Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Forum Gerçek Arşivi

Forum Gerçek Arşivi Güncelliği yitirmiş konular (Bu bölüme konu açılamaz)


Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler
Eski 24.02.14, 12:33   #41
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 7416
Mesajlar: 28,224
Ettiği Teşekkür: 105918
Aldığı Teşekkür: 152722
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(24 Şubat - 2 Mart
)

Gökyüzü, haftanın ilk günü iş hayatınızda rakiplerden kaynaklanacak problemlere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gizliliğe önem verin ve işinizle ilgili plan, proje ve uygulamalarınızı ulu orta paylaşmayın. Aşk hayatınızda ve ailenizle ilişkilerinizde problemler yaşanabilir. Duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilir, öfkeli çıkışlar sergileyerek ilişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz. Bekar Koç’lar,sizler de yeni bir ilişkinin içindeyseniz kırıcı ve baskın tavırlar içinde olabilirsiniz, dikkatli davranın ve haftayı sakinlikle geçirmeye çalışın.Gökyüzü, haftanın ilk günü iş hayatınızda rakiplerden kaynaklanacak problemlere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gizliliğe önem verin ve işinizle ilgili plan, proje ve uygulamalarınızı ulu orta paylaşmayın. Aşk hayatınızda ve ailenizle ilişkilerinizde problemler yaşanabilir. Duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilir, öfkeli çıkışlar sergileyerek ilişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz. Bekar Koç’lar,sizler de yeni bir ilişkinin içindeyseniz kırıcı ve baskın tavırlar içinde olabilirsiniz, dikkatli davranın ve haftayı sakinlikle geçirmeye çalışın.

Bu hafta olabildiğince planlı hareket edin. İş hayatınızda açık ara ön plana çıkacağınız bir dönemdesiniz. Şansınızı akıllıca değerlendirmeli ve birinci önceliğinizi işinize vermelisiniz. Bu, kıskanç insanların saldırılarına maruz kalmanıza sebep olabilir. Kimseyle ikili tartışma içine girmeyin, bırakın saldırsınlar. Kim dost kim düşman ayırt edeceğiniz zamanlardasınız. Eş ya da sevgilinizle romantizmin yoğun yaşanacağı, paylaşımlarınızın çok daha sıcak ve samimi olacağı zamanlardasınız, keyfini çıkarın ve gereksiz kıskançlıklarla ilişkinizi hırpalayacak davranışlar içinde bulunmamaya özen gösterin.


Bu hafta yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için ilk sözü söyleyen taraf siz olmalısınız. Yaşamınızdaki pek çok problem ortadan kalkmaya başlıyor. Rahatlayacak, kendinizi iş ve eğitim hayatınızda daha iyi yerlere taşıyacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. İş arıyorsanız pek çok yerden olumlu haber alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Evli İkizler, devam eden beraberliğinizde ciddi sorunlar yaşayabilir ve ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Duygusal geçişleriniz bir hayli kuvvetli olacağından farklı arayışlar ve kısa süreli beraberlikler, büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Bekar İkizler, sizler de yeni tanıdığınız insanlara dikkatle yaklaşın.


Bu hafta iş hayatınızda değişimler söz konusu olabilir, bilin ki bu değişimler sizi daha iyi şartlara kavuşturacak. İlk günlerde biraz zorlansanız da çok fazla müdahale eder davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Başkalarından kaynaklanan finansal problemler olabilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutun. Geleceğinden emin olduğunuz paralara güvenerek yatırım ya da harcamalarda bulunmamaya özen gösterin. Finansal problemler eş ya da sevgilinizle fikir ayrılıkları yaşamanıza sebep olabilir. Bekar Yengeç'ler, bu ay fazlası ile dikkat çekecek, duygusal yaşamınızda hareketli ve keyifli gelişmeler yaşayacaksınız.
Bu hafta finansal anlamda unuttuğunuz alacaklarınızı tahsil edebilir, bu anlamda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda temponuz artacak. Üretkenliğinizin çok yüksek olduğu zamanlardasınız. Olabildiğince ön planda olmalısınız. Önemli görüşmelerinizi bu hafta gerçekleştirmek için çaba sarfetmelisiniz. Yeni bir kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız 2 kez düşünün ve öyle karar verin. Göklerin etkisi ile hafta sonuna doğru gergin bir ruh haline bürünebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda tartışmalar ve ayrılıklar söz konusu olabilir. Bunun bilincinde olup sinirlerinize hakim olarak hareket ederseniz sonradan pişman olacağınız karar ve olayların içinde olmazsınız.

