Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Diğer Köşe Yazıları

Diğer Köşe Yazıları Ülkemiz Yazarlarının Ulusal Basında Yazdıkları Köşe Yazıları ve Bizlerin Yorumları


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 29.08.13, 09:03   #1
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2013
Konular: 1857
Mesajlar: 5,811
Ettiği Teşekkür: 17686
Aldığı Teşekkür: 28945
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Huzur ve Huşu İçinde Yatağa Girdiler | Nihat Genç

Şimdi Şam’da Halep’te sanat müziği konserinde olmak da vardı, Kahire’de bir sinema festivalinde… Olmadı, beceremedik, anamızın ak sütü gibi helalimiz topraklarda şimdi tarihlerin en kanlı bombardımanları, Müslümanlar Müslümanları eşi benzeri görülmemiş vahşette yiyip kıyımdan geçiriyor. Yetmiyor sevmediğimiz Müslümanları öldürmeleri için kafirleri(!) imdada çağırıyoruz.

Daha dün Mursi devrilince Amerika’ya lanetler okuyan Müslümanlar daha üç gün dolmadı aynı cemaat aynı secdede pozisyon değiştirmeden Amerika’ya gel hadi çabuk gel bizi düzüver vaziyetine geçiverdi ve şüphesiz Anadolu’da gelenektir oğlan tarafı çarşafı görmek isteyecek, gazetelerimiz birkaç güne kalmaz kanlı çocuk camii ölmüş tecavüze uğramış başörtülü müslüman kadın fotoğraflarını gösterdiğinde, Amerika’nın damatlığı kabul görüp şerefine silahlar atılacak...

İşte gördünüz huzur ve huşu içinde ve kunut dualarıyla tekbir çekip Allahüekber diyerek Amerika’yla yatağa girdiler. Bundan daha iğrenç utanç yoktur. Saçma sapan insanlar olduk. Tam anlamıyla bozgun..


AMERiKA NE OLUR BOMBARDIMANA BAŞLA DUASI


O bu şu değil artık hepimiz ******** insanlarız. Hiç birimizin üç paralık değeri yok artık. Konuş yaz boşuna.
On yıl önce medyamızın sadece liberalleri ve sadece derin AKP Irak’a Amerikan operasyonunu onaylıyordu, fırsatı da iyi kullandı, Irak’a operasyona karşı duran Türk ordusunu el birliğiyle tasfiye ettiler. Şimdi büyük küçük en sertinden en ılımlısına kadar bütün İslami yapılar yağmur duasına çıkmışlar gibi Amerika’dan ne olur bombardımana başla duasına çıktılar, şimdi kâfir babaları onların imarları maaşları için bakalım kimleri tasfiye edecek. Türk ordusu siyaset yapmasın diye on binlerce yazı yazdılar ama Amerikan ordusu pek tabii bombalasın…

Delilsiz Deli Bush’tan ağzı yanmış Amerika, şöyle çocuğa bir iki tokat atıp gideceğim diyor. Herkes Rusya Suriye’yi sattı mı diyor, satması imkânsız, onlar da Suriye’ye verdikleri üstün teknolojik silahlara güveniyorlar, geleceğiniz varsa göreceğiniz de var demeye getiriyor, belki de Ruslar son on yılda dünyalıların geliştirdikleri radarları füzeleri bir antrenman sahasında izleyip test etmenin keyfini çıkaracak…

Belki de Kafkasya’da kendi başına bela, her an Soçi’de milyar dolarlık kayak tesislerini basacak korkusu yaşadığı El Kaide unsurlarının da bir şekilde temizleneceğini bekliyordur, belki de bilmediğimiz tuhaflıkta bir el altından antlaşması vardır, ya da ne bilelim .mına koduğumun savaşı işte.

