Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Forum Gerçek Arşivi

Forum Gerçek Arşivi Güncelliği yitirmiş konular (Bu bölüme konu açılamaz)


Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler
Eski 01.01.18, 17:32   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 10025
Mesajlar: 33,154
Ettiği Teşekkür: 108082
Aldığı Teşekkür: 167761
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Haftalık Burç Yorumları (2018)2018

Koç
Kariyerinizde kendinizi göstermek istediğiniz konularda yaşadığınız yoğunluk sizi hafta boyunca gergin hissettirebilir. Özellikle iş yaşantınızda mücadele etmeniz gereken konular ön planda olacak. Kendinize acil bir yol haritası çıkartarak hemen sisteme dahil olmak isteyeceksiniz. Bu dönemde kariyer ilişkilerinizde yaşça büyük ya da otoriter figürlü kadınlarla olan ilişkilerinize ayrıca dikkat etmelisiniz.

2 Ocakta Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ile haftanın ilk günleri kendinizi iletişimsel konularda yoğun bir gündemin ortasında bulabilirsiniz. Duyacağınız bazı dedikodulara itibar etmemeli ve üzerinde yorum yapmamaya özen göstermelisiniz. 2 ve 3 Ocak günlerine doğru kariyerinizi şekillendirirken, gözden kaçırdığınız detaylar ve sorunlar ani bir şekilde tekrar gündeminize oturabilir.

Olumlu yönde güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Dolunay etkisiyle olayları pek anlamadan dinlemeden ani sert tepkiler vermekten çekinmeli ve sınandığınızın bilincinde olarak hareket etmelisiniz. Gelecekteki planlarınızı gerçekleştirmek için ikna gücünüzü her zaman ön planda tutmalısınız. İkna etmek sizin işiniz.

Haftanın Mottosu:
"Biri gerçekleştirene kadar tüm hayaller imkânsız gibi görünür."


BoğaSevgili boğalar, yeni yılın ilk haftası yıldızlar, adeta size hizmet edecek konumda. Dolunaylı bir haftaya giriş yapıyoruz.2 Ocak Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte hayatınıza dair gerçekleştirmek isteyip te başlatamadığınız ciddi projelerinizde fark edilen taraf olmanıza artık çok az kaldı. Otorite figürlerleriyle ve güçlü kişilerle görüşmelerinizi bir an önce sağlamalı ve onlara üzerinde çalışmış olduğunuz projelerinizin başarısını ispatlamalısınız.

Bekâr olan Boğaları sürpriz ve özel tanışmalar bekliyor olacak. Bu hafta, tanıştığınız kişilerle geleceğe yönelik gayet pozitif ilişkilerinizin bir başlangıcı olabilir nitelikte. İlişkisi olan Boğaları bu hafta evliliğe dair özel planlar bekliyor. Evlilik planına hayatınızda bir yer açmanın vakti geldi. İlişkinize dair kararınızı artık yakın çevrenizle paylaşma için de uygun bir zaman dilimindesiniz.

Hayatınızı planlamanın vakti çoktandır geldi ve tüm şartlar sizi her yandan destekliyor. Bu durumda en iyi şey harekete geçmek olacaktır. Hafta ortasından itibaren ilişkilerinizde kronik sorun haline gelmiş problemlerle ayrıca ilgilenmeniz gerekebilir. 6 Ocak ve sonrasında sevdiğinizden özel adımlar bekleyin. Sevildiğinizi, artık her şeyin yoluna girdiğini görüyor olacaksınız.

Haftanın Mottosu:

“İnsan, düşündüğü kadar güçlü ve inandığı kadar değerlidir.”

İkizlerKendinizi tebrik etmenin zamanı geldi. Satürn kâbusundan kurtuldunuz, şimdi ise kalanları temizlemenin zamanı. Bu hafta, sizi finansal anlamda zorlayan problemlerden kurtulmanız için gayret sarf etmeniz gerekiyor. Geçmiş borçlarınızı ödemeniz gereken bazı sorunlar ve uyarılarla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada yaşayacağınız finansal krizleri iyi yönetmeli ve karşılaştığınız ani problemleri tolere edebilmelisiniz.

2 Ocak tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ile bu hafta maddi konularda aceleci davranmamalı ve kimseye güvenmemelisiniz. Ekonomik koşullarınızı dengeleyeceğiniz iyi fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz. Sosyal medya ve yakın çevrenizde bilinmesini istemediğiniz konuların ortaya çıkması ile kendinizi stres altında hissedebilirsiniz.

3-4 Ocak tarihinde sağlığınıza ve gündelik yaşamınızdaki rutinlerinize dikkat etmelisiniz. İş arkadaşlarınızla oluşan dedikodulara ayrıca dikkat etmenizde fayda var. Önemli bir projeniz için gerginlikler ve restleşmeler oluşabilir.

Haftanın Mottosu:

“Sorunlarınızdan kaçmak, asla kazanamayacağınız bir yarıştır.”

Yengeç2018’in ilk haftası sizler için ilişkilerde önemli kararlar alma zamanı. Özellikle 2 Ocakta gerçekleşecek dolunay sizleri bu noktada önemli kararlar almaya itecektir. Var olan ilişkileriniz ile ilgili önemli bir konuşma yapmanız gerekecek. Yapacağınız ciddi konuşmalar geleceğe yönelik kararlarınızı önemli ölçüde etkileyecektir. Bekâr yengeçler evlenme teklifi alabilirler. Yakın çevre bağlantılarınızla oluşan tanıştırılmalar hayatınızda önemli bir noktaya gelebilir.

Ayrıca ikili ilişkilerinize dair uyarıcı nitelikte konuşmalar yapmanız gerekebilir. Evli bir yengeç burcuysanız, eşinizin hayatında oluşan değişimler sizleri de sorumluluklar almaya itebilir. Hafta ortasından itibaren finansal konularınızda ekstra dikkatli olmanız gerekiyor. Unutulmuş bazı projelerde ani istekler sizi bir değişimin içerisine çekebilir.

Hafta sonu, yakın çevre iletişimleriniz, kardeşleriniz ve seyahatleriniz hayatınızda önemli bir yer arz edecek. Yapmak isteyip te yapamadığınız seyahatler bu hafta sonu size kendinizi oldukça iyi hissettirecek. Bekâr yengeçler, sosyal medya aracılığı ile sürpriz ve özel tanışmalar yaşayabilirler.

Haftanın Mottosu:

"Hayatta tutkulu olun. Farkındalıkla, hayal ettiğimiz şeye dönüşürüz!”AslanBu hafta çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişimleriniz önemli bir hâl alacak. Kendinizi ispatlamanız gereken konular karşısında, dozunda özgüven sergilemelisiniz. Eskiden geciktirmek zorunda kaldığınız sorunları artık ortadan kaldırma zamanı geldi. Güçlü başlangıçlarla kendinizi ispat etmeniz gerekecektir. Bu noktada yöneticilerinize teklifler götürmeli ve uzun zamandır konunun üzerinde çalıştığınızı ispat edebilmelisiniz.

2 Ocakta Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ile Arka planda oluşan bazı dedikodular, kariyer hayatınızda yöneticilerinizle olan sorunları bir anda ortaya dökebilir. Bundan dolayı üstlerinizle yapacağınız görüşmelerde aceleci davranmalı ve rakiplerinizin durumunu ciddiye almalısınız. Hafta ortasından itibaren aile bireylerinizin sorumlulukları, üzerinizde bir ağırlık oluşturabilir. Bu durumda sükûnetinizi korumayı bilmelisiniz. Hafta sonuna doğru maddi ve finansal beklentilerinizde olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız.

Haftanın Mottosu:


“Gerçekten istediğiniz bir şeyden asla vazgeçmeyin. Beklemek zordur; fakat pişman olmak çok daha zordur.
Başak
Hayatınızı ve geleceğinizi şekillendirmeniz adına en önemli hafta diyebiliriz. Aşk hayatınız ve flörtlerinize dair önemli gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatınızda sizin karşı taraftan beklentileriniz artık kabul görür bir hâl alacak. Kafanızda ki soru işaretleriniz cevaplarını bulacak. Detaylarınızı istediğiniz gibi oluşturacağınız konuşmaları bu hafta rahatlıkla yapabileceksiniz. Bu hafta bekâr Başaklar özel ve önemli kişilerle tanışmalar yaşayabilirler. İlişkisi olan Başaklar ise aşka dair yeni bakış açıları kazanabilir ve ilişkileriyle ilgili önemli kararlar alabilirler.

