Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 02.03.20, 18:10   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8482
Mesajlar: 30,641
Ettiği Teşekkür: 109945
Aldığı Teşekkür: 160341
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart En Kıskanç Burçlar Hangileri

En Kıskanç Burçlar Hangileri?Kıskanç mısınız? Burcumuz bu konuda bizi ele veriyor! Peki en kıskanç burçlar hangileri? İşte en kıskançtan, en az kıskanca doğru burçlar...
Koç; Bazen İncitir


Ön plana çıkma duygusunun en yoğun olduğu burç olan Koç, geri planda kaldığı zaman tepkisini fazlasıyla ortaya koyacaktır. Genel anlamda öz güven sahibi olduğu için kendisini ikinci plana atılmış hissetmediği sürece aklına kıskançlık gelmeyen Koç, bir savunma güdüsü olarak kıskançlık hisseder. Kıskançlığı ortaya çıktığı zaman ise tepkisel yönünü bu konuda da ortaya koyar ve istemeden de olsa karşısındakileri incitebilir. İlişkilerinde kıskanç ve tetiktedir. Kendisine bir rakip hissettiği veya gururu kırıldığı zaman hırçınlaşacaktır. Aynı zamanda, partnerinin zamanının çoğunu kendisine ayırmasını ister. Birlikte olduğu insana yol göstermek ve liderlik etmekten çok hoşlanır. Koçlar dürüst ve sadık oldukları için tüm fikir ve duygularını eşleriyle paylaşmaktan zevk duyarlar.
Boğa; Onlar için Kıskanmak Normal

Boğa burcu için kıskanmak, hayatın içinde var olan doğal duygulardan biridir. Bir Boğa çevresinde istediği ve sahip olamadığı her şey için ölçülü bir şekilde kıskançlık hisseder. Bu duygu onlar için motive edici bile olabilir. Ancak, Boğalar genel anlamda kontrollü olmalarına rağmen, kıskançlık duygularına hakim olamadıkları zaman hayatları sıkıntıya girecektir. Rahatlarına düşkün Boğalar, kıskançlıklarını kontrol edemedikleri zaman hem kendilerini hem de çevrelerini huzursuz edebilirler. İlişkilerinde ise kıskançlık onlar için bir sevgi ve bağlılık göstergesidir. Karşılıklı ilişkilerde Boğalar ile birlikte olmak için oldukça sabırlı ve sakin olmak gerekir. Bir Boğa, partnerinin kendisine sürekli onunla birlikte olmaktan zevk duyduğunu ve mutlu olduğunu söylemesini bekler. Boğaya yapılan romantik davranışlar onu çok etkileyecektir.
İkizler; İçten İçe

Kendi hayatı içinde kendine yetebilen burçlardan biri olan İkizler için ilk bakışta kıskançlık söz konusu değildir. Son derece pozitif bir tutum içinde yaşayan İkizler, içten içe sahip olduğu kıskançlık gibi negatif duyguları saklamasını ve yerine daha pozitif yönlerini sergilemesini iyi bilir. İçinden geldiği gibi davranmayı seven birisi olduğu için de çevresi tarafından kıskanç yönü kolay kolay keşfedilemez. İlişkilerinde kalbi kırılmadığı veya aldatılmadığı sürece, kıskançlık duygularını ortaya çıkarmaz, aksine umursamaz bir tutum sergiler. İkizleri mutlu etmek kolay görünse de, aslında yorucu ve zordur. Hem duygusal hem de cinsel yaşamda tatmin edilmeyi bekleyen İkizler, ancak ilişkisini bu şekilde ayakta tutabilmektedir. İkizler ile bir birliktelik yaşamak için öncelikle güven ve samimiyet gerektiğini unutmayın!

Yengeç; Gizliden gizliye

Yengeçler, en kıskanç burçlardan biri olsa da, bu kıskançlığı gizlemek konusunda üstün yeteneğe sahiptirler. Bir yengeç kıskanç olduğunun bilinmesini asla istemez, kıskançlıktan ölse de göstermemek için her türlü oyunculuğu sergiler.

