Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Forum Gerçek Arşivi

Forum Gerçek Arşivi Güncelliği yitirmiş konular (Bu bölüme konu açılamaz)


Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler
Eski 01.01.17, 23:23   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8474
Mesajlar: 30,622
Ettiği Teşekkür: 109890
Aldığı Teşekkür: 160276
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Haftalık Burç Yorumları (2017)2017

KoçBu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde sizlerin bir parça inzivaya çekilmenize neden olabilecek, ilişkilerde minik kaprisler sorunlar gündeme gelebilir.

İlişkiler daha çok platonik düzeyde kalabilir veya bir ilişki içinde iken bile yalnızlık ve sevgisizlik hissedebilirsiniz. Bu dönem ilham ve yaratıcılığın geldiği dönemdir. Yaratıcı çalışmalar yapmak için uygundur. Bu süreçte kendinizi sevdiğiniz bir şey için adayabilirsiniz. Mutluluk ve keyif ancak sessiz, sakin, yalnız kaldığınızda daha çok gelecektir size. Sosyalleşmek, dışarı çıkmak, kalabalık gruplarla olmak pek cazip gelmeyebilir. Bu dönem gizli, saklı aşk ilişkilerinden uzak durun! Kendinizi sonu gelmeyecek bir ilişki için harcamayın, kendinizi yaralamayın. Finansal gecikmelerde söz konusu olabilir.

Güneş/Plüton etkileşimi ile yurt dışı, uluslararası işler, yabancılar, yayıncılıkla ilgili bir takım işlerinizi size güven verecek şekilde hallolabilir. Evinizde yapmak istediğiniz her türlü değişim için çok uygun bir hafta. Ama ev içi kazalara, yangınlara da dikkat edilmesinde yarar var. Evinize alarm sistemi taktırabilir veya evinizin güvenliği ile ilgili bir takım girişimlerde bulunabilirsiniz. Aile içinde minik bir sağlık sorunuda gündeme gelebilir.

BoğaBu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihinde kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde sizleri daha sosyal, arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan güzel destekler ve yararlar görmenize yardımcı olacaktır.

Daha çok sosyalleşecek, gezecek, tozacaksınız. Dinlenme fırsatı pek bulamayabilirsiniz. Sosyalleştiğiniz, dostlarınızla beraber vakit geçirdiğiniz sürece kendinizi iyi ve keyifli hissedebileceksiniz. Bu süreçte daha kendinize yakın, benzer özelliklere sahip olduğunuz kimselerle takılmak size iyi gelecektir. Odağınız daha çok eğlence üzerine kurulu olacak. Partilerin, davetlerin, organizasyonların aranan ismi olabileceksiniz. Eğer ki yalnızsanız gerçekten de katılacağınız kalabalık aktivitelerde romantik yakınlaşmalar söz konusu olabilir veya bir süredir tanıdığınız biri ile romantik bir yakınlaşma olabilir. Derneklerde, kulüplerde eğlenceli ve aktif görevlerde alabilirsiniz.

Güneş/Plüton kontağı ile yurt dışı bağlantılı işlerinizde minik aksilikler çıkabilir. Evlilik ve ortaklıkla ilgili işlerde güven verici durumlar oluşabilir. Yeni bir ortaklığın temelini atılması için minik girişimler söz konusu olabilir.

İkizlerBu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde iş ve kariyerinize yönelik konularda keyifli bir sürece giriyor olacaksınız. Daha yaratıcı olabilecek, kendinizi rahat bir şekilde ortaya koyabilecek, daha popüler ve göz önünde olacaksınız.

Size yardımcı olabilecek kişilerle bir araya gelebileceksiniz. Sanatsal aktivitelere katılabilir, sanat ve yaratıcılıkla ilgili bir konuda önemli deneyimler yaşanabilir bu süreçte. Eğer ki yalnızsanız iş vasıtası ile tanıştığınız bir müşteriniz veya iş yerinde farklı departmanda olan biri ile aranızda romantik bir etkileşim olabilir. Güneş/Plüton kontağı ile maddi anlamda size güven verecek durumlar oluşabilir veya parası daha iyi olan bir iş teklifi gelebilir. İş ortamınızda sizin işinize gelecek bir takım düzenlemeler de meydana gelebilir.