2 Ocakta gerçekleşecek Yengeç dolunayı etkisi ile dostlarınızdan ve çevrenizden alacağınız desteklerle özel yaşamınızı kısa bir zamanda şifalandırabileceksiniz. Hafta ortasında finansal sorunlarınızı çok iyi yönetmelisiniz gelecekte mağdur olmamak adına. Bu hafta sonu, uzun zamandır beklediğiniz hareketlilikler özel yaşamınıza apayrı bir renk getirecektir.

Haftanın Mottosu:

"Eğer siz çalışmazsanız, başarının hiçbir kuralı da sizin için çalışmaz."

TeraziBu hafta, uzun zamandır yapamadığınız mücadelelerle yıla hızla bir şekilde giriş yapmanız gerekebilir. Bu zamana kadar ertelediğiniz kariyer planlarınızda bazı yüzleşmeler yaşayabilir, bu yüzden kendinizi biraz kötü hissedebilirsiniz. Fakat her şeye rağmen motivasyonunuzu düşürmeden girişimlerinizi başlatmalısınız. Bazı noktalarda kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Bu durum girişimlerde ki cesaretinizi kaybettirmemelidir.

2 Ocakta Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ile Hafta ortasına doğru her sorun çözüme kavuşacak. Ama bu süreçte sakin kalmalı, güçlü dostlarınızdan ve işbirliklerinizden destekler almalısınız. Finansal sorunlarınızı ailenizle paylaşmalı onların da yardımlarıyla sorunlarınızı rahatça çözebilmelisiniz. Duygusal hayatınızda yeteri kadar ilgi göremiyor olmanız, geleceğe dair planlarınızda sizlere karar değişiklikleri yaşatabilir. Bekâr teraziler, gizli oluşumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Haftanın Mottosu:

"Büyük adım atmaktan korkmayın, uçurumu küçük sıçramalarla geçemezsiniz.”
AkrepBu hafta, uzun zamandır toparlamaya çalıştığınız fakat bir türlü başarılı olamadığınız konularda önemli kararlar alma eşiğindesiniz. İkili ilişkilerde bazı kararlar alıp uygulamanın artık zamanı geldi. Jüpiter’in burcunuza geçtiğini, hayatınıza dahil olan olaylara yansımasıyla fark ediyor olacaksınız. Yine Jüpiter'in burcunuzda oluşu bu haftayı sizler için çok çekici kılacaktır.

Geleceğinizi sağlamlaştırmak adına vereceğiniz kararlarda yakın çevrenizin destekleri ile karşılaşıyor olmak sizi ayrıca mutlu edecek. Onların, arka planda sizleri destekliyor olması, alacağınız bazı kararları şekillendirmenizde yardımcı olacaktır. Bekâr akreplerin yaşayacağı tanışmalar bu hafta önemli bir noktaya gelebilir.

2 Ocakta Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte aşkta ve ilişkilerde heyecan dorukta. Ayrıca yakın çevre ve kardeşlerinizin hayatında oluşan gelişmeler sizleri de oldukça mutlu edecek. Eğitim hayatınız ve ticari projelerinizle ilgili beklemekte olduğunuz gelişmeler sizi bu hafta çok şaşırtacak bir noktaya kadar getirebilir. Kariyer hayatınızda alacağınız sorumluluklarla ilgili başarılı gelişmeler sizin, önemli görüşmeler ve konuşmalar yapmanıza yardımcı olacaktır.

Haftanın Mottosu:

"Hayatına fazla gün katmak senin elinde olmayabilir. Ama gününe fazla hayat katmak senin elindedir."

YayBu haftaya kendinizi ruhsal anlamda huzursuz ve gergin hissederek başlayabilirsiniz. Satürn yay burcundan çıkması ile rüştünüzü ispat etmeniz bazı hedeflerinizi gerçekleştirmenize yetmemiş olabilir. Bu yüzden kendinizi, atlatmış olduğunuz zor dönemi yeniden gözden geçirmek ve kalan sorunları toparlamak zorunda hissedebilirsiniz. Geçmişte çözmediğiniz problemleriniz sizi bir an stres altına alabilir. Bu durumda motivasyonunuzu asla kaybetmemelisiniz. Zaten her zaman zor olan sorunların üstesinden geldiniz.

2 Ocak Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ile Finansal koşullarınızı iyileştirmeniz için öncelikle var olan şartlarınızı korumanız gerekmekte. Kalan problemleri çözmeden, yeni hedeflerinizi gerçekleştiremezsiniz. Var olan borçlarınızı bitirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu bitiş, size kendinizi hafta ortasından itibaren oldukça iyi hissettirecek. İlişkisi olan yaylar bu dönemde partnerinin ekstra beklentileri ile karşılaşabilir.

Haftanın Mottosu:


“Akıllı olmalısın. Kolay günler geride kaldı.”


OğlakHafta boyunca hayatınızda bir türlü netlik kazandıramadığınız her sorunu ve konuyu masaya yatırıp çözümlemek isteyeceksiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olacak birçok fırsat, karşınıza çıkmış olacak. Güçlü dostluklarla işbirliklerinizi pekiştirmek isteyeceksiniz. Kariyerinizde ters tepen beklentilerinizi artık bitirmenin ve yolunuza bakmanın zamanı geldi. Netlik kazanmayan her konu olumsuz olan her sorunu, tamamen hayatınızdan söküp atacağınız radikal kararlar alabilirsiniz.

2 Ocakta Yengeç Burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ile Özel hayatınızda ihmalkâr davranışlar karşısında öfkenizi kontrol edemeyebilir ve partnerinize karşı kırıcı bir tutum içinde olabilirsiniz. Bununla birlikte karşı taraftan gördüğünüz ciddi yaklaşımlar, ilişkinize yeni soluklar getirebilir ve haklılığınız ispatlanabilir. İlişkinizde kat edeceğiniz adımlarla kendinizi çok daha mutlu ve huzurlu hissedebileceksiniz. Resmi yerlerden gelecek beklentilerinizde önemli gelişmeler oluşabilir. Hayatınız özel sorumluluklarla daha bir anlam kazanmaya başlayacak.

Haftanın Mottosu:


"Harika olanı bulmak için, iyi olanı bırakmaktan korkmayın.”

KovaHafta boyunca çalışma hayatınızda oluşan finallerin artık mutlu sona doğru yaklaştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Çalışma arkadaşlarınızın desteği ile üstlerinizin övgülerini alacak ve bu durum sizlerin özel görevlerde baş aktör olarak ortaya çıkmanızı sağlayacaktır. Terfiler ve finansal artışlar bu hafta gündeminizin en önemli konusunu oluşturabilir. Hafta ortasından itibaren yapacağınız görüşmeler önemli bir hal alabilir. Resmi kurumlardan gelecek beklentileriniz için aceleci davranmamalı, sabırla doğru zamanda doğru haberlerin geleceğini bilerek hareket etmelisiniz.

2 Ocakta Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ile bazı haberleri, bazı kişilerden gizlemeli ve sessizce hareket etmelisiniz. Hafta ortasından itibaren karşılaşacağınız baskılara karşı arkanıza almanız gereken destekler söz konusu olabilir. Bu kişilerin kim olacağını siz belirlemelisiniz. Kariyerde alacağınız küçük sorumluluklar bile sizleri önemli bir seviyeye taşımaya yardımcı olacaktır. Evli olan kovalar ise eşlerinin kariyer gelişiminin sorumluluğunu bir müddet taşımak zorunda kalabilirler.

Haftanın Mottosu:


“Bugün yaptığınız şeyi değiştirmezseniz, yarınlarınızın tamamı düne benzeyecektir.”

BalıkHafta boyunca hayatınızda iletişimin gücünü daha iyi anlayacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. İletişimlerde daha aktif bir rol üstlenmeniz gerekebilir. Özellikle, kariyer hayatınızda bazı fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Bu hafta yaşanacak aşk hayatınıza ilgili başlangıçlar sizleri heyecanlandırabilir. Maddi ve finansal konularda yapılan harcamalar sosyal hayatınızda sizi kısıtlayacak noktaya kadar getirebilir.

2 Ocak Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile katılmanız gereken davetler hayatınızda önem arz edeceğinden bu noktaya özellikle önem verin derim. Güçlü işbirlikleri sayesinde yaşamınız oldukça hareketlenecek. Sosyal medya ile olan iletişimleriniz de bu hafta heyecan verici hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu bekâr balıklar için önemli görüşmeler ve konuşmalar için uygun bir zaman dilimi.

Haftanın Mottosu:


“Değiştirilebileni değiştirin, değiştirilmezler kabul edin ve kendinizi kabul edilemez olandan çıkarın.