Kaynak

Aslan; Duygusal Kıskanç

Şımartılmaya ve güzel muamele görmeye son derece alışkın olan Aslanlar, Zodyak’ın kıskançlığa oldukça kolay yenilebilen bireylerindendir. Lider ruhları onları hep ileri götürmeye meyletse de kıskançlığa kapılmaları halinde oldukları yerde saymaları ve bunun stresini yoğun bir şekilde hissetmeleri olasıdır. Sosyal hayatta başarılı bir yere sahip Aslanlar, kıskançlığa yenildiği zaman içlerine döner ve alıngan olurlar. Çevrelerindeki insanları suçlayıcı olabilirler. İlişkilerinde ise genelde sahiplenici ve kıskanç bir tavır sergilerler. Aslanların güvenini kazandığınızda sarsılması zordur, lider ruhuna ayak uydurup inatlaşmadığınızda, onlarla sorun yaşamanız pek de mümkün değildir. Aslanların karşısındakine güveni, çoğu zaman kıskançlığın önüne geçmektedir.
Başak; Zayıflık Gibi
Sakin, soğukkanlı ve mantıklı Başaklar için kıskançlık asla doğru bir tercih değildir. Ancak, her insanın olduğu gibi Başakların da zayıf yönleri vardır ve kıskançlığa kapıldığı zaman altından kalkamamak da bir Başakların zayıf yönlerindendir. Kıskançlık duygusu ile hareket etmeye başladığı zaman bir Başak, çevresine karşı fazlaca alıngan ve eleştirel olur. İnsanların ne düşündüğünden öte, kendi algısını ön planda tutar ve sonucunda kinlenebilir. İlişkilerinde ise partnerini koruyucu ve kıskanç bir tutum sergiler, ancak karşılıklı güvenle oluşturulmuş bir ilişkide, Başaklar kıskançlık duygusunu yaşamaz ve yaşatmazlar. Başakları kıskançlığa sürükleyecek tutum ve davranışlardan kaçının, çünkü bu davranışlar ilişkinizin boyutunu daima olumsuz yönde değiştirir.


Terazi; Pek Yansıtmazlar

Son derece neşeli bir hayat süren Teraziler için kıskançlık dışarıya asla yansıtılmaması gereken bir duygudur. Zaman zaman ortamın en parlak insanı olamadıklarında, kıskançlığa kapılıp dikkatleri daha da üstlerine çekmek için ellerinden geleni yapabilirler. Kıskançlığın etkisi altında baskın çıkma çabasına girebilirler, ancak kin tutma huyları yoktur. Öte yandan çok gururlu olmaları sebebiyle, kıskandıklarını da belli etmeme gayreti içerisine girebilirler. Bir Terazinin kıskançlığa kapıldığını, neşesini kaybetmesinden anlamak mümkündür. İlişkilerinde, ilgi üstlerinde olduğu sürece kıskançlık gibi duyguları ortaya çıkarmazlar. İkili ilişkilerinde de durum aynıdır; üzerindeki ilginin dağılması yine Terazinin kıskançlığa kapılmasına yol açar, gururlu yapısı gereği bunu dile getirmekten kaçınan Terazi partneriniz, farklı düşüncelere kapılmanıza sebep olabilir. İlgi gösterdiğiniz bir Terazi ile eğlenceli mutlu bir ilişki sürdürebilirsiniz.

