Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Diğer Köşe Yazıları

Diğer Köşe Yazıları Ülkemiz Yazarlarının Ulusal Basında Yazdıkları Köşe Yazıları ve Bizlerin Yorumları


Cevapla
 
Seçenekler
Eski 03.01.14, 10:51   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2013
Konular: 1857
Mesajlar: 5,420
Ettiği Teşekkür: 17128
Aldığı Teşekkür: 27681
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

Başbakan Erdoğan-Fethullah Gülen kavgasında konu seks kasetlerine de geldi:
Erdoğan isim vermeden Fethullah Gülen’i kastederek; “Bir taraftan Kuran, Allah, Peygamber diyeceksin; ama adın kasetlerle komplolarla anılacak” diye konuştu.
Fethullah Gülen’in resmi web sitesi Başbakan Erdoğan’a İslam’dan referanslar gösterip çok uzun bir yanıt vererek, iddiaları reddetti.
Peki…
İlk seks kaseti ne zaman ortaya çıktı?
Anımsıyor musunuz?
Kasetteki görüntüde bir savcı vardı!
Önemli bir davanın savcısıydı…
Ama önce dava konusuna bakalım:

“Adliye’ye Mülkiye’ye sızarak”

Tarih: 18 Haziran 1999
atv televizyonu Fethullah Gülen’in çeşitli yerlerdeki ev sohbetlerinden oluşan kaset yayınladı. Şöyle diyordu:
- Arkadaşlarımızın mevcudiyeti İslami geleceğimiz adına bu işin garantisidir. Bu açıdan Adliye, Mülkiye veya başka bir hayati müessesede, bizim arkadaşlarımızın mevcudiyeti öyle ferdi mevcudiyetler şeklinde ele alınıp, öyle değerlendirilmemelidir. Yani bunlar gelecek adına bizim o ünitelerde garantimizdir. Bizim varlığımızın bunlar nabzıdır.

- İstikbalde yürümek için sistemin püf noktalarını keşfedin. Bu sistem içinde arkadaşlarımız istikbale yürüyeceklerdir. İster Adliye’de ister Mülkiye’de arkadaşlarımızın gittikleri yerlerde daha rahat iş yapmaları, tutulmaları; kaymakam ise vali olmaları; sıradan bir hakim iseler tekdir olunan bir hakim olmaları.

- Fuzuli kahramanlık yerine ele geçirmeyi tercih edelim. Bu nedenle Mülkiye ve Adliye’de çalışan arkadaşlarımız için bu çok önemlidir.
- İster Mülkiye’de ister Adliye’de ister diğer sahalarda böyle bir münasebetle bahsetmiştim. Arkadaşlarımızın mevcudiyeti İslami geleceğimiz adına o işin garantisidir. Yani bu açıdan, Adliye’de Mülkiye’de hayati müesseselerde bizim arkadaşlarımızın mevcudiyeti böyle bir mevcudiyetler gibi ele alınıp öyle değerlendirilmemelidir. Yani gelecek adına bizim o ünitelerde garantilerimizdir.

“Devlete alternatif sistem”

Tarih: 11 Ağustos 2000
Ankara Devlet Güvenlik Mahkemesi (DGM) Savcısı Nuh Mete Yüksel; bir yılı aşkın yaptığı soruşturmayı tamamladı (1999/420 hz. Numaralı 2000/192 Esas 2000/141 İd. numaralı); ve yukarıdaki sözleri ifade eden Fethullah Gülen hakkında yasadışı örgüt kurmak ve yönetmekten iddianame hazırladı.

Gülen bu iddianameden önce 19 Mart 1999’da ABD’ye gitmiş ve dönmemişti.
Nuh Mete Yüksel, bu nedenle Gülen hakkında gıyaben tutukluluk kararı çıkarılması için başvurdu. Ankara 2 No’lu DGM heyeti Gülen’in gıyaben tutuklanmasına karar verdi.
Gülen’in avukatları 16 Ağustos’ta İstanbul 2 No’lu DGM’ye itiraz ettiler. Ankara DGM’nin kararını İstanbul DGM 28 Ağustos’ta bozdu.
Üç gün sonra…

