Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türk ve Dünya Tarihi > Dünya Tarihi


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 05.04.15, 15:51   #1
More Than A Game

Rapido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2014
Yaş: 24
Konular: 207
Mesajlar: 971
Ettiği Teşekkür: 2464
Aldığı Teşekkür: 4225
Rep Derecesi : Rapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura about
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Tarihteki En Kötü İnsanlar

Tarihteki En Kötü İnsanlarDelphine LaLaurie
LaLaurie, 1775-1842 yılları arasında New Orleans‘ta yaşamış, dönemin en zengin ve bir o kadar da sadist kadınlarından biriydi. 1834 senesinde evinde verdiği parti sırasında çıkan yangın, o güne kadar bilinmeyen yüzünün ortaya çıkmasına neden olacaktı. Yangın sırasında içeriye giren itfaiye ekipleri, sobaya zincirlenmiş durumda iki esir bulurlar. Aslında yangını da insanların dikkatini çekmek için zincirlenmiş iki kölenin çıkardığı anlaşılmıştır. Delphine LaLaurie’ un evinin tavan arasında onlarca insanı kendisine köle yaptığı, kelepçelerle duvarlara bağladığı ve insan aklının alamayacağı canilikle işkencelere maruz bıraktığı anlaşıldı.


Aralarından bazılarının tecavüze uğradığı, bazılarının tırnaklarının etlerinden ayrıldığı, bazılarınınsa dilim dilim doğrandığı görüldü. Hatta onları serbest bırakması için yalvaran kölelerin ağızlarını diktiği de görüldü.

Tüm bu vahşete rağmen LaLaurie, yaşamı boyunca asla yakalanamadı ve öldürdüğü 12 insan için mahkeme karşısına çıkarılamadı.
Josef MengeleLakapı 'Ölüm Meleği' olan Josef Mengele , Nazi Almaya'sının bir tıp doktorudur. Nazi toplama kampında yaptığı acı verici deneylerle bilinen Mengele, 2 milyon kişinin ölümünden sorumlu tutulmuştur.
7 şubat 1979 tarihinde Brezilya'da hayatını kaybetmiştir.
Ilse Koch

2. Dünya Savaşı’nda, Hitler’in emri üzerine kurulan ve en büyük toplama kamplarından biri olan “Buchenwald Toplama Kampı“ndaki mahkûmları sadistçe davranışları yüzünden “Bitch of Buchenwald“ (Buchenwald Kaltağı) lakabını almıştır. Kampta atıyla dolaşıp, rastgele seçtiği mahkûmları kırbaçlayan, dövmeli mahkûmları öldüren hatta dövmelerinin bulunduğu deriyi kesip koleksiyonuna katan, bazı dövmeli derilerden ise çanta, abajur, eldiven gibi eşyalar yapan insanlık tarihinin bugüne kadar gördüğü en sadist kadınlardan biriydi.

Kocası ve aynı zamanda Buchenwald Toplama Kampı’nın komutanı Karl Otto Koch, bir süre sonra SS fonlarını çaldığı gerekçesiyle idam edilmiş, Ilse Koch ise beraat etmiştir. Ancak savaşın ardından Amerikan askerleri tarafından tutuklanmış ve 1947′de ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştır.

1948′de ise cezasının hafifletilmesi için hapishane bekçilerinden biriyle ilişkiye girmiş ve hamile kalmıştır. Hamile kalması hafifletici sebep olarak görülmese de Amerikalı General Lucius Clay tarafından 2 yıl sonra serbest bırakılmıştır.

Ancak 1951′ de yeniden tutuklanmış ve tekrar müebbet hapis cezası almıştır. İlerleyen yıllarda affedilmesi için çaba harcasa da 1967′de hücresinde kendisini asarak intihar etmiştir.

Vlad Tepeş (Voyvoda)Kazıklı Voyvoda olarak bilinir. Ele geçirdiği insanları kazığa vurarak türlü işkencelerle Balkanlarda çok büyük kanlı izler bırakmıştır.

3.Vlad Osmanlı akıncıları tarafından başı kesilerek öldürülmüştür.