Astromatik Aygül Aydın

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.18, 21:56   #2
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 10025
Mesajlar: 33,154
Ettiği Teşekkür: 108082
Aldığı Teşekkür: 167761
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2018)(8 - 1 - 2018) - (14 -1- 2018)


KoçSevgili Koç burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür iş konularını daha ciddiye alacağınızın göstergesi.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte sorumluluklar da ön plana çıkıyor. Çalışan Koç’ların iş hayatındaki sorumlulukları, iş hayatında olmayan Koç’ların ebeveynlere olan sorumluluğu… Aklınız öncelikli olarak bu noktada olabilir. Çalışan Koç’ların üstleriyle, işvereniyle iletişimi her zamankinden daha soğuk olabilir. Bu dönem yalnızca yapılması gereken işlerden konuşabilirsiniz. Saygı çerçevesinde kaldığınız sürece her şey yolunda gidecektir merak etmeyin. Diğer etkilere baktığımda önemli bir karar aşamasında olan Koç’lar olduğunu söyleyebilirim. Zaman daralıyor diye hemen çabucak bir karar vermeyin derim, stratejik ilerlemeniz gereken zamanlardasınız. Şartların olgunlaşmasını bekleyin.


BoğaSevgili Boğa burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür hayat dair ciddi düşüncelere girme zamanınızın geldiğinin göstergesi.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte bilginin önemini fark edebilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Eğitim, hukuk, halkla ilişkiler, medya, turizm alanında çalışanlar ya da yurtdışı bağlantılı işler yapan Boğa’lar ciddi görüşmeler yapabilir. Önemli bir teklif alabilirsiniz. Bilgi alma, bir şeyler öğrenme adına iş seyahatleri gündeme gelebilir. Diğer etkilere baktığımda hedefe ulaşmak için sağlam bir yol planı çizdiğinizi söyleyebilirim. Kimi Boğa’lara aşk var. Bu kişiyle bir eğitimde ya da seyahatte karşılaşabilirsiniz gibi.

İkizlerSevgili İkizler burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür düşüncelerinizi parasal konulara kaydırıyor.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte eşinizle/ortağınızla oturup gelir-gider dengenize bir göz atmanızı öneririm. Ödemeleri gözden kaçırmamaya, zamanında yapmaya çalışın. Bu süre zarfında önemli sözler vermekten de kaçının zira yerine getirememe ihtimaliniz var, sonrasında kendinizi kötü hissetmeyin. Bu görünüm bazı sırlardan haberdar olabileceğinizin de göstergesi. Diğer etkilere baktığımda iş değiştirme düşüncesinde olan İkizler burçlarına acele etmemelerini söyleyebilirim. İşleri biraz ağırdan almakta fayda var.

YengeçSevgili Yengeç burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür ikili ilişkiler konusunu ciddiyetle ele alıp kafa yoracağınızın göstergesi.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte özellikle partnerinizle olan iletişiminize dikkat etmenizi öneririm. Bu hem evli hem nişanlı hem de uzun süredir bir sevgilisi olan Yengeç’ler için geçerli. Bu dönem konuşmalarınız duygusallıktan uzak olabilir, bu sizi endişelendirmesin. Daha çok görevler, üstünüze düşen sorumluluklar, geleceğe dair atılacak adımlar gündemde olabilir. Aramızda soğukluk mu var diye düşünmeyin sakın. Diğer etkilere baktığımda resmi kurumlarda işleri olan ya da hali hazırda ilerleyen işleri bir şekilde tıkanmış Yengeç’lerin sevdikleri kişilerden yardım istemesini öneririm.AslanSevgili Aslan burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür iş hayatı ve gündelik rutininize dair sorumluluklarınızın gündemde olacağının göstergesi.
31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte özellikle partnerinizle olan iletişiminize dikkat etmenizi öneririm. Bu hem evli hem nişanlı hem de uzun süredir bir sevgilisi olan Yengeç’ler için geçerli. Bu dönem konuşmalarınız duygusallıktan uzak olabilir, bu sizi endişelendirmesin. Daha çok görevler, üstünüze düşen sorumluluklar, geleceğe dair atılacak adımlar gündemde olabilir. Aramızda soğukluk mu var diye düşünmeyin sakın. Diğer etkilere baktığımda resmi kurumlarda işleri olan ya da hali hazırda ilerleyen işleri bir şekilde tıkanmış Yengeç’lerin sevdikleri kişilerden yardım istemesini öneririm.
Başak
Sevgili Başak burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür aşk hayatınızla ilgili ciddi düşüncelere gireceğinizin göstergesi.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte flört konusuna çok samimi bakmayabilirsiniz. Bir ilişkim olacaksa ciddi bir şeyler olsun modunda olacaksınız gibi görünüyor. Çocuğu olan Başak’lar bu dönemde onlara karşı çok otoriter bir dil kullanmamaya dikkat etmeli derim. Bu dönem eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, onlara ne kadar güvendiğinizi hatırlayabilirsiniz. Diğer etkilere baktığımda birinin sizden hoşlanıyor olabileceğini ama sizin bunun farkında olmadığınızı söyleyebilirim. Dostlarla mini bir kaçamak söz konusu olabilir.
TeraziSevgili Terazi burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür sorumluluklarınızın bilincinde olarak içsel bir düşünce dönemine girdiğinizin göstergesi.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte pek kimseyle konuşmak istemeyebilirsiniz. Alınacak önemli, ciddi kararlar var gibi. Aile, iş hayatı ve kişisel meseleler ön plana çıkan konulardan. Kendinizi baskı altında hissettiğiniz anda bu duygu durumundan çıkmaya çalışın, yalnızca her şeyi tüm gerçekçiliğiyle ele alıp değerlendirmeniz gereken zamanlardan geçiyorsunuz o kadar. Diğer etkilere baktığımda bir para konusu için aileyle bir araya gelebileceğinizi söyleyebilirim. Lakin bu hemen sonuca bağlanmayabilir, biraz zaman tanımak lazım.AkrepSevgili Akrep burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür iş konularıyla ilgili yoğun bir iletişime gireceğinizin göstergesi.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte iş konuşmadığınız zamanlar haricinde sessizliği tercih edebilirsiniz. Olumsuz düşünmeye çok meyilli bir zamandır bu, aman dikkat diyorum. Güvendiğiniz insanları tutun çevrenizde, onlarla konuşun, kendinizi açın. Diğer etkilere baktığımda bu ara iş yükünüzün artmış olduğunuzu söyleyebilirim. Mars hala burcunuzda, bu da sizi tahammülsüz kılıyor farkındayım. Bu enerjiyi hedeflerinize yönlendirmenizi ve hırslı bir şekilde ilerlemenizi öneririm. İlişkiler konusunda yakınlarınızı, eşinizi, sevgilinizi çantada keklik olarak görüp kendinize çok güvenmeyin derim. Onlara da zaman ayırmanız gerektiğini hatırlatmak isterim.
YaySevgili Yay burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür maddi manevi anlamda kendinizi garantiye almak için neler yapabileceğinizi düşünmeye başlayacağınız zamanların göstergesi.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte öyle hiç boşa harcayacak zamanınız olmayacak. Ne kendinizi güvende hissettirir? Ne size para sağlar? Aklınız daha çok bu konularda olacaktır. Paranızın kıymetini bildiğiniz zamanlardasınız, öyle kolay kolay harcama yapmazsınız gibi. Diğer etkilere baktığımda ilişkide gerçeklerle yüzleşme zamanında olduğunuzu söyleyebilirim. Siz değerlisiniz; bu düşünceyle birlikte duygusal kafadan çıkıp kendi değerinizi ortaya koyar şekilde davranabilirsiniz.

OğlakSevgili Oğlak burcu, Perşembe günü burcunuza geçecek Merkür disiplinli, belli prensipler dahilinde düşünmeye başlayacağınızın göstergesi.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte amacınıza hayli odaklanmış modda olacaksınız gibi. Konsantrasyonunuz da hayli yüksek olacağından hedefe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Sabır ve azim de sizinle. Saygı görmek istediğiniz zamanlardasınız. Memnun olmayan Oğlak’lar iş değiştirme niyetinde olabilir. Saygı ve profesyonellik çerçevesinde olduğu sürece iş konusunda dilediğiniz adımı atabilirsiniz. Diğer etkilere baktığımda sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zamanlarda olduğunuzu söyleyebilirim. Ayrıca bu ara gözler sizin üzerinizde, oldukça beğeniliyorsunuz.KovaSevgili Kova burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür düşüncelerinizi içe yoğunlaştırıyor.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte pek konuşmak istemeyebilirsiniz. İçsel bir plan zamanı bu; yakında bir adım atacaksınız ve bunun öncesindeki kafada sistemi oturtma zamanları. Sonrasında adım atacaksınız evet ama bu garantili bir adım olmalı; yaptığınız planlar da bu yönde görünüyor. Diğer etkilere baktığımda bu ara yalnızlığın size iyi geleceğini söyleyebilirim. Biraz kafa dinleyin. Kendinizle ilgilenin, bir süredir bir sağlık sorununuz varsa bir doktora gitme zamanınız gelmiş görünüyor.
BalıkSevgili Balık burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür geleceğinizi nasıl garanti altına alabileceğinize dair düşüncelere gireceğinizin göstergesi.