YABANCIYLA İŞBİRLİĞİNE GİRENLER İSTER MÜSLÜMAN İSTER BABAM OLSUN DÜŞMANIMDIR

Ben sizin dininizden değilim… Bu toprakların tarih boyu iki düşmanı olmuştur, biri önce Selçuklu’yu bitiren sonra Osmanlı’nın yolunu kesen Moğol sürüleridir, ki Moğol orduları Anadolu’daki Ermenilerle hep yan yana iç içe işbirliği içinde oldular…

İkincisi batıdan gelen Haçlılar… Haçlılar da Moğollar da iki yüz yılı aşkın süre biri bitti biri geldi, Kılıç Aslanlar’ın amansız gücü dahi Haçlılar’ın önünü kesemedi. Urfa’ya Antakya’ya Kudüs’e yerleştirdiler. Selahaddin Eyyübi Kudüs’ü aldı ve topyekün temizleyemedi, sonra Memlük’ün ünlü Baybars’ı, Moğollar’ı tarihte durduran tek güç oldu. Ne tuhaf, köleler imparatorluk kuruyor Mısır’da, sadece Türk ve Çerkes yakışıklı köle çocuklardan asker kabul ediyor ve saraya yönetime kanla hanedanla değil kölelik şartı koyuyor. Köleler Araplar’ı yüzlerce yıl ihtişamla yönetiyor. Bu nasıl oluyor, şöyle, köleler yabancı tahakkümüne karşı koyuyor. Yabancı tahakkümüne karşı koyanlar arasında ayrım gayrım dil, din fark etmiyor. Bugünün yabancıları Moğollar’ı El Kaide’dir, bugünün yabancısı Haçlılar’ı ise aynı Haçlılar’dır.

Değil Müslüman olmak hangi dinden hangi ırktan olursanız olun bu toprakları binlerce yıl ayakta tutan güç, yabancı tahakkümüne karşı koymaktır, yabancıyla işbirliği girenler ise ister Müslüman ister babam olsun, düşmanımdır.

Yabancı tahakkümüne karşı koyamayanlarla aynı dinden değiliz, aynı ırktan aynı soydan aynı insanlıktan hiç değiliz.

Yabancı tahakkümüne el birliği içinde karşı koyamayanlar bu toprakların insanı ruhu hiç değildir. Bu yavaş çekim bir ölüm kalım meselesidir, ya onlar bizi bitirecek, ya biz onları. Bu topraklar bir felaketin içinden geçiyor ama güzel olan bir şey de var, dost düşman ayrımı kendini açıklıkla, Allah’ın nuru işte bu, her şeyi aydınlattı.

Liberallikmiş demokratlıkmış inancını yaşamak isteyen samimi ılımlı Müslümanmış, bokmuş püsürükmüş her şey vahşi canavar suratlarıyla ortada.

YA AMERİKA’YI ALLAH YAPIP TAPANLAR KAYBEDECEK YA DA ADALETİ SAVUNANLAR

Türkiye’de iktidar olanlar Türk ordusunu belgesiz delilsiz sahteliklerle tasfiye edip, dokuz yüz km’lik Suriye sınırında El Kaide’nin yüzlerce şubesini besliyor, talim ettiriyor, silah veriyor, şimdi de bunların hiçbiri yetmeyip dünyanın bütün kafirlerini İsrail’inden İngiltere’sine imdada çağırıyor.. Sinsilik ihanet düşmanlık tarihlerde bu kadar kendi pis şeytani suratını gösterdi mi? Olup bitenleri izleyen bir yazar bir insan olarak ne hissetmesi ne sezmesi ne öngörü hesabı, herşey canlı sarsılmaz bir gerçeklikte bütün iğrençliği ve pisliğiyle ve affedilmezliğiyle işte ortada.

Ey Türkiye, ey İslam dünyası, kim kimdir öğrendin işte, şeytana tapanlar kim, kafirin .ötünü yalayanlar kim, başörtülü kızları kadınlarının namuslarını Irak’ta yüz binlerce tecavüzde gördük işte kimlere bıraktılar, öğrendin işte!