Bu hafta iş hayatınızda sabırlı, çalışkan ve işinize önem vererek hareket ederseniz hafta sonuna doğru bunun mükafanızı alacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla rekabet içinde değil uyum içinde olmaya özen gösterin, bu sizler için bir hayli zor olsa da! Özel yaşamınız bu hafta bir hayli önem kazanmakta. Uzun zamandır devam eden problemleri tek taraflı çözememiş olmanın karamsarlığı üzerinizde devam ederken, eş ya da sevgilinizin hatalarının farkına varması ve ilişkinizi kurtarmak, iyileştirmek yönünde sizden talepte bulunması her şeyi değiştirebilir. Samimiyetine güvenin ve ilişkinize bir şans daha verin. Eğitim hayatı devam eden Başak’lar, sizler de sistemli bir şekilde çalışmanızın mükafatını alabileceksiniz.
Gökyüzü bu hafta iş ve özel yaşamınızda gelişen olayların akışına ayak uydurmakta zorlanabileceğinize, buna bağlı umutsuzluklar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Yaşadıklarınız sizleri yorsa da mücadele etmekten vazgeçmemeli, moralinizi yüksek tutmak için çaba göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru gökyüzünün yüksek enerjileri sizlere iyi gelecek ve zayıf düşmüş enerjinizi yükseltecek. Bugünlerde iş ve özel yaşamınızla ilgili neler yapabileceğinizi düşünmeli, kararlar alıp güçlü bir irade ile uygulamaya geçmelisiniz. Bekar Terazi'ler, duygusal yakınlaşmalar aşka dönüşebilir.
Gökyüzü, sezgilerinizin yoğun ve yol gösterici olduğu bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda sizin dışınızda yaşanacak finansal problemler, birlikte iş yaptığınız ve çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görmenize, verdikleri sözleri yok sayarak hareket etmelerinin şaşkınlığını yaşamanıza sebep olabilir. Sınavlardan geçiyor, hayatın farklı bilinmeyenlerini öğreniyorsunuz. Özel hayatında ilişkisi devam eden Akrep'ler, birlikte olduğunuz insanın duygularından bir türlü emin olamaması ve ilişkinin adını koymaktan ısrarla kaçınması karşısında net bir şekilde ondan devam ya da tamam demesini isteyebilirsiniz.
Gökyüzü, bu hafta, işinizle ilgili konularda gerginliklerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Yaptıklarınız görmezden geliniyor düşüncesine kapılabilir ve kendi kafanızda türlü senaryolar yazabilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeyin. Emeklerinizin karşılığını maddi manevi alacak, belki de terfi alarak taçlandırılacaksınız. Özel yaşamınızda ise sorunlu, kavga ve tartışmaların yoğun yaşandığı bir ilişki içindeyseniz, kendinizi doğru ifade edebilmenin avantajlarını yaşayacaksınız. Eş ya da sevgilinizin haklılığınızı anlaması ile sulh ilan edecek, birbirinizde daha önce keşfetmediğiniz farklı olumlu yönlerinizi keşfederek ilişkinizi çok daha romantik ve renkli bir hale getireceksiniz. Bekar Yay’lar, çalışma arkadaşlarınızdan birinin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayarak duygu dolu bir beraberliğe yol alabilirsiniz.
Gökyüzü, bu hafta, öfkenizi kontrol altına almanız için uyarıyor sizleri. Her şeyi ben bilirim tavrı ile hareket eder, yakın çevrenizi haksız eleştirilerinizle kırarsanız, kırdığınız kadar kırılabilir ve derin pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Dünyanın merkezi siz değilsiniz, dünyanın en mükemmel insanı siz olamayacağınız gibi! En iyisi duygularınızı, ego ve öfkenizi kontrol altına alın. Kendinize tarafsız bir öz eleştiride bulunun. İnanın gördüğünüz tabloyu siz de onaylamayacaksınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle keyifli paylaşımlarda bulunacak ve ilişkinizi güçlendireceksiniz. Bekar Oğlak'lar, sizler de yeni insanlarla tanışabilir, ruhunuzu okşayacak keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.Gökyüzü, haftanın ilk günleri işinizle ilgili konularda oldukça temkinli davranmanız için uyarıyor sizleri. Finansal konularda risk almamalı, kendinize aşırı güvenerek yatırımlarda, yeni girişim ve planlamalarda bulunmamalısınız. Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin, sözlerinizin ağırlığının altından kalkamayabilirsiniz. Hukuksal konularda söylediklerinizden dolayı başınız ağırabilir ve buna bağlı sorunlar yaşayarak haksızlığınızı yenilgiyle çevirebilirsiniz, dikkatli olun. Özel hayatınızda ise aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir, yeni bir ilişkiye adım atarak hayatınızın rotasını farklı bir yöne çevirebilir, sizi anlayan ve tamamlayan özel bir insanla yeni başlangıçlara doğru yol alabilirsiniz.Bu hafta daha önce zorlandığınız konularda, çevrenizden gelecek destekle kolaylıkla ilerleyebilir, maddi manevi güçlenebilirsiniz. Sağlığınızın hassasiyet kazandığı bir haftadasınız. Alerjik reaksiyonlara karşı dikkatli olun, cildinizle ilgili sağlık problemleri söz konusu olabilir. Maddi anlamda hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgilinizin harcamaları sorunlara sebep olabilir. Hafta boyunca mümkün mertebe ortak harcamalarınızı dengelemeye çalışmanızda fayda var. Haftanın son günlerinde almayı düşündüğünüz ev ya da araba ile ilgili süpriz gelişmeler yaşayabilir, aile bireylerinin de desteğini alarak mülk sahibi olabilirsiniz. Bekar Balık'lar, sizler de bugünlerde karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.
__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.02.14, 12:44   #42
Gerçek Üye

MoStAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2013
Yaş: 38
Konular: 6
Mesajlar: 637
Ettiği Teşekkür: 1680
Aldığı Teşekkür: 2529
Rep Derecesi : MoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
[FONT=Georgia][SIZE=3]
[/INDENT]


Bu hafta daha önce zorlandığınız konularda, çevrenizden gelecek destekle kolaylıkla ilerleyebilir, maddi manevi güçlenebilirsiniz. Sağlığınızın hassasiyet kazandığı bir haftadasınız. Alerjik reaksiyonlara karşı dikkatli olun, cildinizle ilgili sağlık problemleri söz konusu olabilir. Maddi anlamda hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgilinizin harcamaları sorunlara sebep olabilir. Hafta boyunca mümkün mertebe ortak harcamalarınızı dengelemeye çalışmanızda fayda var. Haftanın son günlerinde almayı düşündüğünüz ev ya da araba ile ilgili süpriz gelişmeler yaşayabilir, aile bireylerinin de desteğini alarak mülk sahibi olabilirsiniz. Bekar Balık'lar, sizler de bugünlerde karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.
Ne kadarda doğru harcanan para olsaydı keşke. Valla tam tersi bekarız ama hafta sonu olduğunda ilgi vardı şimdi hafta başı ilgiden eser yok çünkü ilgi başka kişilere kaymış.
__________________
Sevdan üfledi bir kere,
Vakit Aşk-ı Kıyamet.
Sen!
Kopuyorsun yüreğimde...
Ey Yar,"Yüreğim Yüreğine Emanet"
MoStAr isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
MoStAr'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 24.02.14, 15:16   #43
Geciken gözyaşı hiçbir şey çözmez...

Liaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2011
Konular: 591
Mesajlar: 5,041
Ettiği Teşekkür: 41968
Aldığı Teşekkür: 21884
Rep Derecesi : Liaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevherLiaaa işlenmemiş cevher
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Bu hafta hep işten dem vurmuş bizim burç.

Teşekkürler Canan.
__________________
Liaaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Liaaa'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.03.14, 11:12   #44
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 7416
Mesajlar: 28,224
Ettiği Teşekkür: 105918
Aldığı Teşekkür: 152722
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(3 Mart - 9 Mart
)

01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi duygusal konularda hassasiyet içinde olabileceğinize işaret etmekte. İkili ilişkilerinizde buna bağlı duygusal tepkiler verebilir ve uzun zamandır hayatınızda olan insanlarla kendi seçimlerinizle ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars 3 Mart’ta karşıt burcunuz Terazi’de ‘’R’’ hareketine başlayacak ve 20 Mayısa kadar bu konumda kalacak. Yıldızların Öğretmeni Satürn’de 3 Martta ‘’R’’ hareketine başlayacak ve 21 Temmuz’a kadar bu konumda kalacak. Satürn dogˆum haritamızda ‘R’ hareketini hangi evde gerçekles¸tiriyorsa o evle ilgili konularda Yas¸amdan aldıgˆımız dersleri degˆerlendirmemiz tepki ve davranıs¸larımızı kontrol altına almamız olgunlukla davranıs¸larımızı belirlememiz kontrollü olmamız gereken zamanlar geçmis¸te yas¸anan pis¸manlıklara bir yenisini daha eklemek istemiyorsak bu sürede aldıgˆımız dersleri yas¸amımıza aktarmalıyız. Bu dönemde strese bağlı sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Unutmamanız gereken yegane konu Sağlığınız herşeyden kıymetlidir. Kimse için yada her hangi bir olumsuz durum için kendinizi hasta edecek kadar yıpratmamalı fiziksel ve ruhsal sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz.
01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile yeni insanlar tanıyabilir ve hayatınızda süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars ‘2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Bu enerji sizleri sağlığınızla ilgili konularda dikkatli ve duyarlı olmanız yönünde uyarıyor. Bu tarihler arasında en ufak bir sağlık probleminizi önemsemeli ve mutlaka uzman bir hekime gidip gereken önlemleri almalısınız. Siz size değer vermezseniz; Kim size değer verir’ki! Ayrıca Mars enerjisi yeni tanıdığınız ya da tanıyacağınız insanlarla iş ilişkilerinizde aceleci davranmamanız için de uyarıcı var olan şartları korumalı içinize sinmeyen hiç bir işin ilişkinin içinde hatır gönül yada iyi görünen şartları için yer almamalısınız. Öğretmen Satürn 3 Martta ‘’R’’ hareketine başlayacak ve 21 Temmuz’a kadar bu konumda kalacak. Satürn dogˆum haritamızda ‘R’ hareketini hangi evde gerçekles¸tiriyorsa o evle ilgili konularda Yas¸amdan aldıgˆımız dersleri degˆerlendirmemiz tepki ve davranıs¸larımızı kontrol altına almamız olgunlukla davranıs¸larımızı belirlememiz kontrollü olmamız gereken zamanlar geçmis¸te yas¸anan pis¸manlıklara bir yenisini daha eklemek istemiyorsak bu sürede aldıgˆımız dersleri yas¸amımıza aktarmalıyız.