Shiro IshiiShiro Ishii, 2. Dünya Savaşı’ nda toplama kamplarında yapılan vahşetin ve Japonya’ya atılan atom bombasının gölgesinde kalmış, birçok kişinin hakkında fikir sahibi dahi olmadığı ancak 200 binden fazla kişinin ölümüne sebep olan 731. Birimin sorumlusudur.

Japon ordusundaki rütbesi korgeneral olan ve aynı zamanda uzmanlık alan mikrobiyoloji olan bir doktordur. Japon ordusunun, Çin’ in Mançurya şehrini işgal edip burada kurulan ve içinde çeşitli biyolojik araştırmaların yapıldığı “731. Birim”de, Rus ve Çinli insanların üzerinde akla hayale gelmeyecek deneyler yapılıyordur. Kamyonlarla gelen savaş esirlerinin bir daha dışarı çıktığı çevre köylerde yaşayanlar tarafından görülmemişti. Bu yüzden burada tam olarak neler olduğunu bilmeseler de oldukça korkuyorlardı.

731. Birim’ in kurulmasındaki temel amaç, biyolojik ve kimyasal silahların geliştirmesiydi. Bu sebeple biyolojik araştırmalarda da denek olarak kullanılan insan vücudu ile ilgili her türlü deney yapılmalıydı. Henüz diri olan insanların iç organlarını çıkartmak, damarlarına hayvan kanı enjekte etmek ya da çeşitli mesafelere konulan bombalarda insanları patlatmak yapılan vahşi deneylerden sadece birkaçı. Hatta tesiste üretilen ve üzerlerine çeşitli kimyasal zehirler bulaştırılan bit, pire gibi canlılar, yakın çevrede köylere uçaklarla bırakılıyor, insanlar üzerindeki etkisi gözlemleniyordu.

Tesisteki bu vahşet, atom bombasının atılmasına dek hızla sürdü. Sovyet askerlerinin, 731. Birim’in olduğu şehre doğru yaklaştığı bilgisini alan Japonya, tesisin ve çevre köylerde yaşayan tüm insanların imha edilmesi emrini verdi. Savaş sonrası kurulan mahkemede 731. Birim’in sorumluları kayda değer bir ceza almadı. Bu kararın, yargılanan kişilerin elde ettiği verileri ABD ve Rusya gibi, bu tip bilgilere ihtiyaç duyan müttefiklere vermesinden dolayı alındığı fikri yaygındır.

Tesisin sorumlusu olan Dr. Shir Ishii, 67 yaşında gırtlak kanserinden öldüğünde, yaptıkları için asla pişmanlık duymuyordu.


İdi Amin Dada


İdi Amin'in yönetimi sırasında politik baskı ve etnik ayrımcılığın yanı sıra insan hakları ihlalı yoğun şekilde gözlemdi 100.000 ile 500.000 insan İdi Amin döneminde öldürüldü.16 Ağustos 2003 tarihinde,Cidde'de hastanede öldü.


IV. İvan ( Korkunç İvan)Asıl adı olan İvan Vasiliyeviç’ ten çok herkes onu “Ivan the Terrible“, yani “Korkunç İvan” olarak tanır. 1530-1584 yılları arasında yaşamıştır ve Rusya’ nın ilk çarı olarak bilinir.


Henüz üç yaşında tahta çıkan, 17 yaşında taç giyen Korkunç İvan, bu lakabını kendisine karşı çıkan isyanları oldukça kanlı bir şekilde bastırmasından ve düşman askerlerine yaptığı işkenceler yüzünden almıştır. Gerçi sadece düşman askerline değil, kendi yakınında bulunan ve ihanetinden şüphelendiği herkese çeşitli işkenceler yapmıştır. Hatta öz oğlunu dahi boğarak öldürebilen bir insandır.
Rapido isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Rapido'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.04.15, 16:36   #2
More Than A Game

Rapido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2014
Yaş: 24
Konular: 207
Mesajlar: 971
Ettiği Teşekkür: 2464
Aldığı Teşekkür: 4225
Rep Derecesi : Rapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura about
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Tarihteki En Kötü İnsanlar

