Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Diğer Köşe Yazıları

Diğer Köşe Yazıları Ülkemiz Yazarlarının Ulusal Basında Yazdıkları Köşe Yazıları ve Bizlerin Yorumları


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 06.08.13, 11:29   #1
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 13,397
Ettiği Teşekkür: 85352
Aldığı Teşekkür: 82863
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Si­liv­ri­’de dün, hak­sız­lık, ada­let­siz­lik ve hu­kuk­suz­luk kol ge­zi­yor­du!

De­mok­ra­si, in­san hak­la­rı, va­tan­daş­lık adı­na ne var­sa, hep­si ra­fa kal­dı­rıl­mış, or­ta­lı­ğa, ka­ba kuv­vet ve zu­lüm ege­men ol­muş­tu.

Po­lis ve jan­dar­ma, Si­liv­ri Ce­za ve İn­faz Ku­rum­la­rı yer­leş­ke­si­nin dı­şın­da top­la­nan hal­ka, düş­man gi­bi dav­ra­nı­yor, “Kah­rol­sun fa­şiz­m” “Her yer Tak­sim, her yer di­re­ni­ş” “Mus­ta­fa Ke­ma­l’­in as­ker­le­ri­yi­z” di­ye ba­ğı­ran in­san­la­rın üze­ri­ne vah­şi­ce bi­ber ga­zı sı­kı­yor­du…

İçe­ri­de ise da­ha ha­zin bir tab­lo var­dı…

İz­le­yi­ci­siz ya­pı­lan du­ruş­ma­da eşi ben­ze­ri gö­rül­me­miş ka­rar­lar oku­nu­yor­du:

86 yıl ha­pis… 117 yıl ha­pis… 129 yıl ha­pis…
… Ve ağır­laş­tı­rıl­mış mü­eb­bet ha­pis!

66’sı tu­tuk­lu 275 sa­nık­lı da­va­da 10 – 15 – 20 – 25 yıl ce­za alan­la­rın had­di he­sa­bı yok­tu…

Ce­za­lar öl­dü­rü­cü bir yağ­mur gi­bi ya­ğı­yor, ha­yat­lar sö­nü­yor­du…

Dı­şa­rı­da ka­rar­la­rı pro­tes­to eden ka­la­ba­lık­la­rı, Baş­ba­ka­n’­ın kah­ra­man­lık des­ta­nı (!) ya­zan po­lis­le­ri acı­ma­sız­ca da­ğıt­ma­ya ça­lı­şı­yor­du…

Mü­da­ha­le sı­ra­sın­da tu­tu­şup alev alan tar­la­lar, or­ta­ya çir­kin bir sa­vaş man­za­ra­sı çı­kar­dı. Dam­lar­da, ça­tı­lar­da, el­le­rin­de uzun nam­lu­lu ve dür­bün­lü tü­fek­le­riy­le kes­kin ni­şan­cı­lar var­dı.
De­mok­ra­si, hak ve öz­gür­lük­ler yer­ler­de sü­rü­nü­yor­du…

Tam bir po­lis dev­le­ti gö­rün­tü­sü!

Ne ya­zık ki Tür­ki­ye dün, hu­kuk ve vic­dan sı­na­vın­da sı­nıf­ta kal­dı!

Tokmak - Sözcü

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.08.13, 11:36   #2
2023 - İlk Yolculuk

Cagliostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Yaş: 33
Konular: 34
Mesajlar: 838
Ettiği Teşekkür: 595
Aldığı Teşekkür: 3077
Rep Derecesi : Cagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Alıntı:
Si­liv­ri­’de dün, hak­sız­lık, ada­let­siz­lik ve hu­kuk­suz­luk kol ge­zi­yor­du!
10 senedir kol geziyor !
__________________
Cagliostro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Cagliostro'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.08.13, 12:47   #3
Üye

PRoFessoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2012
Konular: 12
Mesajlar: 115
Ettiği Teşekkür: 112
Aldığı Teşekkür: 344
Rep Derecesi : PRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Ates olmayan yerden duman cıkmazmıs ateşi yakanı bulmak lazım.
__________________Herşeyi zamanla unuturken biz bizim unutmuş olduğumuz herşeyinde bizi unutmuş olabileceğini fark etmemiz acıtmayacakmı içimizdeki fark etmiş halimizi..
PRoFessoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 06.08.13, 14:16   #4
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Konular: 126
Mesajlar: 2,526
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13097
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Korkunun ecele faydası olmaz.Eninde sonunda hak yerini bulur . Korkup ta sağa sola dalananlar gün gelir layığını hem Hak' tan hem halktan bulur.
__________________
Inatci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Inatci'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.08.13, 17:56   #5
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2012
Konular: 15
Mesajlar: 1,362
Ettiği Teşekkür: 2105
Aldığı Teşekkür: 3867
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Umarım bundan sonra hiç kimse demokrasiye müdahale etme cesaretinde bulunamaz.
Çünkü darbeler bu millete çok acılar yaşattı, yeter artık
Ortadoğu ülkelerinden bir farkımız olsun değilmi?
Atatürkünde arzusu buydu.
Yaşasın sivil siyaset,
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 06.08.13, 18:11   #6
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1169
Mesajlar: 12,167
Ettiği Teşekkür: 50962
Aldığı Teşekkür: 44385
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Hukuk ve vşcdan yok ki sınıfta kalsın.

Sahte deliller, tecavüzcü, pezevenk, cani ve PKK şeflerinin gizli tanıklıklarıyla masum bir insanın burnunu bile kanatmayan onca insan sırf ülkede ki ABD egemenliğini pekiştirmek amacıyla mahkum oldu.

Kenan Evren ve veletleri döktükleri onca kana, işkencelerine, 150 bin insanı hapse tıkmalarına rağmen hala AKP' nin ve Tayyip' in gözbebeği gibi korunuyor. Gül bile Kenan babasını canı sıkıldıkça defalarca Çankaya' da ağırlamıştı. Ne de olsa hepsinin efendisi ABD' dir!

Alıntı:
Erdoğan Kenan Evren'e, 'Sizin gibilere bu ülkenin ihtiyacı var' diyor. Yıl 2003
Gelelim asıl meseleye değerli okur. AKP'nin 27 Şubat sonrasında can bulması, post modern darbe denilen olgu içinde büyümesini bilmezden geliyor Erdoğan ve çevresindekiler. Neyse efendim konumuz o değil. Kenan Evren'in dönemlerinde Çankaya köşkünde ağırlanması hiç değil.
Sözcü Gazetesinden Ertuğrul Akbay, Kenan Evren'le bir röportaj yapmıştı. Aslında biliyorsunuz da hatırlatmak istedim. İşte o röportajdan birkaç bölüm.
"Evren, Erdoğan'ın Başbakan olduktan hemen sonra kendisini Boğaz'daki Kalender Orduevi'nde "gizlice" ziyaret ettiğini anlattı. Bugüne kadar "sır" gibi sakladığı bu görüşmeyi şöyle açıkladı:
"Tayyip Erdoğan'ın yasağı CHP'nin desteği ile kaldırılıp Siirt'ten tekrar milletvekili seçilince işte o zaman beni ziyaret etmek istemiş. Ben de kendisine randevu verdim. Hatta, Kalender Orduevi'ne makam otosuyla değil... Sivil arabasıyla geldi. Biz de kimseye haber vermeden gizlice içeri aldık. Yarım saat kadar oturdu. Bana saygılarını, sevgilerini sundu. Bu ülkeye yaptığım iyiliklerden söz etti. Sizin gibilere bu ülkenin ihtiyacı var falan gibi sözler etti."
"Mehmet Ağar... Onun oğlunun düğünü vardı İstanbul'da. Kadıköy'deki büyük kulüpte. Bu kulüpte düğün yapılacak. Demirel de gelecekti ama gelmedi. O zaman Tayyip Erdoğan İstanbul Belediye Başkanıydı. 1998 yılı Ağustos ayı idi. Oturduk nikah masasına.
Ben de nikah şahidiyim. Nikahı da Tayyip Erdoğan kıydı. Tören bittikten sonra Tayyip Erdoğan yanıma, oturduğum masaya geldi. Konuştuk. O'na devlet başkanlığım sırasında zamanın belediye başkanı Bedrettin Dalan'a yaptığım yardımlardan falan söz ettim. Bunun üzerine Tayyip Erdoğan bana; Ahh Paşam Ahh dedi... Sizin zamanınızda ben olacaktım ki Belediye Başkanı... Neler neler yapar... Sizin desteğinizle İstanbul'u uçururdum!.."
Evren, Başbakanlık Konutu'na iki kez gittiğini ve Erdoğan ile aralarının çok iyi olduğunu söyleyerek şöyle devam etti: Ancak referandum sırasında darbeci Evren olduk çıktık. Ama siyaset bu. Hoş görmek lazım."
Hangi sebeple olursa olsun, Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alan, otuzaltı etnik köken ve Kürt açılımı ile ülkeyi bölünmenin eşiğine getiren, Tayyip Erdoğan'ı ve bileşenlerini hiç zaman hoş görmeyeceğiz. Unutmayacak, unutturmayacağız.
Kaynak:
(1) Hürriyet- Taha Akyol - Mısır üzerine notlar (2)- İhvan
(2) 28 Şubat 2011 - BBC News - Müslüman Kardeşlerin Bildirisi
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.08.13, 19:25   #7
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 339
Mesajlar: 12,166
Ettiği Teşekkür: 136154
Aldığı Teşekkür: 45144
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PRoFessoR Mesajı göster
Ates olmayan yerden duman cıkmazmıs ateşi yakanı bulmak lazım.
Atesi yerlestirende belliii, Dumani yükseltenlerde belli.