31 Ocak’a kadar devam edecek bu süreçte arkadaşlarınızla pek konuşmak istemeyebilirsiniz. Daha çok yaşı sizden büyük, deneyimli kişileri dinlemek, onlarla muhabbet etmek
isteyebilirsiniz. Diğer etkilere baktığımda bu ara seyahatin oldukça iyi gelebileceğini söyleyebilirim size. Temeli sağlam bir beraberliğiniz varsa sevgilinizle birlikte de zam
an geçirebilirsiniz. Arkadaş ilişkileri açısından, özellikle kadın arkadaşlarla ilişkiler ön plana çıkıyor bu hafta. Bir şekilde ters düştüğünüz bir kişi varsa güç gösterisine girmekten ziyade, bir şeyleri akışa bırakmak çok daha iyi olur gibi görünüyor.

Astrolog Başak Tanyeri
__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.18, 22:46   #3
Gülümsün
Moderator

Gülümsün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2014
Konular: 1767
Mesajlar: 10,024
Ettiği Teşekkür: 53497
Aldığı Teşekkür: 38054
Rep Derecesi : Gülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2018)

Alıntı:
Sevgili Akrep burcu, Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek Merkür iş konularıyla ilgili yoğun bir iletişime gireceğinizin göstergesi.
Tam aksine bu aralar iş konularıyla ilgili yoğun bir iletişim yok.

Paylaşım için teşekkürler ellerine sağlık Canan.
__________________
Gülümsün isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Gülümsün'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.18, 22:52   #4
Ahmet Arif Hoca
Uzman Üye

Ahmet Arif Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2014
Konular: 12
Mesajlar: 1,282
Ettiği Teşekkür: 3980
Aldığı Teşekkür: 5539
Rep Derecesi : Ahmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2018)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gülümsün Mesajı göster


Tam aksine bu aralar iş konularıyla ilgili yoğun bir iletişim yok.

Paylaşım için teşekkürler ellerine sağlık Canan.
Sevgili burçdaşım, iletişimin şu an olmaması olmayacagı anlamına gelmez, Akrepler iletişim canavarıdır
__________________
Ahmet Arif Hoca isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Ahmet Arif Hoca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.18, 23:14   #5
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 10025
Mesajlar: 33,154
Ettiği Teşekkür: 108082
Aldığı Teşekkür: 167761
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2018)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ahmet Arif Hoca Mesajı göster
Akrepler iletişim canavarıdır

Arif Hoca,bu dediğine tamamen katılıyorum. Bizim evde de var bir akrep. Dediğin gibi, tam bir iletişim canavarıdır kendisi
__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.18, 23:28   #6
Ahmet Arif Hoca
Uzman Üye

Ahmet Arif Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2014
Konular: 12
Mesajlar: 1,282
Ettiği Teşekkür: 3980
Aldığı Teşekkür: 5539
Rep Derecesi : Ahmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2018)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster

Arif Hoca,bu dediğine tamamen katılıyorum. Bizim evde de var bir akrep. Dediğin gibi, tam bir iletişim canavarıdır kendisi
O akrebe gıyabi desteklerimizi iletin lutfen
__________________
Ahmet Arif Hoca isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Ahmet Arif Hoca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 17.01.18, 15:49   #7
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 10025
Mesajlar: 33,154
Ettiği Teşekkür: 108082
Aldığı Teşekkür: 167761
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2018)


(15 - 1 - 2018) - (21 -1- 2018)Koç
Sevgili Koç burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayın etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay kariyerinizi, toplum önündeki siz’i güçlendirir nitelikte.

İş arayan Koç’lar bir işe girebilir; uzun süredir iyi bir çalışma performansı gösteren Koç’lar emeklerinin karşılığını alarak terfi edebilir. İş hayatında olmayan Koç’ların da bir şekilde saygınlık/statü kazanacağı, bu yönde adımlar atabileceği bir yeniay bu. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte sosyal hayatınızın coşacağını, birbirinden farklı tarzlarda insanlarla tanışacağınızı, arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebileceğinizi söyleyebilirim. Bu dönemde onlarla her zamankinden farklı şeyler yapabilirsiniz, yeniliklere oldukça açık olacaksınız. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca gelecek planlarızı yenilikçi, özgürlükçü bir şekilde ele alabileceğinizin göstergesi. Bir hedefinize ulaşabilir; arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

BoğaSevgili Boğa burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay size uzaklardan haber getirebilir ya da bir seyahate çıkmanız gerekebilir.

Kimi Boğa’lar da resmi bir başvuruda bulunma sürecine girecek olabilir. Kimi Boğa’lara da yeni bir eğitim görünüyor. Kafa olarak, hayata bakış olarak bir şeyleri yerine oturtabileceğiniz bir yeniay bu. Hayata gerçekçi bir perspektiften bakmanızı sağlayacak enerjiler içindesiniz. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte iş hayatınızda oldukça farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Grup çalışmaları yapabilirsiniz. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızın kariyer hayatınız olacağını göstermekte. Bir iş teklifi, işte bir başarı mümkün. İş hayatında olmayan Boğa’lar ise kendilerini topluma nasıl yansıttıklarını düşünüyor olacaktır. Bu noktada nasıl değişiklikler yapabilirsiniz, kendinizi nasıl farklı kılabilirsiniz bunlar önemli olacak.
İkizlerSevgili İkizler burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay finansal konularda ipleri ele alma zamanınızın gelmiş olduğunu gösteriyor.

Alacak-verecek hesabı, krediler, ödemeler gündemde olabilir. Ne zamandır yapmayı düşündüğünüz bir girişim, yatırım varsa gerçekçi bir şekilde finansal değerlendirme yapıp işe koyulabilirsiniz. Kazanç sağlamak istediğiniz bir dönemdesiniz. Diğer yandan maddi manevi destek beklediğiniz bir dönemde olduğunuzu da söyleyebilirim. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte bir seyahatte yeni biriyle tanışabilirsiniz. Kimi İkizler burçları uzun mesafeli bir ilişkiye başlayabilir. Bir yabancıyla aşk da gündeme gelebilir. Farklı görüşlerde insanlarla paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir süreç bu. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca hukuk, eğitim, halkla ilişkiler, turizm alanında çalışanların ya da resmi kuruluşlarda çalışan İkizler burçlarının epey yoğun olacağının göstergesi. Statü sahibi insanlardan, sizin için önemli kişilerden destek alabilirsiniz.

YengeçSevgili Yengeç burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay yakın ilişkilerinizi etkileyecek. Yalnız Yengeç’ler yeni, ciddi bir ilişkiye başlayabilir.

Hali hazırda devam eden hem evlilik hem de yakın özel ilişkilerin ise sağlamlaşma zamanı diyebilirim. Bu dönem partnerinizden ciddiyet ve sorumluluk bekliyorsunuz. İlişkiyi bir adım ileriye taşıyan Yengeç’ler olacaktır. Kimi Yengeç’ler için bir ortaklık gündeme gelebilir. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte maddi anlamda riskli hareketlerden kaçınmanızı tavsiye ederim. Eş ya da ortakla paylaşılan ortaklı paralarda karşılıklı olarak eşit davranmaya da özen göstermelisiniz. Hani karşı taraf dilediği gibi harcama yapmamalı bu dönem. Buna dikkat edildiği sürece maddi kazançlar iyi görünüyor. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızın finansal durum olacağının göstergesi. Kredi çekebilir, burs/nafaka başvurusunda bulunabilir, alacak-verecek konularıyla ilgilenebilirsiniz.
AslanSevgili Aslan burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay gündelik hayatınızda, sorumluluklarınızda, iş hayatınızda ipleri ele almanız gerekliliğini hissettirecek size.

Sağlık konusu da ön planda. Bir süredir sağlığını ihmal eden Aslan burçları doktor kontrollerine gidebilir, yeni bir beslenme düzenine geçebilir. Kimi Aslan burçları daha iyi bir işe, daha yüksek statülü bir pozisyona geçiş yapabilir. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte yakın ikili ilişkilerde aranızdaki farklılıkları gözlemlediğiniz bir dönem sizleri bekliyor olacak. İlişkide olduğunuz yakın kişiler (eş, sevgili, ortak, kanka gibi) biraz özgürlük arayışı içinde olmak isteyebilir, izin vermek lazım. Aksi takdirde arada soğuk rüzgarlar esebilir gibi. Bekar Aslan’lar kendilerini ani ya da sürprizli, beklenmeyen bir ilişkinin içinde bulabilir. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızın evlilik, ortaklık, arkadaşlar gibi yakın ilişkiler olacağının göstergesi. Bu dönem ilişkilere heyecan katmanızı ve yeniliklere açık olmanızı öneririm.
Başak
Sevgili Başak burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay bekar Başak’lara ciddi, uzun soluklu bir aşk getirebilir.

