Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 15.10.15, 13:52   #1
"Her Şey Güzel Oldu"

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3756
Mesajlar: 17,075
Ettiği Teşekkür: 69076
Aldığı Teşekkür: 66530
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Yıldızlar CHP Diyor…

Yıldızlar CHP diyor…
1 Kasım Günü Türkiye yeniden sandık başına giderek önümüzdeki süreçte iktidarda kimi görmek istediklerine karar verecekler. Seçim gününün gökyüzü pozisyonunu esas alarak, bu seçimde hangi partinin ne durumda olacağını öngörebilmek mümkün. Elbette şuan seçimin olacağını varsayıyoruz. Seçim olmazsa yazacaklarımın hepsi geçersiz kalacaktır. Lafı çok fazla uzatmayalım ve seçim gününün hem partiler hem liderler üzerinde ki etkilerine göz atalım.

Öncelikle seçim günü gökyüzünde Güneş Akrep burcunda, Ay Yengeç burcunda. Türkiye’de Akrep burcu ve yükseleni Yengeç. Ve o gün gökyüzünde seçimin yeniden olmasını sağlayacak bir Retro hareket yok. Yine harita üzerinde çok baskın bir Başak ve Yengeç burcu vurgusu bulunmakta. Bu vurgular, seçimin kaderini özellikle sivil toplum kuruluşlarının etkileyeceğini göstermekte. Oy ve Ötesine bu seçim sürecinde her zamankinden çok daha fazla destek olunması gerektiğini düşünüyorum. Ya da seçim sürecinde aktif çalışacak olan diğer sivil toplum kuruluşlarına da aynı şekilde destek verilebilir. Hem başak hem de Yengeç vurgusu, aileye-vatana gerçekten hizmet vaad eden, hizmet edecek olan bir partinin seçimi kazanacağına işaret ediyor.Öncelikle seçim günün CHP açısından inceleyelim.
CHP; Başak yükselen Akrep bir parti. Seçim günü Güneş’in Akrepte olması yani CHP’nin tam yükselenin üzerinde olması pozitif bir göstergedir. Zira Güneş, otorite, güç, merkezde olmak gibi kavramlara işaret eder. Seçim boyunca gözler diğer partilerden çok CHP’nin üzerinde olacaktır. O gün bolluk, bereket, şans ve talih gezegeni olan Jüpiter başak burcunun 16. Derecesinde olacak. CHP’nin Güneş’i 15 Derece başakta. Bu muhteşem bir şey! CHP’nin ancak 12 yılda bir elde edebileceği, muazzam bir fırsata, şansa işaret etmekte. Ve daha da önemli ve değerlisi bu göstergeler CHP haritasının 10. Evine düşmekte! Yönetim, iktidar, güç kazanmak, yaşamdaki hedeflere işaret eden bölgede. Bu seçimin kaderini net bir şekilde CHP belirleyecek ve diğer partilerle kıyasladığımda ise şansı en ama en yüksek parti! Geçtiğimiz seçimde % 24,95 oranında Oy alan CHP bu seçimde aldığı oyun oldukça üstünde bir oy almasını pek tabii ki bekliyorum. Bir tek kaygım, bu kadar Jüpiter/ etkileşimi bir şekilde tembellik, işleri serme, peşinden koşmama gibi gereksiz bir rahata düşkünlükte ortaya çıkarabilir. Buna çok dikkat etmeli, son dakikaya kadar tabiri caizse eşekler gibi çalışmak zorundalar. Bu fırsat ve şans etkilerinden yararlanabilmeleri için. Tabii ki Satürn / Mars sert etkileşimi büyük baskıyı ve engele işaret etmekte. CHP’nin sandıklarına sahip çıkmalı ve çok daha iyi organize
olmaları gerekiyor.


Sıra geldi AKP’ye;Akp Aslan burcu yükselen burcu ise Terazi. Seçim günü Güneş; Akp haritasının 2.evine düşmekte Ay ise 10. Eve. Bunlar genel olarak bir seçim için iyicil işaretler. Ama bir CHP’nin haritasında ki kadar harika göstergeler değil. Seçim zamanı dikkatimi çeken asıl nokta, Mars, Venüs ve Jüpiter AKP haritasının 12. Evine düşmekte. 12. Ev kayıplar, kötü dedikodular, hastalıklar, gizli kapaklı işlere işaret eder. Akp’nin yükseleni Terazi olduğundan dolayı, Terazinin yöneticisi olan Venüs’ün bu alana düşmesi pekte iyi bir gösterge değil. Hem de Neptün’de sert açılar aldığını düşünecek olursak; bir hayal kırıklığına işaret etmekte.