Böyle yüksek duman cikartmalari lazimki, Güney Doguda su Cocuk Tecavüzcüleri PKK biraz daha kuvvetlensin, karsi gelebilmek icin, daha fazla "Kelle" kaybi olsun.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Umarım bundan sonra hiç kimse demokrasiye müdahale etme cesaretinde bulunamaz.
Çünkü darbeler bu millete çok acılar yaşattı, yeter artık
Ortadoğu ülkelerinden bir farkımız olsun değilmi?
Atatürkünde arzusu buydu.
Yaşasın sivil siyaset,
Darbeler olmakla beraber, sunlarin suyunu kurutamadiki!.

Saga veya Sola cekilmis Millet, halbuki burada Cladio oyununa gelip, Sol görüse yüklendi.

Bu Durum sadece Türkiyede degil, Bütün Dünyada ayni tabloya maruz kaldi!.

Yasin müsait oldugu icin bilmen lazim, Askeriye isi ele almadan evvel, Sokaklarda 50´liyle 60 Ölü cikiyordu.

Bu Kelleleri cabuk unuttun anlasilan!.

O zamanlarda Üniversitelere baskinlarda bulunuyordu, NEDEN?.

Cünkü Ünüversiteler, Aydin Insan yetistiriyor, Politigin nasil calistigini bile Insanlara ögretip, yakinlastiriyordu!.

Aydin Insanin, Koyun yerine Tutulabileceginimi zannediyorsun?.

Yoook iste bunlardan, aydinlardan korkup, Killarini ortaya attilar, yeniden Tavsan Hamlesinle Koyunlarini O yana cekebildiler!.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-


Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 06.08.13, 19:40   #8
Üye

PRoFessoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2012
Konular: 12
Mesajlar: 115
Ettiği Teşekkür: 112
Aldığı Teşekkür: 344
Rep Derecesi : PRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerdePRoFessoR Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Atesi yerlestirende belliii, Dumani yükseltenlerde belli.

Böyle yüksek duman cikartmalari lazimki, Güney Doguda su Cocuk Tecavüzcüleri PKK biraz daha kuvvetlensin, karsi gelebilmek icin, daha fazla "Kelle" kaybi olsun.Darbeler olmakla beraber, sunlarin suyunu kurutamadiki!.

Saga veya Sola cekilmis Millet, halbuki burada Cladio oyununa gelip, Sol görüse yüklendi.

Bu Durum sadece Türkiyede degil, Bütün Dünyada ayni tabloya maruz kaldi!.

Yasin müsait oldugu icin bilmen lazim, Askeriye isi ele almadan evvel, Sokaklarda 50´liyle 60 Ölü cikiyordu.

Bu Kelleleri cabuk unuttun anlasilan!.

O zamanlarda Üniversitelere baskinlarda bulunuyordu, NEDEN?.

Cünkü Ünüversiteler, Aydin Insan yetistiriyor, Politigin nasil calistigini bile Insanlara ögretip, yakinlastiriyordu!.

Aydin Insanin, Koyun yerine Tutulabileceginimi zannediyorsun?.