Savcı Nuh Mete Yüksel’in iddianamesini Ankara 2 No’lu DGM kabul etti ve dava açıldı (Esas No 2000/124).
“İlk etapta devlete karşı savaş vererek hedeflere ulaşmanın yıpratıcı olacağını teşhis eden sanığın; mevcut sistemi yıkma yerine devlet modeline uygun bir örgütlenme ile devlete alternatif bir sistem kurmayı hedeflediği; bu nedenle tüm devlet organlarında, yerel yönetimlerde, sivil sektörde örgütlendiği; ileride devlet yönetimini kontrol altına alabilmek için kısa vadede tüm kadrolara yandaşlarının getirilmesi veya bu kadroları işgal edenlerin kendine bağlanmasını hedeflediği…”

“Gülen tutuklanmalıdır”

Tarih:16 Ekim 2000.
İlk duruşma yapıldı.
Nuh Mete Yüksel, Fethullah Gülen’in tutuklanmasını istedi.
4 Aralık 2000 tarihli duruşmada; 29 Ocak 2001 tarihli duruşmada; 28 Mart 2001 tarihli duruşmada; 21 Mayıs 2001 tarihli duruşmada; 16 Temmuz 2001 tarihli duruşmada; 17 Eylül 2001 tarihli duruşmada; 6 Kasım 2001 tarihli duruşmada; 12 Kasım 20001 tarihli duruşmada; 26 Aralık 2001 tarihli duruşmada; 11 Mart 2002 tarihli duruşmada; 6 Mayıs 2002 tarihli duruşmada savcı Nuh Mete Yüksel hep Gülen’in tutuklanmasını talep etti.

Savcı Nuh Mete Yüksel her duruşmaya “Emniyet’te Fettullah Gülen örgütlenmesi” konusunda rapor hazırlayan müfettişleri ya da polisleri (Cevdet Saral, Osman Ak, Zafer Aktaş vs.) tanık olarak çağırdı.
Bir sonraki duruşmada tanık olarak dönemin Terörle Mücadele Şube Müdürü Cavit Çevik ile yazar Ergün Poyraz’ın dinlenmesini talep etmişti ki…

Bir sonraki duruşmaya, Emniyet Genel Müdürlüğü’nde halen sürdürülen Fethullah Gülen soruşturması dosyasını getireceğini söylemişti ki…

Polis “tesadüfen” buldu

Tarih: 3 Haziran 2002
Ankara’da kritik Fethullah Gülen duruşması beklenirken; İstanbul’da Terörle Mücadele Şubesi polisleri bir dernekte aramaya yaparken seks kaseti “buldu.”

Bu; Türkiye’nin ileride sıkça göreceği “bulunan” ilk seks kasetiydi.
İstanbul polisinin “bulduğu” seks kasetinde Fethullah Gülen davasına bakan DGM Savcısı Nuh Mete Yüksel’in bir kadınla sevişme görüntüsü vardı.

Ankara’da bir avukatlık bürosunda çekilen 4 dakika 52 saniyelik görüntü tartışma yarattı. Jandarma Genel Komutanlığı Kriminal Laboratuvarı kasedin montaj olduğuna dair rapor verdi. Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Laboratuvarı ve Adli Tıp görüntüdeki kişinin savcı Nuh Mete Yüksel olduğu sonucuna vardı.

Fethullah Gülen dava duruşmasının yapıldığı
, 21 Ekim 2002 günü Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) toplandı; seks kasetini seyretti ve Nuh Mete Yüksel hakkında kararını verdi: Nuh Mete Yüksel DGM savcılığından alındı. Yani ilgili davaya artık katılamayacaktı.

O gün mahkemede; esas hakkındaki mütalaasını hazırlaması için (son görüşünü söylemesi için) dosyanın soruşturmayı pek bilmeyen yeni savcıya verilmesi kararını aldı.

Savcı Nuh Mete Yüksel’e seks kaseti tezgahını kimin kurduğu hâlâ bir türlü ortaya çıkarılamadı.
Fethullah Gülen davası ne mi oldu?
Dava zaman’ın aşımına uğradı!.....................