Oliver Cromwell1599-1658 yılları arasında yaşamış İngiliz devlet adamıdır. Daha çok İngiltere’nin yönetim biçimini krallıktan cumhuriyete çevirmesi ile tanınır. 1640 yılında, daha sonradan İngiltere’ de hâkim olacak “demokratik” yönetiminin temellerinin atılacağı bir ayaklanma yaşanır. Bu ayaklamada Cromwell,Kral I. Charles‘ ı idam ettirir ve monarşik düzenin yerine cumhuriyet’ in gelmesini sağlar. Ancak yeni yönetim biçiminde kendisine sınırsız yetkiler vererek ülkeyi bir diktatör gibi yönetmeye başlar. Ancak yeni düzen Cromwell ölünceye dek ülkede hüküm sürer.

Cromwell’in ölümünden sonra ülke yönetimini ele geçiren oğlu Richard Cromwell, ülkeyi başarısız ve istikrarsız bir sürece soktuğundan, Oliver Cromwell’ ın idam ettirdiği Kral I. Charles’ ın oğlu II. Charles 1661 yılında tahta çıkar ve ülke yeniden krallıkla yönetilmeye başlar. Ancak yaşanan bunca olaydan sonra yeni kral II. Charles, artık parlamentoya fazla karışmaz ve kralın yetkileri azalır. Takip eden süreçte de İngiltere yeniden cumhuriyet biçimiyle yönetilmeye başlanır.

Oliver Cromwell’in neden bu listede olduğuna gelirsek. 1641 yılında İrlandalı Katolikler bir ayaklanma çıkararak Protestanları öldürerek ülke yönetimini ele geçirdiler. Oliver Cromwell ise, cumhuriyetin ilk yıllarında İrlanda ve İskoçya ile savaştı. Bu savaş sırasında İrlandalı Katoliklerle savaştı. Ve neredeyse ülke nüfusunun 3′ te 1′ini öldürdü ya da mallarını alıp sürgüne gönderdi. Hatta Drogheda ve Wexford şehirlerini savunan İrlandalı tüm askerlerin teslim olmasına karşın hepsini öldürttü. Bu savaş sırasında tahmini 200 bin sivil ve 50 bin İrlandalı asker, Cromwell’in emriyle öldürüldü.
NeronNeron'un kişiliği çok zulüm savurganlık ile alakalıdır. Gözünü kırpmadan karısını kardeşini ve annesini öldürmüştür. Romayı ve halkını yaktırarak tarihe büyük bir damga vurmuştur. Neron kendini hançerleyerek intihar etmiştir.
Jiang QingÖnceleri sadece küçük filmlerde rol alan bir oyuncu olan Jiang Qing, Çin’in Komünist diktatörü Mao Zedong‘la evlendiğinde hayatı farklı bir noktaya doğru sürüklendi. Zekice yaptığı hamlelerle ülkenin siyasi gidişatı hakkında söz sahibi olan Jiang Qing, 1966′ da yüz binlerce kişinin ölümüne neden olan “Kültür Devriminin” başlamasının itici gücü oldu. Bu devrim sırasında ekonomik faaliyetlere ara verildi ve sayısız tarihi yapı, antik kitap ve resim “Kızıl Muhafızlar” tarafından yakıldı.

Mao’nun ölümüne dek geçen 10 yılda, Kültür Devrimi'ne aykırı düşünen sayısız düşünürü esir kamplarına gönderdi. Çıkan ayaklanmalar sırasında, sadece 1966-1969 yılları arasında tahminen sayısı 500 bin ile 3 milyon arasında değişen insanı öldürttü ve 36 milyon insana da işkence yaptırdı.
Pol Pot1976-1979 yılları arasında Kamboçya’nın başbakanı olan ve aynı zamanda Kızıl Kmerler adlı örgütünün kurucusu. 1963′de kurduğu Kızıl Kmerler örgütüyle ormanlık alanda, hükûmete karşı gerilla harekâtını başlatan ve 1975′de ülke yönetimini eline aldıktan sonra halkı pirinç tarlalarında çalışmaya zorlayıp, sırf okuma yazma biliyor diye “burjuva” olduğuna kanaat getirdiği insanları ya öldürmüş ya da tarlalara göndermiştir.

