Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Diğer Köşe Yazıları

Diğer Köşe Yazıları Ülkemiz Yazarlarının Ulusal Basında Yazdıkları Köşe Yazıları ve Bizlerin Yorumları


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 12.02.13, 15:21   #1
Başına Buyruk

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2011
Konular: 1227
Mesajlar: 9,792
Ettiği Teşekkür: 32091
Aldığı Teşekkür: 44572
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Banu AVAR : Vatikan Yeni Papayla Yeni Bir Haçlı Savaşına Girişecek!

Vatikan Yeni Papayla Yeni Bir Haçlı Savaşına Girişecek!

2005’de seçilen Alman Kardinal Ratzinger 8. yılda Tanrısına istifa dilekçesini verdi. Bu Vatikan’da 600 yıl sonra tekrar eden bir ilk. 1415’ten beri görevinden istifa eden bir başka papa olmamıştı..

Ratzinger, Papalık koltuğuna oturduğunda Vatikan'a bağlı din adamları hakkında 4550 çocuk tacizi davası vardı.. Ayrıca Vatikan birçok yolsuzluk, kara para aklama davasının da muhatabıydı. 2012'de Papa’nın özel yardımcısının bazı gizli evrakları basına sızdırdığı ve evraklar içinde bol miktarda kara para aklama belgeleri ve yolsuzluk iddiaları olduğu haberleri basını sardı. Dünyanın en zengin şirketi Vatikan finansal skandallarla sarsılırken 8 yılda cinsel taciz davalarının sayısı da ikiye üçe katlanmıştı.. 2012 Mayıs'ında Papa’nın istifası gündeme getirildi ve 2013’de Papa Benedikt ‘tanrı’ tarafından verilen görevden istifa edeceğini basına açıkladı.. Küresel çeteler kararı ‘saygıyla’ karşıladı!

Vatikan sözcüsü Lombardi’ye göre yeni papa seçimi Mart'ta yapılacak. Ve Kardinaller Koleji adı verilen, İtalya ve ABD ağırlıklı toplam 118 kişilik seçme yetkisine sahip Kardinal yeni Papa’yı Katoliklerin başına oturtacak. Dünyanın en zengin şirketinin başına yeni bir CEO gelecek ve gizli faaliyetleri yeni bir yön alacak!

2007’de Vatikan’da Sınırlar arasında bölümünü çekmiş ve Vatikan’a sahtekarlık davası açmış Luigi Cascioli ile görüşmüştüm. Bana dünyanın en büyük şirket ve bankalarının hisselerini elinde tutan Vatikan’ın Mussolini ve Hitler sayesinde dünyanın en zengin şirketi haline geliş hikayesini anlatmıştı. Opus Dei adlı örgütün Vatikan’a bağlı çalışan gizli örgütlerden sadece biri olduğunu hatırlatmıştı. Opus Dei, onlarca ülkede darbe, suikast, ayaklanma gerçekleştirmiş mason, mafya ve terör örgütleri ile küresel çeteyi buluşturan özel bir harekat çetesiydi!

Cascioli ‘dinlerarası diyalog’ ve din savaşlarından sözetmiş, ‘Kiliselerin İslam karşıtlığı katlanarak artacak. Kilise, İslam'a karşı başlattığı hareketi Türkiye’den başlatacak..!’ demişti.

Vatikan’ın gayrıresmi yayın organlarından Rome Report’un editörü Santiago de la Cierva da Avrupa’nın ekonomik bir birlik değil, ‘Kültürel bir bütün’ olduğunu ve bu bütünün mayasının KİLİSE/HRİSTİYANLIK olduğunun altını çizmişti..

Mason/mafya/terör örgütleri ile içiçe operasyonlar yapan ve NATO terör örgütü ile birlikte yeni ‘düşman’ İslam’a karşı harekat planlarını hızlandıracağı açıkça belli olan kilise örgütlenmesi ‘Hristiyanlık Küreselleşmenin ta kendisidir!’ diyor..

Papalık koltuğuna oturacak olan yeni ŞİRKET yöneticisi, başta Türkiye olmak üzere, tüm İslam alemine yeni bir haçlı savaşı için hazır ve nazır olacaktır.. Dikkatle izleyiniz..

Banu AVAR, 12 Şubat 2013
__________________Ekin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 12.02.13, 15:23   #2
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2012
Konular: 95
Mesajlar: 1,248
Ettiği Teşekkür: 980
Aldığı Teşekkür: 4932
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Banu AVAR : Vatikan Yeni Papayla Yeni Bir Haçlı Savaşına Girişecek!