- Sözcü-

Soner Yalçın
__________________
“Gittin mi büyük gideceksin!
Ayrılık bile gurur duyacak seninle..
”


Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.01.14, 13:46   #2
Erdy
Tam Üye

Erdy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2013
Yaş: 29
Konular: 31
Mesajlar: 252
Ettiği Teşekkür: 69
Aldığı Teşekkür: 838
Rep Derecesi : Erdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

İlerde türbe yaparlarsa Fetullah Gülen'e kasetçi baba türbesi olur ismi.
__________________
ForumGerçek Türkiye'nin Forumu
Erdy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Erdy'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.01.14, 21:41   #3
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2009
Konular: 230
Mesajlar: 4,588
Ettiği Teşekkür: 15874
Aldığı Teşekkür: 24792
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

Seks kaseti çekmek dinen caiz midir? Bu kasetleri çeken kişilere, cennette hurilerle bu işin alasını yapacağının garantisi mi verilmiştir? Bu kasetleri çeken kişilerin, çekim esnasında vücudunda bir takım değişiklikler oluşuyor mudur? Kaset çekildikten sonra, çekimi yapan kişi boy abdesti alıyor mudur, yoksa ortalıkta cenabet cenabet mi dolaşıyordur? Bu kasetleri çeken kişilerin karı ve kızları bir gün kaseti çıkanlar listesinde top 10' da yer alırlarsa, itiraz edecekler midir? Yoksa "kendimiz ettik, kendimiz bulduk" mu diyeceklerdir?

Birileri çabucak cevap versin yoksa sıyıracağım he
__________________
Bu güzel ülkede elbette özgürlük türküleri söylenecektir. Ve yine kardeşçe paylaşım olacaktır. Görsek de, görmesek de...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.01.14, 22:54   #4
Asparagas
Üye
Asparagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Yaş: 32
Konular: 4
Mesajlar: 187
Ettiği Teşekkür: 1394
Aldığı Teşekkür: 765
Rep Derecesi : Asparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevherAsparagas işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Erdy Mesajı göster
İlerde türbe yaparlarsa Fetullah Gülen'e kasetçi baba türbesi olur ismi.
İmzandaki köpekleri hunharca sevesim geldi


Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Seks kaseti çekmek dinen caiz midir? Bu kasetleri çeken kişilere, cennette hurilerle bu işin alasını yapacağının garantisi mi verilmiştir? Bu kasetleri çeken kişilerin, çekim esnasında vücudunda bir takım değişiklikler oluşuyor mudur? Kaset çekildikten sonra, çekimi yapan kişi boy abdesti alıyor mudur, yoksa ortalıkta cenabet cenabet mi dolaşıyordur? Bu kasetleri çeken kişilerin karı ve kızları bir gün kaseti çıkanlar listesinde top 10' da yer alırlarsa, itiraz edecekler midir? Yoksa "kendimiz ettik, kendimiz bulduk" mu diyeceklerdir?

Birileri çabucak cevap versin yoksa sıyıracağım he

Hepiciğine EVET
__________________
Asparagas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Asparagas'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.01.14, 23:54   #5
Hasat
Uzman Üye
Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Konular: 153
Mesajlar: 1,995
Ettiği Teşekkür: 7356
Aldığı Teşekkür: 11108
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Seks kaseti çekmek dinen caiz midir? Bu kasetleri çeken kişilere, cennette hurilerle bu işin alasını yapacağının garantisi mi verilmiştir? Bu kasetleri çeken kişilerin, çekim esnasında vücudunda bir takım değişiklikler oluşuyor mudur? Kaset çekildikten sonra, çekimi yapan kişi boy abdesti alıyor mudur, yoksa ortalıkta cenabet cenabet mi dolaşıyordur? Bu kasetleri çeken kişilerin karı ve kızları bir gün kaseti çıkanlar listesinde top 10' da yer alırlarsa, itiraz edecekler midir? Yoksa "kendimiz ettik, kendimiz bulduk" mu diyeceklerdir?

