Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 20.12.10, 09:57   #1
...:: HüsoMeL::...

DarkAngeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Yaş: 36
Konular: 1381
Mesajlar: 4,038
Ettiği Teşekkür: 19943
Aldığı Teşekkür: 19621
Rep Derecesi : DarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Huzurlu
Çözüldü Numeroloji - 20112011’de gidişatınızı öğrenmek için: Doğum günü ve yılınıza 4 rakamını (2011 yılının kısaltması) ekleyin. Sonra sonucu 1 ila 9 arasında bir rakama indirgeyin.

ÖRNEK: Doğum tarihi 19 Haziran (19/6) 19+6+4= 29
29, 2+9=11 demek; 11 de 1+1=2 demek. Yani bu kişi 2011’de 2. Yılda yer alıyor. Haydi, 2011 için rakamınızı hesaplama sırası sizde!

1. YIL
Saldırın!: Evet, yeni dokuz yıllık döngü başladı! Tek yapmanız gereken, başlangıcı yapmak, açık ve coşkulu olmak! Motivasyon geri dönüyor, ufuk parlıyor, kapılar açılıyor, yeni yüzler görünmek üzere!
1. Yıl evresinde olmak: Geçmişi, anıları, pişmanlıkları ardınızda bırakın. Geleceğinizi planlayın, uzaklara bakın, kendinize hiçbir yasak koymadan arzu ettiğiniz şeyleri yapın. Sürekli sonuçları beklemeyin, biraz cesaretli olun. Farklı bir hayat düşleyin, kendi fikirlerinizi savunun, kendi yolunuzu çizin. Kendi egonuza ayrıcalık tanıyın, kendinizi düşünün, kendinizi dinleyin ve iç sesinizi takip edin.
Akıl: Yeni bir başlangıç yapın, kendinize yeni bir rota belirleyin, zihninizi değiştirin, bireysel bir projeye ya da farklı bir aktiviteye başlayın. Bunun için istekli ve motive olacaksınız. Hiçbir şeye bağlı kalmayın, kimseyi beklemeyin ve isteklerinizin peşini bırakmayın, kendinize güvenin, kendinizi ortaya koyun, yatırım yapın, satın alın, gelecek planları yapın… kendinizi yenileyin!
Kalp: 1 rakamı ile kendinizi yalnız hissetmenizi, mesafe koymayı ya da izole olmayı zorunlu kılar. Bu elbette normal!
Çiftler: Partneriniz yerine önce kendinizi düşünün. 2011, size özgürlüğünüzü ya da tutkularınız yaşamak için fırsatlar sunuyor. Bağlanmak istemediklerinizle aranıza mesafe koyun, kendi başınıza olun. Bekarlar; birleşmeler, birliktelikler 2012’de. Şimdilik orijinal maceralar yaşamaya kendinizi hazırlayın. Haydi, hemen şimdi ilk adımı atın!
Yükselişte olan aylar: Şubat, Nisan, Mayıs, Temmuz, Eylül, Kasım
Dikkat edilmesi gereken aylar: Ocak, Mart, Haziran, Ağustos,Aralık