Artık bu saatten sonra bu topraklarda iki ayrı millet yaşıyor, biri, her halükarda ne pahasına olursa olsun yabancı tahakkümüne karşı koyanlar, ikincileri, yabancılarla işbirliği içinde satılmış beyinleriyle hem dinen Müslümanlığı bozan hem yabancıların bombalarıyla müslümanları öldürenler, bu kadar açık, hava sahasını bilmem, ufkumuz nihayet bu kadar berrak.

Şimdi bu topraklarda bu iki ayrı milletin ölüm kalım savaşı vardır. Biri iktidarda ve arkasında El Kaide arkasında İsrail arkasında Amerika… Diğeri birkaç gazetesi ve birkaç küçük ekranı olan muhalifler.
Dünya asıl bu amansız savaşı seyredecek, ya Amerika’yı Allah yapıp tapanlar kaybedecek, ya da bunca sahtekârlığa karşın hukuk’u adalet’i insanlığı savunanlar.

Kardeşlerim, bu kısa yazımı süsleyerek bitireyim, Sisi’ye karşı meydan okuyup bir ‘musa çıkıp gelecek’ diye feryat ettiler.

Musa gelir mi bilmem, ama Musa’nın karısı Sephora geldi, büyük caddelerimizde mağazalarını açtı ünlü Sephora kozmetik firması.. Kozmetiğin mağazacılığı yani satış ve pazarlamada isim yapmıştır. Sokağınızda mutlaka vardır, gidin kokularını deneyin.. Kapıda sizi Dior’un meşhur Channel 5’i karşılayacak, görevli tezgahtar elinize bedavadan fısfıslayacak.

Koklayın bu meşhur markayı, bizim ünlü hacıyağ’ının tıpkısı, sakın şaşırmayın bu kadar mı benzer diyeceksiniz.
Meşhur Dior’un meşhur dünya markası Mekke’den hacılarımızın getirdiği hacıyağının tıpkısının aynısı, nasıl olur diyeceksiniz.

Mekke’deki Paris’teki aynı koku.

Ve başladığında Amerikan bombardımanı Mekke’deki de Paris’teki de daha ‘demokrat’ ‘daha liberal’ daha ‘sandığa bağlı’ aynı bombardıman kokusuyla daha da ‘kaynaşıp’ aynı istilacı sömürgeci imha edici ‘millet’ olacağından kuşkunuz olmasın.

Kuşkunuz olmasın bu toprakları bu Dior’a ve onun kopyası özentisi hacıyağının kokusuna asla teslim etmeyeceğiz, aksine hatırınızdan çıkartmayın, güvensiz ve kararsız kalıp yabancılardan imdad isteyenler, başkasına asla tenezzül etmeyen kendine toprağına halkına güvenenler tarafından tarihin her dönemi hüsrana uğratılmıştır.

Sayın Tayyip Bey, Şam'da, Gazze'de namazınızı eda etmek nasip olmadı. İnşaallah, işte yoldalar. Amerikan savaş gemilerinde huşu ile eda edersiniz, Allah kabul etsin.

Odatv
__________________
“Gittin mi büyük gideceksin!
Ayrılık bile gurur duyacak seninle..
”


Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
aynı, genç, girdiler, huzur, huşu, içinde, işte, nihat, yatağa


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Çanakkale İçinde Aynalı Çarşı Türküsü ReaL Türkülerimizin Hikayesi 9 24.04.15 15:07
Nihat Doğan Replikleri Lilium Fıkra ve Gülmece Yazıları 9 07.01.14 18:22
Nihat Doğan'ın Venezuela macerasında gizledikleri: 'Boşver Chavez'i ya' No Pasaran Ülkemiz ve Dünya Gündemi 6 30.03.13 12:52
İş Kanunu Dilaver Sosyal Bilimler 6 28.02.13 12:41
Absürd Tiyatro oneyouu Tiyatro Haberleri 2 24.01.09 06:46


WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.