Yengeç
Bu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubata kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde uzak yerlere seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili işlerden, konulardan, reklam, pazarlama, satış gibi konulardan fayda görebileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Yalnız olanlar sizden uzakta yaşayan birileri ile gönül ilişkileri içine girebilirsiniz. Evinizde bir takım düzenlemeler yapmak, güzelleştirmek adına adımlarda atabilir, eksiklerini giderebilirsiniz. Bu dönemde karşıt görüş ve fikirlere daha kolay tahammül edebileceksiniz. Eğer evli iseniz eşinizin kardeşi veya kuzeni ile para kazanmak adına belki konuşmalar geçebilir aranızda veya size uzak bir akraba ile. Partnerinizle veya eğlenebildiğiniz bir kişi ile birlikte seyahate çıkmak için çok uygun bir süreçtir. Güneş/Plüton kontağı olacağı için, özel hayatınıza ilişkin size güven verecek koşullar oluşabilir. Bu dönem duygusal hayatınızla ilgili sağlam temeller inşa edebilmek için gökyüzü destekleyici olacaktır.
AslanBu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde başkalarının parası, ortaklaşa işlerden gelen gelirler, primler, ödemeler, burslar, kredilerle ilgili genel anlamda şanslı ve de keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Özellikle sözleşmelerden, anlaşmalardan kazanç elde edebilir, elinize para geçmesini sağlayacak imzalar atabilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız, bir partneriniz yok cinsel anlamda sizi mutlu edecek biri ile keyifli bir ilişki başlangıcı söz konusu olabilir. Eğer ki bir ilişkiniz var ise kıskançlık, gereksiz kapris, haset, partnerinizin arkasından iş çevirmek, partnerinizin özel alanlarına girip karıştırmak ilişkilerde problemlere yol açabilir. Güneş/Plüton kontağı sizi biraz daha içe dönmenize neden olabilir. Biraz içsel anlamda kendinizi sorgulayabilirsiniz. Keza evinizin eksikleri de bu hafta gözünüze çok daha fazla batabilir.
Başak
Bu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihinde kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde ilişkiler, ortaklıklar, evlilik, partner ilişkileri adına keyifli ve de şanslı bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Bazılarınız evlenmek üzere adımlar atmaya başlarken, bazılarınız ise sağlam temelli ilişkileri hayatınıza çekebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerden genel anlamda olumlu destekler ve yardımlar alabileceksiniz. İlişkilerdeki olası sorunları çözmek içinde Venüs’ün bu geçişi size destek olabilecektir. İlişkilerde uyum, ahenk yakalamak çok daha kolay olacaktır. Bu dönem olası çatışmalar, kavgalar, problemler çok da fazla büyümeden tatlıya bağlanabileceğine işaret etmektedir. Güneş/Plüton etkileşim içinde olacağından dostlarınızla minik seyahatler söz konusu olabilir. Dostlukları pekiştirecek, güven ortamı yaratılmasını sağlayacak gelişmeler de söz konusu olabilir.

TeraziBu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde Venüs özellikle iş ve çalışma ortamınızda daha popüler olmanızı sağlarken bir yandan yaptığınız işlerden daha da keyif almanızı, iş ortamınızda keyifli bir sürecin başladığına işaret etmekte.

İş arkadaşlarınızla aranızda önemli yardımlaşmalar gündeme gelirken, bazılarınız yeni proje veya görevlere atanabilirler. Eğer yalnız iseniz iş arkadaşlarınızla veya iş vasıtası ile tanıştığınız kişilerle flörtler edebilirsiniz. İş ortamınızda uyumu, barış ortamını yaratan siz olabilir, iş birliğine bu süreçte oldukça yatkın olabileceksiniz. Yalnız günlük yapılması gereken rutin işlerden kaçmamalı, tembelliğin rahatlatıcı kollarına kendinizi atmamalısınız. Sağlık konusunda ise ayaklar, yumurtalıklar, cinsel organlar, boğazınızda dikkat etmenizde fayda vardır. Diyete ve spora başlamak içinde harika bir dönemdir. Güneş/Plüton kontağı ile iş sorumluluklarınızın ve yükünüzün artacağına ama rahatlıkla bunun üstesinden gelebileceğinize işaret etmekte. Bu etkileşim size daha iyi bir mevki ve statüde getirebilir.
AkrepBu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde Venüs size dolu dizgin, romantizmin doruklarını yaşatacak harika bir aşk getirmek üzere kolları sıvamış vaziyette.

Bazılarınıza aşk getirirken bazılarınıza da çocuk haberleri getirerek keyfinize keyif katacak. Yaratıcılık gerektiren işlerde çalışanlar bu hafta sizlere sürpriz iş teklifleri, projelerinizin kabulü, oyunculuk teklifleri, gelebilir. Hayattan çok daha fazla keyif alabilecek, hobilerinize daha fazla yönelebileceksiniz. Birliktelikleri olanları ise romantik dakikalar geçirebilecekleri güzel bir hafta bekliyor. Yalnız bu dönemde lükse olan düşkünlüğünüz artabilir. Paranızı daha kolay düşünmeden harcama eğiliminde olabilirsiniz.

