerim.