Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri


Cevapla
 
Seçenekler
Eski 02.01.21, 15:34   #1
OkyanusunKalbi
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 3011
Mesajlar: 17,461
Ettiği Teşekkür: 39728
Aldığı Teşekkür: 60294
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?


2021 burç yorumları.2021 yılında hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Demet Hoşman, tele1.com.tr için burçların 2021 yılı analizini yaptı. Hangi burcu bu yıl neler bekliyor? Hangi burçlar öne çıkıyor? İşte ünlü astrolog Demet Hoşman’ın 2021 burç analizleri.
Koç Burcu
2021 Koç burcunun yılı


21 Mart/ 20 Nisan

2021 yılının en şanslı burçlarından biri siz olacaksınız sevgili Koçlar. Son üç yıldır birçok sorunla boğuştunuz. Sevgiler, paralar, yakınlarınızı kaybettiniz. Her şeyden önemlisi de umudunuzu kaybettiğinizi düşündüğünüz anlar oldu.

Şikayet eden bir yapınız olmadığı için bunlarda geçer dediniz ama çok zorlandınız kabul edin.

Başınızda hangi dert olursa olsun güler yüzlü ve pozitif insanlarsınız. Gemi batsa dahi kıyıya çıkmasını bilirsiniz.

2021 de en önemli amacınız geminin batmamasını sağlamak olacak. Artık tüm kalbinizle gülmeye ve hayatın size sunduğu tüm hediyeleri severek kabul etmeye hazır olun. Paylaşma, yardımlaşma ve cömertlik deyince Zodyakta başı siz çekersiniz.


Paranız olmadığı zaman da kendinizden daha çok birilerine yardım edemediğiniz için üzülürsünüz. Muhtaç birine el uzatamayan Koç’un yaşadığı derin üzüntüyü ancak başka bir Koç anlar. Artık böyle üzüntülere de son.

Yoksulun, hasta olanın, dertlerle boğuşan birçok kişinin yaralarına merhem olacağınız bir yıl başlıyor.

Jüpiter ve Satürn Kova burcu transiti son yıllarda kıl payıile kaçırmış olduğunuz tüm fırsatları yeniden gündeme taşıyacak.

Yıl boyunca kazançlarınızı artacak. Eliniz taşa değse altına çevireceksiniz. Böylesine müthiş bir enerjiyi hayatınızda ilk kez yaşayacaksınız. Mucizeleri kucaklamaya hazır olun.

Kararlıkla istediğiniz tüm hayalleriniz gerçekleşecek.

Geçmiş yıllarda önünüzü kesmeye çalışan, arkanızdan hançerleri ile dolaşan kişiler kendi hayatlarında ki sıkıntılar nedeni ile sizinle uğraşmayı bırakacak. Bir kısmı da af dileyerek sizden destek isteyebilir. Kin duygusu barındırmayan koca yüreğinizle yakınlarınız eleştirse ve engellemeye kalksa bile siz ‘aman’ diyeni geri çevirmezsiniz.

Gelişime yönelik, değişimi kabul eden yönlerinizle hayatınızda önemli dönüşümleri başlatacaksınız.

Geçmiş yıllar sıkıntılı olsa da size sabretmeyi ve akışa teslim olmayı öğretti. Artık daha olgun ve sakinsiniz. Kavgalar, hırslar, öfke size göre değil.

Olgunlaşan karakteriniz iş hayatınıza da yansıyarak mesleki konularda yeni yapılanmaların meydana gelmesine sebep olacaktır.

Aşk ve evlilik ilişkilerinde de ne istediğini bilen, partnerini anlamaya ve uzlaşmaya çalışan yönlerinizin daha fazla ortaya çıkması ile evinizden kahkaha sesleri eksik olmayacak.

UFUKTA EVLİLİK VAR

Birçok bekar koç sessiz, sedasız sade bir törenle dünya evine girecek.

Özel hayatınızın düzene girmesi, partnerinizden aldığınız destek ve övgülerle önünüzdeki hiçbir engel kalıcı olmayacak. Partnerinizle yeni yılda can yoldaşı olmayı deneyimleyeceksiniz. Hayatınızda ki herkesin yerinden ayrı bir yere koyduğunuz partneriniz hem iş hem özel hayatınızdaki gönüllü yardımcınızda olarak yaşamanızı kolaylaştırmak için elinden geleni yapacak.

2021 Sağlık olarak da iyileşme ve zamanı olacak. Psikolojinizin iyileşmesi ve sakinliğiniz sağlığınıza da olumlu yansıyacak. Zorlu sağlık sorunlarıyla uğraşanlarda uygun tedavi yollarını bularak daha sağlıklı bir yaşamla hayata yeniden merhaba diyecekler.
Boğa Burcu


2021’de Boğa burcu insanları büyük değişim yaşayacak


21 Nisan/ 21 Mayıs

2019 yılından bu yana Boğa burcunda Uranüs gezegenini ağırlıyorsunuz. Olumsuz açılar almadığı için burcunuzda sessiz, sakin ev sahipliği yapan Uranüs’ün farkına varmamıştınız. Kova burcundaki Jüpiter ve Satürn gezegeni ile kare açı yapacak olan Uranüs ile 2021 de tanışmaya hazır olun.

Uranüs bu ne yapacağı belli olmaz. Dolayısı siz de artık eskisi gibi olmayacaksınız. Siz kendinizi tanımakta zorluk çekerken etrafınızdaki kişiler hayret içinde değişiminizi izleyecekler.

Zodyakta ki turu 84 yıl süren Uranüs enerjisini daha önce deneyimleyen kişiler yok denecek kadar azdır. Bu nedenle yeni tanıştığınız Uranüs enerjisi sizi farklı biri haline getirmeye hazırlanıyor.

Önlem almayı unutmadan değişime ayak uydurursanız Uranüs ile anlaşabilirsiniz.

Hayatınızdaki önem verdiğiniz konular ve insanlar hakkında ani kararlar vermenizi isteyecek Uranüs… İnatçılıkla reddetmek ise koşulların ağırlaşmasına neden olabilir.

‘Ben buna katlanmak istemiyorum’ cümlesi çok sık duyulacak. Çok haklısınız ama bu sözü kime ve hangi durum için söylüyorsanız o kişiye ve olaya karşı kendi tavırlarınızı da gözden geçirmeniz gerekiyor.

ESNEK OLUN

Esnek olmaya ihtiyacınız var. Hırslı olmak ve ipleri elinizde tutma isteğiniz Uranüs’lü yıllarda çarpacağınız duvarlarınız olacaktır. Endişeye düştüğünüz ve baskı ile elinizde tutmaya çalıştığınız her şey elinizden kayıp gidebilir.

Paranın ve gücün satın alamayacağı şeylerin kıymetini bilin. Para nasıl olsa kazanılır, kazanılmadığı süreçler olsa da gidenin yerine yenisi koyulabilir ama sağlık ve sevgi para ile alınmaz. Siz saf sevgiye yüzünüzü dönün, anlayışlı olun, empati kurun, kendiniz için istediğiniz her şeyi başkaları için de isteyin kendi mucizenizi sevgi ile yaratın.

Kişisel maddi kazançlarınız azalabilir 2021 de hele ki risk içeren işlere başlar ve alacak/ borç dengesini kuramazsanız zararlara uğrayabilirsiniz.

Temkinli olun ama endişeye kapılmayın azalan geliriniz miras veya farklı konulardan geliri artan aile üyelerinizin ve eşinizin desteği sayesinde düzelebilir.

Yeter ki kalpler kırılmasın. Bu uyarıyı yapmamın nedeni Uranüs, Satürn ve Jüpiter olumsuz açıları dilinizi sertleştirebilir, istekleriniz olmadığı an olumsuz kelimeleri ardı ardına sıralayıp sevdiklerinizi çok fazla üzebilirsiniz.

2021 yılını öncelikle kendi hatalarınızla yüzleşmenizi sağlayacak bir süreç olarak düşünün.

İlişkileriniz bir süredir alarm veriyor. Bitsin demek gitmek kolay; kalıp savaşmak ise zordur ama mükafatı büyük olabilir. Partnerinizin değişimini isterken önce kendinizle yüzleşin. Yoğun olarak eleştiri aldığınız davranışlarınıza bir göz gezdirin ve ortadan kaldırmaya çalışın. Olumsuz davranışlarınızdan sıyrıldığınız zaman hayatınız daha güzel olacak ve eşinizin de değiştiğini göreceksiniz.

2021 yılında sağlığınız diğer zamanlara oranla daha hassas olacak. Dişler, kemikler, tiroidlerinizle alakalı küçükte olsa sorunlar yaşayabilirsiniz.

Astrolog Demet Hoşmanİkizler Burcu

2021 İkizler burcu için kazançlı bir yıl olacak22 Mayıs / 22 Haziran

Kova burcunda transit geçişlerine başlayan Jüpiter ve Satürn yıl boyu İkizler burcunu birçok konuda destekleyecek. Yıllardır olumsuz açılar aldığınız Neptün gezegeninin olumsuz açıları bitmeyecek ama siz artık Neptün gezegenini kontrol etmeyi öğrendiniz.

Alacak ve borç meselelerinden uzak durmak Neptün’ün olumsuzluğunu azaltacaktır ki geçmiş yıllarda yediğiniz kazıklar dolayısı ile bu durumun tamamen bilincinde olduğunuzu düşünüyorum.

Yeni yılda kişilik değişimine de hazır olun. Siz değişim ve yenilikten korkmayan birisiniz ama bu konuda da bazen abartılı davranıyor çabuk sıkılma huyunuz yüzünden ortaya çıkardığınız, onardığınız birçok şeyi yarım bırakabiliyorsunuz. Bu durumun altında bağlanma sorunlarının yattığını fark ederek başladığınız her şeyi sonuna kadar götürmeyi hedefleyeceksiniz.

Hangi konuda olursa olsun kendinizden beklemediğiniz kadar sabırlı ve sağ duyulu olacaksınız.

Başkalarının zaaflarını ve zayıf noktalarını çabucak çözümleyen ve yol gösteren yönünüzü kendi kişiliğiniz üzerinde uygulamaya başlayacak ve aslında kendinizle tanışacaksınız.

İŞ HAYATINDA İSTİKRAR

İş hayatınızda ve maddi konularda istikrarlı olma yılları başlıyor. Kimseleri ezmeden, zarar vermeden daha üste çıkmayı hedefleyeceksiniz. Uzun ve başarılı bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Bu yolculukta karşınızda güçlü rakipleriniz olacak ama elinizden tutacak güçlü kişilerle de yol arkadaşlığı yapacaksınız.

Kazançlar sağlamanız olumlu özelliklerinizin daha fazla ortaya çıkmasına sebep olacak. Bugüne kadar yaptığınız hatalarınız için kendinizi affettikten sonra kırdığınız kalpleri de onarmaya başlayacaksınız. Bilinçli veya bilinçsiz davranışlarınız yüzünden size küsen, kırılan kişilerden özür dileyecek gerekirse yarattığınız sorunu onarmaya gönüllü olacaksınız.

2021 yılında çok para kazanabilirsiniz. Gelecek için yatırımlar yaparken başkalarına yardım etmeyi de ihmal etmeyeceksiniz. Birçok gönüllü yardımı başlatacak ve dostlarınızın da desteği ile çok fazla kalbe dokunacaksınız.

Aşk konusunda bastırılmış duygular ve tutkular ortaya çıkacak. Siz rutin ilişkilerden sıkılırsınız. Partner arayışınızda belli kıstaslarınız olmasına rağmen yalnız kalmaktan da hoşlanmadığınız için genelde size uyum sağlamayan kişileri hayatınıza alırsınız. Sonuçta siz de üzülür karşı tarafı da üzersiniz.

Artık ne üzülecek nede siz başka birini üzeceksiniz. Ne istediğinizi biliyorsunuz ve kriterlerinize uymayan kişileri kırmadan nazikçe uzak tutacaksınız.

Hayatınızın diğer alanlarında maceralara açık olsanız da aşk konusunda artık macera istemeyecek ve huzur arayışında olacaksınız. Ne istediğini bilene istediği gelir.

Sağlık olarak spora, düzenli beslenmeye ve dinlenmeye önem verecek bu sayede daha güçlü bir bünyeye sahip olacaksınız. Neptün gezegeni bazı alerjik reaksiyonlar, ellerde, kollarda sinir sıkışması sorunları yaşatabilir ama sağlık sorunlarınızı yenme gücünüz yüksek olduğundan kısa sürede sağlığınıza da kavuşacaksınız.

Demet HoşmanYengeç Burcu

Yengeçler aşka yelken açacak23 Haziran/ 22 Temmuz

Son üç yılın en şanssız burçlarından biriydi Yengeçler. 2021 Yengeç burcu için belki muhteşem bir yıl olmayacak ama oldukça zorlu üç gezegeninin olumsuz açılarından kurtulacaksınız.

Son yıllarda özgüveniniz zedelendi aşırı alınganlığınız daha fazla ortaya çıktı ve hayatın size hiçbir armağan sunmadığını daha çok düşünmeye başladınız.

Etrafınızdan duyduğunuz eleştiriler sebebi ile kendinizi daha fazla sorgulamaya ve beğenmemeye başladınız. Bunu fark eden kötü niyetli kişilerde ellerini ovuşturarak gizli sevinç çığlıkları attı.

Şimdi uyanış başlıyor. Yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye başlayacaksınız.

Size zarar veren her tür alışkanlığınızdan ve olumsuz kişilerden vaz geçerek yeni bir yaşama merhaba diyeceksiniz.

Artık hayattan korkmayacaksınız dayanma gücünüz her geçen gün daha fazla artacak.

Bazı kişiler değiştiğinizi söyleyerek sizi eleştirmeye yeltenecekler sakın onların bu sözlerine aldırmayın. Çünkü siz artık herkese hak ettiği şekilde davranacaksınız.

Kendiniz ile barış sağlamayı öğrenecek dolayısı ile kısır döngülerin içinde savrulmayacaksınız.

Artık hiç kimse size zalimce davranamayacak. Yaşadığınız tüm olumsuzluklar siz izin verdiğiniz için oldu artık bu izne hiç kimse sahip değil.

Bugüne kadar hayatınızı sevdikleriniz için feda ettiniz fakat karşılığında vefasızlıklarla karşılaştınız. Bugünden sonra vereceğiniz her karar ve yapacağınız her şey sadece siz istediğiniz olacak. İnsanları oldukları gibi kabul ederken sizi de olduğunuz gibi kabul etmelerini isteyeceksiniz.

AŞKA YELKEN AÇILACAK

Bağımlılık duygusundan uzak bağlılık duygusunu yeşerteceksiniz. Mutluluk ve huzur için içsel yolculuğunuzu başlatmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz.

2021 yılında daha önce kaçırılan fırsatlar yeniden gündeme gelirken canınızı acıtan sizi günlerce ağlatan kişiler de kapınızda olacak. Bu kişiler belki aileden belki bir arkadaş, ortağınız yada eski sevgili, eş olabilir.

Sizi nerden vurdularsa yeni yılda aynı yerden darbe alacaklar ve kıymetinizi anlayacaklar. Bazılarına şans vereceğinizi söylemeliyim. Özellikle de gönül ilişkisi yaşadığınız kişilere yeni bir şans tanımanız mümkün olacak ama yeni şartlar ve anlaşmalarla olacak bu durum. Yılın ilk aylarında Mars ve Uranüs kavuşumu aşka yelken açmanızı sağlayacak. Yıl bitmeden evlilik kararı da alabilirsiniz. Bir ilişkide olması gerekenler nelerdir acı da olsa öğrendiniz artık sağlıklı ve uzun vadeli ilişkilerde nasıl davranmanız gerektiğini biliyorsunuz ve hayatınıza aldığınız kişide aynı şeyi başarmış ve kendisi ile yüzleşmeyi sağlamış biri olacak.

Uranüs gezegeni iş anlamında yıl boyu desteğini sürdürecek. Yeni projeler, iş teklifleri gündeme gelecek.

Hatta ani bir kararla kendi işinizi de kurabilirsiniz.
Uzun yıllardır sağlık sorunlarınız da arttı ve uygun tedavi yollarını bulmakta zorlandınız. Üreme organlarınız yeni yılda sizi zorlayabilir ama yine de geçmişe göre daha güçlü ve dinamik olacaksınız.Aslan Burcu

Aslan burcu 2021’de hesabını iyi yapmalı23 Temmuz/ 22 Ağustos

Yeni yılda Aslan burcu zıt burcu Kova’ dan transit geçiş yapan Satürn ve Jüpiter gezegenlerin enerjisi ile tanışacak. 2021 yılına önlem yılı olarak bakmalısınız. Atacağınız her adımın, her davranışın hatta her sözün size getirilerini hesap edin. Bu hesabı yapamazsanız kaybedersiniz.

Aslan burcu aşırı iltifattan hoşlanır ona övgüler sunan kişilere de elindeki tüm imkanları seferber eder. Karşınıza dikilen Satürn ise gerçeklerin gezegenidir ve sizi önce kendinizle tanıştıracak. Yakınlarınızdan, iş ortamınızdan duyacağınız sözler canınızı acıtabilir fakat itiraz etmeden analiz etmeye çalışın. Hiç kimse mükemmel değildir siz de değilsiniz.

Çevrenizdeki kişileri eleştirirken de kendi davranışlarınızda da öncelikle hatanın insana dair olduğunu sürekli tekrar edin. Kabul ediyorum ‘ben hatalıyım’ demek zordur ama kendinizle baş başa kaldığınız zaman yüzleşme yapabilirsiniz.

İNSANLARI DİNLEYİN

Geçmiş yıllarda yarım bırakılan konular ve incittiğiniz kişilerle karşılaşma süreci başlıyor. Belki siz hiç kimseye haksızlık yapmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu şekilde düşünmeye devam ederseniz kime nasıl davrandıysanız aynısını deneyimleyeceksiniz. Heybenizde ne varsa hepsi ortaya dökülecek. Çocuklarınız, ebeveynler, iş arkadaşları, eş, sevgili karşınıza dikilerek tarihlerle onlara yaptığınız hataları anlatabilirler. Bu durum enerjinizi düşürebilir belki karşı taarruza geçebilirsiniz ama bu size fayda sağlamaz.

İnsanları dinleyin ve gerekirse özür dileyin. Sizi gerçekten seven ama çeşitli sebeplerle geride bıraktığınız kişiler yeni yılda daha çok aklınıza gelecek. Onlar şu an sizi affetmeye hazır olmayabilirler ama siz yine de af dileyin bu ruhunuza iyi gelecektir.

Sevgi ile alakalı konularda sözler vermeyin, karşı tarafı değiştirmeye çalışmayın ilişkinizin geleceğini akışa bırakın. Jüpiter gezegeni bekar Aslanlara evlilik şansı sunacak ama ilişkinizin ömür boyu devamı için kendinizle yüzleşmeniz şart olacak.

Yıl boyu daha huzurlu ve sağlıklı olmanız için öncelikle dizginlemeniz gereken konular vereceğiniz sözler ve eleştiriler karşısında saldırıya geçmenizdir. Ne ekerseniz onu biçeceksiniz bunu unutmayın.

İş hayatı ve para konuları çok ümitsiz değil birçok şans elde edebilirsiniz fakat düşünülmeyen masraflara da hazırlıklı olmalısınız. Kenarda birikiminiz olmasına özen gösterin. Risklerden uzak durun ve kimselere borç vermeyin. Yatırım yapmak için çok uygun bir yıl olmayacak. Gireceğiniz borçlar değişen koşullar yüzünden geniş zamanda sizi zorlayabilir.