Özellikle bu hayal kırıklığı, iş adamları, parayı yöneten idare eden kişiler tarafından, işçi kesim yüzünden meydana gelebilir. 12. Ev vurgusu gizli manipülasyonları gösterir. Seçim Günü Ay’ın yengeç burcunda ve AKP haritasının tepe noktasında oluşu halkın bir şekilde güven oyunu alacağını göstermekte. Yine de 12. Evde ki göstergeler açıkçası biraz kafa karıştırıcı, kapalı kapılar ardında her ne planlanıyor, konuşuluyorsa bunların gerçekleşmesi zor. AKP’nn göstergelerini incelediğimde, tek başına iktidar olmalarına işaret eden hiçbir göstergeleri bulunmadığı gibi, giderek zayıflamaya ve güçten düşmeye işaret eden göstergeler çok daha baskın.
Sıra geldi MHP’ye…MHP’nin haritasına göre seçim gününü analiz ettiğimde; seçim sürecinde söylemlerine ve çıkışlarına çok dikkat etmesi gerekiyor. Kova burcu olan parti, seçim günü gökyüzü pozisyonlarının iz düşümlerine baktığımda, tüm göstergeler haritalarının krize işaret eden noktalara düşmekte. En son 28 Eylülde gerçekleşen kanlı ay tutulması MHP’nin haritasında Şiron astreodinin tam üstünde gerçekleşti. Şiron, yara almak, yaralanmak demektir. Özellikle 7 Hazirandan bu yana sayın Bahçeli’nin duruşu, her şeye “hayır” demesi ve ret etmesi kendi seçmenini kendisine küstürmüş olabileceğini ve yarayı da aslında bu noktadan alabileceğini düşünüyorum. Fakat bir taraftan da seçim günü Mars / Pluto etkileşimi inatçı, kıskanç, kibirli, risk alan, saplantılı sadece kişisel hedef ve çıkarlarını kollayan bir etki vermekte. Son 2 aydır aldıkları bu transit neden bu adar benmerkezci ve uzlaşmadan uzak olduklarını açıklamakta fakat bu hal devam ederse çok daha fazla düşman kazanacaklarına işaret etmekte. Bu noktada en azından seçime kadar olan süreçte biraz daha ılımlı bir politika içine girmelerini önerebilirim. Elbette MHP’de barajı geçecektir ama en son aldıkları % 16,25 oy oranında çok büyük oynama beklemiyorum açıkçası. Hatta aldıkları bu sert etkilerden dolayı 1 puan kadar belki oylarında düşüşte olabilir. Tabii seçim gününe kadar daha çok düşman biriktirmek yerine daha ılımlı bir hale dönüşürlerse belki 1 puanlık bir artış beklenebilir.
HDP’nin astroloji haritasını incelediğimde ise;HDP’nin burcu Terazi ve haritasında Satürn / Mars kavuşumu yaşayacaklar. Şimdi bu ikilinin negatif etkileşimleri, kontrolsüz olmayı, gereksiz patlamayı, az sabırlı olmayı, kinci ve sert çıkışlar, acımasız, kibir ve şiddete eğilimi gösterir. Seçim sürecine kadar eğer ki yeniden barajı geçmek ve mecliste yer almak istiyorlarsa bu tavırlardan uzaklaşması ve Satürn / Mars’ın iyicil özellikleri olan, enerjilerini pratik ve yararlı bir şekilde kullanmalı, güçlü irade, disiplin ve hedef odaklı olmaları gerekiyor. Mars/Satürn büyük baskı ve zorluk demektir. Bu noktadan baktığımda işleri gerçekten çok zor, en ufak hatalı açıklamalar ve söylemler çok ciddi oy kaybına neden olabilir. Diğer taraftan Terazi burcunun yönetici gezegeni olan Venüs; o gün Jüpiter’den de harika destekler alacak uzlaştırıcı, barışçıl söylemlerini arttırmaları gerektiğin göstermekte. Bu seçimde HDP’nin barajı geçeceğine kesin gözüyle bakabiliriz.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın haritasına da son bir göz atarsak eğer, Satürn tam Ay burcunun üstünde, Neptün’de tam Güneş’inin üstünde ve Satürn / Neptün sert etkileşimi de yaşamakta. Öncelikle hem duygusal anlamda rahat hareket edememesi, kendisini baskı altında hissetmesi ve şu dönemde sağlığına özen göstermesi gerekiyor. Satürn / Neptün sert etkileşimleri, gerçekçi olmayan idealler peşinde olmaya, melankoli, kaygı, panik, hayal kırıklığı, organize olmakta zorlanmak demektir. Satürn / Neptün sert etkileşimlerini geçirmek çok zordur zira güvendiğin dağlara kar yağması anlamına gelir ve kişi kime nasıl güveneceğini bilemeyebilir. Gelecekle ilgili planlar yaparken, her zaman gerçekçi olmalı, ayağı yere sağlam basmayan hedeflerden ve ideallerden uzak durmalı, Çünkü bu dönemki girişimler sonuçsuz kalır. Çok zor bir transit etki altında ve bu etki ortalama 1 sene daha sürecek.

Genel olarak toparlamak gerekirse eğer, yine bir koalisyon hükümeti ihtimali ile karşı karşıyayız.Kaynak
__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 15.10.15, 14:27   #2
» Angel Fall «

Dilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Konular: 31
Mesajlar: 1,997
Ettiği Teşekkür: 11160
Aldığı Teşekkür: 10950
Rep Derecesi : Dilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yıldızlar CHP Diyor…

Ne hallere düştük ağlasakmı gülsek mi halimize.
Ülkemizin falına bakıyoruz
Dilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilem'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
diyor…, yıldızlar


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 12:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.