Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Forum Gerçek Arşivi

Forum Gerçek Arşivi Güncelliği yitirmiş konular (Bu bölüme konu açılamaz)


Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler
Eski 29.08.17, 14:15   #21
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8421
Mesajlar: 30,696
Ettiği Teşekkür: 110223
Aldığı Teşekkür: 160504
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)


(28 - 8 - 2017) - (3 -9- 2017)

KoçHaftaya maddi gelirleriniz ve ödemelerinizle ilgili bazı zorlayıcı etkilerle başlangıç yapabilirisiniz. Ortaklı gelirlerinizle ilgili önemli ayrıntılarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı borçlarınızı öderken zorlanabilirsiniz. Geçmişten gelen finansal sorunlarınıza bazı çözümler getirmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren aşk hayatınızla ilgilide önemli bazı yeni tanışmalar ve haberleşmeler gündeminizde olabilir. Seyahat planlarınızı organize etmek isteyebilirsiniz. İletişim cihazlarınızla ve teknolojik gereçlerinizle ilgili de değişim yapmak isteyebilirsiniz ama Merkür’ün Retro olduğunu da unutmayın. 30 Ağustos ve takip eden sürede aşk hayatınız ve çocuk konuları ile ilgili yeni yeni fırsatlar meydana gelebilir. Eğitim süreci olanlar içinse önemli ve yeni başlangıçları gündeme taşıyacaktır. Başarılarını ispatlamak kendilerine güven verirken yeni konular için motive edecektir.

HAFTANIN MOTTOSU: Başkalarının bilgisiyle bilgin olsak bile ancak kendi aklımızla akıllı olabiliriz.

BoğaHaftaya çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızla olan gergin iletişimler gündemde başlayabilirsiniz. Bazı gizli söylemler yüzünden rahatsız olabilir ve kendinizi ifade etmek durumunda kalabilirsiniz. Maddi anlamda oluşan bazı dengesizliklere karşı kökten çözüm bulmak için önemli girişimlerde bulunmak isteseniz de bazı engellerle karşılaşmak motivasyonunuzu düşürebilir. Aşk hayatınızda güven sorunu yaşadığınız bir konu farklı bir hal alabilir. İlişki de derinleşme ve tutkularınızı artırma deneyimleri yaşayabilirsiniz. Uzun vadeli ve istikrarı da vaat eden bu deneyimi sabit fikirlilik ve dar kalıpların içerisine sığdırmamalısınız. Hafta ortasından itibaren kariyerinizle ilgili önemli bir proje gündeme gelebilir ve ticari planlarınız, tanıtımlarınız, seyahatleriniz de buna bağlı olarak artabilir.

HAFTANIN MOTTOSU: Akıllı insan, başkalarına bakıp kendisi hakkında hüküm verendir.


İkizlerHaftaya ilişkilerinizle ilgili önemli konu ve problemlerin yeniden masaya yatırılmasıyla başlangıç yapıyor olabilirisiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün başakta Retro olmasıyla aklınızın eski ilişkilerinizde olması sizi daha duygusal bir hale getirmiş olabilir. İlişkilerinize dair eski, problemlerin yeniden ortaya çıması ve önemli bir sorunun üzerine sorumlulukla eğilmeniz de gerekebilir. Kararsız kaldığınız her konu gerçekliğe kavuşmalı. Kafa karışıklıklarına bu bağlamda itibar etmemeli, mantıklı kararlar almak için ekstra çaba göstermelisiniz. İlişkileriniz ve ortaklıklarınıza dair sizi şüphe ve kararsızlık içerisinde bırakan her konu netliğe kavuşacak. Hafta ortasından itibaren finansal sorumlarınıza çözülür bulabilecek ve ortaklı gelirlerinizden faydalanma yoluna gidebileceksiniz.

