Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 07.12.18, 13:16   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 7430
Mesajlar: 28,250
Ettiği Teşekkür: 105951
Aldığı Teşekkür: 152776
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Önümüzdeki 10 Güne Dikkat! Yay Burcunda Yeni Ay

Yay Burcunda Yeni Ay
Bugün Yay burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay'a Mars ve Neptün arasında güçlü ve zorlayıcı bir etki söz konusu olacak. Yeni Ay ortalama 10 gün kadar etkili olacaktır. Bu Yeni Ay sürecinde kişisel olarak ve Türkiye açısından ne gibi etkileri olacak? Ünlü astrolog Dinçer Güner kaleme aldı... İşte ayrıntılarMerhaba Arkadaşlar,
Bugün öğlene doğru Yay burcunun 15. derecesinde bir Yeni Ay meydana geldi. Bu Yeni Ay’a Mars ve Neptün pek tatlı etkiler yapmıyor ne yazık ki. Bu Yeni Ay’da SARİN sabit yıldızı güçlü bir şekilde kendini hissettirecektir. Yeni Ay ortalama 10 gün kadar etkili olacaktır arkadaşlar. Şimdi bu Yeni Ay süresince hem bizler hem Dünya hem de Türkiye üzerinde ne gibi etkileri olabilir buna göz atalım.


Yeni Ay zamanı elimizdeki işleri büyütmek, genişletmek için daha azimli ve hırslı olabiliriz. Yeni şeyler keşfetmeye, yeni mekanlar tanımaya, yeni insanlarla tanışmaya daha hevesli oluruz. Her türlü yeniliklere, yeni deneyimlere açık olabileceğimiz bir zamandır. Başımıza gelen olayları ve konuları abartmaya, olduğundan daha büyük ve daha etkili göstermeye, anlatmaya da eğilimli oluruz. Bu dönem başımıza gelen olaylara iyimser, daha umut dolu, bardağın dolu tarafını görecek şekilde değerlendirmede daha başarılı oluruz. Bu Yeni Ay zamanı riskler almaya, gözü kapalı bir şekilde olaylara atlamaya, cesur davranmaya daha yatkın oluruz. Bu dönem spora başlamak, spor konusunda profesyonel destek almak için idealdir. İnandığımız tüm değerler, değer yargılarını tek tek sorgulayabiliriz.

Bu Yeni Ay zamanı küçük şeylerden çok rahat bir şekilde mutlu olabiliriz. Optimist olmakta bir dünya markası olabilirsiniz mesela bu Yeni Ay zamanı. Detaylar çok boğucu ve sıkıcı gelir, bu yüzden detay gerektiren işlerde başarı kazanmak biraz zordur bu dönemde. Çocuk gibi her şeye çok kolay bir şekilde inanabilir, çabuk kandırılabiliriz, dikkatli olun. Bu dönem vereceğiniz sözlere de dikkat edin, sadece tutabileceğiniz sözler verin ve alın. Yeni felsefeler, dinsel konular, farklı hayat görüşleri, farklı inançların olduğu ortamlara ve konulara çok rahat bir şekilde çekilebiliriz. İnançlar ve fikirler için yapılan mücadele daha agresif ve sert olabilir, mücadelelerden pek kaçınmayız. Bu dönem “hayır” mekanizmamız çok iyi çalışmayabilir, buna dikkat etmek gerekir, her gelen teklife evet demeyin, biraz seçici olun. Her plana dahil olmaya çalışırken plansız programsız kalmayın ortalarda. Bu dönem patavatsızlıklara dikkat, kaş yapayım derken göz çıkarmayın arkadaşlar.

