Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 18.01.18, 16:08   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6997
Mesajlar: 27,397
Ettiği Teşekkür: 104341
Aldığı Teşekkür: 149529
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart En Kaygılı ve Korkak Burçlar Hangileri?


En Kaygılı ve Korkak Burçlar Hangileri?


Neredeyse hepimiz çevremizdeki insanlara belli etmesek de bir takım korku ve kaygılara sahibiz. Kimimiz sağlığı için, kimimiz maddi durumu için, kimi ise sevdiği insanlar için kaygı ve endişe duyarız.

 • Koç
Koç burçları özgürlüklerine düşkün ve maceracıdırlar. Her şeyin kendi kontrollerinde olmasını isterler. Bu nedenle özgürlüklerine karşı gelinmesinden ve kısıtlanmaktan korkarlar. Ayrıca olayların kendi kontrollerinden çıkması da en büyük kaygılarından biridir. Genel olarak korkma eylemi de onları korkutur. Macera sever ve özgür yapıları nedeniyle yaşlanma düşüncesi de onları korkutmaya yeten bir diğer nedendir.

 • Boğa
Sakin ve düzenli yapılarıyla dikkat çeken boğa burçları bu düzenlerinin bozulmasından korkarlar. Genelde sabit fikirli oldukları için sağlık problemi yaşamaktan da oldukça fazla korkarlar.

 • İkizler
Konuşmayı çok seven ikizler burcu iletişim kuramama, bu alandaki yeteneklerini ve hitabetini kaybetme korkusu yaşar. Genelde sosyalliğine düşkün olduğu için yalnız kalmak düşüncesi de en büyük kaygılarından biridir.

 • Yengeç
Fazla hassas ve duygusal yapılarıyla bilinen yengeç burçları sevdikleri kişi tarafından aldatılmaktan, maddi sıkıntılar yaşamaktan gibi başlarına bir şey gelmesinden fazla korkarlar. Bu korkularını takıntı haline getirme potansiyeline bile sahiptirler. Hassas yapıları nedeniyle yengeç burçlarının çoğu şeyden korkma potansiyeli vardır aslında. Sürekli bir şey olur mu kaygısı barındırırlar.

 • Aslan
Gösterişi seven aslan burçları bu özellikleri nedeniyle sahip oldukları popülaritesini kaybetmekten korkarlar. Her zamankinden daha az tanındığını ya da sevildiğini hissetmek en büyük korkuları arasındadır. Bununla birlikte başarısız olma düşüncesi de en büyük kaygılarındandır.

 • Başak
Fazla hassas, titiz ve hastalık hastası olan başak burçları hasta olmaktan çok korkarlar. Özellikle bulaşıcı hastalıklar titizlikleri sebebiyle en büyük korkuları arasındadır. Detaycı özellikleri sebebiyle de belirsizlik ve plansızlık gibi şeylerden kaygılanırlar.

 • Terazi
Başarılı, yetenek sahibi ve idealleri olan terazi burçları bu özellikleri nedeniyle takdir görmemekten ve beğenilmemekten korkarlar. Estetik anlamda kaygıları çok fazladır. Bu nedenle birlikte olacağı partnerlerinin de her anlamda iyi olmasını ve iyi gözükmesini isterler. İyi bir partnere sahip olamama kaygıları vardır.

 • Akrep
Duygularını asla açığa çıkarmayan ve kararlı duruş sergileyen akrep burçları yeterince güçlü kalamamaktan ve metanetlerini koruyamamaktan fazlasıyla korkarlar. Gizemli ve duygularını gizleyen yapılarıyla çok iyi bir sırdaş ve dost olduklarından sevdikleri insanları kaybetmekten de korkarlar.

 • Yay
Yay burçları tüm burçlar arasında en cesur ve özgür burç olarak bilinirler.Dışarıya çok belli etmeseler de kaybetme korkuları vardır. Buna sevdiklerini kaybetme yani yalnızlık korkusu da diyebiliriz. Yalnız kaldıklarında dertlerini, sıkıntılarını anlatacak birini bulamamaktan fazlasıyla korkarlar.

 • Oğlak
Her zaman dik duruşuyla dikkat çeken oğlak burçları dayanma gücü ve iradesi yüksek bir burçtur. Bu yüzden başlarına bir şey geldiğinde daha çok başka insanların ne diyeceği korkusunu taşırlar. Ek olarak kendi kendilerine yetmek istedikleri için kimseye muhtaç olmak istemezler ve parasız kalmaktan korkarlar. Bu yüzden dikkatli davranmaya özen gösterirler.

 • Kova
Özgürlüklerine düşkün burçlar arasında yer alan kova burçlarının en büyük korkularından biri özgürlüklerinin kısıtlanmasıdır. Her zaman orijinal ve yaratıcı olmak istediklerinden dolayı da sıradan olma korkusu taşırlar.

 • Balık
Fazla hassas, duygusal ve sevgi dolu olarak bilinen balık burçları sevgisiz kalmaktan çok korkarlar. Bu özellikleri nedeniyle yalnız kalmaktan ve kendilerini ifade edememekten de korkarlar.

__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.01.18, 22:51   #2
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2012
Konular: 808
Mesajlar: 6,739
Ettiği Teşekkür: 30144
Aldığı Teşekkür: 35515
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: En Kaygılı ve Korkak Burçlar Hangileri?

Alıntı:
 • Yay
Yay burçları tüm burçlar arasında en cesur ve özgür burç olarak bilinirler.Dışarıya çok belli etmeseler de kaybetme korkuları vardır. Buna sevdiklerini kaybetme yani yalnızlık korkusu da diyebiliriz. Yalnız kaldıklarında dertlerini, sıkıntılarını anlatacak birini bulamamaktan fazlasıyla korkarlar.
Yalnız kalırsam derdimi sıkıntımı kime anlatırım, kimin başını şişiririm? Bana kafasını şişireceğim birileri lazım.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.01.18, 23:28   #3
Moderator

Gülümsün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2014
Konular: 1568
Mesajlar: 9,053
Ettiği Teşekkür: 54818
Aldığı Teşekkür: 34228
Rep Derecesi : Gülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: En Kaygılı ve Korkak Burçlar Hangileri?

Alıntı:
 • Akrep
Duygularını asla açığa çıkarmayan ve kararlı duruş sergileyen akrep burçları yeterince güçlü kalamamaktan ve metanetlerini koruyamamaktan fazlasıyla korkarlar. Gizemli ve duygularını gizleyen yapılarıyla çok iyi bir sırdaş ve dost olduklarından sevdikleri insanları kaybetmekten de korkarlar.
Çok doğru.
__________________
Gülümsün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Gülümsün'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 19.01.18, 03:04   #4
Müdavim

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2012
Konular: 431
Mesajlar: 3,715
Ettiği Teşekkür: 18785
Aldığı Teşekkür: 20490
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: En Kaygılı ve Korkak Burçlar Hangileri?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster


 • Balık
Fazla hassas, duygusal ve sevgi dolu olarak bilinen balık burçları sevgisiz kalmaktan çok korkarlar. Bu özellikleri nedeniyle yalnız kalmaktan ve kendilerini ifade edememekten de korkarlar.

Çok yanlış..

Sevginin ''dibini'' yaşamış biri olarak, ne sevgisiz kalmaktan korkarım, ne de yalnız kalmaktan..

Neyse..
__________________

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
burçlar, hangileri, kaygılı, korkak


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 04:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.