Akrep; Aşırı Kıskançlık

Adeta kıskançlık kelimesiyle özdeşleşmiş olan Akrepler için bu duygu bir yaşam tarzıdır. Diğer burçların imrendiği şeyleri, bir Akrepler kıskanır. Kontrol etme arzusuna sık sık yenilen Akrepler, olaylar kontrolleri altından çıktığında, içlerinde baskın tuttukları kıskançlığı, büyük bir fırtına olarak dışa vurabilirler. Genel anlamda insan ilişkilerinde politik bir tavır sergileyen Akrepler, kıskançlık kontrolünde bu politik tavırdan ödün verebilirler. İlişkilerinde sahiplenici ve kıskanç özellikleri daha yoğun olarak ortaya çıktığı için idare edilmesi zor olabilirler. Kıskanç bir Akreple sürdürülen ilişkide, alttan alan ve toparlayıcı olan partnerleridir. Onun, ilişkide yaşattığı kıskançlık, mutsuzluğunuza yol açabileceği için idare edici davranışlar ilişkinizi olumlu etkiler.
Yay; Ne Yapıcaklarını Bilemezler
Genel anlamda hayatlarında kıskanç olarak tanımlanmayan Yaylar, söz konusu insan ilişkileri olduğu zaman farklı bir tutum sergileyebilirler. Değişken tavırları, ne yapacaklarını bilememezliklerinden kaynaklanır ve Yaylar, en çok kıskandıkları zaman nasıl davranması gerektiklerini bilemezler. Doğal bir tepki olarak hislerini belli etmeye meyilli Yaylar, çevreleri tarafından zaman zaman takıntılı ve uzlaşılmaz olarak nitelendirilebilirler, ancak bu davranışlar, onların kıskançlık duygularını saklama çabasından başka bir şey değildir. İlişkilerinde beklenmedik şekilde kıskanç ve sınırlandırıcı bir tutum sergileyebilirler. Kıskançlıklarını açıkça dile getirmeyi tercih etmedikleri için hareket ve davranışlarıyla karşısındakinin anlamasını beklerler. Bu tutumları karşısında partnerleri kayıtsız kalırsa, o zaman tepkileri daha fazla büyür. Kıskanç bir Yayı yatıştırmanın yolu, onu anlamaktan geçer.
Oğlak; Menfaatlerine Uymazsa

Mantıklı bir yaşam sürüp hep yükselmeyi hedefleyen Oğlaklar, başarı merdivenlerinde çevresindekilerden dolayı duraksama yaşadıkları zaman kıskançlığa kapılabilirler. İnsan ilişkilerini doğal bir şekilde menfaat odaklı kurmayı tercih eden yapıdaki bir Oğlak, menfaatlerine aykırı bir durumda, bastırdığı tüm kıskançlığı karşısındakini hedef alarak yansıtabilir. Kıskançlığa kapılmış ve öfkenin esiri olmuş bir Oğlak, akla gelebilecek her şeyi yapabilir. İlişkilerinde sadakat ve karşı cinsi kıskanan bir tutum bekler. Sadakatinize güvenmeyen, inanmayan bir Oğlakla mutlu bir ilişki sürdürmeniz imkansızdır. Yaşadığınız ilişkide önce kendinizi doğru anlatmalı ve aynı ölçüde davranışlar sergilemelisiniz yoksa sabredilmez bir kişiyle ilişki yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Kova; Çokta Kıskanç Sayılmaz

Her insan gibi zaman zaman bir Kova’nın da kıskançlık duyması beklenebilir, ancak Zodyak’ın diğer üyeleriyle kıyaslandığı zaman, bir Kova neredeyse hiç kıskançlık duymaz. Kovalar için kıskançlık sözlüklerinde yer almaz. Onlar kıskançlıkla harcayacakları zamanı, serinkanlılıkla geçirmesini iyi bilirler. Kendileri kıskançlıkla vakit kaybetmedikleri gibi çevresindekilerin de kıskançlıkla yaşamalarına anlam veremezler. İlişkilerinde olumlu bir tutum sergilemekten yanadırlar, ancak ilişkilerine dair bir tehdit söz konusu olduğunda kıskançlığa yenilebilirler. Kovalar, kıskanç bir yapıda olmadıkları için karşısındakilerin onlara gösterdiği kıskaçlık duygusuna anlam veremezler ve işte o zaman sorun yaşamaya başlarlar. Kıskançlığı mantıklı bulmayan Kovalara, aynı tutumu sergilediğinizde mutlu olmak çok kolaydır.