2. YIL
Aramızda: Yalnızlık mı? Artık sona erdi. Şimdi birlikteliğinize çok daha az kaldı, durmayın yaklaşın! Korumacılığın ya da yaratıcılığın dengesi olan 2 rakamı, sizin durumunuza göre ya bir düete ya da bir düelloya neden olabilir. Eğer bütünleyici tarafınız baskın çıkarsa bu, gerginliğin azalmasına yardımcı olur, onun ortaya çıkmasına izin verin…
2. Yıl evresinde olmak: Sabırsızlanmayı bırakın. Yılın ilk zamanları biraz yavaş ilerleyecek, acele edip önüne geçmeye çalışmayın; aksine onu takip edin, rutin koşturmalarınızı yapın, işlerinize ve diğer olaylara adapte olun ve egonuzu kapının arkasında bırakın. Fikirler, projeler ve ektiğiniz tüm tohumlar yavaşça filizleniyor; onların yetişmesine, büyümesine izin verin…
Akıl: Yalnız devam etmek yok! Yardım, destek, birliktelik ve katılım, size iyi gelecek. Gecikmeler ve engeller söz konusu. Sezgilerinize daha duyarlı olun ve güvenmeyi öğrenin. Kontrat imzalayabilir, grup çalışmalarına katılabilir, ortaklık kurabilir ve uzun zamandır sorun yaşadığınız bir konuda uzlaşma sağlayabilirsiniz. Yine de dikkat; bir sözleşmeden vazgeçebilirsiniz ya da yapacağınız bir denemenin ucundan dönmeniz an meselesi olabilir; her şey çok dengede değil.
Kalp: Kalbinizde hareketlilik var ve duygularınız da yeterince güçlü. Çiftler için alarm zilleri çalıyor, risk yüksek. Bir boşanma ya da ayrılık olabilir. Öte yandan pozitif olarak konumlanan 2 rakamı, birliktelikle ilgili konulara hız kazandırıyor; sürpriz bir evliliğe hazır olun. Yalnızsanız oldukça şanslısınız çünkü ruh eşinizi bulacaksınız. Birlikte yaşama kararı alabilirsiniz, şimdi buluşma zamanı.
Yükselişte olan aylar: Mart, Nisan, Haziran, Ekim, Aralık
Dikkat edilmesi gereken aylar: Şubat, Mayıs, Temmuz, Kasım3. YIL
Yenilenme: 3 rakamı, yeni bir başlangıç için baskı yapar. Dikkat edin, bu sizin üzerinizde hareket, hız ve yerinde duramamak gibi etkiler yaratacak. Mükemmel! Şimdi uzanıp her şeye dokunma vakti! Zekanızı gösterin, hareketli ve yeni yüzler görmeye açık olun ve hayatın değişik taraflarını tatmaya ya da birlikteliklere hazırlanın.
3.yıl evresinde olmak: Bütün randevularınızı ya da işaretlerinizi değiştirin, günlük rutinden kurtulun ve daha önce neyi hak ettiğinizi düşündüyseniz onu yaşayın, hayatın keyfini çıkarın! Yola çıkmalı, seyahat etmeli, keşfetmeli, kalıplaşmış fikirleri değiştirmeli, arkadaşlıklarınızı yeniden canlandırmalı; kısaca kendinizi yenilemelisiniz. Bir şeyi ya da birini deneyin…
Akıl: Uzun çalışma saatleri, tamamlanmış ilişkiler, sorumluluklar bu yılın külfetleri arasında değil. Başarılı olmaya çabalamayın; ama daha fazla öğrenin. Kalıcı bir anlaşmayı da bir taraftan inşa edin, çalışma saatlerinizi değiştirin, yeni bir ortaklık deneyin. Biraz baskıya ihtiyacınız var. Ayrıca biraz da farklılık yaşamalı ve yeni bir aktiviteye dahil olmalısınız. Şimdi hobi, hobi, hobi zamanı…
Kalp: Çiftlerin ilişkilerinde gelişme ve hareketlilik var. Hayatınızı değiştirecek, dönüştürecek ya da yenileyeceksiniz. Duygularınızın rengiyse biraz karışık. Özgürlük rüzgarları esmeye başlıyor, macera yaşamanız mümkün. Aileniz büyüyor, 3 rakamı bir doğumu müjdeliyor. Yalnız olanların, zevk ve istekleri ön planda… Arkadaşlık, aşk ve flört asıl meseleniz olacak. Artık her şeyi kafanızda kurmaktan vazgeçin ve olanların tadını çıkarın.
Yükselişte olan aylar: Şubat, Mart, Mayıs, Temmuz, Kasım ve Aralık
Dikkat edilmesi gereken aylar: Ocak, Nisan, Haziran, Ağustos, Ekim