01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile iş hayatınızda uzun süren belirsizliğin ardından gelen yüksek enerji meslek hayatınızda pek çok ilki gerçekleştirebileceğinizi müjdeliyor sizlere. İş değişikliği terfi zam ya da önemli bir ortaklık yatırım da söz konusu olabilir. Gökyüzü sizleri desteklerken bu enerjiyi akıllıca kullanmalısınız. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars ‘2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Bu enerjiyi yoğunlaşan sezgilerinizin size vermiş olduğu mesajları önemseyerek değerlendirirseniz meslek ve eğitim hayatınızda şarltarınızı yükseltecek kalıcı ve kazançlı konuların içinde yer alacak sevecenliğiniz parlak zekanız ve yetenekleriniz sayesinde oldukça popüler olacak ve her konuda kazanan siz olacaksınız. Öğretmen Satürn 3 Martta ‘’R’’ hareketine başlayacak ve 21 Temmuz’a kadar bu konumda kalacak. Satürn dogˆum haritamızda ‘R’ hareketini hangi evde gerçekles¸tiriyorsa o evle ilgili konularda Yas¸amdan aldıgˆımız dersleri degˆerlendirmemiz tepki ve davranıs¸larımızı kontrol altına almamız olgunlukla davranıs¸larımızı belirlememiz kontrollü olmamız gereken zamanlar geçmis¸te yas¸anan pis¸manlıklara bir yenisini daha eklemek istemiyorsak bu sürede aldıgˆımız dersleri yas¸amımıza aktarmalıyız. Sizler için en önemli etkisi ise günlük hayatınızda yaşanan değişiklikler ve sağlığınızla ilgili sorunlar olabilir.01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile; Geçen ayın yorucu enerjilerini ardınızda bırakarak rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. Özellikle iş hayatınızda sesiniz duyulacak rahatsızlıklarınıza çözüm bulmaya çalışan bir tavır içinde size yaklaşan işverenler ya da mesai arkadaşlarınızdan beklemediğiniz destekler göreceksiniz. 2 Mart’ta Mars Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars ın enerjisi yürümeyen bir evliliği büyük bir çıkmazın içine sürükleyebilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sabırlı olun ve tartışmalardan kaçının. Mars geri hareketini tamamladıktan hemen sonra da kararınızı hayata geçirmek için gerekeni yapın. Yine bu tarihlerde aile büyükleri ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yıldızların ögˆretmeni Satürn yıllara göre ‘’R’’geri harekette bulunur 4 ila 6 ay sure ile bu konumda kalır. Öğretmen Satürn 3 Martta ‘’R’’ hareketine başlayacak ve 21 Temmuz’a kadar bu konumda kalacak. Satürn dogˆum haritamızda ‘R’ hareketini hangi evde gerçekles¸tiriyorsa o evle ilgili konularda Yas¸amdan aldıgˆımız dersleri degˆerlendirmemiz tepki ve davranıs¸larımızı kontrol altına almamız olgunlukla davranıs¸larımızı belirlememiz kontrollü olmamız gereken zamanlar geçmis¸te yas¸anan pis¸manlıklara bir yenisini daha eklemek istemiyorsak bu sürede aldıgˆımız dersleri yas¸amımıza aktarmalıyız. ‘’Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda geçmişte yaşananları hatırlayın ve davranışlarınızı yaşanmışlıkların olgunluğu ile hayata yansıtın.’’01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile finansal konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir ödeme güçlüğü çektiğiniz konularda mucizeler olmasa da beklediğiniz ödemelerin tahsilatı ile rahatlayarak yeni iş imkanları ve yatırımlar la karşılaşabilirsiniz. Şimdi size düşen kaygı ve korkularınızı ardınızda bırakıp işinize odaklanmak ve başkalarının etkisi altında kalmadan kendi düşüncelerinizi hayata geçirerek hareket etmek olmalı. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi: 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Bu tarihlerde sağlığınıza özen göstermeli özellikle omurilikle ilgili bir sorunuz varsa mutlaka bir hekime danışarak hareket etmelisiniz.