Sağlık olarak uzun yıllardır ihmal ettiğiniz sağlık sorunlarınız baş gösterebilir ve mecburen de olsa tedavilere başlamak zorunda kalabilirsiniz. Kilo alma eğiliminiz de artacağından düzenli beslenme ve diyete de önem vermelisiniz.

Yıl boyunca diş, kemik sisteminiz, ayak bilekleri, beliniz ve taşikardi ile ilgili bazı sorunlara diğer zamanlara oranla daha fazla yatkın olacaksınız.Başak Burcu

Başak burcu 2021’de başarıyı hedef alacak23 Ağustos / 22 Eylül

Başak burçlarını başarıyı hedef alacakları bir yıl bekliyor. Hedeflerinize birer, birer ulaşırken hata yapmaktan da korkmayacaksınız. Bugüne kadar uğradığınız kayıpların ana nedeni mükemmel olmaya çalışmaktı. Mükemmel olmaya çalışırken kendinizden vazgeçtiniz ve yaratıcılığınızı da ortaya koyamadınız.

Korkularınızla yüzleşme zamanı başlıyor. Geçmişte bırakılan korkular sizi daha mutlu ve başarılı biri haline getirecek. Artık eleştirici yönlerinize de veda edeceksiniz. Bu sayede hayat ne size nede yakınlarınıza azap vermeyecek.

Derinlerde gizlenen güzel duygularınız dışarı çıkacak. Hatalarınızı tecrübe olarak değerlendirecek ve üzerinizdeki ağır yükleri yavaşça yere bırakacaksınız.

Bugüne kadar her şeyi enine boyuna düşünen biri olmanıza rağmen bolca kazık yediniz çünkü detaylarla uğraşmak ana temayı kaçırmanıza sebep oldu. Artık duygularınızı bastırmadan, şüphelerden uzak aklınıza ilk geleni uygulamaya koyacaksınız.

AYAKLAR YERDEN KESİLEBİLİR

Zodyakın müzmin bekarları yeni yılda aşka yelken açmaya da hazırlanın. Evlilik belki önümüzdeki yıla kalabilir ama sevgiyi çok derinden hissedeceğiniz ayaklarınızı yerden kesecek aşka teslim olmaya hazır olun. Sevgiye dair muhteşem deneyimler sizi bekliyor.

Evli Başaklar maddi sorunlarını halletmiş olmanın verdiği huzurla eşleri ile yeniden barış imzalayacaklar.

Teslimiyet ne zor bir kelime sizin için değil mi? Bir insana kayıtsız, şartsız teslim olduğunuz zaman her şeyinizi kaybedebileceğinizi düşünürsünüz. Bu nedenle yakın ilişkilerden korkar ve kontrolünüzü sağlamaya çalışırsınız. Oysa aşkın kontrolü olmaz. Yalnız geçen sevgisiz yıllardan sonra kendinizi akışa bırakmaya hazırsınız. Partnerinizi mutlu edip edemeyeceğinizin hesabını yapmadan sadece içinizden geldiği gibi davranacaksınız.

Şu hayatta korktuğunuz her şeyi deneyimlediniz öyle ise korkulara elveda zamanı geldi.

Çok çabaladığınız halde hayatınızda gerçekleşmeyen konular yeni yılda yeniden gündeme gelecek. Bu kez değişime teslim olarak elinizden geleni yapacak ‘olursa olur olmazsa olmaz’ diyebilmenizin rahatlığı ve huzuru da büyük imkanları ve müjdeleri hayatınıza getirecek.

2021 yılında Uranüs gezegeni güzel açıları ile olumlu değişimler başlatacak hayatınızda ve belki de hayatınızda ilk defa gamsız hayat diyeceksiniz.

Umut edecek, hayaller kuracaksınız. Her tür ödüle kendinizi layık görecek ve yaşamın size sunduğu hediyeleri sevgi ile kabul edeceksiniz.

Mal, mülk alımları gündeme gelecek ve sürüncemede olan miras meseleleri sonuçlanarak maddi refaha kavuşmanızı sağlayacak. Kazançlarınızı yıl boyunca tek gölgeleyen konu borç verme ve kefil olma durumları olabileceğinden hibe edeceğiniz istediğiniz miktarda desteği sunun ama hiç kimse için bütçenizi zorlamayın.

Neptün gezegeninden aldığınız zıt açı sağlığınızla alakalı alerjik durumlar ve gıda zehirlenmelerini arttırabilir. Kendinizi rahatlatmanın yollarını bulmanızla sağlık sorunlarınızın da kaybolduğunu da yeni yılda deneyimleyeceksiniz.

Demet Hoşman
__________________
OkyanusunKalbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 02.01.21, 15:51   #2
OkyanusunKalbi
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 3011
Mesajlar: 17,461
Ettiği Teşekkür: 39728
Aldığı Teşekkür: 60294
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?
Terazi Burcu

2021’in en şanslı burçlarından biri de Terazi olacak
23 Eylül / 22 Ekim


Zorlu yıllardan geçen Terazilere 2021 yılında Jüpiter ve Satürn gezegeninden destekler yağacak. Terazi burcu yılın oldukça şanslı burçlarından biri olacak.

Son üç yıldır hayatınızda birçok konu ters gitti. Özellikle de sevgi konusunda ağır sınavlar verdiniz.

Sizin hayatınızda ilgi ve aşk yoksa hayatın diğer alanları çok iyi gitse dahi hayattan keyif almazsınız. Başarı ve paranın tek başına mutlu edemeyeceği birisiniz. Üstelik aşka dair konular iyi gitmeyince bu durum işinize ve maddi durumunuza da yansır ve adeta bir kuraklık yaşarsınız.

Aşk sarhoşu bir Terazi ise hayatında birçok olumsuzluk olsa bile dayanma gücü artar, şikayet etmeden savaşır ve olumsuz koşulları değiştirir.

İlişkilerde sonsuz balayı olamayacağını anladınız artık ve gerçek sevginin peşindesiniz.

Sadakatsizlik ve ilgisizlik yaşayan birçok terazi geçmiş yıllarda ilişkilerine noktayı koydu. Her zorluğa rağmen devam kararı alan ama aslında sorunu da ortadan kaldıramayan Terazilerde yeni yılda daha kararlı olarak partnerinin karşısına geçecek. Ben tek başıma hiçbir şeyi yapamam bu ilişki iki kişilik diyecekler. Sırtlarındaki yumuşak kürkü kenara bırakıp kararlı olduklarını eşlerine hissettirecekler. Kaybetmekten korkmadığınız zaman kazanırsınız.