4. YIL
Dört köşe: 4 rakamının etkisiyle, karışık hayatınız stabilize olacak ve 2011 sizin için daha ihtiyatlı geçecek. Hayatınızı kazanın, hedefe yavaşça tırmanın ve eğimleri de hesaplayın. Bu, her şeye değecek. İnşa edecek, büyütecek ve sonunda yine siz kazanacaksınız
4. yıl evresinde olmak: Sabır, koruma ve savunma, bütün amaçlarınızın gelişme göstermesine yardımcı olacak. Limitlerinizi belirleyin, sınırlarınızı çizin, kendinizi disipline edin ve maddi gerçekliği anlayın. Hiçbir şey kendiliğinden olma; şans ya da sihir sadece biraz yardımcı olan faktörlerdir. Bu yıl çok çalışma, zor kararlar, liderlik ve daha güçlü bir pozisyon sizi bekliyor.
Akıl: Bazı şeyler, size olduğundan daha yavaş ilerliyormuş gibi gelecek. Maddi durumunuzu gözden geçirin, sorumluluklarınızı üstlenin, disiplinli olun, kendinize bir rutin oluşturun, bir metot uygulayın. Ve asla vazgeçmeyin! Önemli hal egelecek ve işinizde büyüyeceksiniz.2011 şansın yılı olmayacak; çalışmak, bu sene anahtar kelişme.
Kalp: Sadakatsizliğe, sorumsuzluğa ve geleceği olmayan flörtlere artık son! 4. Yıl, dürüstlüğe, uzun vadeli ilişkilere ve birine ait olacağınız zamana işaret ediyor. Çift olarak ayakta duracak, birbirinize dayanacak ve organize olacaksınız. Herhangi bir problem esnasında aceleyle davranmaz ve hızlı
Yükselişte olan aylar: Ocak, Şubat, Nisan, Ağustos, Ekim, Kasım
Dikkat edilmesi gereken aylar: Mart, Temmuz, Eylül, Aralık sizin için daha ihtiyatlı geçecek. Hayatınızı kazanın, hedefe yavaşça tırmanın ve eğimleri de hesaplayın. Bu, her şeye değecek. İnşa edecek, büyütecek ve sonunda yine siz kazanacaksınız. karar vermezseniz, 2012’de her şey sizin lehinize dönecek. Yalnızsanız, bu kadar çok çalışmayın; aşka da vakit ayırmalısınız.
5. YIL
Hızlanın: Hayatınızda neyin değişmesini istersiniz? Evet, şimdi zamanı! Aklınızdan geçirin, kalbinizde hissedin. Yetenekleriniz de size yardımcı
5. yıl evresinde olmak: Haydi, küçük aralar verin ve rahat nefes alın, kendinizi ve bulunduğunuz ortamı sıkmayın. Hiçbir şeyin üzerine atlamayın, insanlara ve fırsatlara kendiniz yol açın. Kartal gibi olun; hem aktif, hem de her şey için hazır! Varoluşunuzu şans faktörüne emanet edin, beklenmedik sürprizlere açık olun.
Akıl: Devam edin, var olan şartları sürdürün ya da durumunuzu uzun vadeli görmeye çalışın. Çalışma saatlerinizde değişiklik yapma, çalışmaya başlama, özel bir yola girme zamanı. Kendinizi bilinmeyen bir şeyin içine tanıyorsunuz ve düelloya başlayacaksınız, yalnız çok dikkat… Sonuçlar pek de istediğiniz gibi olmayabilir. 2012’de yeni bir statüye ulaşmış olacaksınız, şu andan itibaren parayı bir kenara bırakın; insanları ve ne düşündüklerini bir kenara bırakın ve hiçbir şey hazırlamayın.
Kalp: Haydi hızlanın artık, seks ve tutku sizi bekliyor. Kurtuluşunuz yakın, daha tutkulu yaşamayı isteyeceksiniz, daha fazla aşka ihtiyaç duyacaksınız. Çiftler arasında yasak aşk yüzünden gerginlik olabilir. Yalnızlar için sürprizlerle dolu bir yıl olacak, ufukta buluşmalar görünüyor, kalbiniz ve vücudunuz tutuşacak. Ekim ayı, geleceğiniz için çok büyük değişikliklere sebep olacak.
Yükselişte olanlar: Haziran, Mart, Ocak, Eylül, Ekim, Aralık
Dikkat edilmesi gereken aylar: Şubat, Nisan ,Ağustos, Kasım olacak. Geçmişi bir kenara bırakın, radikal değişiklikler yapın ve hayatınızın başka bir basamağına atlayın. Özgürce uçtuğunuzu hissedeceksiniz, önünüzde bariyer ya da engel yok. Özgürlüğü yaşayın.