Güneş/Plüton kontağı ile yayıncılık, haberleşme, medya, televizyon, hukuksal konular, yabancılar, yurt dışı bağlantılı işlerde hedeflerinize ulaşmanız için gerekli desteği alabileceksiniz. Bu alanlarda hem saygı hem de kazanç elde etmeniz çok daha kolay olacaktır.
YayBu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde evinizi daha konforlu, keyifli bir hale getirmeniz için bir şeyler yapabileceğinize işaret ediyor. Aile içinde, evinizde keyif ve huzur rüzgarları esmeye başlıyor.

Evinize dekoratif anlamda minik dokunuşlar yapabilirsiniz. Venüs etkisi sayesinde evinizde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ev hediyeleri alabilirsiniz. Bu hafta arkadaşlarınızdan güzel destekler görebileceksiniz. Aile ortamınızda huzur, güveni, uyumu yaratan siz olabilirsiniz. Yaşadığınız ülkenin doğal güzelliklerini, tarihi yerlerini gezebilir, kendi atalarınızı köklerinizi araştırabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız ailenizin tanıştıracağı biri ile romantik bir karşılaşma söz konusu olabilir. Eğer evli iseniz evinizde barış ortamını sağlama görevi size düşer.

Güneş/Plüton kontağı ile bu hafta içsel anlamda kendinizi çok fazla dinleyebilir, çözümlemeler yapabilirsiniz. Bu hafta sağlığınız konusunda biraz daha özenli olmanızı tavsiye ederim. Uyku düzeninizde rahatsız edici durumlar olabilir. Keza bu hafta kredi araştırması içine girebilirsiniz. Bu konuda size uygun ve size güven veren bir destek bulabilirsiniz.


OğlakBu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. 3. evinize giriş yapacak olan Venüs sizleri keyifli mini bir seyahate çıkartabilir, kardeşleriniz ve yakın çevrenize karşı daha şefkatli yaklaşabilirsiniz.

Birbirinden keyifli seyahatleri de gündeme getirebilir. Bunun yanı sıra zorunlu olmayan, keyfi ama size iyi gelecek bir eğitime de başlayabilirsiniz. Sevgi alışveriş deneyimini kardeşler, kuzenler, eğitimcileriniz arasında çok daha yoğun yaşayabilirsiniz. Bu dönem okumaktan daha çok keyif alabilirsiniz. Şiir, roman, romantik konuların ele alındığı yazılar, filmler daha fazla ilginizi çekebilir. Eğer ki yalnızsanız eğitim aldığınız yerdeki biri ile bir seyahatte, aynı mahallede, kardeşiniz veya kuzeninizin çöpçatanlığı sayesinde tanışacağınız biri ile romantik bir durum oluşabilir.

Güneş/Plüton kontağı ile özellikle dostlarınızdan güven verici destekler alabilirsiniz. Dostlarınız, eşiniz veya partneriniz sayesinde de para kazanabilirsiniz. Neptün/Venüs etkileşimi ile de aşk anlamında hayal kırıklığı, duygularınızın karşılık görememesi gibi etkileri olabilir. Bu hafta aşkınıza, sevginize yeteri kadar karşılık göremeyebilir, sevildiğinizi yeterince hissedemeyebilirsiniz.

KovaBu hafta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 3 Şubat tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Para evinize giriş yapacak olan Venüs, kazançlarınızı arttırmanızı sağlayacak koşullarla karşılaşmanızda yardımcı olacak.

Finansal anlamda daha bereketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Kazançlarınız artmaya başlıyor. Kendinize çevrenizde sevdiğiniz kimselere karşı pahalı hediyeler alabilirsiniz. Para harcama konusunda biraz daha savurgan olabilirsiniz. Eşiniz sayesinde veya ortaklıklarınız sayesinde maddi kazanç elde edebileceğiniz koşullarda oluşabilir. Güneş/Plüton kontağı ile kariyer ve yaptığınız iş anlamında yeni sağlam girişimlerde bulunabilir, size güven verecek gelişmeler söz konusu olabilir. Keza bu etkileşim size prestijli bir işte getirebilir.

Balık
Yeni yıla bilinçaltı düzeyde ve sezgilerinizin yoğun olacağı bir yapıda giriyorsunuz. Bu enerjiler bütün bir yılı da etkileyebileceği için olumlu, coşkulu ve keyifli olmaya özen göstermelisiniz.