HAFTANIN MOTTOSU: Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin Gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin
Yengeç


Haftaya yakın arkadaş çevreniz ve kardeşlerinizle aranızda oluşan bazı yanlış anlaşılmalarla başlangıç yaparak başlayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz açıklamaları iki tarafı da kırmadan anlatmaya çalışmak sizi zor durumda bırakabilir ve karşı taraf sizi objektif olmamakla suçlayabilir. Maddi projelerinizle ilgili bazı sorunlar çözüme kavuşabilir. Geçmişten getirdiğiniz maddi sorunlarınıza uzun vadeli ve istikrarlı çareler bulabileceksiniz. Bu hafta sağlığınıza özellikle dikkat etmelisiniz ve beslenme düzeninizi disiplinle oturtmalısınız. Hafta sonundan itibaren aşk ve ilişkilerle ilgili önemli bazı konular gündeme gelebilecektir. İlişkilerde bazı çarpıcı detaylar öğrenebilirsiniz.MOTTOSU: İnancın korkularını yenebilir, asla inanmaktan vazgeçme

AslanHaftaya ev, aile, yuva kavramlarınızın gündeme gelmesiyle başlangıç yapıyor olacaksınız. Evinizi değiştirmek isteyebilir ve ev tadilatı ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ev ve gayrimenkul konularına ait her konu sizin sorumluluğunuzda olabilir. Ailenizin de maddi konularla ilgili yaklaşımlarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Maddi konularda aldığınız kararları ailenize karşı savunmak durumunda kalabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren aşk hayatınızla ilgili yapıcı ve uzun vadeli kararları yeniden şekillendirebilirsiniz. Yaşça büyük, olgun ve fikirlerine güvendiğiniz kişilerden hayatınızın bundan sonraki kısmı için fikirlerini alabilir görüşleri doğrultusunda kararlarınızı şekillendirebilirsiniz. Hafta sonunda kaza ve sakarlık risklerine karşı temkin ve dikkat.

HAFTANIN MOTTOSU: Baktın olmuyor yoluna devam et sevebileceğin kişi elbet karsına çıkacaktır
BaşakHaftaya yakın çevre iletişimleriniz ve arkadaşlık ilişkilerinizin aktifleşmesi ile başlıyorsunuz. İletişimsel anlamda yanlış anlaşıldığınızı düşündüğünüz her konuya açıklık getirebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde geçmişe dair soru işareti barındırdığınız her konuda netlikler yakalayabileceksiniz. Vazgeçtim artık olmaz dediğiniz her konu sürpriz bir şekilde şartların değişmesiyle yeniden ortaya çıkabilir. Ailevi ilişkilerinizde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sizi yeterince anlamadıklarını düşünebilirsiniz. Bazı sorumluluklar karşısında kendi sınırlarınızı oluşturmak isteyeceksiniz. Borçlarınız ve finansal ödemlerinizle ilgili aile büyüklerinizden yardımlar alabileceksiniz. Bu durum kişisel özgürlüğünüzü de kısıtlayabilir.

HAFTANIN MOTTOSU: Bir insanın sana neler verebileceği değil senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir

TeraziHaftaya maddi gelirleriniz ve finansal projelerinizde gündeme gelen toparlanmalar ile başlangıç yapıyorsunuz. Sorunlardan arınma isteyeceğiniz önemli bir zaman dilimine giriş yaptınız. İş yoğunluğunuzu biraz daha azaltıp ruhunuza iyi gelen konu ve olayları deneyimlemenin vakti gelmiştir. Yakın çevre iletişimleriniz önemli bir noktaya taşınacak. Alacağınız haberler sizler için önemli olabilir. Yapacağınız görüşmelerde kendinizi doğru bir şekilde ifade etmelisiniz. Bu sizi geleceğe yönelik planlarınız için başarıya taşıyacaktır. Kafanızda bitirmek isteyip de başarılı olamadığınız ilişkilerinizi bitirmek adına doğru bir zaman dilimi. Değerinizin farkında olacağınız olaylar deneyimlerken hayata karşı önemli şeyler öğreneceksiniz.

HAFTANIN MOTTOSU: Aklın bağlamadığı dostluğu, akılsızlık kolayca çözebilir.
AkrepHaftaya aşk ve ilişkiler konusunda romantik ve içinizi ısıtacak sıcak adımlarla başlangıç yapıyor olacaksınız. Tanışmalar ve yenilikler ilk kez bu kadar ilginizi çekiyor olacak. Aşk hayatınızla ilgili uzun süredir yaşamış olduğunuz olumsuzluklar ve bekleyişler artık yerini heyecana bırakıyor olacaktır. Bunun yanında yaratıcılığınız artacak ve hobilerinize eğlence yaşamınıza daha çok vakit ayırabileceksiniz. Hafta ortasından itibaren maddi konular ve projeler hız kazanmaya başlıyor olacak. Sadece yapmanız gereken şartları olgunlaşana kadar iyi yönetmek olacaktır. Keskin adımlar atmaktan kaçınmalısınız. Geçmişte yapılan maddi hatalardan ders çıkartın ve acele etmeyin.

