Forum Gerçek

Forum Gerçek (http://www.forumgercek.com/index.php)
-   Astroloji | Mitoloji (http://www.forumgercek.com/forumdisplay.php?f=643)
-   -   Burçlara Göre, Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri (http://www.forumgercek.com/showthread.php?t=43666)

ReaL 02.02.09 01:28

Burçlara Göre, Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri
 
Hanımlar, erkeğin kalbine giden yol artık mutfaktan değil yıldızlardan geçiyor :))


Koç Erkeğini Etkilemenin Yolları

http://img268.imageshack.us/img268/9933/75142987.gif
Atletik ve çekici bir erkektir. En belirgin özelliği aceleci ve sabırsız olmasıdır. Amaçladığı şeylere ulaşmak ve başarılı olmak onun hayatındaki en önemli şeydir.

Son derece hırslı, dinamik ve cazibeli olan Koç erkeğini elde etmek de onun ilgisini sürekli tutmak da çok zordur.
Duygularından çok mantığıyla hareket eden Koç'tan romantik sevgi gösterileri beklememeli ve ona da böyle davranmamalısınız. Saldırgan kadınlardan hiç hoşlanmaz ama küçük başkaldırılardan ve nazdan hoşlanır.
Onu elde etmek istiyorsanız her zaman merakını uyanık tutun. Tamamı okunmamış bir kitap gibi olun. Dinamik Koç'tan tam puan almak için sağlıklı, güçlü, dinamik ve doğal görünmeye de özen gösterin. Artık o sizindir!

Bu maço erkek, kontrolü elinde tutmak ister ve maceraya bayılır.

Baştan çıkarma: Korunmayı bekleyen masum kız rolünü oynayın.


Boğa Erkeğini Etkilemenin Yolları

Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır.
En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek yiyebilecek kadar boğazına düşkün olmasıdır.

Genellikle sakin ve iş hayatım kendi belirlediği kurallar çerçevesinde düzenli bir şekilde yürüten Boğa erkeği kolay kolay sinirlenmez. Ancak işine karışıldığı ve eleştirildiği anda burnundan soluyan korkunç yüzü ortaya çıkıverir. Silik kadınlar hiç ona göre değildir. Onun sizi elde etmek için çabalamasuu beklemeyin. Çünkü o başkalamun peşinde koşmaktansa kendi peşinde koşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayı tercih eder
. Kafa oyunlarını değil yatak oyunlarını sever.

Baştan çıkarma: Tahrik edici bakış.


İkizler Erkeğini Etkilemenin Yolları

Değişken, havai ve istikrarsız bir erkek olan İkizler'i elde etmek çoğu zaman kolay gibi gözükebilir. Ancak saygısını ve ilgisini kazanmak çok zordur. Çünkü o entelektüel, aklını ve mantığını iyi kullanabilen kadınlardan hoşlanır. Bir kadına sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder.

Ona kendinizden bahsederken hep sınırlı olun. Yalnızlıktan nefret edren İkizler erkeğine gerektiğinde kardeş, dost, metres, sevgili ve anne olmayı başarabilirseniz onu ele geçirebilirsiniz.

Ancak şimdiden kendinizi onu başkalarıyla paylaşmaya ve kıskanmamaya alıştırın. Çünkü sadık olmayan bu erkek aynı zamanda kıskançlığı da hiç bilmez.

Aşkta onun için orman kanunu geçerlidir.

Baştan çıkarma: Birkaç gün aramayın, sonra telefon edip onu çok özlediğinizi söyleyin.


Yengeç Erkeğini Etkilemenin Yolları

Tutucu ve kırılgan Yengeç erkeğine ulaşmak istiyorsanız, önce onun annesinin kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü o gerçek bir ana kuzusudur. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir.

Pasif bir erkek olan Yengeç'e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, danteller ve kadifelerle onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç erkeğinin size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli, bebeksi ve ufak tefek kadınlardan hoşlandığım hatırlatalım.

Bu su burcu erkeğinin sert kabuğu altında yumuşak bir kalbi vardır.

Baştan çıkarma: Erotik kokular


Aslan Erkeğini Etkilemenin Yolları
Mert, övgüden sonsuz zevk alan, gözükara Aslan erkeği cömertliği ile tanınır. Her zaman maddi değerlere çok fazla önem verir. İkna kabiliyeti oldukça güçlüdür. Karşısındakini etkilemek için bütün hünerlerini sergileyecektir. Ve en dikkatli olmanız gereken yönlerinden biri de rol kabiliyetidir. Her zaman sizi kandırmaya, elde etmeye çalışacaktır.

Ona istediklerim veriyormuş gibi yapın. Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme cabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin için çıldıracaktır.

Bu deli boğa, bütün gözlerin üzerinde olmasını ister.

Baştan çıkarma: Bir yabancıyla flört edin. Deli olacaktır.