Yılbaşı gecesini biraz içe kapanık geçirmeyi planlasanız da nezih, rafine ve özel bir partide sevdiklerinizle yeni yılı karşılıyor olmanız sizin için daha keyifli olabilir. Beklenmedik bir parti etkinliğine gitmeye karar verebilirsiniz. Sevdikleriniz sizin adınıza hoş bir etkinlik programı oluşturabilir. Her şekilde huzurlu bir yeni yıl geçirmenizi dileriz.

__________________
Canan Şu Anda Forumda.  
8 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 16.01.17, 20:50   #2
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8474
Mesajlar: 30,622
Ettiği Teşekkür: 109890
Aldığı Teşekkür: 160276
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)


(16 - 1 - 2017) - (22 -1- 2017)Koç
Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler, iş hayatınızdan kazandığınız gelirler, grup aktiviteleri ön planda olacak. Odak noktanız iş hayatından arkadaşlarınıza kaymaya başlayacak.

Daha çok sosyalleşebilecek, yeni arkadaşlar edinebilecek, arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Bu bir aylık süreçte yeni farklı, değişik gruplarla sık sık bir araya gelebilirsiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi sizleri psikolojik anlamda, sağlık anlamında, trafikte, iletişimle ilgili konularda oldukça zorlayabilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermenizde yarar var. Bu hafta kendinizi birden hastane koridorlarında bulabilirsiniz. Psikolojik olarak takıntılı davranışlardan uzak durmanızda yarar var. Trafikte kimse ile dalaşmayın! Kardeşleriniz veya komşularınızla münakaşa etmemeye özen gösterin. Kullandığınız iletişim aletleri birden sapıtabilir, bilginiz olsun.

BoğaBu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular iş, kariyer, mesleki konular üzerinden olacaktır. Bu bir aylık süreçte terfiler alabilir, iş değiştirebilir, iş hayatınızda her adımınızla (doğu veya yanlış) görünür olacaksınız. Tüm ışıklar üzerinize çevrilmiş olacak.

Eğer ki iş arıyorsanız pek de havalı bir işe giriş yapabilirsiniz. İş hayatı anlamında oldukça yoğun bir döneme giriş yapıyorsunuz. Mars/Satürn sert etkileşimi hem özel hayatla ilgili konularda hem de finansal konular, borçlar, alacak ve verecek konuları,krediler ve ödemelerle ilgili konularda ciddi problemlere, krizlere, zorlanmalara işaret etmektedir. Bu hafta kredi çekmek, finansal anlamda riskli yatırımlarda bulunmak, lüks tüketim yapmak için pek de uygun bir hafta değil. Özel hayatınızda ise finansal konuları bağlayan durumlar yüzünden de sıkıntılar meydana gelebilir.
İkizlerBu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular yurt dışı, yabancılarla ilişkiler, din, felsefe, hayatın anlamı, hukuksal konular üzerine olacaktır.

Bu bir aylık süreçte yurt dışı seyahatleri planlayabilir gidebilirsiniz, özellikle tanıtım, reklam, organizasyon işleri yapanlar bu bir aylık süreçte oldukça yoğun olabilecekler. Hukuksal konuları olanlar bu ay önemli davalarınız sonuçlanabilir, önemli mevki, statü sahibi kişilerden önemli güzel destekler alabileceğiniz keyifli bir döneme giriş yapıyorsunuz. Farklı kültürler, farklı inançlar, farklı yaşam şekilleri üzerine araştırmalar yapabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Üniversite eğitimi, sınavlar konusunda da destekleyici bir süreçte olabileceksiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi özellikle iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda sizleri epey zorlayabilir, işinizle ilgili şansınız çok açık olmayabilir. Problemler, talihsizlikler, krizler, işlerin yolunda gitmemesi söz konusu olabilir. İşinizle alakalı çok fazla eleştiri de alabilirsiniz. Üstlerle tartışma, kavga, öfkenizi kontrol edemezsenz istifa, kovulma gibi durumlarda söz konusu olabilir.

Yengeç
Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular ortaklaşa işlerden kazanılan gelirler, primler, burslar, miras, krediler, bankacılık işlemleri ile ilgili olacaktır.