Evli Başak’lar artık bir çocuk sahibi olabileceklerini, bu konuda sorumluluk almaya hazır olduklarını hissedebilir ve bu yönde bir karar alabilir. Genel anlamda hayata karşı duruşunuzun netleştiği bir yeniay diyebilirim sizler için. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte gündelik hayatınızda ya da iş hayatınızda farklı kişilerle etkileşim içinde bulunabileceğinizin habercisi. Biraz özgürlük isteyebilirsiniz bu ara, o yüzden çalışma arkadaşlarınıza ya da gündelik rutininizin bir parçası olan kişilere yaptığınız her şeyi anlatmak istemeyebilirsiniz. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızın iş, gündelik sorumluluklar, genel sağlık konuları olacağının göstergesi. Alternatif tıptan yararlanabileceğiniz bir dönem. İş hayatı konusunda sabırsız davranmayın derim.


TeraziSevgili Terazi burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay ev, yuva, aile konularında yeni sorumluluklar getirebilir sizlere.

Evden çalışmaya başlayan Terazi’ler olabilir. Uzun vadeli yatırım amacıyla taşınmaz bir malın alımı gündemde olabilir. Kimi Terazi’ler de içsel geçirecektir bu yeniayı. Evet bu ara biraz zorlanıyor olabilirsiniz ama gündemdeki konu ne ise, o konuda sabırlı olup, elinizi taşın altına koyarsanız işin sonunda başarı var. Bu yeniay size bu anlamda içsel bir kuvvet verebilir. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte aşk hayatınız ve sosyal hayatınız canlanıyor. Bu anlamda yeniliklere de açık olduğunuz bir dönem. Sevgilinizle, arkadaşlarınızla ya da çocuklarınızla daha önce hiç yapmadığınız şeylere şimdi bir şans verebilirsiniz. Yalnız Terazi’ler kendilerini beklenmedik bir aşkın içinde bulabilir. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızın sosyal çevre, hobileriniz ve çocuklarınız olacağının göstergesi. Hayatın keyif aldığınız yönlerinin tadını çıkarın.AkrepSevgili Akrep burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay gündeme bir anlaşma, ciddi bir görüşme/konuşma, proje ya da kısa seyahat getirebilir.

Size statü ve prestij kazandıracak bir anlaşmaya imza atabilir ya da bunun için bir eğitime katılmaya karar verebilirsiniz. Kardeş, kuzen, komşu gibi yakın çevrenize destek vermeniz gereken durumlar oluşabilir. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte içsel bir özgürlük arayışına girebileceğinizi söyleyebilirim. Bu, ev/aile yaşamınızı da etkileyen bir görünüm. Biraz tek tabanca takılmak isteyebilirsiniz bu ara. Aile fertleri arasındaki farklılıkları en fazla hissedebileceğiniz dönem bu. Tüm farkları kabul edip ılımlı davranmakta fayda var. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca ev, yuva ve içsel dünyanızın odağınız olacağının göstergesi. Eve küçük dokunuşlar yaparak yenilik katmak, hayatınızda ne gibi farklılıklar yaratmak istediğinizi düşünmek için güzel zamanlar.YaySevgili Yay burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay size uzun vadeli yeni bir kazanç kapısı getiriyor.

Mevcut işiniz devam ediyorsa, ek bir iş de gündeme gelebilir. Yeni bir çevreye girebilirsiniz ve o kişiler size yeni iş imkanları sunabilir. Maddi manevi anlamda güçlü olmak istediğiniz, prestij, statü sahibi olmak istediğiniz, hayatın her ne alanında duruyorsanız sapasağlam, güçlü durmak istediğiniz bir yeniay sizin için. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte iletişim trafiğiniz artıyor. Birbirinden farklı insanlarla bir araya gelebilir, sizin için yeni birçok konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kendinizi özgürce ifade etmek istediğiniz zamanlar. İnternette kendinizi tanıtmak, daha geniş bir kitleye açılmak için de bu süreci değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca odağınızın kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar, kısa seyahatler, anlaşmalar olabileceğinin göstergesi. Yakınlarınıza zaman ayırın, ne zamandır yazmaya başlamayı düşünüyorsanız harekete geçin ve mini seyahat planları yapın.

OğlakSevgili Oğlak burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde burcunuzda gerçekleşecek yeniayın etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay size hayatın iplerini elinize almanız için, sahip olduklarınızı daha güçlü bir şekilde garanti altına almanız için güç veriyor adeta. İnsitiyatif sizde.

Finansal konular, sağlık, aşk ve ilişki konuları bir tık daha ön planda görünüyor sizler için. Siz kararlı durun, başkalarının ne düşündüğüne hiç aldırmadan kendi bildiğinizi yapın derim. Her ne konuda adım atıyorsanız güvenli, sadakat dolu ve gelecek vaad ettiğinden emin olmalısınız yalnızca. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreç sizin için parasal artıya geçişin habercisi. Güzellik uğruna para harcayabilirsiniz bu dönem, bol bol internet alışverişi yapabilirsiniz. Yalnız bütçenizi fazla aşmayın derim. Sevdiğiniz insanlardan güzel hediyeler alabilirsiniz. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca odağınızın maddi kaynaklarınız ve manevi değerleriniz üzerinde olacağının göstergesi. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir, manevi değerler alanında ise biraz daha özgürlükçü, yenilikçi düşünmeye başlayabilirsiniz.

KovaSevgili Kova burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay sizi içsel olarak etkiliyor. İçsel olarak kendinizi yalnız ama güçlü hissedebilirsiniz.

Etrafınızdakilere karşı belli bir mesafe takınabilir, herkese güvenemeyeceğinizin farkına varabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın bu ara, biraz geri çekilin ve size ne iyi geliyorsa onu yapın. Yeniayın sizin için şifalandırıcı bir yanı var, bunu kullanın. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün burcunuza geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreçte gözler sizin üzerinizde olacak, oldukça beğenileceksiniz. Bu dönem oldukça fazla insanla görüşebilir, ilişki kurabilirsiniz. Kendinizi rahatça yansıtabileceğiniz, ortaya koyabileceğiniz zamanlar. Cumartesi günü Güneş de burcunuza geçiyor. Size şimdiden mutlu yıllar diliyorum =) Bu bir aylık süreçte kendinizi her zamankinden daha özgür, yeniliklere daha açık hissedebilirsiniz. Sizin için çok daha rahat bir enerji olacağını söyleyebilirim, kendinizi sıkıntılardan uzak hissedeceksiniz. Sizin zamanlarınız, keyfini çıkarın.

BalıkSevgili Balık burcu, haftaya Çarşamba sabah erken saatlerde gerçekleşecek Oğlak yeniayının etkileri altında başlıyorsunuz. Bu yeniay geleceğe yönelik uzun vadeli planlar yapabilir, sağlam adımlar atabileceğiniz şekilde bir yol planı yapabilirsiniz.

Bir projeniz varsa şimdi ortaya koyabilir, bir hayalinizi gerçekleştirmek adına ilk adımları atabilirsiniz. Yalnız Balık’ların bir arkadaşlık ilişkisi aşka dönüşebilir. Bu hafta gerçekleşecek bir diğer görünüm ise Venüs’ün Kova burcuna geçmesi. 11 Şubat’a kadar devam edecek bu süreç sizin için içsel bir döneme işaret ediyor. İçsel anlamda ikili ilişkilerinizi değerlendirebilirsiniz. İlişkideki siz’i düşünebilirsiniz. Problemli ilişkilerinizi dikkatlice değerlendirmekte fayda var, belki bu anlamda kendi ruhsal sağlığınızı düşünerek bazı ilişkileri bitirme kararı alabilirsiniz. Bu dönem gizli bir aşk yaşayan Balık’lar olacaktır. Cumartesi günü Kova burcuna geçiş yapacak Güneş de önümüzdeki bir ay boyunca odağınızın kendinize döneceğinin habercisi. Bu dönemi sessiz sakin, spiritüel çalışmalar yaparak, dine yönelerek, yardıma muhtaç insanlara/ hayvanlara el uzatarak geçirmek sizin için iyi olacaktır.