6.YIL
Sorumluluklar: 2011 sizin için başarının yılı! 6 rakamı, uyumun simgesi… Büyük projelere ve sosyal sorumluluklara yaklaşımınızın, duygusal ve aile ortamınızın mükemmele olduğu bir zaman sizi bekliyor. Paylaşım, anlaşma, denge, birleşim… Bir adım atın, yeni bir basamağa atlayın ve olgunlaşın.
6. yıl evresinde olmak: Aksiyon, kararlar ve kritik seçimler… Güçlü olun, ne istediğinizi bilin ve atışınızı doğru yapın. 2010 size değişim getirdi; 2011 de bunları gerçekleştirme imkanı sunacak. Daha fazla sorumluluk sizi bekliyor. Başarı ve zafer elde etmek için şansınız çok yüksek.
Akıl: Organize olun, aklınızda bir sürü yeni düzenlemeler var, hem de bütün hayat tarzınızı geliştirecek türeden. Finansal isteklerin gerçekleşmesi ve terfi etmek size iyi gelebilir. Sanatçı yönünüz ön plana çıkacak ve yaratıcı kimliğiniz de düzene girecek.
Kalp: Güzelliği ve olgunluğu birlikte istiyorsunuz. Kendinizi keşfedin; sevgilinizle ya birlikte olun y ada evlenin. Aileniz varsa, size bir çocuk müjdesi sunuluyor. 6. Yıl, size ebeveyn olma yolundaki ilk deneyiminizi yaşatabilir. Evli değilseniz, aklınızı başınıza devşirin, oyun oynuyorsunuz. 2010’da şekillenmeye başlayan değişiklikler, sizi bu yıl da takip etmeye devam ediyor.
Yükselişte olan aylar: Şubat, Mayıs, Haziran, Eylül ve Kasım
Dikkat edilmesi gereken aylar: Ocak, Mart, Temmuz, Ekim
7.YIL
Yansıtma: Bu yıl tam merkezdesiniz! Kendinize dikkat edeceksiniz, sorular soracaksınız ve dünyanın dışında bir yerde yaşıyormuşçasına yön değiştireceksiniz. 2011, aslında bir misafir; sizin gerçek değerlerinizi, hareketlerinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu anlayacağınız bir yıl…
7. yıl evresinde olmak: Bulunduğunuz yerden sorgulamaya başlayın ve geriye dönerek neyin daha önemli olduğunu saptayın. Seyahat, çalışma, araştırma konularında kafa yorun; ama maddesel konulara takılmayın. Rutinden kaçın, rahatlayın, umulmadık ve mümkün olabilecek her şeyi deneyin.
Akıl: Büyük ve ağır sorumluluklar altına girmek, para kazanmak, güç ve başarı elde etmek… Bunlar sizin planlarınız arasında yoktu ama her an kapınızı çalabilir. Yıl içinde türbülansa girebilir, arada aşağı inebilir ve yukarı çıkabilirsiniz. Düzensiz olacağınız bu zamanları baz alarak, planlama yapmayın ve çok büyük kararlar almaktan kaçının.
Kalp: 7 rakamı, kendinize döneceğiniz ve kesinlikle izole olacağınıza işaret ediyor. Çiftler arasındaki sorular, kritik anların yaşanmasına sebep olabilir. Anlık gelişmelerin yaşanması mümkün… Yalnızsanız, ne yaşamak istediğinizi düşünün ve kendinizi bu konuda yönetin. Buluşmalarınız olacak; hem de hiç ummadığınız insanlarla…
Yükselişte olan aylar: Ocak, Mayıs, Ağustos, Ekim
Dikkat edilmesi gereken aylar: şubat, Nisan, Haziran, Eylül