01 Martta karşıt burcunuz Balıkta gerçekleşen Yeni Ay enerjisi hayatınıza ilkleri ve yeni başlangıçları beraberinde getirecek. Aşk hayatınızda ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtabilir sorunlarınızı kökünden çözüme kavuşturabilirsiniz. Bekar Başaklar sizlerde mesai yada okuldan tanıdığınız bir insanla duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Gökyüzünün sizler için mesajı: Ayrıntıların esiri olma ve zamanı yakala! Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişi ve ‘’R’’ hareketi: 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars transiti boyunca aileniz yakın çevrenizde bulunan arkadaşlarla ilişkilerle problemler yaşayabilir finansal anlamda sizden beklentiler yükselebilir bu sürede kendinizi baskı altında hissederek yardımcı olma eğilimi gösterebilir ve iyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz.01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi iş hayatınızda gölgeli günlerin bittiğini müjdeliyor sizlere. İşinizle ilgili devam eden hukuksal bir mücadeleniz varsa haklılığınız ispatlanabilir ve kaybettiğiniz kazancınızı fazlası ile kazanabilirsiniz. Şans sizden yana! Siz yeterki hissettiklerinizi kelimelere dökmekten korkmadan hareket edin. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars 2 Mart’ta burcunuzda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir isteklerimize ulaşmak’ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. Marsın burcunuzda yapacağı transit enerjisi ile gizli düşmanlarınızı ortaya çıkarabilir ve onlara iyi bir ders verebilirsiniz.
01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile aileniz ve ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sorunlu bir ev hayatınız varsa kontrol edemeyeceğiniz konular haksız eleştiriler suçlamalarla karşılaşabilirsiniz ve sabrınız taşabilir! Bitmesi gerekenlerin farkına vararak cesur ve radikal kararlar alıp uygulayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz; Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi: 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir isteklerimize ulaşmak’ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. Telaşa kapılmadan bu sure içinde var olan şartları korumak sakin ve duyarlı davranmak olası pek çok problemin önüne geçecektir. İş ve özel yaşamınızda sizin sebep olmadığınız gerginlikler yaşanabilir sevgi ve güvenin yetersiz kaldığı evlilik iş ilişkisi sizin müdahaleniz olmadan çıkıp gidecek yaşamınızdan ve siz güçlü iradeniz cesaretli kararlarınızla yola devam edeceksiniz.

01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile ev yada iş yerinizde uzun zamandır yapmak istediğiniz dekorasyon yeni bir eşya gibi konularla ilgilenme fırsatı ve imkanını bularak yaşam alanlarınızı çok daha keyifli ve ruhunuzu dinlendirici bir hale getirebilirsiniz. Duygusal olarak ta rahatlayacaksınız yanlızlık ve kaybetme korkularınızı alt ederek yaşam enerjinizi yeniden ve güçlü bir şekilde kazanacaksınız. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonunuz düşebilir özellikle iş hayatınız ve birlikte çalıştığınız insanlar ilgili şüphe ve kuşku duyabilir ön yargılı davranışlar sergileyerek sizi başarınızdan dolayı samimiyetle destekleyen insanları kırabilir ve ilişkilerinizde ani bitişler yaşayabilirsiniz.
01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile birlikte iş hayatınızda finansal anlamda kazançlı çıkacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ofisinizi başka bir yere taşıyabilir kısa sure içinde adapte olmanın huzurlu olmanın enerjisi ile girişimci davranarak bir çok alanda söz sahibi olabileceğiniz teklifler alabilir sunduğunuz proje ve görüşlerinizde kısa sure içerisinde olumlu cevaplar alabilir bir anda başarı çıtanızı yükselterek istikrarlı bir sürecin kapılarını aralayabilirsiniz. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Bu tarihler arasında sağlığızla ilgili konular önem kazanmakta uzun zamandır şikayet ettiğiniz halde ihmalkar davrandığınız bir konuda ağrılarınız yükselebilir ve günlük hayatınızı etkileyecek kadar rahatsız edici bir duruma gelebilir.


01 Martta Balık burcunda gerçekleşen Yeni ay enerjisi ile birlikte sıkıntı yaratan bir ortaklığı sonlandırabilir kendi işinizi kurabilirsiniz. İyi niyetinizin ve sabrınızın karşılığını alacağınız bir aydasınız. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars 2 Mart’ta Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketi evli Kovaların eşten kaynaklanan sorunlarla karşılaşmasına neden olabilir. Eşiniz işten ayrılabilir karlı olduğunu düşündüğü bir yatırımda zarar edebilir ve ev ekonomisi bir anda sarsılabilir. Böyle birşeyle karşılaşmak istemiyorsanız eşinizle iletişime önem vermeli ve Mars ‘’R’’ geri hareketi başlamadan ya da devam ederken eşinizi yatırımlarda bulunmaması konusunda uyarmalısınız.01 Martta burcunuzda gerçekleşen Yeni ay enerjisi ile duygusal konularda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilir. Eş yada sevgilinizle başkalarından kaynaklanan sorunları BİZ olabilmenin gücü iler ardınızda bırakabilirsiniz. Yeni ay enerjisi yaşamın her alanında olumlu yönde gelişmeler ve cevaplar almanız için destekliyor sizleri. Kuruntularınızı bir yana bırakın ve olağanüstü güçlü sezgilerinizin rehberliğinde ilerleyin. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir isteklerimize ulaşmak’ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. Telaşa kapılmadan bu sure içinde var olan şartları korumak sakin ve duyarlı davranmak olası pek çok problemin önüne geçecektir.