Sizin içinde böyle olacak yeni yılda eşiniz öyle bir silkinecek ve peşinize düşecek ki ilgiden çok hoşlanmanıza rağmen bazen sıkılabilirsiniz.

SATÜRN GEZEGENİ TERAZİLERİ ÖDÜLLENDİRECEK

Yalnız terazi de kalmayacak yeni yılda hayallerinizdeki gibi bir aşka kavuşabilir hayat arkadaşınızla ortak işlerde yaparak hem iş hem de hayat ortağı olabilirsiniz. Teraziler kendileri ile yüzleşme fırsatları buldular.

Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi başkasına yapmama kararı aldınız. Akışa teslim olmayı ve korkularınızdan sıyrılmayı da öğrendiniz. Satürn gezegeni de sizi yıl boyu ödüllendirecek.

Yıl boyu hobilerinize yoğunlaşacak, daha fazla gelişmek ve zaman geçirmek için çeşitli eğitimler almaya başlayacaksınız. Yıl boyu tek şikayetiniz zaman azlığı olabilir.

Bugüne kadar sınandığınız, zorlandığınız konularda ödülleri almaya hazır olun. Yaptığınız iş ne olursa olsun çalıştığınız yeri daha iyi bir hale getirmeye ve bu sayede işinizden daha fazla keyif almaya çalışacaksınız.

Geçmişte verim alamadığınız projeler yeniden gündeme gelecek ve bolca para kazanacaksınız. İş konusunda tanışmanızın hayal dahi olmadığı insanlarla da tanışma fırsatı bulmanız güveninizi arttıracak.

Sağlık olarak da diğer yıllara oranla daha dinç olacaksınız. Yeme, içmeye düşkün olan Teraziler metobolizmalarının da zayıf olması nedeni ile çabuk kilo alırlar. Yeni yılda fazla kilolarınızdan kurtulmanın uygun yollarını bulacaksınız.

Bu konuda aslında diğer korkularınız gibi… Kilo almaktan korkuyorsunuz ve korkularınız gerçeğe dönüşüyor. Akışa teslimiyet ve kendinizi daha fazla beğenmeye başlamanızla fazla kilolarda gidecek.

Demet HoşmanAkrep Burcu

Akrep burcu 2021’de çok temkinli olmalı23 Ekim/ 21 Kasım


Akrep burcu 2021 yılında Jüpiter, Satürn ve Uranüs gezegeninden olumsuz açılar alacağı için her konuda temkinli olması gerekecek. Çok düşünüp az konuşmak ve mükemmeli aramaktan vazgeçmeniz gerekiyor.

Etrafınıza karşı ağır eleştirilerde bulunmamaya özen gösterin aksi takdirde yoğun tepkiler alabilirsiniz.

Kendinizi değiştirmek bir başkasını değiştirmekten daha kolaydır. Herkesi oldukları gibi kabul edin bunu yapamazsanız kendinizi bir savaş meydanında bulabilirsiniz.

Çevrenizdeki kişilerle farklı fikirlerde olabilir ve uzlaşma sorunları yaşayabilirsiniz. Fakat tamamen sizden daha farklı birine de saygı duymaya başladığınız zaman size de daha çok saygı duyulur.

Empati yeteneğinizi daha fazla ortaya koyabilirseniz evlilik, aşk, para ve iş ilişkilerinizdeki sorunları aza indirebilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Pluton kontrolcü yönlerinizi fazlalaştırıyor. İpleri elinizde hissetmediğiniz zamanlar hırçın ve kırıcı olabiliyorsunuz. Oysa hayat içinde her olayı ve en yakınınızı dahi kontrol etme imkanınız yok. Fazla baskı insanların yalan söylemesine neden olur. Yeni yılda yakınlarınızın sizden gizledikleri sırları öğrendiğiniz zaman bu durumun oluşmasında kendi payınızı da görmeye çalışın ve empati yapın.

2021 yılı sizin için yüzleşme yılı olacak. Bir ilişkide ne istersiniz, partnerinizden beklentileriniz nelerdir? Taleplerinizi eşinize açık, açık iletin ama onun neler istediğini de sorun. Eşiniz ve siz soruların cevaplarını tarafsızca verdiğiniz zaman ilişkileriniz daha fazla huzur verici olacaktır.

HATALARDAN UZAK DURUN

Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkasına yapmamalısınız. Yeni yılda sır saklamanız da zor olacağından özellikle eşiniz gizli, saklı ne varsa öğrenerek karşınıza geçebilir. Ilımlı bir hesap sorma olmayacağını da bilerek hatalardan uzak durun.

Uranüs gezegeni eski düşünce sisteminizin yerinde yeller estirecek. Ani kararlar alacaksınız. Yeni iş anlaşmaları yaparken bekar Akrepler kendilerini nikah masasında da bulabilir.

Maddi konularda isteklerinizin peşinde koşarsanız büyük kazançlar elde edebilir hatta mal, mülk sahibi de olabilirsiniz. Ama yıl boyunca kimselere borç vermemeye ve kefil olmamaya çalışın aksi takdirde uzun yıllar sürecek borç ödeme zamanı başlayabilir. Çok kazanacağınızı düşünseniz de spekülasyonlara aldanmayıp risk içeren her konudan uzak durmalısınız.

Akrepler genelde sağlamcıdır ve parasının kıymetini bilir hatta kendisine cimri olduğu da söylenebilir. Ama hayat boyu birçok maddi kayıp yaşayabilir Akrepler. Bunun altında tüm şüpheciliğine rağmen sempati duyduğu kişilerin ona kazık atmayacağını düşünme yanılgısı yatar.

Öyle ya o kimselere kazık atmaz, düşeni kaldırmaya çalışır onu sevenlerinde aynı şekilde hareket edeceğini düşünür ama bazı insanlar onun kadar borcuna sadık ve derin düşünmezler. Bu konuyu da yıl boyu kendinize hatırlatın.

Sağlık olarak dikkatli olmanız gereken bir yıl geçireceksiniz.

Dişler, ayak bilekleriniz, hormonlar ve kalın bağırsaklarınızla alakalı sorunlara yatkın olacağınız için şikayetlerinizi ciddiye almalı ve doktor yolunu tutmalısınız.


Yay Burcu

Yay burcunu 2021’de yenilikler bekliyor22 Kasım / 21 Aralık

Yay burcunda olanları, kendilerini oldukça güçlü ve mutlu hissedecekleri, yeniliklerle dolu bir yıl bekliyor. Maddi konularda paylaştıkça mutlu olan birisiniz. Fakat son yıllarda gönlünüzce para harcayamadınız.