__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 17.01.18, 23:19   #8
Ahmet Arif Hoca
Uzman Üye

Ahmet Arif Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2014
Konular: 12
Mesajlar: 1,282
Ettiği Teşekkür: 3980
Aldığı Teşekkür: 5539
Rep Derecesi : Ahmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2018)

Bu sefer tam onikibuçuktan vurulmuşum.
Nerden akrep olmuşum.
Emaneten başka bir etkileyenin gudumune mi sıgınsam acaba

....Teşekkrler @Canan mdrm


Not: Klavyem bozulmuş ve U harfinin noktalı olanını basmadıgından kısaltmamı mazur görun
__________________
Ahmet Arif Hoca isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Ahmet Arif Hoca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 17.01.18, 23:30   #9
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2012
Konular: 860
Mesajlar: 7,929
Ettiği Teşekkür: 34709
Aldığı Teşekkür: 39856
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kabadayi
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2018)

Seyahat planları konusunda doğru söylemiş. Plan yapsam iyi olacak.

Teşekkürler canım.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.01.18, 15:38   #10
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 10025
Mesajlar: 33,154
Ettiği Teşekkür: 108082
Aldığı Teşekkür: 167761
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2018)

(22 - 1 - 2018) - (28 -1- 2018)Koç
Haftaya duygusal seviyeniz yüksek olarak başlangıç yapıyor olacaksınız. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizi geliştirmek adına kolektif bir takım faaliyetler içerisinde olmanız gerekebilir. Bunun için gereken zamanı kendinize ayırmalı, hedeflerinize giden yolda korkmadan, yılmadan hareket edebilmelisiniz. Bu anlamda bazı yardımlaşma ve dernek çalışmaları hız kazanabilir. Bununla birlikte güven duyduğunuz, nüfuzlu kişilerden destekler almanız adına bazı hazırlıklar yapmanız da mümkün. Salı gününden itibaren Aşk’ta kazanmak adına ilk adımı başlatan taraf olmak isteyebilirsiniz Bu anlamda beklediğiniz ama bir türlü gelmeyen o adımları da karşı taraftan alabileceksiniz. Bugünlerde sadece gizli kalmış bazı konuların açığa çıkmasından ya da davranışlarımızı karşı tarafa sert aktarmadan dolayı zor durumda kalabilirsiniz.

Uzun zamandır beklediğiniz kariyerinizle ilgili görüşmeleri yapma zamanı geldi. Projelerde ki maddi beklentilerin olumlu karşılanmasını istediğiniz görüşmeleri hafta sonuna doğru yapmak daha isabetli olabilir. Aklınızdan yeni iş projeleri ve farklı finansal kaynaklar oluşturma fikri de geçebilir. Yakın çevrenizden kariyerinize destek olabilecek güçlü yardımlar alabileceksiniz. Çarşamba günü bununla ilgili güzel gelişmeler ve hızlı haberleşme trafiği dikkat çekiyor olacak. Yönetici gezegeniniz Mars, artık yay burcunda. Neşeli ve keyif dolu yeni keşifler ve heyecanlar dönemine hoş geldiniz. Eğitim, yurtdışı seyahatler, satış, medya pazarlama yayıncılık yabancılarla olan projeler konusunda gayret harcayacağınız yoğun bir döneme giriş yapıyorsunuz, kendinizi bu anlamda hazırlamanız gerekir. Yakın çevre iletişimlerinizde ise baskın bir rol oynayabilirsiniz.

Haftanın Mottosu:

"Kendine sakladıklarını zamanla yitirirsin. Oysa verdiklerin her zaman senindir.”
Boğa
Bu hafta kariyeriniz ve eğitim hayatınızla ilgili sevindirici gelişmeler söz konusu. Kendinize yeni anlayış kalıpları bulmalı ve yeni ufuklara doğru açılmalısınız. Hedeflerinizi gözden geçireceğiniz, istediklerinizi elde edebileceğiniz hırslı bir dönemin başladığını söyleyebiliriz. İşiniz için seyahat etmenizi gerektiren bazı konu ve olaylar gündeminizde yer alabilir. Yakın çevre iletişimleriniz hafta ortasından itibaren daha farklı bir boyut kazanacak, onlarla beraber yeni bir iş projesi geliştiriyor olacaksınız. İlişkisi olan Boğaların geleceğe yönelik önemli netlikler kazanacağı farklı bir süreç başlıyor. Ayrıca kalp kırgınlıkları, bazı yaşanmış şanssızlıklar geride kalırken yerini yeni heyecanlar ve önemli tanışmalara bırakıyor.

Sizler de geçmişte yaşadığınız, hayal kırıklığına uğradığınız, size haksızlık yapıldığını düşündüğünüz konuları artık unutsanız iyi olur. Çünkü bu sizi yeni bir ilişkiye taşıma noktasında kararsız ve kendine güvensiz biri yapıyor. Eğer neden ilişkilerinizin hep aynı şekilde sonuçlandığını bulursanız, kritik noktayı keşfeder ve bir daha aynı hataya düşmemeye çalışırsınız. Aksi takdirde yine yaşadıklarınız öncekinin aynısı olmaya devam edecektir. Haftanın ilk günleri dedikodulara ve yanlış çarpıtılmış söylemlere karşı dikkatli olun. Gizli kalmış konular açığa çıkabilir. Kuracağınız iletişimler ve hafta ortasından itibaren yaptığınız görüşmeler uzun vadede verilen sözlerin yerine getirilmesini sağlayacaktır. Gizli düşmanlıklara ve arkanızdan çevrilecek her türlü oyunlara karşı uyanık olmalı, dostlarınızı iyi seçmelisiniz.

Haftanın Mottosu:

“Biri gerçekleştirene kadar tüm hayaller imkânsız görünür.”
İkizlerAşk, ilişkiler ve dostluklar konusunda gizliliklerle ilgili paylaşımlarınız sınanma noktasına kadar gelebilir. İlişkiye dayalı beklentiler ani çatışmalar ve gerginliklere yol açabilir .Sizden beklenilen şey her zaman ki gibi ılımlı olmanız ve size sıkıntı veren bütün olayları fevri çıkışlar göstermeden halletmemiz olacaktır. Hayatınızda yeni başlangıçlara ve yeniliklere yol vermeniz ancak sizin çabalarınıza ve hazırlık süreçlerinize bağlı olarak ilerleyecektir. Kişisel görünümünüzle ilgili bu aralar ani ve radikal kararlar almaktan kaçınmanız gerekli. Eski arkadaşlıklar ve eski aşklar yeniden canlanabilir. Özellikle hafta başından itibaren iletişimdeki önemli güçlenmelerle yüzleşebilecek, kimin dost kimin düşman olduğunu daha rahat anlayabileceksiniz.

İlişkilerimizde iletişimin güçlendiği ve sosyal kimliğimizle ön plana çıkacağımız bir süreç olacak. Uyumlu ve her ortama rahat ayak uydurabilen yapınız sayesinde sosyal çevrenizde bir yıldız gibi parlayacak, herkesin beğenisini kazanacaksınız. Toparlamak istediğiniz sorunları bu noktada iyileştirebileceksiniz. Finansal koşullarda ise zorlanmalara dikkat edin. Altından kalkamayacağınız hiç bir güce girişmeyin. Düşünsel anlamda baskılarla ve sözlü sorunlarla karşılaşabilişiniz. Duygularınızda eksiklikler yaşayabilir ve araya mesafeler koymak isteyebilirsiniz. Bu noktada kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönlendirmeniz daha akıllıca bir hareket olacaktır. Bir müddet kabuğunuza çekilmeli, iç sesinizi dinlemeli, sakinlik içinde olan biteni değerlendirmelisiniz.

Haftanın Mottosu:

"İnsanın hayatta yaptığı hataların çoğu, gerçekten ne yapmaya çalıştığını unuttuğu zaman meydana gelir."
Yengeç
Bu hafta hayatınızla ilgili bazı yapı taşlarının güçlü bir şekilde yerine oturduğunu görecek, yıllar yılı emek verdiğiniz, olmasını çok isteyip te bir türlü göremediğiniz ve ilahi adaletin sizin yanınızda tüm gücüyle olduğunu hissettiğiniz, sizi adeta mutluluktan havalara uçuracak bir hafta olacak. Bu anlamda beklemiş olduğunuz yılları bir anda hiçe sayan bir tavır içinde olacaksınız. Sizin de gördüğünüz gibi sabrın sonu selamettir. Özellikle kariyer beklentileriniz ve finansal koşullarınızla ilgili oluşan gelişmeler geleceğe yönelik bazı durumları artık daha net bir halde görmenizi sağlayabilir. İlişkiniz ve ortaklıklarınız hayatınızda önemli bir yer kaplarken onlardan alacağınız desteklerle var olan projeleri bir sonraki safhaya yani oluşturma aşamasına taşıyabileceksiniz.