İnsanları öldürürken askeri mühimmat harcanmasın diye bıçak, çekiç ya da sopa kullanılması talimatını vermiştir. Kayıtlara göre kendi halkından olan 2 milyona yakın insana soykırım uygulayan komünizm yanlısı bir diktatördü. Ayrıca ülkesindeki okulları, hastaneleri ve ibadethaneleri yıktırmıştır.

1979′da Vietnam’ın desteklediği Hun Sen Harekâtı'yla başkentten uzaklaştırılmasına rağmen Çin ve Tayland sınırındaki ormanlık alanda harekatını yönetmeye devam etmiştir. 1998′de ise kalp krizinden ölmüştür.
Mao ZedongÇ
in Halk Cumhuriyetini yönetmiş diktatördür. Diktatörlük mücadelesi sırasında 40,000,000 fazla insanın ölümüne sebep olmuştur...
Mao 9 eylül 1976'da parkinson hastalığında ölmüştür..Heinrich Himmler

Hitler’in 1923′deki darbe girişiminde yer alan, Hitler tarafından SS birliklerinin başına getirilen ve Hitler’e olan sadakatinden ötürü ilerleyen süreçte Gestapo ve toplama kampları da dâhil olmak üzere ülkedeki tüm kurumlarda yetkisi olan; Hitler’den sonra 2. adamdı. Aryan ırkından olmayanların kurşuna dizilerek öldürüldüğü dönemlerde, kitleleri daha çabuk ve az maliyetli olarak yok edeceğini düşündüğü gaz odalarının kurulması fikrini ilk olarak öneren kişiydi. Öldürülen kişiler için de toplu mezar kazılmasının yerine özel fırınlarda yakılması ve küllerinin ormana dökülmesini önermiştir.

1944′un son aylarında işler gittikçe kötüye giderken, Batı'da barışı sağlamak için İsveç üzerinden müttefiklerle anlaşma arayışlarına girdi. Hitler’in bu planını öğrenmesiyle vatan haini ilan edildi ve tüm yetkileri elinden alındı. Nazi Almanya’sının çöküşünün ardından sığınmaya çalıştığı müttefik ülkelerin hiçbiri tarafından da kabul görmeyince kimliğini gizleyerek yeniden Münih’e dönmeye çalıştı ancak İngilizler tarafından yakalandı. Birçok SS askeri gibi ağzının içinde bulunan siyanür kapsülünü ısırarak intihar etti.

Josef Stalin
1922'den, 1953 yılına kadar Sovyetler Birliği Merkez Komitesi Komünist Partisi Genel Sekreteri görevinde bulundu ve Lenin’in ölümünün ardından da Sovyetler Birliği lideri oldu. Büyük Temizlik adını verdiği harekâtla, kendisine muhalefet olan - kendi partisinin üyeleri de dâhil- herkesi idam ettirecek, tahmini 400-500 bin kişinin ölümüne sebep olacak derecede paranoyak ve psikopat bir liderdi.

Döneminde uygulamak istediği ekonomik ve sosyal politikalar yüzünden, 1932-1933 yılları arasında, şimdiki Ukrayna ve Rusya’ nın Kuban bölgesinde yaratılan suni kıtlık yüzünden 5-10 milyon arasında insanın ölümüne doğrudan sebep olmuştur.