Bu bir aylık süreçte kredi çekmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işlerden kazandığınız gelirleri arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Öğrenci iseniz yeni burs başvuruları yapabilir, sponsor görüşmeleri yapabilirsiniz. Başkalarının maddi olanaklarından daha kolay yararlanabilecek, borca ihtiyacınız olduğu anda rahatça destek bulabileceksiniz. Keza vergi işlerinizle ilgilenmek, varsa şirketinizin muhasebesiyle de yakından ilgilenebileceğiniz bir zaman. Mars/Satürn sert etkileşimi psikolojik anlamda, ruhsal anlamda, sağlık anlamında ve yurt dışı bağlantılı işlerde, yabancılarla yapılan işlerde, hukuksal konularda problemler, krizler, sıkıntılar, dertler, kötü şansa işaret etmektedir. Bu dönem hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Bünyenizi fazla yormamalı, bağışıklık sisteminizi güçlendirici takviyeler almanızı tavsiye ederim. Özellikle genital bölge ile ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir.
AslanBu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular ortaklaşa işlerden kazanılan gelirler, primler, burslar, miras, krediler, bankacılık işlemleri ile ilgili olacaktır.

Bu bir aylık süreçte kredi çekmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işlerden kazandığınız gelirleri arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Öğrenci iseniz yeni burs başvuruları yapabilir, sponsor görüşmeleri yapabilirsiniz. Başkalarının maddi olanaklarından daha kolay yararlanabilecek, borca ihtiyacınız olduğu anda rahatça destek bulabileceksiniz. Keza vergi işlerinizle ilgilenmek, varsa şirketinizin muhasebesiyle de yakından ilgilenebileceğiniz bir zaman. Mars/Satürn sert etkileşimi psikolojik anlamda, ruhsal anlamda, sağlık anlamında ve yurt dışı bağlantılı işlerde, yabancılarla yapılan işlerde, hukuksal konularda problemler, krizler, sıkıntılar, dertler, kötü şansa işaret etmektedir. Bu dönem hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Bünyenizi fazla yormamalı, bağışıklık sisteminizi güçlendirici takviyeler almanızı tavsiye ederim. Özellikle genital bölge ile ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir.
Başak
Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular çalışma ortamı, sağlığınız, günlük rutin işlerinizle ilgili olacaktır. Bu bir aylık süreçte mesela check uptan geçebilirsiniz. Diyetisyenle veya bir spor hocası ile görüşebilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu bir aylık süreçte iş görüşmelerine gidebilirsiniz. Yeni iş projeleri gündeme gelebilir. Günlük yapmanız gereken aksattığınız, kulak arkası ettiğiniz işlerle daha yakından ilgilenebileceksiniz. Kişisel bakım ve sağlığınıza önem vermeniz gereken bir dönemdir. Spor, diyet, kişisel gelişim…vb konularda profesyonel destekler alabilirsiniz. Keza bu bir aylık süreçte bir check uptan geçmek pek de fena fikir değil açıkçası. Biraz tansiyonunuz hassaslaşabilir bu süreçte. Mars/Satürn sert etkileşimi ile özellikle hem ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili konular hem de kariyerinizi ilgilendiren konular kriz, problem, kötü şans, sıkıntı, dert, tasa, ayrılık, engel gibi durumlar söz konusu olacak. İkili ilişkilerde olası sorunları gereksiz yere büyütmemeye özen gösterin. İşinizde üstlerinizle sert tartışmalardan kaçınmakta yarar var.


TeraziBu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular aşk, çocuklar, hobiler, hayatın keyifli, eğlenceli yanları, riskli aktiviteler üzerine olacaktır. Evet sizlerin aşk ayı başladı! Yalnız olanlar dolu dolu flört edebilecekleri bir aya giriş yapıyorlar.

Bazılarınız çocuk sahibi olmak adına adımlar atabilir, araştırmalar yapabilir, doktorunuzla görüşebilirsiniz. Bazılarınız ise hobilerine daha fazla zaman ayırabilecek, yeni ilginç hobiler edinebilecekler. Hayatın eğlenceli yanları hayatınızda daha ön plana çıkmaya başlıyor. Genel anlamda riskli girişimlerden olumlu sonuçlar elde etmenizin yüksek olacağı bir süreç ama siz yine de adımlarınızı dikkatli atın. Sizler için hayattan keyif ve zevk alma dönemi başlıyor artık. Mars/Satürn sert etkileşimi özellikle sağlık, iş ve çalışma ortamı, seyahatler, hukuksal konular, yabancılarla yapılan işler konularında krizler, sıkıntılar, problemler, kötü şansa ve engellere işaret etmekte.