Başak Erkeğini Etkilemenin Yolları


İşte duygusallıktan uzak, aşktan korkan bir erkek. Başak'lar oldukça pasif, başka insanlarla kendisini paylaşmaktan korkan, gösterişsiz ve naif erkeklerdir.
Bir Başak'ın sizden hoşlanıp hoşlanmadığım hakaretlerinden ve yersiz eleştirilerinden anlayabilirsiniz.

Aşkı, okyanusun ortasında. fırtınaya yakalanmak kadar ürkütücü bulan bu burcun erkekleri, romantizmden de son derece uzaktırlar. İlginçtir ama onu paha-h hediyelerle etkileyebilirsiniz. Bir Başak erkeğiyle beraberken fazla masraf çıkartmaz, temiz, şık ve düzenli bir kadın olabilirseniz ilgisin! ve sevgisini kazanabilirsiniz. Eğer onun bitmek bilmeyen hastalıklarına ve somurtkanlığına dayanabilirseniz, sevgi göstereceği günlerin hayali ile yaşayabilirsiniz.

Tam anlamıyla mükemmelcidir.

Baştan çıkarma: Gösterişli bir kıyafet ve klasik giyimli kadını çok beğenir.


Terazi Erkeğini Etkilemenin Yolları
Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz gerekiyor. Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olana Terazi erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar. Görgü kurallarım iyi biliyor ve uyguluyorsanız, fizik güzelliğiniz onun için önemin! yitirir. Sadakatinizden, aş-kınızdan emin olduğu sürece sizinle olmak isteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif, sessiz ve güzel olmalısınız. Terazi erkekleri güçlü, saldırgan, baskın karakterli kadınlardan hoşlanmazlar.
Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan kadınlarla beraber olmayı tercih ederler.

Lükse meraklı terazi erkeği güzel sever.

Baştan çıkarma: Yandan yırtmaç.


Akrep Erkeğini Etkilemenin Yolları
Oldukça enerjik olan Akrep erkeği her yönüyle son derece güçlüdür. Saldırgan, sadist, umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Bazen hiç konuşmaz ama bazen de tam tersi sevecen bir aşık olur. seksüel performansı her zaman dorukta olan Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı, şehvetli, itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor.

Son derece kıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur. Yaratıcılığınızı, anlayışlı yapınızı ön plana çıkartarak onun ilgisini çekebilirsiniz.

Seks arzusu çoktur.

Baştan çıkarma: Devamlı istekli görünün ve ipuçlarını hiç kaçırmayın.


Yay Erkeğini Etkilemenin Yolları
İleri görüşlü, açık fikirli, esprili ve candan bir yapışı olan Yay erkeği, size çok fazla ilgi gösterdiği bir anda ortadan yok olabilir. Çünkü özgüriüğüne son derece düşkündür. Eğer onu elde etmek istiyorsaniz sakın ciddi bir amaçla yaklaştığınız hissini uyandırmayın ve sorgular, hesap sorar tarzda konuşmayın. Onu kızdırırsınız.Onurda önce arkadaş olun, sorunlarınızı, zevklerinizi paylasın. En önemlisi göz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğim unutmayın. Özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamayacağınızdan emin olmasını da sağlayın. Bütün bunları yapabilirseniz bu neşeli erkekle beraber olma şansım yakalayabilirsiniz.

Bu erkeğin hayatı uzun süren bir partidir.

Baştan çıkarma: Yeni pozisyonlar öğrenin.


Oğlak Erkeğini Etkilemenin Yolları

http://img199.imageshack.us/img199/1733/32124285.gif

Tıpkı simgesi gibi inatçı, sürekli plan yapan, vicdani sorumluluğu son derece güçlü bir erkektir. Parasını çok sever, harcama yaparken bütün dikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırır. Uzun uzun konuşmaktan, nutuk çekmekten hoşlanır. Eğer bir Oğlak erkeğini elde etmek istiyorsanız öncelikle onu hayranlıkla dinlemeye ve sabah gözünü açar açmaz para konuşmaya alışmanız gerekiyor.

Bir Oğlak erkeği için kadındaki en önemli özellik, tutumlu ve ekonomik olmasıdır. Sorumluluktan korkan bu erkeğin en büyük kabusu evliliktir. Tutucu, sevecen, hanım hanımcık ve çok düzenli olursanız onun ilgisini çekersiniz.

Verici ve hep kazanmak isteyen erkektir. Erotik arzularınızı yerine getirmeyi görev bilir.

Baştan çıkarma : Akıllı kadından hoşlanır.


Kova Erkeğini Etkilemenin Yolları

Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar. Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyi öğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin. Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.

Bu hayalperest için seks manevi bir deneyimdir. Kozmik birleşmeye hazırlanın.

Baştan çıkarma: Bu hippi ruhlu adam kur sevmez. Sutyeninize güle güle giyin.