2. Dünya Savaşı sırasında önce Hitler’le “Saldırmazlık Anlaşması”nı imzaladı. Böylece hızla ilerleyen Alman güçlerine ve faşizm yanlısı diye nitelendirdiği ülkelere karşı vakit kazandı. Baltık Ülkeleri ve Polonya’yı tampon bölge olarak düşündü. Eğer Hitler imzalanan anlaşmaya sadık kalsaydı, hem Almanya ile arasında bir sınır, hem de Batı ile arasında bir duvar oluşturacaktı. Ancak işler beklediği gibi gitmedi ve Alman güçleri 1941′ de Sovyetler'e saldırdı. Buna karşılık olarak Stalin de müttefik güçlerinin yanında yer alarak karşı bir hamle yaptı. Hatta Berlin’in kontrolünü ilk ele geçiren kuvvetlerin Sovyetler Birliği olmasından ötürü, Dünya’da da popülaritesi bir anda arttı. Tabii ki bunların bedeli olarak da, 2.Dünya Savaşı’nda en ağır hasarı veren ülke oldu. Tahminen 24 milyon insan bu savaşlar sırasında öldü.
Adolf Hitler
Hitler hakkında zaten az çok herkes fikir sahibidir. Bu yüzden hayatı hakkında pek detaya inmeyeceğiz. Genel olarak neden bu listede olduğundan bahsedersek; 1934 yılından ölümüne kadar Almanya’ nın führeri olan Hitler, kesinlikle tarihin akışını değiştiren ve 2. Dünya Savaşı‘nın sonucu olarak 60 milyondan fazla insanın ölümüne sebep olan, acımasız bir diktatördü. Bin yıl sürecek bir imparatorluğun hayalini kurdu ancak bu hayalin peşinden giderek tarihe kara bir leke sürdü.

Alman ırkını en üstün ırk olarak görüyordu ve ülkedeki tüm sorunların sebebi olarak gördüğü Yahudilerin yok edilmesi gerektiğini savundu. Almanya ve diğer işgal edilen ülkelerde kurulan toplama kamplarında yaklaşık 6 milyon Yahudi’yi öldürdü. Hatta devlete yük olarak gördüğü zihinsel engelli hastaların da zehirlenmesi emrini verdi.

Müttefik güçlerin Berlin’i işgal etmesiyle kesinleşen mağlubiyeti yüzünden, yakın çevresiyle saklandığı sığınağında 30 Nisan 1945′de intihar etti. Talimatı üzerine cesedi yakılarak imha edildi.
Rapido isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Rapido'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.04.15, 17:54   #3
"Her Şey Güzel Oldu"

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3756
Mesajlar: 17,520
Ettiği Teşekkür: 73482
Aldığı Teşekkür: 67844
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Tarihteki En Kötü İnsanlar

Okurken tüylerim diken diken oldu... Bu insanlar insan olmazlar...

Ellerine sağlık Berk'ciğim çok entresan bir konu olmuş...

Teşekkürler...
__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.04.15, 18:20   #4
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 569
Mesajlar: 2,637
Ettiği Teşekkür: 21328
Aldığı Teşekkür: 11405
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Tarihteki En Kötü İnsanlar

Bizdeki kötüler bunların yanında zemzem suyu ile yıkanmış gibi kalır ama, tarih yukardakileri nasıl yazıyorsa gün gelecek bizim kötüleri de mutlaka yazacaktır.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.04.15, 22:09   #5
Uzman Üye

Jazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Yaş: 47
Konular: 76
Mesajlar: 1,118
Ettiği Teşekkür: 6897
Aldığı Teşekkür: 4932
Rep Derecesi : Jazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura about
Ruh Halim: Yalniz
Jazz - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tarihteki En Kötü İnsanlar

Herbiri korku filmi kahramanı gibi...

İdi Amin Dada'yı 2006'da The Last King of Scotland filminde Forest Whitaker canlandırmış ve Oscar almıştı...
__________________
Küçük hırsızlar el feneri kullanır, büyük hırsızlar deniz feneri...

Jazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Jazz'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.04.15, 01:27   #6
More Than A Game

Rapido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2014
Yaş: 24
Konular: 207
Mesajlar: 971
Ettiği Teşekkür: 2464
Aldığı Teşekkür: 4225
Rep Derecesi : Rapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura about
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Tarihteki En Kötü İnsanlar

Resimler güncellenmiştir...
Rapido isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Rapido'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 25.09.15, 14:10   #7
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,217
Ettiği Teşekkür: 32637
Aldığı Teşekkür: 31455
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Tarihteki En Kötü İnsanlar

Bunlar nasıl insan anlamadım.

Sıfat bulamıyorum bunlara.

Böylesi vahşet yapanlar ruhen sakat kişilerdir.

Bazıları layığını bulmuş,bazıları bulamamış.

Tüylerim ürperdi okurken yahu.

Teşekkürler.
Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
insan, insanlar, kötü, tarih, tarihteki, İnsanlar


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 16:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.