Birileri çabucak cevap versin yoksa sıyıracağım he
Seks kasedi çekmek işin ucunda mübarek bir insanın davasını alan talan etmek içinse caizi bırak sevaptır.Kurtarılan mübarek kişinin hürmetine kasedi çeken kişilere bonus huri verilecektir.Çekim sırasında huşu içinde olduklarından herhangi bir değişim yaşamamışlardır nede olsa cihad için yapılan bir eylemdir.Boy abdesti konusu bağlı bulunduğun dergaha göre değişir o konu uzun anlatmıycam.Onları karısı kızı bu kasedlerde yeralmaz zira köpek köpeği ıssırmaz.
Asparagas cevap vermiş ama mecburen bunlarla sık sık muhatap olduğumdan düşünce yapılarını bildiğimden detaylı cevap vereyim dedim.
__________________
Bazen su olmak lazım sessiz sakin ...!!! Bazen sel olmak lazım öfkeli ve hırçın...!!!
Bazen mum alevi olmak lazım; sabırla tükenmeyi bekleyen, bazense volkan olmak lazım; önüne gelen herşeyi hızla tüketen...!!!
Kimine SU oLacaksın, kimine SEL ...!!! Kimine MUM olacaksın, kimine VOLKAN ...!!! Ama kimseye asla ve asla KUL oLmayacaksın... !!!
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.01.14, 00:10   #6
Erdy
Tam Üye

Erdy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2013
Yaş: 29
Konular: 31
Mesajlar: 252
Ettiği Teşekkür: 69
Aldığı Teşekkür: 838
Rep Derecesi : Erdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerdeErdy Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asparagas Mesajı göster
İmzandaki köpekleri hunharca sevesim geldi
Çok fenalar
__________________
ForumGerçek Türkiye'nin Forumu
Erdy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Erdy'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.01.14, 18:09   #7
Tntcool
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2012
Konular: 148
Mesajlar: 4,723
Ettiği Teşekkür: 15109
Aldığı Teşekkür: 22642
Rep Derecesi : Tntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

Seks kaseti çıkınca ne oluyor anlamıyorum. Herif bir kişiyi beceriyor. Her gün televizyonlarda bütün milleti becerenleri canlı izliyoruz; onlara hiçbir şey olmuyor...
Tntcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.01.14, 18:17   #8
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2491
Mesajlar: 19,668
Ettiği Teşekkür: 80441
Aldığı Teşekkür: 119012
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Seks kaseti çıkınca ne oluyor anlamıyorum. Herif bir kişiyi beceriyor. Her gün televizyonlarda bütün milleti becerenleri canlı izliyoruz; onlara hiçbir şey olmuyor...Sen çok yaşa Tnt
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.01.14, 21:54   #9
Tntcool
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2012
Konular: 148
Mesajlar: 4,723
Ettiği Teşekkür: 15109
Aldığı Teşekkür: 22642
Rep Derecesi : Tntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster


Sen çok yaşa Tnt
Sen de çok yaşa Lale...

Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsak...
Tntcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.01.14, 01:23   #10
Hasat
Uzman Üye
Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Konular: 153
Mesajlar: 1,995
Ettiği Teşekkür: 7356
Aldığı Teşekkür: 11108
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İlk Seks Kaseti | Soner Yalçın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Sen de çok yaşa Lale...

Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsak...

Bir an Reha Muhtar canlandı gözümde ergenliğimin kabusu
__________________
Bazen su olmak lazım sessiz sakin ...!!! Bazen sel olmak lazım öfkeli ve hırçın...!!!
Bazen mum alevi olmak lazım; sabırla tükenmeyi bekleyen, bazense volkan olmak lazım; önüne gelen herşeyi hızla tüketen...!!!
Kimine SU oLacaksın, kimine SEL ...!!! Kimine MUM olacaksın, kimine VOLKAN ...!!! Ama kimseye asla ve asla KUL oLmayacaksın... !!!
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
kaseti, mete, seks, soner, tarihli, yalçın


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı

Hızlı Erişim

İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Gül+Gülen+CHP! | Soner Yalçın Cansuyu Diğer Köşe Yazıları 14 28.12.13 23:28
Erdoğan'ın En Uzun Gecesi | Soner Yalçın Heliosaga Diğer Köşe Yazıları 0 22.12.13 13:59
Bir “Teröristin” Günlüğü | Soner Yalçın Cansuyu Diğer Köşe Yazıları 0 12.12.13 10:40
"Neden Sözcü'deyim" | Soner Yalçın Sting Diğer Köşe Yazıları 6 03.12.13 23:31


WEZ Format +3. Şuan Saat: 13:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2000 - 2021 www.forumgercek.com
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.