HAFTANIN MOTTOSU: Bir aklın küçüklüğü, tapındığı ya da inkâr ettiği şeyin küçüklüğüyle ölçülür.
YayHaftaya başlarken bazı dedikodular ve söylemlerde yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Aşk ve ilişkiler adına olumlu ve ciddi bakış acısı kazanmanız gereken bir süreç. Geçmiş hatalar ve hesaplaşmalardan ders çıkarmanız gereken bazı konular hala devrede. Bu anlamda sadece ne istediğinizi bilmeniz sizi ileriye taşıyacaktır. Kafa karışıklıklarının ilişkilerde kaybettirdiği bir hafta olacak. Geçmiş sorunlara modern çözümler bularak yolunuza devam etmek isteyeceksiniz. Çocuklarınızla iletişimleriniz ve onların hayatıyla ilgili almanız gereken sorumluluklar gündemde olabilir. İlişkilerde sadece hızlı ve düşüncesizce kararlar almaktan kaçındığınız takdirde önemli ciddi yaklaşımların başarıyla sonuçlanacağı bir süreç olacak.

HAFTANIN MOTTOSU : Başkalarını tanımak akıllık, insanın kendi kendisini tanıması daha büyük akıllılıktır.


OğlakHafta başından kendinizi yetersiz ve karamsar duyular içerisinde hissedebilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde ki bağların güçlenmesiyle alacağınız desteklerle önemli bir sorunu çözebilmeniz mümkün. Aşk hayatınızda sürekli devam eden kısırdöngü problemlerine karşı önemli bir tepki mekanizmasını oluşturmayı öğrenmelisiniz. Gelen problemleri tolere edebilecek gücü kendinizde bulmalısınız. Olaylar karşısında yok saymak ve kendinizi yalnızlaştırmaktan vazgeçmelisiniz. Kariyerinizde yarım kalmış bazı projelerinizi oluşturmak isteyeceksiniz. Hafta sonuna doğru ilişkilerinize dair bazı bilinmeyen konuları öğrenerek farklı bir sonuca ulaşabilirsiniz. Geçmişte kafanızda soru işareti bırakan konuların bir yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu öğrenmeniz bazı gerçekleri de değiştirebilir. Bu hafta finansal ödemelerinizi gerçekleştirirken zorlansanız da gelirlerinizi artırarak ve önümüzdeki hafta daha sizi rahatlatacaktır. HAFTANIN

MOTTOSU: Akıllı insanlar, düşmanlarından çok şey öğrenirler.
KovaHafta sizler adına bir hayli ilginç geçecektir. Geçmişte yaşamış olduğunuz travmaların izlerini şifalandıracak birçok gelişme gündeme gelecektir. İlişkiler konusunda hayli aktif zamanlar. Sorunlu ilişkileri kurtarmak adına son çabalarınızı ve mücadelelerinizi verebilirsiniz. Geçmişte sizi yoran bazı konular adına da mücadele etmekten çekinmeyeceksiniz. Aşk ve flörtlerinizi ciddiyete taşımak adına olumlu bir dönem. Soru işaretleri barındırdığınız bir ilişkiniz adına da artık kafanızda netleştirmek adına önemli konuşmalar yapabileceksiniz. Bu hafta katılmanız gereken davetler organizasyonlar grupsal çalışmalar sizleri kariyer anlamında ileriye götürebilecek konuları da gündeme getirecektir. Fırsatları değerlendirmeye başlamalısınız.