8.YIL
Başarı: Şimdi ya tam gaz devam etme y ada vazgeçme zamanı! Daha önce harcadığınız tüm efor, karşınızda ayna varmış gibi size kazanç olarak geri dönüyor. Planlarınızın gerçekleşmesi an meselesi. Çabalarınızın karşılığı olan bu ödülü almayı umuyorsunuz ve alacaksınız da! Tabii eğer bir şeyler ektiyseniz biçeceksiniz, henüz bir şey yapmadıysanız şimdi hemen başlayın!
8. yıl evresinde olmak: Kararlarınızı verin, görüşünüzü belirleyin ve güçlü karakterinizi gösterin. Gerçek bir yetişkin gibi davranın, sorumlulukları alın hatta başkalarının sorumluluklarını bile! Bu, sizi daha olgun hale getirecek ve kontrolü elinize almanızı sağlayacak. Önünüze bakın ve harekete geçin, hiçbir şey sizi geçmişe döndüremez.
Akıl: Eğer aniden ve hiç düşünmeden bazı kararlar verdiyseniz, vazgeçin. Mümkünse geri adım atın. Yoksa ciddi anlamda dağılabilirsiniz. Kampanyalar, finansal gelişmeler, sosyal başarı, davetler, büyük başarılar, belki yeniden ayağınıza bu şekilde gelebilir.
Kalp: Ateşiniz yavaşça yükseliyor ve neredeyse patlamak üzeresiniz. İçinizde büyük bir yangın var! Libidonuz yükseldikçe, kıskançlığınız ve atağa geçme isteğiniz de artıyor. Evlilik zamanınız gelmiş olabilir. Bir an önce bunun temellerini atın yoksa bu yüksek tansiyon sizi yoldan çıkarabilir!
Yükselişte olan aylar: Şubat, Temmuz, Eylül, Kasım ve Aralık
Dikkat edilmesi gereken aylar: Ocak, Ağustos ve Ekim
9. YIL
Sonuç: 2011, sizin için sonuçlara varabileceğiniz bir yılı işaret ediyor. Beklediğiniz davanın sonucunu ya da bir hikayenin sonunu artık görebileceksiniz. Tamamıyla rahatladığınızı, temizlendiğinizi ve saflaştığınızı müjdeleyebiliriz. Sonra, Ekim’de bir 9 yılın daha dönümünü yaşayacaksınız.
9. yıl evresinde olmak: Çok önemli olan hiçbir şeye başlamayın, yeni bir araştırmaya girmeyin, yeni bir şey geliştirmeyin. Az ve problemsiz sorumlulukları alın. Bunlar size zahmet vermeyecek ve üstelik hiç de yormayacak konularda olsun. 2011, duygularınızı ve hassasiyetinizi okşayacak bir yıl olacak.
Akıl: Geçmiş yılları başa sarıp bir kayıt yapın. Sizi neyin motive ettiğini ve hala nelere ilginiz olduğunu görün. Şimdi gidişata bir son verip, yeni bir kulvara atlama zamanı: Ortaklık, iş birlikteliği ya da aynı evde yaşamak… Size kendinizi iyi hissettirecek şeyleri bulun. Sonra rahatlayın ve temiz hava alacağınız tatilinizi yapın, rutinden kaçın ve sonunda kötü huylardan vazgeçin.
Kalp: Hassas döneminize hoş geldiniz! Bir çift olarak yolun sonuna geliyorsunuz ve içinizde kalan ne varsa söylüyorsunuz. Aşka ihtiyacınız var ama aşkın delillerini de görmek istiyorsunuz. Eğer durum zorsa ayrılık gerekebilir ama buna partneriniz karar verecek. Yalnızlar, o kadar çok sosyalleşecek ve o kadar çok insanla etkileşime girecek ki, Ekim’den önce tutkuyu pek hissetmeyecekler.
Yükselişte olan aylar: Mart, Haziran, Ekim, Kasım ve Aralık
Dikkat edilmesi gereken aylar: Nisan, Temmuz ve Eylül
milliyet
__________________
DarkAngeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz DarkAngeL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.12.10, 12:09   #2
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2666
Mesajlar: 31,149
Ettiği Teşekkür: 172374
Aldığı Teşekkür: 185783
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Numeroloji - 2011