Yay burcu ideoloji, din ve kültürel kimliklerle ilgilidir. Milliyetçilik ve vatanseverlik konuları ile kültürel kimliklerin karmaşasının en yoğun yaşanabileceği dönemdir. Bu dönem bu konunun başlıkları çok daha güçlü bir şekilde vurgulanabilir. Keza gümrükle ilgili sıkıntılar, gümrükle ilgili protokollerde problemler meydana gelebilir. Beklediğiniz ürünler gümrükte takılabilir mesela bu dönemde. Tam da bu Yeni Ay döneminde, kendinize bir seyahat planı organize edebilirsiniz. Mesela pasaport ve vize işlemlerine zaman ayırabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerle daha çok haşır neşir olabilirsiniz. Yay burcu bunların yanı sıra din, dini ibadet yerleri, imamlar, kiliseler, papazlar, dini düşünceler, üniversite seviyesinde eğitim yerleri, yüksek eğitimi, yayıncılık, uzak mesafeler ile iletişimimiz sağlayan aygıtlar, kanunlar, kanun koyucular, kanun adamları, mahkemeler, uluslararası sorunlar, yargı, ithalat, ihracat, politika, medya, yazarlar, profesörler, gibi konular da Yay burcunun sembolize ettiği konular arasında yer almaktadır.Yeni Ay'a Mars ve Neptün pek de keyifli olmayan bir açı yapacaklar. Hayal kırıklığı, yetersizlik duygusu ve hayatınızda yer alan sorunlara karşı çözüm üretemez bir durumda hissedebilirsiniz. Enerjiniz düşüktür, canınız hiçbir şey yapmak istemez. Bir işe başlarınız, bitiremezsiniz, başka işe başlarsınız, yönünüzü tam belirlemek imkansız gelir. Aldatılmak ve dolandırılmak mümkündür. Bir çok detayı öğrenmeye kalkmadan daha önce fikriniz ve bilginiz olmayan bir işi yapmaya kalkışmayınız. Başkalarıyla çatışmaya girseniz bile, kendinizi istediğiniz gibi savunamayabilirsiniz, çünkü zihniniz her zamanki gibi keskin ve işlek olmayacaktır. Tam sebebi belli olmayan rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Aşırı alkol almaktan uzak durun, zehirlenmelere karşı uyanık olun. Bilmediğiniz ilaçları almaya kalkmayın. Su ve sıvılarla ilgili kazalar yer alabilir. Muslukları kapayın, eski borulara gider borularına göz kulak olun. Evinizin güvenliğini göz ardı etmeyin. Şifreleri unutmak, unutkanlıktan kaynaklanan eşya kayıpları, dikkatsizlikten kaynaklanan yolda kaybolmak, dalgınlıkla yanlışlıklar yapma ihtimali artar.

Bağışıklık sistemini güçlendirici gıdalara yönelin. Metabolizmanızı güçlendiren doğal besinlere ağırlık verin, aşırı şeker ve tuz tüketiminden uzak durun. Vücutta ve ayaklarda ödemler oluşabilir. Enfeksiyon hastalıklarında artış olabilir. Meditasyon yapmak, dini ritüeller ve yoga çalışmaları gibi sizi hem bedenen hem manen rahatlatacak aktiviteler için oldukça uygun bir süreçtir. Melankolik ve romantik duygularda artış olabileceği için aşk ve evlilik alanında duygusal hassasiyetler artar. Yaratıcı çalışmalar için mükemmel zamanlardır. Görsel yeteneklerinizi rahatlıkla kullanarak başarı elde edebilirsiniz. Oldukça sezgisel, şairane, içe dönmeye müsait, romantik ve hiçbir şeyi ciddiye almak istemeyeceğiniz bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Rüyalar, metafizik ve spiritüel konular ön plana çıkabilir. Önsezileriniz ve sezgileriniz çok güçlü olacağı için başkalarının duygularını sezmek, düşüncelerini anlamak daha kolay olabilir. Paranıza dikkat etmelisiniz, unutkanlık veya dikkatsizlik yüzünden cüzdanı unutma, parayı düşürme ve kayıplar olabilir. Yanılsamalar, kör noktalarımız olabileceği için ciddi ve somut kararları daha sonraya bırakmak akıllıca olacaktır.