HAFTANIN MOTTOSU: Akıllı insan, düşündüklerinin hepsini söylemez; ama söylediklerini düşünerek söyler.”
BalıkHafta sizler için aşkta yeni keşifler zamanına işaret etmekte. İlişkiler konusunda geçtiğimiz yıllarda almış olduğunuz dersler bu hafta yeni bir ivme kazanacak. İlişkiler de yolunda gitmeyen her konu için soru işaretlerinizi giderebilecek yeni davranış modelleri yaratacaksınız. Problemli ilişkileri devam eden balıkların artık gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiştir. Hayal kırıklıklarına karşı ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreç. İçsel ego çatışmalarından uzak kaldığınız ve doğru gözlemler yaptığınız sürece sorunları güçlü bir şekilde karşılayacaksınız. İş yaşamınızda ofis arkadaşlarınızla ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Ofis ortamınız ve üstleriniz değişebilir. Yeni oluşan her konunun zorluğunu esnek kalmaya çalışarak atlatabilirsiniz.

HAFTANIN MOTTOSU: ‘Sevgi ya da kin hâkim olduğu zaman, akıl yaptığı delilikleri haklı göstermek için bahane bulmaya zorunludur.
Aygül Aydın
__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.08.17, 15:34   #22
Yasaklı Üye

Umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2017
Konular: 850
Mesajlar: 3,054
Ettiği Teşekkür: 23360
Aldığı Teşekkür: 9099
Rep Derecesi : Umut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Haydi bakalim güzel seyler yaziyorbu hafta icin,tesekkürler.
Umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Umut'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.08.17, 22:14   #23
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2012
Konular: 828
Mesajlar: 7,236
Ettiği Teşekkür: 32107
Aldığı Teşekkür: 37256
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Bazı yerleri doğru valla.

Teşekkürler canım.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.08.17, 22:49   #24
Üye

Gılgameş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2017
Konular: 1
Mesajlar: 148
Ettiği Teşekkür: 353
Aldığı Teşekkür: 535
Rep Derecesi : Gılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerdeGılgameş Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Yok yine tutmadı ya
__________________
...
Gılgameş isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Gılgameş'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.08.17, 00:07   #25
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 754
Mesajlar: 14,459
Ettiği Teşekkür: 146849
Aldığı Teşekkür: 49904
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 1Umut Mesajı göster
Haydi bakalim güzel seyler yaziyorbu hafta icin,tesekkürler.
Anlatsana bari, Virgülden sonra bosluk birakmamayimi öngörüyordu?.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.  
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 12.09.17, 00:55   #26
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8421
Mesajlar: 30,696
Ettiği Teşekkür: 110223
Aldığı Teşekkür: 160504
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)


(11 - 9 - 2017) - (17 -9- 2017)
KoçHaftaya finansal konularınızla ilgili önemli bir süreci başlatarak giriş yapabilirsiniz. Bu dönemde ne kazandığınız değil nereye ne kadar harcadığınız önem kazanır. Kişisel dış görünümünüze para harcamaya ve değişime ihtiyaç duyacağınız bazı durumlar söz konusu olabilir.

Hafta ortasından itibaren yakın çevre iletişimleriniz de yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Yakın çevre ilişkilerinizde sorumluluklarınızın artışı sizi etkileyebilir ve bu durumda karşınızdaki kişi ile ilgili gelişen olaylara karar veremeyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aile yaşamınızla ilgili ve ebeveynlerinizle ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Ani sürpriz gelişen aşk ve sevgi üzerine konular sizi heyecanlandırabilir nitelikte olacaktır.

Haftanın Mottosu: Tecrübe, ruhu ve kalbi iyileştirir.

BoğaHaftaya ikili ilişkileriniz ve aşk hayatınızla ilgili önemli konuların gündeme gelmesiyle başlangıç yapıyor olacaksınız. İlişkinizle ilgili sevindirici ve sürpriz gelişmeler yaşayabileceğiniz konular gündeminizde olacak.

Hafta ortasından itibaren finansal konularda ki gerginliklere dikkat. Yapacağınız harcamalar ileride yapılan bazı planları iptal ettirebilir. Hangi harcamaların gerekli olup olmadığını sıkıca bir tahlil sürecinden geçirmeniz gerekecek. Bazı borçlarınızı da ertelemek isteyebilir ve bununla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu hafta ayrıca sosyal yaşamınız ve organizasyonlarla renklenebilir.