Özellikle sağlığınıza ekstra dikkat edin! Vücudunuzu çok fazla çalışmak için zorlamayın. Tansiyon ve kan dolaşım dengenize dikkat edin, sonra hastanelik olmayın. Eğer kendi işiniz ise resmi evraklar konusunda dikkat edin. Çaldırmayın, kaybetmeyin. Yabancılarla işler yapıyorsanız, yurt dışı ile ilgili seyahat planınız var ise veya yüksek eğitime başlamayı planlıyorsanız bu hafta, bu konularda bazı dertlerle uğraşmanız gerekebilir.
AkrepBu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular; ev, yuva, aile, yerleşim, yer değiştirme, alım veya satımla ilgili konular olabilecektir. Bu bir aylık süreçte evinizi değiştirmek için araştırmalar yapabilir, evinizde bazı mini tadilatlar yapabilirsiniz.

Ailenizle çok daha fazla vakit geçirebilir, onlara yardım ve destekte bulunabilirsiniz. Bazılarınız ev satın alabilir, bazılarınız satabilir. Hayatınızın bundan sonraki altı aylık sürecinizi nasıl geçireceğinizin kararlarını alabilir, adımlar atabilirsiniz. Keza bu dönemde arabanızı değiştirmek, yeni araba almak için de uygun bir süreçtir. Bazılarınız merak edip köklerini de araştırabilir, aile büyüklerine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi hem özel hayatla ilgili konularda hem de finansal konular, borçlar, alacak ve verecek konuları, krediler ve ödemelerle ilgili konularda ciddi problemlere, krizlere, zorlanmalara işaret etmekte. Bu hafta kredi çekmek, finansal anlamda riskli yatırımlarda bulunmak, lüks tüketim yapmak için pek de uygun bir hafta değil. Özel hayatınızda ise finansal konuları bağlayan durumlar yüzünden de sıkıntılar meydana gelebilir.
YayBu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular; seyahatler, eğitim, yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili konular olabilecektir. Bu ay bol bol seyahat edebilir, tatil planları yapabilirsiniz.

Bazılarını iş hayatında kullanabilecekleri tarzda bir eğitime başlayabilirler. Özellikle bu bilgisayar veya dil eğitimi olabilir. Kardeşlerinize bu ay daha fazla vakit ayırabilecek, onlara destek olabileceksiniz. Web sitesi, blog, kitap yazma…vb konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle çok fazla ilgilenmekten kendinize vakit ayırmayı da ihmal etmemelisiniz. Tanıtım, reklam, yayıncılık gibi konulara da odaklanabilirsiniz. Kitap çıkarmak gibi bir planınız varsa bu bir aylık süreçte yayın evleri ile görüşmeler yapabilirsiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi hem ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıkla ilgili konulara hem de ev, yuva, aile ile ilgili konularda krizlere, problemlere, zorlu durumlara, hastalıklara, bu konularda kötü şanslara işaret etmektedir. Partner, ortak veya aile bireylerinin sağlığı olumsuz etkilenebilir. Özel hayat ve aile hayatı arasında krizler söz konusu olabilir. Küsler, ayrılıklar meydana gelebilir. Kiracı iseniz ev sahibiniz ile aranızda gerginliklerde oluşabilir.


OğlakBu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konu para olacak. Napolyon misali para para para diyeceksiniz. Gelirlerinizi arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşırken bazılarınız yatırım araçlarını kullanabilirler.

Maddi ve genel anlamda keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bütçenizi akıllıca yönetebileceksiniz. Olası borçlarınızı rahatlıkla ve çalışarak ödeyebileceksiniz. Gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilir, maddi anlamda kendinize çeki düzen vermemiz gerekebilir. Bütçenizi yeniden düzenlemek, organize etmek, kendinize finansal konularda hedefler koymak için uygun bir süreç. Mars/Satürn sert etkileşimi ile hem trafik, iletişimle ilgili konularda hem de iş ortamınızda krizler, problemler, kötü şans, sıkıntılar, dertler, büyük engellere işaret etmekte. Özelikle trafikte bu hafta hız yapmamaya özen gösterin! Kardeşleriniz, komşularınız, birlikte iş yaptığınız kimselerle gereksiz münakaşalardan uzak durmaya gayret edin. İşiniz için kullandığınız iletişim aletleri sapıtabilir, sizi kötü duruma düşürebilir. Eğer ki bu hafta bir mülakata ya da sınava girecekseniz de ekstra dikkatli olmaya dikkat edin!

KovaBu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Güneş’in burcunuza geçmesi ile beraber tüm spot ışıkları üzerinizde olacak ve rahatlıkla dikkat çekebileceksiniz. Tüm yönetim özelliklerinizi rahatlıkla sergileyebileceksiniz.