Balık Erkeğini Etkilemenin Yolları
İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka ve sekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde etmek için uğraşmanıza değer. Son derece duyarlı bir erkek olan Balık, bütün bu güzel özelliklerinin yanı sıra tutkuları ve ihtirasları nedeniyle çekilmez bir insan olabilir.

Onu elde etmek istiyorsanız durmadan ilgi ve sevgi göstermeli, sık sık sevdiğinizi söylemeli, aşkı için teşekkür etmelisiniz, îniş çıkışlanna anlayış göstermelisiniz. Çünkü romantik ve çift karakterli balıklar çok kaygandır. Elinizden kayıp gidiverirler sonra. Aman ha..

Şair ruhludur. Yüksek frekanslı yatak oyununa hazırlanın.

Baştan çıkarma: İlk hareket sizden gelsin

ReaL 02.02.09 01:42

Cevap: Burçlara göre, erkeklerin kadınlardan beklentileri
 
İnanmadığım bir şey ama inanasım geldi.. :crazy:

LaLe 02.02.09 01:42

Cevap: Burçlara göre, erkeklerin kadınlardan beklentileri
 
Nedense Yengec erkegi gözüme ilisti:crazy: Ana kuzusu. Dantel, kadife de severmis:kiki:. Varmi forumda Yengec burcu erkek?


Paylasim icin tesekkürler

YakupCemil 02.02.09 01:47

Cevap: Burçlara göre, erkeklerin kadınlardan beklentileri
 
Oğlak burcu yok demek ki bizim beklentilerde yok... :D

ReaL 02.02.09 02:02

Cevap: Burçlara göre, erkeklerin kadınlardan beklentileri
 
Yeniden düzenledim, oğlak burcu diğer burca yapışmış...:honks:

Forumde Yengeç burcu yok, taze bitti...

Dantel, Kadife severmiş iyi artık ha... )))

LaLe 02.02.09 02:03

Cevap: Burçlara göre, erkeklerin kadınlardan beklentileri
 
Niye alindin ki? :kiki:

YakupCemil 02.02.09 02:08

Cevap: Burçlara göre, erkeklerin kadınlardan beklentileri
 
Alıntı:

Orjinal Mesaj Sahibi ReaL (Mesaj 113402)

Oğlak Erkeği


Oğlak erkeği Tıpkı simgesi gibi inatçı, sürekli plan yapan, vicdani sorumluluğu son derece güçlü bir erkektir. Parasını çok sever, harcama yaparken bütün dikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırır. Uzun uzun konuşmaktan, nutuk çekmekten hoşlanır. Eğer bir Oğlak erkeğini elde etmek istiyorsanız öncelikle onu hayranlıkla dinlemeye ve sabah gözünü açar açmaz para konuşmaya alışmanız gerekiyor. Bir Oğlak erkeği için kadındaki en önemli özellik, tutumlu ve ekonomik olmasıdır. Sorumluluktan korkan bu erkeğin en büyük kabusu evliliktir. Tutucu, sevecen, hanım

Oğlak burcuyum ve bu yazılanların hiç biri bana uymamakta. :gulenkirmizi: Az ve öz konuşan biriyimdir hatta çevremde de öyle insanlar olmasını yeğlerim. Hele sabah'ın köründe para konuşmayı hiç sevmem, para ile ilgili muhabbetleride sevmem. Param olura paylaşmasını vs. bilirim lafı uzatmayalım hiç uymamış bana... =)

OkyanusunKalbi 03.02.10 20:31

Cevap: Burçlara göre, erkeklerin kadınlardan beklentileri
 
Alıntı:

Lükse meraklı terazi erkeği güzel sever.

Baştan çıkarma: Yandan yırtmaç.

))) Demek ben erkek olsaymışım bir yırtmaca tav olacakmışım...Kesinlikle terazi burcu erkekle yapamam, yırtmaçlı kadınlara kaçar sonra...:crazy:

Duayen 03.02.10 20:59

Cevap: Burçlara göre, erkeklerin kadınlardan beklentileri
 
Çok hoş..:kiki:
Burçların içinde bir insan olarak itiraf etmeliyimki hangi burçtan olursa olsun,yeterki o etkilenme yaşansın:dsnm:
Ne yırtmaç, ne kadife,ne anasının kuzusu kalır, ne babasının koçu:kiki:
İki yürek birbirini bulmaya görsün,ne burçların etkilemesi, nede başka kurallar,önemini yitirir..
Yinede çok güzel bir paylaşımdı..
Yeni yol alanlar için kılavuz olacak başarılı bir yazı..Teşekkürler:zgd:

ReaL 03.02.10 21:19

Cevap: Burçlara göre, erkeklerin kadınlardan beklentileri
 
Çoğu tutmuyor ki.. İyi sallayamamışlar bu kez... :kiki:

WEZ Format +3. Şuan Saat: 23:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2000 - 2021 www.forumgercek.com