Astrolog Şenay YANGEL
__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.03.14, 11:34   #45
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 7416
Mesajlar: 28,224
Ettiği Teşekkür: 105918
Aldığı Teşekkür: 152722
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(10 Mart - 16 Mart
)

Bu hafta iş birliği içinde olduğunuz fikir alışverişi yaptığınız kişilere karşı sakin bir tutum içinde olmalı öfkeli ve aceleci davranışlardan uzak durmalısınız. Sabırsızlığınızın sonucunda beklenmeyen maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Evli Koç’lar bu dönemde eşten kaynaklanan finansal problemler ve hukuki sorunlarla karşılaşabilirler sabırlı davranın evlilik iyi günde de kötü günde de birbirine destek olmak demektir. Bu süre içinde kararlar almak ilerleyen zaman içinde pişmanlık duymanıza sebep olabilir. Sorunları büyütmeden hareket etmeli yapıcı davranmalısınız. Eş yada sevgilinizle iletişime önem vermeli pişmanlık duymamak adına ilişkinize bir şans vermelisiniz. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi finansal konularda kayıplara karşı uyarıyor sizleri...Yıldızların öğretmeni Satürn’ün sizleri yaşamın hemen her alanında aşktan işe sağlıktan aileye zorlayıcı sınavları ile sıkıntılardan daha güçlü bir şekilde çıkabilmeyi mücadelenin sonunda başarıya ulaşabilmeyi sahip olduğunuz gücün farkındalığını kazandırdı sizlere. Şimdi gücünüzü ele alın! Yaşadığınız ve yaşattığınız her şeyin ilahi tezahürünü göreceksiniz. Üzdüyseniz üzülecek üzüldüyseniz sizi üzenlerin yaşadıklarına şahitlik edecek. Cennetinde cehenneminde bu dünyada olduğunun bilincine idrak edeceksiniz. Kimsenin ettiği kimsenin yanına kalmaz! 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi aşk hayatınızda yeni başlangıçları yenilikleri sevginin kutsallığının yaşamınıza Güneş olup doğacağını müjdelemekte...

Bu hafta iş ve aile hayatınızda keyifli gelişmelerle moral bulacaksınız. İş hayatınızda ani ve başarılı bir çıkış yakalayabilir istikrarlı şekilde ilerleyerek kazançlı çıkabilirsiniz. Siz yeterki Kendinizi sevin ruhunuza bedeninize gereken değeri verin ve olumsuzlukların esiri olmadan mücadele edin. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aile ve özel yaşamınızda önemli kararlar alabilir sorunlu bir ilişkiye son noktayı koyarak gerçek huzuru yakalayacağınız bir beraberliğe adım atabilir; Süregelen aşk dolu bir beraberliğiniz varsa evliliğe giden yolda ilk adımı yine bu sure içinde atabilirsiniz.

Bu hafta duygusal hayatınızda keyifli gelişmeler hayata daha sıkı bağlarla bağlanmanızı sağlayacak. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Aşk hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir uzun zamandır size ilgi duyan biri duygularını ifade edebilir ve keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Yine dolunay enerjisi ile iş hayatınızda geçmişte değerlendiremediğiniz bir konu arkadaşlarınız aracılığı ile gündeminize gelebilir ve şans kapınızı ikinci kez çalabilir. Şimdi hızlı düşünün ve sezgilerinizin gücüne güvenerek hareket edin.