Haftanın Mottosu:
Hayat satranç oynamaya benzer, çok kez şah dersin, fakat bir kere mat dersin.İkizlerHaftaya önemli farkındalıklar yaşayarak başlayacaksınız. Bazı yardımlaşmaların ve fedakârlıkların önemini hayatınızda net bir şekilde fark ederek başlangıç yapabilirsiniz. Yardım ederek kendinizi ve ruhunuzu şifalandırabilirsiniz. Sorunlardan biraz daha uzaklaşıp kendinizi arındırmak ve ruhunuzu tazelemek isteyebilirsiniz.

Hafta ortasından itibaren ikili ilişkilerinizde önemli konuların gündeme geleceğini ve ortaklık ilişkilerinizde meydana gelen sorunları çözmek adına büyük bir gayret harcamanız gerekebilir. Hayatınızda olan kişi ile ciddi bir konuşma yapmanız ya da geleceğe yönelik alacağınız bazı kararlarda ilişkinizi gözden geçirmeniz söz konusu olabilir.

Haftanın Mottosu:
Başarı çoğunlukla, ötekiler pes ettikten sonra da ipe asılıyor olmaktadır.YengeçHaftaya sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizin hız kazanmasıyla başlangıç yapıyor olacaksınız. Sosyal yaşamınızda meydana gelen bu hareketlilik size kendinizi iyi hissettirebilir. Eğlenceli davetler ve organizasyonlarda önemli bir dileğinizi gerçekleştirmek isteyebilir bunun adına karşınıza fırsatlar düşebilir.

Hayatında aşk olmayan yengeçlerin önemli tanışmaları ve karşılaşmaları söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizden gelebilecek önemli yardımlarla kendinizi daha güven de ve huzurlu hissediyor olacaksınız. Manevi anlamda biriktirmiş olduğunuz bazı yüklerden de arınmanız sizi oldukça rahatlatabilecek. İkili ilişkilerde geleceğe yönelik ciddi beklentileriniz adına biraz daha sabırlı olmanız gerekecek.

Haftanın Mottosu:
Gideceğin yoldan eminsen eğer: engeller ‘dinlenme noktan’ olmaktan öteye gidemez.
AslanFinansal ve ekonomik koşullarınız ile ilgili yakın çevrenizden destek görebileceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Aileniz ile ilişkilerinizdeki duygusal beklentilerinizin fazla olacağı ve bunu dile getireceğiniz bir hafta. İlişkiler ile ilgili şanslı bazı başlangıçlar ya da görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Beklediğiniz haberler veya iletişimleri hafta içerisinde kurulabilir. Var olan konumunuz ve değeriniz daha sağlamlaşacak ve yerini bulabileceksiniz. İş hayatınızda ise bazı risklere kaşı biraz daha dikkatli olmalı ve gerekirse kendinizi biraz daha geri plana alarak hareket etmelisiniz.

Haftanın Mottosu: Kader bir şans oyunu değil, seçim sorunudur. Beklenecek değil, elde edilecek bir şeydir.Başak
Maddi projelerinizle alakalı önemli bir görüşme yapabileceğiniz önemli bir haftaya giriş yaptınız. Giderleriniz ile ilgili ortaya çıkan bazı harcamalar can sıkıcı duruma gelebilir ve bu durum sizi önemli bir şekilde yeni projeleri başlatmak adına tetikleyici bir güç oluşturabilir. Önceki haftalarda yaşanan çevrenize yapmış olduğunuz cömert davranışlar bu hafta pişmanlık duygusuna dönüşmemelidir.

Kariyeriniz ile ilgili girişimsel tavırlar içinde bulunmanın zamanı geldiyse önceki kaçırmış olduğunuz proje fırsatlarını yeniden gündeminize almanın zamanı gelmiştir. İlişkilerde güven duygusunu hala oluşturamamış olabilirsiniz. Kendinize bu anlamda biraz daha zaman tanıyın. Aklınıza yatmayan konularda ısrarcı olmayın.