İsteklerinize, hedeflerinize ulaşmak size çok daha kolay gelecektir. Geçtiğimiz sevimsiz bir Ay’ın ardından bu gireceğimiz bir aylık süreç size ilaç gibi gelecektir. Ben buradayım ve istediğim her şeyi elde edebilirim moduna geçiş yapabileceksiniz. Yeni girişimleriniz için rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi finansal anlamda kazançlar, size gelecek olan ödemeler, üretimleriniz ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda problemler, krizler, sıkıntılar, kötü şans, işlerin yolunda gitmemesi gibi durumlara işaret etmekte. Maddi anlamda bu hafta lüks sayılabilecek harcamalardan uzak durmalı, kimseyle dalaşmamalısınız. Sabrınız bu hafta test edilebilir açıkçası.

Balık
Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular; bilinçaltı, rüyalar, psikoloji..vb konular olacaktır. Bu bir aylık süreçte biraz daha ikinci planda kalabilir, kendinizi ortaya koymakta biraz zorlanabilirsiniz.

Yalnız kalmak size çok daha uygun gelecektir. Uyku düzeninizde sorunlar oluşabilir. Bu bir aylık süreçte daha çok gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Bu dönem biraz içe dönme, kendinizi sorgulama dönemi gibi değerlendirebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir süreç bu, özellikle de ruh sağlığınıza. Çevrenizde dönen bir takım gizli kapaklı konular, dedikodular, oyunlar oluşabilir. Mars/Satürn sert etkileşimi aile, aile bireyleri ile ilişkiler, aile bireylerinin sağlığı veya sizin kendi sağlığınız, yapmak istedikleriniz, girişimleriniz ile ilgili kötü şansın yoğun olabileceği bir hafta. Bu hafta, bu etkileşim ile işler ters gidebilir, talihsizlikler söz konusu olabilir. Sinir, stres bu hafta sizlerde tavan yapabilir. İç huzurunuzu ve dengenizi bulmanız pek kolay olmayabilir.


__________________
Canan Şu Anda Forumda.  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 16.01.17, 21:37   #3
Moderator

Gülümsün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2014
Konular: 1721
Mesajlar: 10,113
Ettiği Teşekkür: 59918
Aldığı Teşekkür: 37752
Rep Derecesi : Gülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Paylaşım için teşekkürler Canancığım ellerine sağlık.
__________________
Gülümsün isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Gülümsün'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.02.17, 08:50   #4
Uzman Üye

Senfonim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2017
Konular: 39
Mesajlar: 1,181
Ettiği Teşekkür: 3730
Aldığı Teşekkür: 4029
Rep Derecesi : Senfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bulutlarda
Standart Haftanın Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Patronun doğumgünü için tüm şirketi organize edip video çekme gayretleriniz sonunda hem uzun zamandır beklediğiniz terfiye 1 adım daha yaklaşacak hem de Rıdvan Dilmen'le empati kurma şansı yakalayacaksınız...

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Maaşınıza alacağınız yüzde sıfırlık zammın ardından karşı cins için kredi notunuz 'yatırım yapılabilir'den 'aman o kele mi kaldım ben' seviyesine çekilecek...

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
Tam 'sosyal medyada yapmadığım salaklık kalmadı' derken instagram'ın canlı yayın özelliği imdadınıza yetişecek...

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)
Sorunlarınızı iletişim yoluyla çözmeye çalışacağınız ve bu doğrultuda paketinizde bulunan 500 dakikayı aşarak 3 lira 72 kuruştan ücretlendirileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. İptal etmek için H yazıp 2275'e gönderin...

ASLAN (24 Temmuz - 23 Ağustos)
Böyle bir ülkede çocuk yapıp yapmama konusunda bir süredir yaşadığınız kararsızlıklar, bu hafta hayalarınıza doğru gelen bir tekmeyle birlikte geride kalıyor...

BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sedat Peker tarafından çekilen 'Evet' videosunu izledikten sonra referandumda vereceğiniz oyda herhangi bir değişiklik olmazken, botoks yaptırma kararınızı tekrar gözden geçireceksiniz...

TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)
Bu hafta CNN Türk’te sizin tuttuğunuz yorumcu gerçekten çok nefis konuşacak ve karşısındakine resmen ‘kapak’ yapacak. Bu gurur sizi 3 gün falan götürür...

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)
İş yerindeki diğer insanların ne kadar zam aldığını öğrenmek için gösterdiğiniz çabayı başka bir şeye harcasanız şu an CEO olmuştunuz... Şaka şaka yine bi şey olmazdı sizden, rahat olun...