İhtiyacı olanlara destek olamamak sizi bir hayli yıprattı. Harcadığınız paraların hesabını tutmak zorunda kaldınız. Ağırlaşan maddi konular psikolojinizi de hassaslaştırdı ve psikolojik kökenli fiziksel sağlık sorunlarınız da ortaya çıktı.

Yaşam için mücadele etmeye devam ettiniz ama hayattan haz almadınız. Gün bittiğinde uyuyacağınız için sevindiniz. Sabahları uyanmak sizi mutlu etmedi, tüm beklentilerinizden vaz geçtiniz.

Yeni yılda ek iş imkanları sebebi ile artan geliriniz ve aşkında kapınızı çalması ile yılın en şanslılarından birisiniz. İyimser, neşeli, yardımsever yönleriniz daha fazla ortaya çıkacak.

Uzun yıllardır önünüzde yeni bir şey belirdiği zaman alacağınız ödülleri düşünmeden sıkıntılara ve hüsranlara odaklanarak aslında bazı kısmetleri de kendi ellerinizle ittiniz.

Gelirinizin artması ile yılın ilk yarısını borçlarınızı kapatmaya ayıracak ikinci yarıda ise hem gönlünüzce harcarken hem de kenara para koyma imkanı yakalayacaksınız. Neptün gezegeninden yıllardır aldığınız olumsuz açı yeni yılda da devam edecek. Neptün kandırır, gözümüzü sis perdesi ile çevirebilir. Bu nedenle özellikle maddi konularda temkini elden bırakmamakta fayda var. Hilebaz ve dolandırıcıların boy hedefi olmamak adına kime borç verip kime veremeyeceğinizin hesabını iyi yapın.

Özel hayatınızı düzene koyma ve geçmişte canınızı acıtan hayal kırıklıklarını tarihe gömme süreci başlıyor. Yalnız yayların ayakları yerden kesilecek adeta bulutların üzerinde uçacaklar. Hayatın size sunduğu güzellikler sayesinde hayallerinize giderken hiçbir engel sizi yolunuzdan alıkoymayacak.

HEM AŞKTA HEM DE PARADA KAZANACAK

Aşk ilişkilerinizde kalbinizin sesini dinlemeyeli çok uzun zaman oldu. Karşınıza çıkan kişilerin olumsuzlukları yüzünden özgüveniniz zedelendi ve doğru kişinin sizi bulmayacağını daha çok düşündünüz.

Son yıllarda oluşan olumsuz duyguları süpürün gitsin, artık aşk zamanı. Hem aşkta hem parada kazanan olacaksınız.

İlişkisi sallantıda olan, ne yapacağını bilmeyen ve yıllardır hüzne teslim olan Yaylar ise eşleri ile ilişkilerinin geleceği için uzun ve verimli konuşmalar yapacaklar. Tüm konuşmalara rağmen bir şeyler düzelmiyorsa da eşlerine dostça yollarımızı ayıralım teklifinde bulunacaklar. Yine de birçok yay ilişkisinde rehabiliteye giderek devam kararı alacak.

Geçmiş yıllara oranla hem fiziksel hem de ruhsal olarak çok güçlü hissedeceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Satürn ve Jüpiter desteği ile pozitif olarak değişmeniz müzmin sağlık sorunlarınızda da uygun tedavi yollarını bulmanıza sebep olacak. Neptün enerjisi devam ettiği için alerjik reaksiyonlara, zehirlenmelere ve ayaklarınızla alakalı sorunlara karşı dikkatli olmayı da ihmal etmeyiniz.

Demet Hoşman
Oğlak Burcu

Oğlaklar için kaçan fırsatlar tekrar önlerine gelecek
22 Aralık / 21 Ocak

Uzun yıllardır burcunuzda ev sahipliği yapan transit Pluto gezegeni son üç yıldır Satürn ile bir yıldır da Jüpiter gezegeni ile kavuşum yaparak hayatınızı bir hayli karmaşık hale soktu. Yaşam koşullarınızı zorlaştırdı ve dayanma gücünüz azaldı.

2020 Yılında Mars’ da koç burcundan kare açısı ile birçok tatsızlığın yaşanmasına sebep oldu. Adeta kişilik değiştirdiniz. Anlayış ve empati yeteneğinizi kaybettiniz. Kime güvendiyseniz sırtınızdan vurdu bazı zamanlar gözünüz kimseleri görmek istemedi.

İlerlemek istediğiniz konularda önünüze setler çekildi. Kendinizi göstermek bir yana sizden daha vasıfsız kişilerin önünüze geçtiğini görerek özgüveniniz nerde ise sıfırlandı.

2021 yılında burcunuzdan yolcu ettiğiniz Satürn ve Jüpiter gezegeni Pluton’ un olumsuzluklarının azalmasına neden olacak. Uzun yıllardır Pluto enerjisine zaten alışıksınız. Yeni yılda hasretini çektiğiniz, hayalini kurduğunuz şeyleri yeniden gündeminize alın oluşmaması için hiçbir engel yok.

Geçmiş yıllarda kaçırdığınız tüm fırsatlar arka, arkaya yeniden gündeme gelecek.

Şu an yaptığınız işler dışında farklı konularda gündeme gelecek ve bu sayede büyük kazançlar elde edebileceksiniz. Terfiler, zam almalar, yeni iş teklifleri hatta ek işlerin gündeme oturması ile çok fazla çalışacaksınız. Siz en ağır koşullarda bile olsa çalışmaktan şikayet etmezsiniz. İşiniz olmadığı zaman ise depresyon başlar. Kendisini işe yaramaz hisseden bir oğlak aniden yaşlanabilir.

AŞK KONUSUNDA YÜZÜNÜZ GÜLECEK

2021 ise hem ruhen hem de fiziksel olarak genç ve dinamik olma zamanı. İyileşen koşullar yüzünüze de ruhunuza da yansıyacak. Öyle müşfik davranacaksınız ki etrafınızda bulunan insanlar hayranlıkla size gıpta edecekler.

Yıllar sonra aşk konusunda da yüzünüz gülecek, kopma noktasına gelen ilişkilerinize adeta sihirli bir değnek değecek ve sorun içeren konular kendiliğinden ortadan kalkacak.

Uzun yıllardır yalnızlığı tercih eden Oğlaklar ise Uranüs gezegeninin desteği ile yıldırım aşkına teslim olacaklar. Oğlak burcu insanlarının ilk sıralarında aşk gelmezdi ve daha çok başarı ve maddiyata odaklanırlardı ama yeni yıl dengeleri değiştiriyor. Aşkın kişiliğinizin olumlu yönlerini açığa çıkarttığını artık biliyorsunuz. Ayrıca aşk var olduğunda hayatın diğer olumsuzlukları da çok fazla göze batmadığı gibi mücadele gücümüz de artıyor.