Beklediğiniz projelerden hiç ummadığınız kadar onay görebilir hatta bununla yeni teklifler dahi alabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz iş yaşamınızdaki hayallerinizin neden gerçekleşmediği konusunda araştırmacı ve sorgulayıcı olun. Bunu yaparken kendinize karşı adaletli ve tamamen ön yargılardan uzak olun. Duygusal beklentileriniz ve taleplerinizi karşı tarafa belki de ilk kez bu kadar açık bir dille anlatıyor olacaksınız. Çünkü gelmiş olduğunuz noktada artık mantıksal yönünüz duygularınızı ezmemeli. Bu konudaki sorunlarınızı karşı tarafa ısrarlı bir şekilde göstermemeye özen gösterin ve asla duygusal bir manipülasyon içeresine de girmeyin.

Haftanın Mottosu:

"Bir iş yolunda gidiyorsa, bilin ki zamanında birisi cesur bir karar verdiği içindir."

Aslan
Hayatınıza katmak istediğiniz yeniliklerle ilgileneceğiniz özel bir zaman dilimi olacaktır. Ciddi ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili yeni ve farklı anlayış kalıpları geliştireceğiniz ve değişik bakış açıları kazanacağınız bu haftayı yılın en önemli haftası olarak görebilirsiniz. Çünkü bu noktada alınan kararlar geleceğe yönelik olayları olumlu yönde ilerletecektir. Özellikle haftanın ilk günleri özel bir takım önemli görüşmeler sağlıyor olacaksınız. Bu hafta rutin iletişimlerinizi oluşturduğunuz kişilerle bazı yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanızda, söyleyeceklerinizi bin tartıp bir söylemenizde fayda görüyorum.

Projelerinizi kabul ettirmek ve finansal arayışlarına bir çözüm getirmek çabasında olan Aslanları ise güzel ve dikkate çarpan bir başarı bekliyor olacak. Fakat bunun için gerçekten mücadele etmeli, istediğinizi alana kadar gereken nezaket ve sevgi kuralları çerçevesinde bu işi bitirebilmelisiniz. Hafta ortasında iş hayatınızda kadınlarla olan ilişkilerinize ve rekabet gerektiren konulara karşı dikkatli adımlar atın. İlişkisi olan Aslanların hafta ortasından itibaren karşı tarafın ilişki ile ilgili beklentilerini gözden geçirirken objektif olması gereken bir süreç. Suç ya da ortada bir suçlu aramaktan vazgeçip bu zamana kadar getirilen sorunlarda bir payınız var mı yok mu? Öncelikle bunları sorgulamanız gerekmekte. Hafta sonuna doğru uzlaşma yollarını bulacağınız ve sorunları başarılı bir iletişim gücüyle halledeceğiniz, huzuru sevdiğinizin kollarında bulacağınız güzel bir süreç.

Haftanın Mottosu:

"İdeal uğruna yaşamak, ideal uğruna ölmekten daha zordur."Başak

Bu hafta finansal sorunlarınıza karşı yeni ve orijinal çözümler bulmak isteyebilir eski düşüncelerle yeni fikirleri karıştırıp bu alanda kendinizi dik duruşunuzla göstermek isteyebilirsiniz. Özellikle geçmişten gelen borçlanmalarınızla ilgili sorunlarınızı artık sona erdirmek üzere her türlü fikre açık oluşunuz sayesinde size yeni kapılar açılacak, farklı görüş açıları sunulacaktır. Yatırım yapmak isteyen Başakları yine geçmişte düşünüp bir türlü gerçekleştirmediği ya da değerlendiremedikleri fırsatları krediler ve borçlar yardımıyla gerçekleştirebilirler. Finansal ve hukuki anlamda devam eden davalarınızda yeni bir çözüm bularak kendinizi ispatlayacağınız bir süreç.

Haftanın ilk günleri daha çok bu tarz konular gündeminizde olurken, hafta ortasından itibaren yalnız olan Başakların hayatında öneli kararlar alarak ilişkide netlikler kazanacağı bir süreç olacak. İlişkisi olan Başakları daha özel ve romantik bir süreç bekliyor. Alacağınız adımlarla o kişinin hayatının neresinde olduğunuzu artık daha net bir şekilde görecek ve onunla ilgili yersiz düşüncelerinizi bir kenara bırakmak isteyeceksiniz. Sağlığınıza ise hafta ortasından itibaren dikkat etmelisiniz. Gücünüzü aşan işlerde yardım istemeniz daha doğru olacaktır. Ofis ortamındaki arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Dedikodulardan bu anlamda uzak durmalı her şeyin size söylendiği duygusundan bir an önce kurtulmalısınız.

Haftanın Mottosu:

“Olması gereken cesaret, kabul edilemez olmasına rağmen, kendini kabul ettirme cesaretidir.”


Terazi
Bu hafta ilişkilerde karşılaşmış olduğunuz riskli ve bir türlü idare edemediğiniz durumları toparlama sürecine girmiş oldunuz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi karşı tarafa gösterirken abartmamalı, sakinlik içinde durumu iyi bir şekilde idare edebilmelisiniz. Bunu yaparken de kendinizi karşı tarafa ispatlayacağınız bir denge unsurunu da hayatınıza katıyor olacaksınız. İkili ilişkiler konusunda fazlasıyla duyarsız olmanız, kavga ve gürültüden kaçıyor olmanız ve ilişkinin denge dinamikleriyle yersiz oynamanız da sizi bazı sorunlarla yeniden yüzleştirecektir. Bu konuya ayrıca dikkat etmenizde yarar var. Haftanın ilk günleri ortaklık konulu işlerde bir canlılık ve hareketlilik söz konusu olacak. Yalnız olan Teraziler içinde önemli tanışmalara açık bir zaman dilimi.

Flörtler heyecan duygunuzu tekrar içinizde yaşamasına yardımcı olacaktır. Bu gibi durumlarda karşınızdaki kişiyle ilgili hemen hüküm vermek yerine önyargılı olmadan ve herkesin kusurlu olacağını bilerek hareket etmeniz size değişik bakışı açıları kazandıracaktır. Hafta ortasından itibaren gezegenler, finansal konular ve koşullarda toparlamanız gereken bir sürece işaret etmekte. Ortaklı finansal oluşumlardan yararlanarak bazı sorunları çözümlemeniz an meselesi. Ortaklık, aynı ruhu taşımayı ve takım çalışmasına uygun davranmayı gerektirir. Bu nedenle sorunlarınızı tek başına çözmek yerine ortağınız olan kişilerle paylaşmak hem sizin yükünüzü azaltır hem de size yeni bakış açıları kazandırır. Hesapta olmayan tüm gelişmeleri minimize edebilecek tüm güce sahipsiniz. Bunu yerinde kullanmanız size çoğu şeyin kapılarını aralayacaktır.

Haftanın Mottosu:

“Olması gereken cesaret, kabul edilemez olmasına rağmen, kendini kabul ettirme cesaretidir.”Akrep
Sizler için yoğun bir haftaya adım atarken aynı zamanda da ruhunuzu arındırmak için ekstra çaba harcayacağınız bir süreç olacak. İşleriniz ve yeni projelerinizle ilgili başlangıçlar yapmadan önce bu konuları etraflıca araştırmak, her şekliyle düşünmek, bu işin size göre uygunluğunu belirlemek ve buna benzer daha bir çok şeyi araştırmanız gerekecektir. Sizler ayaklarını yere sağlam basmayı seven, hayata duruşu net olan keskin zeka ve kabiliyetle donatılmış güçlü kişiliğe sahip bireylersiniz. Bu nedenle adım atmadan önce çok düşünmeli ve ona göre karar vermelisiniz.

Çalışma ortamını paylaştığınız kişilerden haksız yargılamalar ve davranışlar görmeniz mümkün. Bu anlamda davranışın altında yatan sebebi bulmak yerine tamamen iletişim bağlarınızı tamamen koparmak isteyebilir kendinizi bu yönde aşırı yıpranmış hissedebilirsiniz. Ciddi bir mesafe ve soğukluk içeren bu noktada zaten sinirlerinize hakim olan taraf siz olduğunuzdan ipler de sizin elinizde olacak gibi görünmekte. Hafta ortasından itibaren ilişkiler ve ortaklıklar konuları gündeminizin en önemli maddesini oluşturacak. Kariyer beklentileriniz ve ilişkileriniz konusunda fikir ayrılıkları konusunda sözel toparlayıcılığınız ve ikna kabiliyetiniz sayesinde uzlaşmaları ilk başlatan taraf siz olacaksınız. Bekar olan Akreplerin hayatının aşkını bulma çabasında katettiği yollar artık bitmiş olacak ve gelecek adına vermiş olduğu mücadele hafta ortasından itibaren sonuçlanma işaretleri ile geleceğinizi aydınlatıyor olacaktır.