Haftanın Mottosu: Yarının bu günden daha iyi olacağı ümidiyle yetinmek yerine hemen bugün, yarın uyandığımızda kendimizi önceki günden biraz olsun daha iyi hissetmemizi sağlayacak bir şeyler yapabiliriz.
TeraziEski arkadaşlık ilişkileriniz veya küslüklerinizin gündeme geldiği önemli bir hafta olabilir. Yaşanılan maddi streslerinizi yakın çevreniz veya kardeşlerinizle çözmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden almak isteyeceğiniz yardımlar ilişkilerinizde güven duygusunu size yeniden sorgulatabilir. Bu durum ailevi ilişkilerinizde de geçerli. Kendi hayat şartlarınızı sağlamca oluşturduktan sonra ailenizin güvenini kazanabileceğinizi fark etmeniz sizi farklı bir noktada gelişime itebilir.

Henüz ailesel ilişkileriniz net bir boyut kazanamamışken ve aranızda mesafeler hissederken isteklerinizi kolaylıkla kabul ettirmenin farklı yollarını aramalısınız. Ailesel konularda haklıyken haksız duruma düşmeniz olası ihtimaller içerisinde duruyor. İlişkileriniz de kendi isteklerinizi de önemsemeniz gerekmektedir.

Haftanın Mottosu: Eğer bile bile gücünüz yettiğinden daha azını olmayı planlıyorsanız; sizi uyarırım, hayatınızın geri kalan kısmında mutsuz olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor olacaksınız.AkrepYurtdışı eğitim ya da seyahatlerinizle ilgili planlarınızı oluşturduğunuz bir hafta olabilir. Bazı dedikodular ya da haberler sizde gerginlik yaratabilir. İletişimlerinizi oluştururken dikkatli olmanızda fayda var. Sosyal çevrenizde maddi konular yüzünden bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Borç almak ya da finansal sorunlarınıza çözüm bulmak adına doğru bir hafta içerisindesiniz.

Finansal yapılandırmalarınızı yapmak adına sağlıklı ve sağlam adımları oluşturmanın zamanı geldi. Gelirlerinizde önemli artışlar sağlayacak bazı gelişmeler aniden gündeme gelebilir. Uzun zamandır onaylanmayan maddi projelerinizde önemli açılımlar sağlayabilirsiniz. Kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için sizin de kendinize güven duymanız ve daha bireysel hareket etmeniz gerekmektedir.

Haftanın Mottosu:
Düşünceler gayeyi doğurur. Gayeler eyleme dönüşür, eylemler alışkanlıkları oluşturur. Alışkanlıklarda karakter belirleyerek kaderimizi tayin eder.
YayHaftaya kariyer hayatınızı ilgilendiren önemli konu ve olaylarla başlıyor olacaksınız. Aylardır süregelen bazı talihsizlikler sonucu yaşamış olduğunuz olumsuz sonuçlar sizi farklı bir noktaya taşıyor olacak. Hiç anlaşamadığınız bir yöneticiniz sizi aslında layık olduğunuz işi bulmanız adına sizde bir eğilim sergileyebilir.

Hayatınızın kararını veriyor olacaksınız. Neşeli ve mutlu ruhsal durumunuz aniden bir kararsızlık ve alınganlıkla yeniden düşebilir. Bu durumda duygusal ve ani tepkiler vermekten uzak durun. İlişkilerinizde bu git gelli ruh hallerinizden dolayı güvensizlikler yeniden gündeme gelebilir. Eskiye dair birçok düşünce kalıplarınızı yeniden sorgulamaya alabilirsiniz. Yanlışlarınızı ve eksikliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Haftanın Mottosu:
Seviyorsan, git başarılı ol bence! Başardıkça seçen sen olursun, başarısız kaldıkça seçilen!


OğlakAşk hayatınız ve flörtlerinizin hız kazanacağı bu haftayı iyi değerlendirin. Sosyal çevre ilişkilerinizin hızlanacağı ve özel paylaşımlarda bulunacağınız bir zaman dilimi olacaktır. Eğlenceli programlar ve davetlerde kendinizi ortaya koyabileceksiniz. Önemli projelere kendi çıkarlarınız doğrultusunda başlangıç yapabilirsiniz.

Bir hayalinizi ve idealinizi gerçekleştirmek adına hafta ortasından itibaren engellerle karşılaşsanız da bunu tolere edebilecek gücü bulacaksınız. Âmâ olmayan şartları fazla zorlamamalısınız hafta ortasından itibaren. Gizli ilişkiler ve platonik aşklar, karşılık bulamayan duygulardan şüphelenebilirsiniz. Aniden meydana gelen bu tarz konular sizi düşündürebilir ve bazı konuları sorgulayabilirsiniz.