Bu yıl oğlakların aile içi ilişkileri de canlanacak. Kardeş veya kuzenleriniz evlenebilir ailenizdeki bebek doğumları yüzünüzü güldürebilir.

2021 yılı sağlık konularında size hızla iyileşme fırsatları sunacak. Uzun yıllardır zorlandığınız hastalıklarınızla alakalı uygun tedavi imkanları yakalayacaksınız. Yine de üreme organlarınızla alakalı sorunlarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Demet Hoşman


Balık Burcu

Balık burcu için artık harekete geçme vakti
19 Şubat / 20 Mart


Balık burcu için artık start zamanı. 2020 yılı boyunca Oğlak burcunda ev sahipliği yapan Jüpiter ve Satürn gezegeni size çok şey kattı. Olgunlaşmaya ve hayatınızı zora sokan bazı davranışlarınızı geride bırakmaya başladınız.

Sevilmediğinizi hissettiğiniz için sarıldığınız zararlı alışkanlıklarınızdan arınmaya başladınız. Adım attığınız olumlu değişimlerin devamını yeni yılda da sürdüreceksiniz.

Öncelikle işinize odaklanacaksınız. Para bir araç bunu size anlatmaya gerek yok çünkü hayat boyu daha çok maneviyata odaklanan kişilerdensiniz ama kayıplara uğradığınız zaman özgüveniniz zedeleniyor ve hayata dair diğer konularda da geride kalıyorsunuz.

Artık ileri çıkma zamanı başlıyor. 2021 de kuracağınız köprüler önünüzdeki yıllarda sizi hayallerinizde olan güzelliklere taşıyacak.

Şu an içinde bulunduğunuz tüm koşulları daha iyi bir hale getirmeye çalışacaksınız. Her şeyden önemlisi tek başınıza birçok şeyi başarabilme kapasitesiniz olduğunu fark etmeye başlayacaksınız.

Uzun yıllardır burcunuzda olan Neptün gezegeni 2021 yılında Pluton ile uyumlu açı yapacak. ‘Hayatı pas geçmek istemiyorsan önce kendine ve yeteneklerine odaklan’ temasını size hatırlatacak.

KENDİNİZLE GURURLANACAKSINIZ
Başarı kazanmanız uyumlu yapınızı daha fazla ortaya çıkaracak. Mütevazi olmaktan vazgeçmeyecek ama kendinizle de gururlanacaksınız.

Zedelenmiş özgüveninizi sadece kendi, kendinize tamir edeceğinizi biliyorsunuz ve artık start zamanı.

Balık burcu kişileri için aşk konusunuz es geçmek olmaz. Her insan sevgiden beslenir ama Aşk Balıkların sıkı, sıkıya sarıldığı gelişim ve büyüme için temel beslenme alanlarıdır.

Hayatınızda aşk olmadığı zaman dayanma gücünüz azalıyor, yaşam anlamsızlaşıyor. Bu durumu kimselerle paylaşmasanız bile siz biliyorsunuz.

Son yıllarda aşk konusunda istediğiniz ilişkiyi yaşayamadınız. Genelde sonu hayal kırıklıkları ile biten ve size uygun olmayan kişilerle aşk ilişkileri yaşadınız.

İstediğiniz gibi birinin hayatınıza gelmeyeceğini düşünerek aşk defterini kapattığını söyleyen Balıkların sayısı da bir hayli fazla. 2021 yılında kapalı defterler açılacak üstelik tertemiz bir sayfaya ‘Hoş geldin aşk’ yazacaksınız.

Evli Balıklar içinde yaraları sarma süreci başlıyor. Partnerinizle birlikte geçirdiğiniz günleri acı ve tatlısı ile masaya koyacak ve adalet terazisinden geçireceksiniz. İyilik ve güzelliklerin daha ağır gelmesi ile partnerinizin elini yeniden tutacak ve gözleriniz parlayarak onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyeceksiniz.

2021 yılı boyunca hayatınızda ki birçok olumsuzluğu halletmenin verdiği huzur sağlığınıza da olumlu yansıyacak.

Ama dikkatli olmanız gereken konulardan biri yine de sağlığınız olacak. Neptün gezegeni alerjik durumlar ve zehirlenmelere yatkınlık yaratabilir. Neptün gezegeni bugüne kadar hiç fark etmediğiniz alerjik durumlar ortaya çıkarabilir. Çok sevdiğiniz bazı yiyecek veya içeceklerin dokunması canınızı sıkabilir ama hiçbir hastalık sonsuz değil. Şifanın önce kendinizde olduğunu bilirseniz kısa sürede iyileşebilirsiniz.

Demet HoşmanKova

Kova burcundakiler Satürn enerjisine alışmalı

22 Ocak / 19 Şubat

Burcunuzda yıl boyunca Satürn ve Jüpiter gezegenini ağırlayacaksınız. Özellikle Satürn enerjisine alışmanız gerekiyor çünkü burcunuzda ki misafirliği yaklaşık 2 yıl 9 ay sürecek.

Satürn gezegeni sabrı, dürüstlüğü, elimizdeki değerlerin kıymetini anlamamızı sağlayan bir öğretmendir.

Satürn gezegeninden korkmak yersizdir. Çünkü Satürn hatalarınızdan vurur, ceza keser ama doğru olan her davranışınız için de muhteşem ödülleri vardır.

Önlem al der Satürn işini iyi yap, ilişkinde sadık ol, dünyayı kontrol etmeye çalışma, kendi kontrolünü sağla!

Birçok olumlu yönünüzün yanında ani tepkileri olan ve o anlarda karşınızdaki kim olursa olsun olumlu duygularınızdan sıyrılarak bir parça acımasız davranan birisiniz. İşte Satürn de sizi ilk olarak bu yönünüzle tanıştıracak.

Tepki veren, eleştiren karşısında kendine benzeyenleri bulur. Bu durumlar neden sürekli benim karşıma çıkıyor demek yerine bu durumu ben yaratıyorum ve nasıl düzeltmeliyim demeli ve sabırlı davranmayı, empati kurmayı öğrenmelisiniz.

Burçların içinde en hümanisti siz olmanıza rağmen dünyaya ve insanlığa gösterdiğiniz anlayışı yakınınızda olanlara her zaman gösteremiyorsunuz.