YAY (23 Kasım - 22 Aralık)
Kendinize hep örnek aldığınız, nasihatlerini kulağınıza küpe ettiğiniz aile büyüğünüzün yaklaşık 15 senedir Alzheimer'dan mustarip olduğunu öğrenmek, içinde bulunduğunuz sefalete bir nebze olsun ışık tutacak...

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)
Her pazartesi gündemin nabzını tutmak için öğleden sonralara dek süren internet gezintiniz, bu hafta sırasıyla şefin masası, patronun odası ve muhasebe servisi yönünde çıkacağınız bir yolculuğun ilk adımları olacak...

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)
Bu hafta sevgilinizle aranızdaki sorunları çözmek için çok önemli fırsatlar karşınıza çıkacak. Dikkatli olmazsanız bu ilişkiyi 1-2 sene daha sürdürmeniz gerekebilir...

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)
Dünyadaki en zeki, en başarılı veya en mükemmel insan olmadığınızın tabii ki farkındasınız ama genel sıralamada ne kadar dipte olduğunuzu bilseniz aklınız oynardı...
Zaytung
__________________
Senfonim isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Senfonim'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.02.17, 12:37   #5
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 754
Mesajlar: 14,439
Ettiği Teşekkür: 146231
Aldığı Teşekkür: 49815
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Aaaaa, baska Falcilarda varmis.

Su Zaytung, burada birsey hatirlatir gibi oldu, @Canan.

Bizim Falci Kis Uykusundami acaba?.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.02.17, 12:40   #6
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 903
Mesajlar: 7,834
Ettiği Teşekkür: 23201
Aldığı Teşekkür: 26876
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftanın Burç Yorumları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Senfonim Mesajı göster
[B]KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Patronun doğumgünü için tüm şirketi organize edip video çekme gayretleriniz sonunda hem uzun zamandır beklediğiniz terfiye 1 adım daha yaklaşacak hem de Rıdvan Dilmen'le empati kurma şansı yakalayacaksınız...

Zaytung
Ben ŞEYTANa uymam.
__________________

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural Şu Anda Forumda.  
3 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.02.17, 13:31   #7
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8474
Mesajlar: 30,622
Ettiği Teşekkür: 109890
Aldığı Teşekkür: 160276
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Aaaaa, baska Falcilarda varmis.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster

Su Zaytung, burada birsey hatirlatir gibi oldu, @Canan.

Bizim Falci Kis Uykusundami acaba?.


Bizim Astroloğu küstürdünüz yahu.

''Yazıyorum yazıyorum, hiç okuyan yok'' dedi
__________________
Canan Şu Anda Forumda.  
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.02.17, 13:32   #8
Uzman Üye

Senfonim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2017
Konular: 39
Mesajlar: 1,181
Ettiği Teşekkür: 3730
Aldığı Teşekkür: 4029
Rep Derecesi : Senfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bulutlarda
Standart Cevap: Haftanın Burç Yorumları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Aaaaa, baska Falcilarda varmis.

Su Zaytung, burada birsey hatirlatir gibi oldu, @Canan.
Bizim Falci Kis Uykusundami acaba?.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Ben ŞEYTANa uymam.
Bence de uymamalısın
: )
__________________
Senfonim isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Senfonim'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.02.17, 13:38   #9
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 754
Mesajlar: 14,439
Ettiği Teşekkür: 146231
Aldığı Teşekkür: 49815
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster


Bizim Astroloğu küstürdünüz yahu.

''Yazıyorum yazıyorum, hiç okuyan yok'' dedi
Ooooy, Özür icin hemen Su Meshur Agactan birer Kayik yapip, Verebilirmiyiz diye düsünmeye basladim.

Garanti Deniz kenarinda oturuyordur, Falci.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.02.17, 13:42   #10
Uzman Üye

Senfonim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2017
Konular: 39
Mesajlar: 1,181
Ettiği Teşekkür: 3730
Aldığı Teşekkür: 4029
Rep Derecesi : Senfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bulutlarda
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2017)

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
Tam 'sosyal medyada yapmadığım salaklık kalmadı' derken instagram'ın canlı yayın özelliği imdadınıza yetişecek...


Dün akşam arkadaşa uyup ınstagram da ilk hikayeme sahip olmamın hemen ertesınde çok manidar oldu bu . Allah sizi kahretmeye Zaytung ekibi
__________________
Senfonim isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Senfonim'in Mesajına Teşekkür Etti.
Konu Kapatılmıştır

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2017, burã§, burç, haftalä±k, haftalık, haftanın, yorumlarä±, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 19:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.