Bu hafta ikili ilişkilerinizde bencil davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Öfkeniz ciddi sorunlara neden olabilir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi bir başkasına yapmamanız gerektiğinin bilinci ile hareket edin. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda birlikte olduğunuz kişi ile duygusal bağınız kuvvetlenebilir hatalarınızın farkına vararak sevgi dolu yaklaşımlar sergilerseniz karşılığını fazlasıyla alırsınız. Bekar ve ilişkisi olmayan aşka küskün Aslan’lar sizlerde doğru yerde doğru zamanda doğru insanla karşılaşabilir ve ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz kendinizi...
Başkalarının sebep olduğu acıları depreştirmeyin ve anı yaşayın. Sevilip sevilmenin huzurunu yaşayın ve bu sizleri güçlendirsin. Şöyle size sunulanları bir gözden geçirin ve ilahi adaletin daima haklıdan yana olduğunun farkına varın. Özel yaşamınızda da eş ve çocuğunuzla keyifli bir hafta sizleri karşılamakta. 16 Martta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile sağlık sorunları olan Başaklar hızla iyileşme sürecine girecekler. Kilo problemi olanlar diyete başlayabilir ve kısa sure içinde istedikleri sonucu kolaylıkla alabilirler. Ailevi ilişkilerin önem kazandığı dargınlıkların ve yanlış anlaşılmaların ortadan kalktığı yaşama sevincinizin ve bağlılığınızın arttığı keyifli günler.Gökyüzü aşk hayatınızda daha cesur adımlar atmanız için destekliyor sizleri. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olun. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz gökyüzü tüm gücü ile desteklerken bitirmeli yeni başlangıçlara doğru yol almalısınız. Bu süre içinde kendinize zaman ayırın ruhunuzu dinlendirin ve yüreğinizi özgürleştirin. Bekar Teraz,şer eski bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Korkmadan aşkın rüzgarına kapılabilirsiniz. Kalp kırıklıklarınızı unutturacak ruh eşi her an kalbinizin kapısından içeri girebilir. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile ruhsal çalışmalar dua ibadet meditasyon yapabilir. Omuzlarınızda ağırlığını hissettiğiniz stress ve sıkıntılardan uzaklaşarak öz benliğinize dönebilmenin rahatlığını deneyimleyebilirsiniz.
Gökyüzü duygusal konularda haftanın ilk günleri huzursuz bir ruh hali içinde olabileceğinize işaret etmekte. Siz ayrılık aşamasında iseniz ve mecburiyetlerden dolayı aynı evde bulunmak zorunda kalıyorsanız iki kere dikkatli olmalı kendinizi zarara uğratacak davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda zor olaylarla karşılaşabilir ve tek başınıza mücadele edebilmek için yeterli gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise günlerdir yaşanan olumsuzluklar sona eriyor ve rahat bir nefes alarak olumlu gelişmelerle huzur buluyorsunuz. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Aşk hayatınızda sevip sevileceğiniz bir beraberliğe adım atabilir yaşamınıza giren o özel insanın pozitif enerjisi ile maddi hayatınızda da karlı yatırımlar kazançlı ortaklaşa işler yapabilirsiniz.Gökler bu hafta yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi özel hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz olumlu enerjiniz sayesinde yakınlarınızın da desteğini alacaksınız. Yeniliklere alışmaya başladığınız bu süreçte taşlar yerli yerine oturmaya başlayacak ve sizler kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Uzun süredir devam eden birliktelikleri olan Yay’lar süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir gündesiniz. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisinden itibaren yatırım fırsatları ile karşılaşabilir uzun zamandır arzu ettiğiniz bir gayrimenkulu edinebilirsiniz. Evli Yay’lar sizlerde eşinizin uzun zamandır tahsil edebilmek için çabaladığı yüklü bir paranın gelmesi ile yeni bir ev yada araba alabilirsiniz.
Yaptığınız işte ne kadar çok kendinize güvenir ve gelişime açık olursanız o denli kazançlı çıkarsınız. Özellikle aile bireylerinizle ilişkilerinizde uyarılarınıza rağmen söylediklerinizi dikkate almayan yakınlarınızı değiştirmeye kalkmayın. Uğraşlarınız çaba vermeyecektir ısrarcı olmayın ve kendi hallerine bırakın. Duygularınızla aklınız arasında ki bağı dengeleyerek sizin için neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu belirlemenin zamanı geldi. Ruhsal tekamülünüzün fazlasıyla yoğun olacağı bu süreçte kendinizi yeniden keşfedecek ve dünyayı farklı değerlendirerek yaklaşımlarınızı bu doğrultuda geliştireceksiniz. 16 Martta Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile yurt dışı kaynaklı iş teklifleri iş birlikleri söz konusu olabilir. Gizliliğe önem vererek kimselere duyurmadan kabul edin ve finansal sorunlarınızı ortadan kaldırabilecek büyük projelerin baş mimarı olmak üzere ilerleyin.

Yeni insanlarla tanışmalar yeni başlangıçları da beraberinde getirecek. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz maddi manevi şanslarla karşılaşacaksınız. Maddi konularda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacak uzun zamandır istediğiniz yatırımlarınızı gerçekleştirebilecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Özel yaşamınıza gelince sizler Aşk’la beslenen insanlarsınız değiştiremeyeceğine inandığınız bir ilişkiyi daha fazla zorlamak sadece üzülmenize neden olacaktır. Her bitiş yeni bir başlangıçtır sizler için. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile finansal konularda rahatlayacak gelir gider dengesini ayarlayabilmiş olmanın huzuru ile yatırım planları yapabileceksiniz. Özellikle bu dönemde araştırma yapmalı hayallerinizi süsleyen ev ya da işyerini satın almak için harekete geçmelisiniz. Evli Kova’lar dolunay enerjisi eşinizle iletişiminizi güçlendirecek ve birbirinizi en kadar çok sevdiğinizi anlamanızı sağlayacak.