Bugünlerde alkol tüketiminde dikkatli olun, zehirlenmeler ya da yan etkileri çok daha fazla ortaya çıkabilir. Doktorunuza başvurmadan kafanıza göre ilaç kullanmayın, ağrı kesici alırken bile profesyonel bir destek almalısınız. Gıdaları tüketirken son kullanım tarihinin geçmiş olmamasına dikkat edin, zehirlenme vakalarında artışlar meydana gelebilir. Bağışıklık sistemini güçlendirici gıdalara yönelin daha çok, vücudumuzun savunma sistemi çok güçlü olmayabilir bugünlerde. Evde veya iş yerinde lavabo, su giderleri ile ilgili problemler meydana gelebilir. Demir takviyesi ve kanı güçlendiren yiyecekler alınmasında yarar vardır. Cesaretin kolayca kaybolabileceği zamanlardır, bu yüzden bir şeyler için yarışmak, güç ve gövde gösterisi yapmak için de pek uygun değildir. Cinsel anlamda ya geçici iktidarsızlık görülebilir bugünlerde ya da fantezi dünyası çok genişleyebilir. Cinsel anlamda enteresan yer ve mekanlar deneyebilirsiniz. Kandırılma, aldatılma ihtimaline karşı her türlü yeni iş ve projelerde çok dikkatli olmalısınız. Gelen tekliflerin ardı arkasının olup olmadığı, sağlamlığı kontrol edilmelidir.Sağlık anlamında teşhis zorlaşabilir, bugünlerde tek bire doktorun görüşü ve tavsiyesi ile hareket etmemek en doğrusu olacaktır. El altından, gizlilik içinde yürüttüğünüz işlerde başarısızlığa uğrayabilir. Romantik görüşmeler, ilişkiler başlatmak için de pek uygun bir dönem değildir. Yüzeceğimiz zamanlar çok fazla açılmamaya dikkat edilmesinde yarar var, kaslarda kramplar meydana gelebilir, boğulma tehlikesi ile karşı karşıya kalabiliriz. Fiziksel olarak yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Ruh haliniz pek neşeli olmayabilir, oturduğunuz yerden hayallere dalmak ve hiçbir şey yapmadan bu süreci yaşamak isteyebilirsiniz. Başkaları ile çatışmaya girmek istemezsiniz, size dıştan gelen etkilere tam olarak nasıl yanıt verdiğiniz de çok belirgin olmaz.

Bugün sahip olduğunuz hedefler, beklentilerle, yapmanız gereken şeyler arasında bir ikilem olabilir, ya da gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle aldanmalara, aldatılmalara, kandırılmalara karşı dikkatli olunmasında yarar vardır. Kendimizi kurban edebileceğimiz koşullar söz konusu olabilir, kendimizi gereksiz yere feda edebiliriz. Yaşam hedefler, kariyerinizi ilgilendiren konularda belirsizliklere, karmaşalara düşülebilir. Bugünler kariyerinizi ilgilendiren konularda majör kararlar vermek, atılımlar yapmak için pek uygun bir değildir. Denizlere açılmak, deniz yolculukları yapmak, su ile ilgili işlerle ilgilenmek, deniz kenarı yerlerde zaman geçirmek için çok idealdir. Yalnızlık, karmaşadan, hayatın hızlı akışından kaçmak için çok ideal bir zamandır. Eğer imkanınız var ise bu aralar sessiz sakin bir yere tatile gitmek, minik bir kaçamak yapmak için çok uygundur. Eskiye, geçmişe ait konular çok sık gündeme gelebilir. Eski resimler, anılar, fotoğraflar, müzikler… Eski dosyalarınızı arşivlemek, düzenlemek, tasnif etmek için de uygun bir gündür. Yalnız ev içinde su boruları, mutfak, banyo gibi noktalarda minik sorunlar meydana gelebilir. Sanatsal yanlarımız ortaya çıkabilir, resim yapmak, boya yapmak, oturup belki de bir şeyler karalamak için uygundur. Keza evinizi de boyayabilirsiniz. Terapi almak, dert anlatmak, ruhsal anlamda şifalanmak, koçluk desteği almak için de harika bir güne işaret etmekte. Mistik, psişik konularla yüz yüze gelebilirsiniz veya bu konular üzerine sohbetler dönebilir daha çok.

Yaşamın gerçeklerinden kaçmaya çok daha eğilimli oluruz, alkol kullanımı çok artabilir. Keyfe keder içmek için iyidir, dostlarla bir araya gelip ama abartmamaya özen gösterin. Alkol çok daha hızlı etki edebilir zira. Gerçeklerle yalan olanı doğru bir şekilde ayırt etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Aldanmalar söz konusu olabilir. Bu yüzden her şeye atlamamak, risk almamak, iyice araştırmak, gözlemde kalmak en iyisi. Polisler, itfaiye çalışanları ve tamircilerle ilişkilerinde dikkatli olmalı, bu meslek grupları ile tartışmalara girmekten kaçınılmalıdır. Sağlıkla ilgili olarak bacaklar, basenler, karaciğer, kaslar ile ilgili sorunlar oluşabilir. Kilo sorunları, zehirlenmeler, sarılık, karaciğer rahatsızlıklar, kas problemlerine dikkat etmekte fayda var. Özellikle 2016 Aralık ayının son 4 günü ile 2017 Ocak ilk 4 gün neler yaşamıştınız göz atmanızda fayda var. Zira Mars ve Neptün bu tarihlerde yine birlikte hareket ediyorlardı. Yeni Ay zamanı SARİN sabit yıldızı etkin olacak. Amaçtaki sabitlik ve tehlikeli tutkuların gücünü gösterir bu yıldız. Sarin gazi saldırıları ile ilgi olduğu söylenir bu yıldızın…YENİ AY ZAMANI DÜNYA!