Yoook iste bunlardan, aydinlardan korkup, Killarini ortaya attilar, yeniden Tavsan Hamlesinle Koyunlarini O yana cekebildiler!.
İşte bunu sen biliyorsun ben biliyorum peki ya diğerleri biliyormu? Yoksa bildikleri halde işlerine geldiği gibimi davranıyor?
İnsanların beyni öyle güzel yıkanmıs öyle güzel basma kalıp insan oluşturmuşlar ki sen Allah bir desen sana inanmıyorlar niye senin siyasi görüşün yanlış.
Kabul etmek lazım adamlar çok iyi eğitilmiş oyunlarını hamlelerini akıllıca yapıyorlar senin sürekli bahsettiğin çocuk tecavüzü konusunu kaç kişi biliyor kac basın organı bahsetti ya da üstünde durdu sıfır bunu sende biliyorsun.
Sadece birkac gazetenın ve haber kanalının üstüne basmasıyla olmuyor onların hitap ettiği kesim belli zaten.
Tek çözüm ne biliyormusun solun tek çatı altına gelmesi baska yolu yok ne yazıkkı bu konuda tek bir girisim bile yok

Ben bü ülkeye önümüdeki elli sene içinde Atatürk gibi bir lider olmasa bile en az onun kadar iyi bir liderin geleceğine inanıyorum.
__________________Herşeyi zamanla unuturken biz bizim unutmuş olduğumuz herşeyinde bizi unutmuş olabileceğini fark etmemiz acıtmayacakmı içimizdeki fark etmiş halimizi..
PRoFessoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 06.08.13, 19:57   #9
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2012
Konular: 15
Mesajlar: 1,362
Ettiği Teşekkür: 2105
Aldığı Teşekkür: 3867
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta Kaldı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Atesi yerlestirende belliii, Dumani yükseltenlerde belli.

Böyle yüksek duman cikartmalari lazimki, Güney Doguda su Cocuk Tecavüzcüleri PKK biraz daha kuvvetlensin, karsi gelebilmek icin, daha fazla "Kelle" kaybi olsun.Darbeler olmakla beraber, sunlarin suyunu kurutamadiki!.

Saga veya Sola cekilmis Millet, halbuki burada Cladio oyununa gelip, Sol görüse yüklendi.

Bu Durum sadece Türkiyede degil, Bütün Dünyada ayni tabloya maruz kaldi!.

Yasin müsait oldugu icin bilmen lazim, Askeriye isi ele almadan evvel, Sokaklarda 50´liyle 60 Ölü cikiyordu.

Bu Kelleleri cabuk unuttun anlasilan!.

O zamanlarda Üniversitelere baskinlarda bulunuyordu, NEDEN?.

Cünkü Ünüversiteler, Aydin Insan yetistiriyor, Politigin nasil calistigini bile Insanlara ögretip, yakinlastiriyordu!.

Aydin Insanin, Koyun yerine Tutulabileceginimi zannediyorsun?.

Yoook iste bunlardan, aydinlardan korkup, Killarini ortaya attilar, yeniden Tavsan Hamlesinle Koyunlarini O yana cekebildiler!.
Durduk yere bu memleketin insanları bir birleri öldürmüyordu,
ortada bir oyun vardı,
kanlı bir mayıs olayı, çorum ve maraş olayları, sağ sol ayrışmalarının birer tezgah olduğunu seneler sonrasında öğrenmedikmi?
Amaçta bu zaten ortamı darbeye hazırlayacaksınki, toplumda zemin bulsun,
Artık millet bu oyunlara gelmiyor, neyin ne olduğunu biliyor, darbeye prim yok,
Bu yoldan beslenenlere duyurulur
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 06.08.13, 20:04   #10
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2012
Konular: 78
Mesajlar: 2,112
Ettiği Teşekkür: 16629
Aldığı Teşekkür: 12035
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Hukuk ve Vicdan Sınıfta KaldıTayyip Erdoğan da darbe ile ilgili duygu sömürüsü yaparak konuşuyor her daim.

Bir temizlik şart bu ülkeye, İstiklal Mahkemeleri kurulsun yeniden ve bütün sözde müslümanlar, din tacirleri ve ülkeyi bölmeye çalışan bütün itler sallandırılsın !!!
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
gi­bi, ha­pis…, hukuk, kaldı, sınıfta, vicdan


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Ulucanlar Cezaevi | Ulucanlar Cezaevi Müzesi (Ankara) OkyanusunKalbi Müzeler 26 25.01.15 00:45
Hukuk Devleti Nedir? Hukuk Nedir? Kanun Nedir? Mustafa Akten Mustafa Akten 4 13.10.14 19:29
Bir garip ülke olduk Mustafa Akten Mustafa Akten 0 31.03.13 09:47
Türkiye Sınıfta Kaldı Smyrna İlginç Haberler 6 09.12.11 18:26
Temel Hukuk-Hukuk Kurallarının Amaçları oneyouu Sosyal Bilimler 0 29.01.09 04:01


WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2018 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.