Balık; Kendini Yer Bitirir

Kıskançlık, Balıklar için en zararlı duygulardan biridir. Kıskançlık hissettiği zaman kendi kendini yiyip bitiren Balıklar, içine kapanık bir hale dönüşebilirler. Sevdiklerini benimsemeye meyilli olan Balıklar, çevresindekiler tarafından kıskanç ve baskıcı olarak nitelendirilebilirler, ancak bu onların temel güdülerindendir. Onlar, kıskançlıktan öte sahiplenici bir yapıya sahiptirler. Öte yandan kendileri, çevrelerindeki insanların kıskanç bir tutum sergilemesinden hoşlanmazlar, çünkü özgürlüklerine düşkündürler. Sahiplenici yönlerinin, kıskançlıkla eşdeğer tutulması yüzünden zaman zaman zor duruma düşmeleri de söz konusudur. İlişkilerinde kendilerini güvende hissettikleri sürece kıskançlık krizine girmezler. Güven üzerine kurulmuş bir ilişkide Balıklar mutluluğu kolay yakalarlar. Sahiplenici davranışlarının kıskançlık olarak değerlendirmemesi Balıklar için önemlidir. Kıskançlık konusunda hassas olan Balıklar, partnerlerinin kıskanç olmasına anlam veremezler ve kabul edemezler.


__________________
Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 02.03.20, 18:37   #2
Yorgun Mod

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2011
Konular: 1213
Mesajlar: 9,798
Ettiği Teşekkür: 33575
Aldığı Teşekkür: 44359
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: En Kıskanç Burçlar Hangileri

Alıntı:
Terazi; Pek Yansıtmazlar

Son derece neşeli bir hayat süren Teraziler için kıskançlık dışarıya asla yansıtılmaması gereken bir duygudur.
Kesinlikle doğru bir tespit..
__________________Ekin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 02.03.20, 22:29   #3
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2012
Konular: 830
Mesajlar: 7,280
Ettiği Teşekkür: 32361
Aldığı Teşekkür: 37434
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: En Kıskanç Burçlar Hangileri

Yay burcu için yazılanların Yay burçlarıyla hiç ilgisi yok. Karmakarışık biri gibi yazmış, olmamış.


Teşekkürler canım.

Sevda Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 02.03.20, 22:33   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1561
Mesajlar: 15,116
Ettiği Teşekkür: 62442
Aldığı Teşekkür: 52857
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: En Kıskanç Burçlar Hangileri

Çok karmaşık olmuş bu...

Mesela Yengeç anlatılacak yerde İkizler burcu anlatılıyor...

Şöyle ki:

Alıntı:
Yengeç; İçten İçe

Kendi hayatı içinde kendine yetebilen burçlardan biri olan İkizler için ilk bakışta kıskançlık söz konusu değildir. Son derece pozitif bir tutum içinde yaşayan İkizler,
Artık foruma aktarılırken mi yoksa falcı hanım ya da bey falları açarken mi kafayı dumanlamış bilemiyorum.

Ama Yengeç tanımlanacak iken İkizler tanımlanmış...

Geçtim yani...
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.03.20, 11:27   #5
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8482
Mesajlar: 30,641
Ettiği Teşekkür: 109945
Aldığı Teşekkür: 160341
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: En Kıskanç Burçlar Hangileri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Çok karmaşık olmuş bu...

Mesela Yengeç anlatılacak yerde İkizler burcu anlatılıyor...

Şöyle ki:Artık foruma aktarılırken mi yoksa falcı hanım ya da bey falları açarken mi kafayı dumanlamış bilemiyorum.

Ama Yengeç tanımlanacak iken İkizler tanımlanmış...

Geçtim yani...


Pek önemli olmayan konuları, kısa sürede hazırladığım için, incelemeden kopyalamış olabiliyorum. Aktarmada yanlışlık yok, faydalandığım kaynak bu idi:https://www.gercekgundem.com/galeri/yasam/8396/en-kiskanc-burclar-hangileri
__________________
Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.03.20, 20:59   #6
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1561
Mesajlar: 15,116
Ettiği Teşekkür: 62442
Aldığı Teşekkür: 52857
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: En Kıskanç Burçlar Hangileri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster


Pek önemli olmayan konuları, kısa sürede hazırladığım için, incelemeden kopyalamış olabiliyorum. Aktarmada yanlışlık yok, faydalandığım kaynak bu idi:https://www.gercekgundem.com/galeri/yasam/8396/en-kiskanc-burclar-hangileri
Aktarımda yanlışlık çok küçük bir olasılık idi zaten.

Falcı aslında feleğini; pardon falını şaşırmış anlaşılan...
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
burçlar, hangileri, kıskanç


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 02:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.