Haftanın Mottosu:
Zafer, zafer benimdir, diyebilenindir. Muvaffakiyet, muvaffak olacağım diye başlayanın ve muvaffak oldum, diyebilenindir
KovaHaftaya ortaklı gelirleriniz ve finansal konularınızın hareketlenmesiyle başlangıç yapabilirsiniz. Geçmişten gelen hukuki ve finansal konularınız bir problem haline dönüştürmeyin. Hukuki süreçleriniz adına ailenizden veya önemli otoriter figürlerden destekler almanız gerekebilir. İlişkilerinizden maddi sorunlardan dolayı veya eşitsizlik temalı problemlerden dolayı içsel sorunlar yaşayabilir ve bunu içselleştirebilirsiniz.

Bu durumda içsel huzurunuzu ve ruhunuzu korumanızı öneririm. Kariyerde özel ve önemli başlangıçlar zamanı. Yeni bir proje teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Terfi ve zam istemek içinde ideal zamanlar. Âmâ sanki şartlar sizi kariyer anlamında başarıya zorlamak adına önünüze bazı yol ayırımları getirecek ve sizde doğru seçimlerle başarıya ulaşabileceksiniz. Yeter ki cesur olun.

Haftanın Mottosu:
Karşılaşılan zorluklar ne kadar büyükse, bunların üstesinden gelmek o kadar gurur vericidir.
BalıkBu hafta odak noktanız beklediğiniz finansal kaynakları almak olacaktır. Yaşça büyük otoriter kişilerin destekleri finansal anlamdaki gelişiminizi daha da olumlu hale getirebilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde bazı gerçekler canınız sıkabilir. Burada sadece fevri davranışlarda bulunmayın. Fiziksel zevklere kendinizi adayacağınız bir dönem diyebiliriz.

Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi isteyeceğiniz içsel huzurunuzu bulmaya adayacağınız önemli bir hafta. Kendinizi kusursuz ve haklı görebilirsiniz. Bu yüzden etrafınızdaki insanlar sizin için kendinizi beğenmiş olarak düşünebilir. Aşkta oldukça flörtçü ve romantik bir yaklaşımı benimseyeceksiniz. Rekabet ruhunuzu beslerken bunu aşk ve ilişkiler arenasında meydan okuma tarzında yapmamaya özen gösterin.

Haftanın Mottosu:
Hayatı işe yarar bir şekilde kullanmak, onu kendisinden daha uzun ömürlü bir şey için harcamaktır.

Aygül Aydın

__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 12.09.17, 13:00   #27
Yasaklı Üye

Umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2017
Konular: 850
Mesajlar: 3,054
Ettiği Teşekkür: 23360
Aldığı Teşekkür: 9099
Rep Derecesi : Umut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Öylede olacak gibi görünüyor.
Umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Umut'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 12.09.17, 21:11   #28
Moderator

Gülümsün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2014
Konular: 1718
Mesajlar: 10,114
Ettiği Teşekkür: 59776
Aldığı Teşekkür: 37752
Rep Derecesi : Gülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Burcum mu değişti ne? Bana uymuyor akrep burcu.
Paylaşım için teşekkürler Canancığım.
__________________
Gülümsün isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Gülümsün'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.09.17, 00:11   #29
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2012
Konular: 828
Mesajlar: 7,236
Ettiği Teşekkür: 32107
Aldığı Teşekkür: 37256
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Yay burcu tutmamış bu hafta. Önümüzde ki haftalara bakacağız artık.

Teşekkürler canım.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.09.17, 02:54   #30
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8421
Mesajlar: 30,696
Ettiği Teşekkür: 110223
Aldığı Teşekkür: 160504
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Hiç kimsenin burcu uygun çıkmamış.

Astronot mu değiştirsem acaba


Benimki zaten hiç bir zaman tutmuyor. Doğum tarihimden şüphe duymaktayım
__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Konu Kapatılmıştır

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2017, burã§, burç, haftalä±k, haftalık, haftanın, yorumlarä±, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 04:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.