İş hayatınızda ve aşk ilişkilerinizde bugüne kadar karşılaştığınız sorunların başında da aslında anlık tepkileriniz ve kızdığınız zaman her şeyi geride bırakıp çekip gitme probleminizden kaynaklanıyor.

Aşk, evlilik ve iş hayatınızda bugüne kadar yaptığınız hataları analiz edeceğiniz ve öncelikle kendi davranışlarınızı onaracağınız bir zaman dilimi başlıyor.

Satürn geçmişe yolculuk yaptırır, bazı insanlarla yüzleşmek isteyebilirsiniz bazı kişilerde sizinle yüzleşmek isteyecektir. Sevgisine ihtiyacınız olduğunda yanınızda olmayanları düşünürken sizin sevginize ihtiyacı olanlara karşı siz nasıl davrandınız?…

SORULARIN CEVABI SİZDE

Beyninizde ki binlerce sorunun cevaplarının yalnızca sizde olduğunu fark edeceksiniz.

Mesleki anlamda değer verdiğiniz, yanınızda tutmaya çalıştığınız bazı kişiler 2021 yılında güçlü rakipleriniz olarak karşınıza geçebilirler. Bu durumu hayal kırıklığı olarak değerlendirmeyin sizin daha güçlü olmanız için onlar farkında olmadan sizin filminizde kötü kişiyi oynuyorlar. İşinize özen gösterin, elinizden geleni yapın. Giden kişilerin yerine daha verimli olmanız için güçlü ve dost kişilerde etrafınızda olacak.

Maddi kazançlarınız artacak fakat bu durum etrafınızdaki çıkarcı kişileri de arttıracak. Boş iltifatlar edip arkanızdan kuyunuzu kazabilecek kişilere yüzünüzü dönmek yerine aile desteğine önem verin.

Aşk konularında transit Uranüs gezegeninden aldığınız kare açı nedeni ile aşırı özgürlük ve sıra dışı yaşamlara karşı merak uyandırabilir fakat Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olabileceğinizi unutmayın.

Yıl boyunca sağlığınız hassas olacak. Ayak bilekleriniz, kan dolaşımı ve diş sorunları ile uğraşmak zorunda kalabileceğiniz için doktor yolunu tutmaktan kaçmayın.

Ayrıca kilo alma eğiliminizde artacağından tüm yıl yediklerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

__________________
OkyanusunKalbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 02.01.21, 18:34   #3
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 11518
Mesajlar: 35,224
Ettiği Teşekkür: 108733
Aldığı Teşekkür: 169854
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

Aşk meşk, kariyer, kaybettiklerime yeniden kavuşma, beklentiler...

Bunların hepsi benden ne kadar ırak
Unumu elemiş, eleğimi duvara asmışım

__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 02.01.21, 19:01   #4
OkyanusunKalbi
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 3011
Mesajlar: 17,461
Ettiği Teşekkür: 39728
Aldığı Teşekkür: 60294
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

Bu yıl hemen hemen bütün burçlar şanslı. Herkese evlilik görünüyor; aşık olacaklar, parayı bulacaklar.
__________________
OkyanusunKalbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 02.01.21, 19:24   #5
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 11518
Mesajlar: 35,224
Ettiği Teşekkür: 108733
Aldığı Teşekkür: 169854
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

Ben almayayım
__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 02.01.21, 19:40   #6
OkyanusunKalbi
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 3011
Mesajlar: 17,461
Ettiği Teşekkür: 39728
Aldığı Teşekkür: 60294
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Ben almayayım
Bekarları evertmeye niyetliler canım.

Fakirleri zenginleştirmeye..

İyi oluyor olumlu şeyler duymak. 2020'de felaketlerden bıktık, davut kendini avut misali yapıyorlar bize..

İşimiz astrolojiye kaldı.

__________________
OkyanusunKalbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 02.01.21, 19:54   #7
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 11518
Mesajlar: 35,224
Ettiği Teşekkür: 108733
Aldığı Teşekkür: 169854
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

Alıntı:
Adeta kişilik değiştirdiniz. Anlayış ve empati yeteneğinizi kaybettiniz. Kime güvendiyseniz sırtınızdan vurdu bazı zamanlar gözünüz kimseleri görmek istemedi.
İlerlemek istediğiniz konularda önünüze setler çekildi. Kendinizi göstermek bir yana sizden daha vasıfsız kişilerin önünüze geçtiğini görerek özgüveniniz nerde ise sıfırlandı.

Haydi aşk ve evlilik bekarlara diyelim

Baksana daha neler diyor ya

__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 02.01.21, 20:05   #8
OkyanusunKalbi
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 3011
Mesajlar: 17,461
Ettiği Teşekkür: 39728
Aldığı Teşekkür: 60294
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster

Haydi aşk ve evlilik bekarlara diyelim

Baksana daha neler diyor ya

2020 yılı için demiş, doğru mu peki?

Bana da kilom hakkında bir şeyler demiş 2020 değil hiçbir yıl kilomla takıntım olmadı. Tam tersi olursa bu yıl olacak demek.
__________________
OkyanusunKalbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 02.01.21, 20:11   #9
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 11518
Mesajlar: 35,224
Ettiği Teşekkür: 108733
Aldığı Teşekkür: 169854
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
2020 yılı için demiş, doğru mu peki?

Bana da kilom hakkında bir şeyler demiş 2020 değil hiçbir yıl kilomla takıntım olmadı. Tam tersi olursa bu yıl olacak demek.


Valla canım, ben doğum tarihimden şüphe ediyorum. Aralık ayında doğdum da, nüfus memuru ocak mı yazdı bilmem. Çünkü şimdiye dek burcum, hiç bir zaman beni anlatmadı.


Bu yazılanların da hiç aslı yok. Ben bu korona günlerinden hiç etkilenmedim ki

__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 02.01.21, 20:14   #10
OkyanusunKalbi
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 3011
Mesajlar: 17,461
Ettiği Teşekkür: 39728
Aldığı Teşekkür: 60294
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: 2021 Burç Yorumları! Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster


Valla canım, ben doğum tarihimden şüphe ediyorum. Aralık ayında doğdum da, nüfus memuru ocak mı yazdı bilmem. Çünkü şimdiye dek burcum, hiç bir zaman beni anlatmadı.


Bu yazılanların da hiç aslı yok. Ben bu korona günlerinden hiç etkilenmedim ki

22 aralıktan önce doğmuşsan oğlak olmayabilirsin canım.Yükselen burcunu da yansıtıyor olabilirsin.
__________________
OkyanusunKalbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2021, burç, etkilenecek, hangi, nasıl, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı

Hızlı Erişim


WEZ Format +3. Şuan Saat: 17:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2000 - 2021 www.forumgercek.com
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.