Banu hanım 100'lerce sene öncesinde takip ediyor Dünya'yı.
Haçlı Savaşları bitti.
__________________

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 12.02.13, 16:36   #3
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 573
Mesajlar: 2,549
Ettiği Teşekkür: 19050
Aldığı Teşekkür: 11043
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Banu AVAR : Vatikan Yeni Papayla Yeni Bir Haçlı Savaşına Girişecek!

Ben Sn. Banu Avar'ın vurgularına katılıyorum, Haçlı savaşları ne bu günkü Papa döneminde ne öncekilerde nede gelecek olan Papa döneminde bitmeyecektir. Amerikan derin devleti ve derin devleti içinde kurucu iradenin temsilcisi sıfatı ile bulunan siyonist Yahudi'ler taaa 1945 li yıllardan beri Dünya haritalarını önlerine alarak, bölge bölge planlar yapmaya, bu planların hayata geçmesini sağlamak üzere değişecek sosyal, siyasal, ekonomik ve askeri durumlara göre A+B+C+D gibi uygulamaları devreye koymaktan çekinmemekte bu meyanda yeri ve zamanı geldiğinde Vatikan da çıkarları ve planları uğruna kullanılmaktadır.

Çok detay ve teferruata girmeden özetin özeti bir iki cümle ile ABD ne istemektedir? ABD Ortadoğu da İsrail yanında bir ileri karakol daha istemektedir ki, değişen koşullarda çıkarlarına helal gelmesin, Bunun için tüm dünya bölgelerinde ve ortadoğu da askeri ve ekonomik açıdan güçlenmiş ulus devlet istememektedir. Kent devletleri asıl hedefleri arasında olup idare edilmesi ve mandaya bağlanması daha kolay olduğu için. Bu uğraş için deşifre olmuş BOP ve işbirlikçi devlet idarecileri bunun hayata geçmesi için çalışmaktalar.

Kafkaslarda SSCB'nin dağılması ABD için bir şans olsada, bu günkü Rusya'nın askeri ve ekonomik açıdan sahip olduklarını, planları önünde engel görmekteler, Rusya'nın dağıtılması ve pasifize edilmesi planları içinde vardır. Top yekun savaş kent devletciklerinin oluşumu, milli sınırların ABD öngörüleri doğrultusunda değişerek hayata geçmesi ile asıl Haçlı Savaşları bu ülkelerde yaşayan adı müslüman olan ve fakat müslümanlığı yanlış bilip yanlış yaşayanlar ile olacaktır.

ABD planları hiç bitmemiştir. Dünya'da 24 saat kesintisiz para basan ve yıl boyu biteviye para yani dolar basan tek ülke ABD dir. Dünya'ya dünya kuruluşlarının finansman giderlerinin % 60 ını tek başına sağlayarak, Nato'yu kendi askeri gücü gibi kullanarak, BM'leri kendi meclislerinin yan organı gibi kullanarak, istendiğinde, istediği hükümeti al aşağı etmek üzere kesintisiz olarak bastığı dolarlardan uçaklar dolusu parayı ajan provakatörlere dağıtarak hegemonyasını sürdürüp hakim olmaya çalışmaktadır. Bu nedenle Haçlı savaşları bifiil sürmektedir.

Haçlı savaşları budur.
__________________
Mustafa Akten Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 12.02.13, 16:49   #4
...Çevre dostu...

Muradyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2012
Konular: 31
Mesajlar: 695
Ettiği Teşekkür: 1765
Aldığı Teşekkür: 4200
Rep Derecesi : Muradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Banu AVAR : Vatikan Yeni Papayla Yeni Bir Haçlı Savaşına Girişecek!

Teşekkürler Ekin arkadaşım.Güzel bir paylaşım.
Benim bildiğim Haçlı savaşları bitmemişti ki,yeniden girişilsin:
Daha dünkü komünist ülkeler baş köşeye alınırken,Ülkemizin AB kapısında sadistçe süründürülmesinin,
Ortadoğu'nun kan gölü haline getirilmesinin,
İsrail'e,Türkiye dahil 40 ülkeye bedel değer verilmesinin,
Türkiye'nin tüm komşuları ile kanlı-bıçaklı hale getirilmesinin nedeni ne olabilir?.

Haçlı savaşı için,illa ki bir yanda Papa Urben/Papaz Pier Lermit,bir yanda Selahattin Eyyubi olması gerekmez ki.
Onların torunları masa başında ve silah tüccarları aracılığı ile bu savaşı sürdürüyor.
Günlük palavralarla bir gün AB'ye yağ çeken,bir saat sonra Çinseng beşlisi midir ne zıkkımsa başka bir pakt'a göz kıırpan politikamızla,biz de bir piyon gibiyiz.
__________________
Muradyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Muradyum'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
avar, banu, dünyanın, girişecek, haçlı, papayla, savaşına, vatikan, yeni


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 16:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.