Haftanın Mottosu:

"Varlığınızda kıymetinizi bilmeyenleri, yokluğunuzla terbiye edin."


Yay
Aşk hayatınızda beklemiş olduğunuz adımları alıyor olmanın mutluluğu saracak bedeninizi. Karşınızdaki kişinin kafa karıştıran hareketlerini artık daha iyi yorumluyor onunla daha aktif iletişimler içinde olmayı arzu ediyorsunuz. Merak etmeyin bunu yaşamak zor değil. Sadece biraz daha bekleyip karşınızdaki kişinin cesaretini ve özgüvenini kazanmış olmasını bekleyeceksiniz o kadar. Zaten güzel olan genelde hep zor olan değil midir? Geçmiş anılar zihninizde aktif bir yer tutuyor. Sizler bu konuda gayet tecrübeli, hatalarından ders alarak ilerleyen seçkin insanlardansınız. Bu özelliğiniz sayesinde geçmiş deneyimleriniz geleceğe yönelik önemli deneyim alanlarınızı oluştururken size de bazı konularda daha rahat ve güçlü kararlar aldırıyor olacak.

Ailenizin maddi sorunlarına karşı sorumluluklarınızın daha artacağı bir yapılanma ve yenilenme süreci oluşturmak isteyebilir ve onlara önemli manevi desteklerinizi vermeniz beklenebilir. Böyle anlarda anlayışsızlıklardan uzak durmalı ve bencil davranışlardan kaçınmalısınız. Sevgide paylaşımın önemini artık daha net anlıyor olmalısınız. Siz de görüyorsunuz ki aile içindeki bütün paylaşımlar, sevgiyi ve aradaki kuvvetli bağı daha da görünür kılıyor.

Kariyerde ve finansal beklentilerinizde ise önemli kararlar alma zamanı geldi. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalar artık geride kaldı. Çalışma ortamınızda kimseye güvenmemeniz konusunda öğretilen deneyimleri cebinize koyup ilişkilerde kararlı bir denge oluşturmalısınız. Hafta başından itibaren gerçekleşmesini istediğiniz özel projeniz için tüm çabanızla sonuca ulaşıyor olmanın sevinci saracak yüreğinizi.

Haftanın Mottosu:


"Bütün mesafeler önce yürekte başlar sonra zihinde çoğalır."

OğlakHafta çalışmalarınızın karşılığını almak isteyeceğiniz bir süreci de beraberinde getiriyor olacak. Yürütmüş olduğunuz finansal ve ortak bir takım projelerinizde önemli destekler bulabilecek kendinizi bu anlamda pozitif hissedeceksiniz. Fakat bu tarz projelerinizde biraz daha ketum ve gizlilik içinde olmalı her yaptığınızı başkalarıyla paylaşmamalısınız. Yine projelerinizi yürütürken karşılaşacağınız her olumsuz durumda sakinliğinizi korumalı, her söylentiye kulak asmamalı, yapıcı veya yıkıcı bütün söylemlere karşı hoşgörülü olmalı sadece projenin sonucundaki başarıya odaklanmalısınız. Zaten yakın bir süreçte yöneticilerinizden bu anlamda önemli ve güçlü destekler bulabileceksiniz.

Size düşen arkanızda bu kadar sağlam destekler varken kendinizi sadece başarıya odaklamanız olacaktır. Varsa hukuki ve finansal davalarınız, bunlarla ilgili de hafta başından itibaren zorlanacağınız bir savaşa girebilir ve rakiplerinizi bu anlamda alt edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise hafta ortasından itibaren gayet güzel ve yapıcı etkiler devrede olacak. Sağlam ilişkileriniz ve güçlü dostluklarınız sayesinde yaşadığınız bütün zorlukların üstesinden gelebileceksiniz. Siz de göreceksiniz ki yapılan hiç bir iyilik karşılıksız kalmıyor ve zor anınızda yardımınıza yetişiyor. Sadece bu hafta yenmemiz gereken tek şey saldırgan ve kıskanç tutumlarınız olacaktır. Eğer bu yönünüzü de alt etmek istiyorsanız dışta sizi engelleyen kişilere savaş açtığınız gibi iç te de kendi kendinizi bitiren yönünüze karşı da savaş içinde olmalısınız.

Haftanın Mottosu:

“Bir insanın dans eden bir yıldız yaratabilmesi için önce dansın ne olduğunu bilmesi ve yaşaması gerekir "
Kova
Bu haftanın parlayan yıldızları yolunuza adeta ışık tutuyor olacak. Bu sebeple kendinizi olduğundan daha fazla iyimser, neşeli ve coşkulu hissedebilirsiniz. Yine, bazı kararsız kaldığınız durumlarda artık net kararınızı verip hemen yola koyulmak isteyebilirsiniz. Özellikle haftanın ilk günleri iletişimde berraklık ve samimiyet hayatınıza önemli ölçüde ışık tutacak. Uzun zamandır hissedemediğiniz bu duyguları yaşıyor olmak ta sizi ayrıca memnun edecektir. Eş ya da sevgilinizle gerçekleştiremediğiniz sürekli ertelenen plan ve projeleriniz varsa haftanın ilk günleri bu planlarınızı uygulamaya koyabilir, ertelediğiniz bütün mutlulukları tekrar hayatınıza dâhil edebilirsiniz.

Bekâr olan kovaları ise haftanın ilk günleri sürpriz kadersel tanışmalar bekliyor. Bu anlamda yakın çevre ve sosyal medya aktif bir rol oynayacaktır. Yapacağınız iletişimler ve araştırmalarınız hayata karşı yeni bir bakış açısı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek artık sizin için hayal olmaktan çıkacak ve siz de artık ne istediğinizi biliyor olmanın haklı gururunu yaşıyor olacaksınız. Unutmayın, şu hayatta hep ne istediğini bilen önce kazanmıştır. Hafta ortasından itibaren kariyer ve aile aksında yaşanan olası problemlere karşı hazırlıklı olmalı ve her zamanki iradenizi güçlü bir şekilde ortaya koyup uzlaşmacı bir yol izlemelisiniz . Bunu yaparken de prensiplerinizden ödün vermemeye dikkat edin.

Haftanın Mottosu:


"Kendini bulmak, başkalarının seninle ilgili ne düşündüklerinden kurtulmaktır."

Balık
Bu hafta sizlerin ruhsal gelişimi ve tekâmül süreci açısından olumlu bir döneme giriş yaptığınızı hatırlatmakta. Yaşadığınız deneyimleri tutarlı ve doğru bir şekilde yaşamınıza kanalize ediyor olacak ve bunu başarmanın derin hazzı içerisinde olacaksınız. Olaylara yaklaşım tarzınızın değiştiğini siz de bizzat fark edecek artık eskisi gibi olmadığınızı anlayarak huzurlu bir kavuşuma erişeceksiniz. Uzman kişilerden ruhsal, spritüel ve manevi destekler almak isteyebilirsiniz. Haftanın ilk günleri öncelikle kendinizi finansal anlamda tekrar yenilemeniz gerektiğini görüp hemen atağa geçmek isteyebilirsiniz. Fakat bu noktada önce etraflıca düşünüp hareket etmekte fayda var.

Kariyer ve maddi beklentilerinize dair kafanızda soru işaretleri yaratan her konuyu çözümleme noktasına gideceksiniz. Annenizin yakın çevresi ve akrabaları ile ilgili duyumsayacağınız güzel haberler olabilir. Anne ile güçlü iletişimler oluşturabilir aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Finansal çevrenizle ilgili yaşayacağınız baskı ve manipülasyona karşı dikkatli olun. Sizi yanlış şekilde başkalarına tanıtabilirler. Eğer bunu yaşamak istemiyorsanız dostunuzu ve kiminle ne konuştuğunuzu çok iyi bilmeniz gerekir. Hafta ortasından itibaren yakın çevre iletişimleriniz hız kazanıyor olacak. Haberleşe trafiğiniz yoğun ve yakın çevrenizin size olan ihtiyacı daha fazla olacak. Dedikodu ve gizli söylemlere karşı ayrıca dikkatli olmalı, herkesle her konunun konuşulmayacağını bilmeli ve ona göre davranmalısınız.

Haftanın Mottosu:

“Başarı bir zihin durumudur. Eğer başarı istiyorsanız önce kendinizi başarılı biri olarak düşünmeye başlayın.”

__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Konu Kapatılmıştır

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2018, burç, haftalık, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı

Hızlı Erişim


WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.