Bu hafta seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Aynı anda birden fazla konu ile ilgileniyorsanız ruhunuzu yansıttığınız ve sezgilerinizin de işaret ettiği baskın gelecek tarafı seçerek yola devam kararı almalısınız. Kalıplaşmış düşüncelerinizden uzaklaşarak yeni fikir ve önerilerinizle kariyer hayatınızı yeniden şekillendirebileceğiniz özel bir dönemdesiniz. Özel hayatınıza gelince başkalarının sorumluluklarını taşımaktan yoruldunuz. Yakın çevrenizin üzerinizde kurduğu baskıdan özgürleşme isteğiniz ön plana çıkıyor kendinizi doğru sözlerle ifade ederek sizin de bir hayatınız olduğunu buna saygı duymaları gerektiğini hatırlatarak bunu sağlayabileceksiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. 16 Martta karşıt burcunuz Başak’ta gerçekleşecek Dolunay enerji ile birlikte özel yaşamınızda sevgilinizden süpriz bir teklif alabilir ve kendinizi kısa sure içinde düğün hazırlığı yaparken bulabilirsiniz.
Astrolog Şenay YANGEL
__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.03.14, 11:40   #46
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 418
Mesajlar: 13,038
Ettiği Teşekkür: 139768
Aldığı Teşekkür: 47140
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Alıntı:


Bu hafta iş ve aile hayatınızda keyifli gelişmelerle moral bulacaksınız. İş hayatınızda ani ve başarılı bir çıkış yakalayabilir istikrarlı şekilde ilerleyerek kazançlı çıkabilirsiniz. Siz yeterki Kendinizi sevin ruhunuza bedeninize gereken değeri verin ve olumsuzlukların esiri olmadan mücadele edin. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aile ve özel yaşamınızda önemli kararlar alabilir sorunlu bir ilişkiye son noktayı koyarak gerçek huzuru yakalayacağınız bir beraberliğe adım atabilir; Süregelen aşk dolu bir beraberliğiniz varsa evliliğe giden yolda ilk adımı yine bu sure içinde atabilirsiniz.
Tamam artik, köprüyü aramaya cikayim.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.  
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.03.14, 11:40   #47
Her Şey Güzel Olacak

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3755
Mesajlar: 17,501
Ettiği Teşekkür: 73417
Aldığı Teşekkür: 67612
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Bu hafta güzel geçeceğe benziyor... Burca inanma burçsuz da kalma..
__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.03.14, 11:45   #48
Alea İacta Est
ZeZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Konular: 219
Mesajlar: 1,886
Ettiği Teşekkür: 10535
Aldığı Teşekkür: 9389
Rep Derecesi : ZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyor
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Ayy bu hafta güzel geçecek gibi dediğine göre. Gerçekleşir belki
Bu hafta kilo bile verebilirmişim
__________________

Hükümetlerin icraatı olumsuz olupta millet itiraz etmez ve düşürmezse, bütün kusur ve kabahatlere katılmış demektir.

Gerçekten şunun bunun oyuncağı olabilen milletler, haklarını algılamamışlar demektir. Ve böyle bir millet, denetim altında bulundurulmaya layık olur..
Mustafa Kemal ATATÜRK
Benim dinim adalet, hak, vicdan.
Buna göre yaşayanlarla aynı dindeniz.
Kendinize ne derseniz deyin, kim olursanız olun.
Genç evli çifti üç ay kira ödemedi diye
sokağa attıran hacı ile cennette olmaktansa,
kediye ağlayan ateistle cehennemde yanmaya razıyım.

İhsan Eliaçık
ZeZe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz ZeZe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.03.14, 19:44   #49
...Az İnsan Çok Huzur...

Lion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2012
Konular: 670
Mesajlar: 5,513
Ettiği Teşekkür: 11700
Aldığı Teşekkür: 23053
Rep Derecesi : Lion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyorLion karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Alıntı:
Kimsenin ettiği kimsenin yanına kalmaz!
Kalır Şenay'ım, kalır... Burası Dünya ve burada işler böyle yürüyor.
Lion isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Lion'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.03.14, 21:26   #50
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Konular: 153
Mesajlar: 2,225
Ettiği Teşekkür: 8317
Aldığı Teşekkür: 12171
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Hersene mart ayları bana sıkıntı getirir bu sende farklı olmayacak anlaşılan
__________________
Bazen su olmak lazım sessiz sakin ...!!! Bazen sel olmak lazım öfkeli ve hırçın...!!!
Bazen mum alevi olmak lazım; sabırla tükenmeyi bekleyen, bazense volkan olmak lazım; önüne gelen herşeyi hızla tüketen...!!!
Kimine SU oLacaksın, kimine SEL ...!!! Kimine MUM olacaksın, kimine VOLKAN ...!!! Ama kimseye asla ve asla KUL oLmayacaksın... !!!
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.
Konu Kapatılmıştır

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2014, burç, haftalık, mart, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Haftalık Burç Yorumları (2013) Canan Forum Gerçek Arşivi 223 24.12.13 20:12
Nuray Sayarı Kasım 2013 Burç Yorumları BilinçAltı Astroloji | Mitoloji 0 25.10.13 10:57
Liselerde Alan Uygulaması Kalktı! Kartal Eğitim Sistemi | Eğitim Sorunları 27 19.09.10 15:52


WEZ Format +3. Şuan Saat: 20:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.