Alıntı:
Dikkat edilmesi gereken aylar: Ocak, Mart, Haziran, Ağustos, Aralık
Aralık bitti sayılır, yakın olarak kaldı bir ay...
__________________Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.12.10, 12:23   #3
Kroniköğrencideğilartık:D

Mathematician - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 298
Mesajlar: 3,134
Ettiği Teşekkür: 12742
Aldığı Teşekkür: 17365
Rep Derecesi : Mathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Numeroloji - 2011

Alıntı:
dört köşe: 4 rakamının etkisiyle, karışık hayatınız stabilize olacak ve 2011 sizin için daha ihtiyatlı geçecek. Hayatınızı kazanın, hedefe yavaşça tırmanın ve eğimleri de hesaplayın. Bu, her şeye değecek. Inşa edecek, büyütecek ve sonunda yine siz kazanacaksınız


Hadi inşallah

Alıntı:
2011 şansın yılı olmayacak; çalışmak, bu sene anahtar kelime.


Demek piyangodan amorti bile tutturamayacağım. Çalış matçım sen çalış. Fallar bile aynı şeyi söylüyor.

__________________
Mathematician isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mathematician'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 20.12.10, 13:16   #4
« Gamlı Baykuş »

Esmeralda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2010
Konular: 33
Mesajlar: 1,444
Ettiği Teşekkür: 5451
Aldığı Teşekkür: 5020
Rep Derecesi : Esmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmedeEsmeralda muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Kaygili
Standart Cevap: Numeroloji - 2011

8.YIL
Başarı: Şimdi ya tam gaz devam etme y ada vazgeçme zamanı! Daha önce harcadığınız tüm efor, karşınızda ayna varmış gibi size kazanç olarak geri dönüyor. Planlarınızın gerçekleşmesi an meselesi. Çabalarınızın karşılığı olan bu ödülü almayı umuyorsunuz ve alacaksınız da! Tabii eğer bir şeyler ektiyseniz biçeceksiniz, henüz bir şey yapmadıysanız şimdi hemen başlayın!
8. yıl evresinde olmak: Kararlarınızı verin, görüşünüzü belirleyin ve güçlü karakterinizi gösterin. Gerçek bir yetişkin gibi davranın, sorumlulukları alın hatta başkalarının sorumluluklarını bile! Bu, sizi daha olgun hale getirecek ve kontrolü elinize almanızı sağlayacak. Önünüze bakın ve harekete geçin, hiçbir şey sizi geçmişe döndüremez.
Akıl: Eğer aniden ve hiç düşünmeden bazı kararlar verdiyseniz, vazgeçin. Mümkünse geri adım atın. Yoksa ciddi anlamda dağılabilirsiniz. Kampanyalar, finansal gelişmeler, sosyal başarı, davetler, büyük başarılar, belki yeniden ayağınıza bu şekilde gelebilir.
Kalp: Ateşiniz yavaşça yükseliyor ve neredeyse patlamak üzeresiniz. İçinizde büyük bir yangın var! Libidonuz yükseldikçe, kıskançlığınız ve atağa geçme isteğiniz de artıyor. Evlilik zamanınız gelmiş olabilir. Bir an önce bunun temellerini atın yoksa bu yüksek tansiyon sizi yoldan çıkarabilir!
Yükselişte olan aylar: Şubat, Temmuz, Eylül, Kasım ve Aralık
Dikkat edilmesi gereken aylar: Ocak, Ağustos ve Ekim