Sel felaketleri, su baskınları, yoğun sisler, toprak kaymaları, deniz kazaları, denizlerle ilgili sorunlar, bulaşıcı hastalıkların çok hızlı yayılması, yeni bulaşıcı hastalıklar, zehirlenme vakalarında artışlar, zehirli gazlarla ilgili durumlar söz konusu olabilir. Bunların yanı sıra, dini konular, din adamları, dini yerler, eğitim yerleri, yayıncılık, kanuni konular ile ilgili kafa karıştırıcı, gerçeklerin örtüldüğü, yalan haberler, dolandırıcılıkla ilgili konular meydana gelebilir. Büyük yangınlar söz konusu olabilir. Polisle çatışmalar, güvenlik güçlerine karşı gövde gösterici gibi durumlar söz konusu olabilir.

Politikacıların şaibeli açıklamaları olabilir. Şu an dünya üzerinden özellikle Fransa'da meydana gelen olayların hükümet karşıtı protestoların odağında olan “Sarı Yelekliler” yer almakta. Fransa’daki olayların daha da büyüyebileceğine işaret etmekte. Akaryakıta gelen zamlardan sonra tepki göstermek amaçlı “Sarı Yeleklikler” ortaya çıkmıştı. Tam bir Mars/Neptün/Güneş birlikteliği olayı. Yine de benzin istasyonları ile ilgili sorunlar, kazalar, ihmalkarlık yüzünden problemler meydana gelebilir. Keza uyarıcı maddeler, uyuşturucu ile ilgili, alkolle ilgili çok daha fazla habere rastlayabiliriz. Bu konularda skandal gelişmeler söz konusu olabilir.

YENİ AY ZAMANI TÜRKİYE!

Bu Yeni Ay, Türkiye'nin 6. evinde meydana gelecek. Politik astrolojiye göre 6. ev askeri konular, ordu, işçi ve çalışanlar, sendikalar, ulusal savunma, sağlık sektörü, hırsızlar, yolsuzluklar demektir. Yine işçiler, sendikalar, hizmet sektörü, çalışan kesim açısından zorlayıcı bir dönem bu. İşçi grevleri, iş bırakma, sendikasal sorunlar gündeme gelebilir sık sık. Sendika avukatları zor duruma düşebilir. Allah korusun ama yine işçi kayıpları, iş kazaları gündeme gelebilir. Özellikle sağlık sektörü ön planda olacaktır, salgın hastalıkların en çok yaşanabileceği dönemdir. Sağlık sektörüyle ilgili rahatsız edici haberler olabilir bu dönem. Özellikle bağırsak sistemini etkileyecek tarzda hastalıklar. Yeni yolsuzluk dosyaları açılabilir, yolsuzluk davaları açılabilir.

Sağlık sistemi ile ilgili yeni yasal düzenlemeler olabilir. Ev istihdamla ilgilidir, bu dönem özellikle istihdam sayısında artış olabilir, özellikle yabancı sermayeli şirketler daha çok ön plana çıkabilir olumlu anlamda… Bu dönem salgın hastalık haberleri daha hızlı bir şekilde yayılabilir, salgın hastalıklara karşı dikkatli olunması gereken bir dönemdir. Havacılık sektörü, uçaklarla ilgili enteresan gelişmeler olabilir. 6. ev toplumsal uyumla da ilişkilidir, toplumun kendi içindeki uyumsuzluk yüzünden ortaya çıkabilecek durumlara da işaret edebilir.

Türkiye haritasında Neptün ile uyumlu açıda olması, yakın çevre ve komşularla ilişkilerde ılıman rüzgarların esmesi, eğitimde, yayıncılık, medya ile ilgili yeni olumlu gelişmelerin olması muhtemeldir. Yalnız bu Yeni Ay Türkiye haritasındaki Uranüs ile sert görünümde, yönetim pozisyonundaki kişilerin sarsıcı açıklamaları söz konusu olabilir. Bu açıklamalar sağlık, askeri düzen ve işçiler ile ilgili olabilir.

Sevgiler…
Dinçer Güner

__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
burcunda, dikkat, güne, Önümüzdeki, yeni


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 06:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.