Bekleyip görelim bakalım neler olacak?...
__________________
Tanrım, Bana değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için CESARET,

Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmek için SABIR,

İkisi arasındaki farkı bilmek için AKIL ver…....
Esmeralda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Esmeralda'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 20.12.10, 17:50   #5
Müdavim

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 621
Mesajlar: 8,255
Ettiği Teşekkür: 28096
Aldığı Teşekkür: 41370
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Geveze
Standart Cevap: Numeroloji - 2011

Alıntı:
Kalp: Güzelliği ve olgunluğu birlikte istiyorsunuz. Kendinizi keşfedin; sevgilinizle ya birlikte olun yada evlenin. Aileniz varsa, size bir çocuk müjdesi sunuluyor. 6. Yıl, size ebeveyn olma yolundaki ilk deneyiminizi yaşatabilir. Evli değilseniz, aklınızı başınıza devşirin, oyun oynuyorsunuz. 2010’da şekillenmeye başlayan değişiklikler, sizi bu yıl da takip etmeye devam ediyor.
Sevmedim 2011 numerolojiyi..
__________________
ForumGerçek Türkiye'nin Forumu
OkyanusunKalbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 20.12.10, 19:35   #6
Müdavim

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 12,122
Ettiği Teşekkür: 83391
Aldığı Teşekkür: 78415
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Numeroloji - 2011


Alıntı:
Yükselişte olan aylar: Şubat, Nisan, Mayıs, Temmuz, Eylül, Kasım
Dikkat edilmesi gereken aylar: Ocak, Mart, Haziran, Ağustos,AralıkYükselişte olan aylarda gaza basıp,dikkat edilmesi gereken aylarda kendimi kızağa mı çekecem ?Bunu mu demek istiyor

__________________
"Ey egosu boyundan büyük insan..
Bir gün ölüp toprak olacaksın. Bir tohum filizlenecek ot olacaksın, bir öküz seni yiyecek ve atık olacaksın.. Yani hep aynı kalacaksın."

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 20.12.10, 22:51   #7
Müdavim

Kardelen26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2009
Konular: 233
Mesajlar: 4,803
Ettiği Teşekkür: 26420
Aldığı Teşekkür: 23091
Rep Derecesi : Kardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura about
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Numeroloji - 2011

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Sevmedim 2011 numerolojiyi..
Gelin olmuş gidiyorsun, bize vedamı ediyorsun
Ay canım ya sende numerolojiye göre yaşasaydık işimiz var, saçmalıktan başka bir şey değil
__________________
Kardelen26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 21.12.10, 00:45   #8
Müdavim

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 621
Mesajlar: 8,255
Ettiği Teşekkür: 28096
Aldığı Teşekkür: 41370
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Geveze
Standart Cevap: Numeroloji - 2011

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kardelen26 Mesajı göster
Gelin olmuş gidiyorsun, bize vedamı ediyorsun
Ay canım ya sende numerolojiye göre yaşasaydık işimiz var, saçmalıktan başka bir şey değil
Doğru diyorsun kardelenim. bende çok kaptırmışım kendimi..

Oysaki başka numerolojide kız kurusu olacağım yazıyordu.
__________________
ForumGerçek Türkiye'nin Forumu
OkyanusunKalbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2011, numeroloji


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 07:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.