Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Forum Gerçek Arşivi

Forum Gerçek Arşivi Güncelliği yitirmiş konular (Bu bölüme konu açılamaz)


Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler
Eski 26.02.19, 01:32   #11
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 10011
Mesajlar: 33,128
Ettiği Teşekkür: 108054
Aldığı Teşekkür: 167711
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2019)

(25 - 2 - 2019) - (3 -3- 2019)

KoçYükselen Koç ve güneş burcu Koç olanlar; yeni iş projeleri ve teklifler arasında tercihlerinizi düzenlemeniz gerekebilir. Var olan düzeni korumak adına fazla çaba harcarken haksızlıklar karşısında güçlü bir duruş sergilemeniz gerekebilir. Finansal ve hukuki süreçleriniz varsa bu hafta oldukça belirleyici haberler alabilir ve sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.

Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumu geçmiş aşk hikayeleri ile ilgili bazı pişmanlıkları ve itirafları gündeminize getirebilir. Bu geçmiş ilişkilerinize bakış açınızda bazı değişimleri beraberinde getirebilir. Hafta ortasından itibaren kendinizi daha pozitif hissedeceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle umutlarınız ve hayalleriniz hayatınızın ana gündem maddesi olabilir. Hayata gerçekleştirmek istedikleriniz üzerinden bakıyor olacaksınız. Adımlarınızı atmaktan çekinmeyin size karşı olan gergin etkiler yavaş yavaş dağılıyor olacak.

Haftanın en parlak günleri: 24-25 Şubat ve 2 Mart

Boğa


Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; bu haftanın sizler için en önemli gündemi gezegeniniz olan Venüs’ün oğlak burcunda Güney Ay Düğümü ile kavuşması olacaktır. Hem ilişkileriniz hem parasal konularınızın her zamankinden fazla önem kazandığı bir haftadasınız. Uzun zamandır ilişkilere dair dengeye koyamadığınız sorunlardan sıyrılma zamanı geldi. Güneşin de Balık burcunda seyretmesi ve hafta başında ayın akrepte olmasıyla ilişkiler ve aşktan yana oldukça şanslı bir zaman dilimi geçirebileceğinizi söyleyebiliriz.

Geçmiş aşk ilişkileri ile ilgili bazı hesaplaşmalar söz konusu olabilir. Seyahatler ve ticari iş projeleriniz, eğitim, yurtdışı konuları üzerinden beklediğiniz bir fırsat varsa bu hafta olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ve aynı zamanda beklediğiniz haberler ve iletişim trafiğiniz hızlanabilir.1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle elde etmiş olduğunuz fırsatları kariyer hedeflerinize doğru yönlendiriyor olacaksınız. Kariyer evinizden geçen Venüs ihtiyacınız olan şansları ve fırsatları size sunabilir. Kariyerde daha iyicil ve fark edilen bir etki altında olacaksınız. Bu süreçte kariyer hedeflerinizi hızlandırmanızda fayda var.

Haftanın en parlak günleri: 24-25 Şubat ve 1 Mart

İkizler


Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; yönetici gezegeniniz Merkür’ün bu hafta da kariyer evinizde olan hareketi ile işleriniz üzerinde önemli bir görüşme ya da anlaşma yapma kararı alabilirsiniz. Önemli bir proje ya da bir terfi hakkında bazı kafa karışıklıkları ve öngörememe durumları sizleri bu hafta ortasından itibaren bazı sorgulamalara itebilir. Eğer kariyeriniz ile ilgili yeni bir işe de başlama fikrindeyseniz bunlarla ilgili çelişkiler içine girebilirsiniz. Hafta başında oluşan Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumu hayatınıza geçmiş maddi sorunları ya da geçmişteki karmaşık ilişkilerinizi yeniden gündeminize getirebilir.

Geçmişte yapmış olduğunuz ya da vermiş olduğunuz yanlış maddi kararlardan dolayı şu an bazı sorunları çözmek zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta önemli bir hayalinize kavuşabilirsiniz. Yaratıcılığınızda aynı oranda oldukça yüksek olacaktır. Kafanızda oluşturduğunuz hayallerinizi olgunlaştırma haftasını iyi değerlendirmenizde fayda var. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle aşk hayatınız ve ilişkilerinizde yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. İletişim trafiğiniz hızlanırken, tanışmak ve iletişim kurmak istediğiniz kişilerle kontak kurabilirsiniz.

Haftanın en parlak günleri: 26 - 27 Şubat ve 3 Mart

Yengeç


Sevgili Yengeçler ve Yükselen burcu Yengeç olanlar; bu haftaya aşk ve ilişkilerde tutkulu ve hırslı enerjiler ile başlıyor olabilirsiniz. İkili ilişkilerde kurmak istediğiniz istikrarı ve düzeni oluşturmak adına adımlar atabilirsiniz. Bekar olan Yengeçler hayatınızda yeni tanışmalar gündem yaratabilir. Bu anlamda dikkatlerinizi yoğunlaştırmanızda fayda var. Hafta başında oluşan Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumu sizleri oldukça derinden etkileyebilir. Geçmişinizle hesaplaşmak isteyebilir ve bu defterleri tekrar açmak isteyebilirsiniz. İlişkilerde geçmiş sorunların getirdiği bir kaybetme korkusu size olmadık yerlerde hata yaptırabilir dikkat. İlişkisinde zorlu eşikleri atlatan yengeçler için net kararları başlatma zamanı bu hafta geldi çattı.

Hafta ortasında Ayın Yay burcunda olmasıyla iş ve çalışma hayatınızda oluşan sorunlara ve belirsizliklere odaklanmak isteyebilirsiniz. Gündelik rutinlerinizde bazı yanılgılar da söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir fırsatı artık hayatınıza dahil edebilirsiniz. Bu fırsat için vereceğiniz mücadeleye değeceğini hepimiz biliyoruz. Siz de korkusuzca dengeler arasındaki gücü oluşturun ve sonuca istikrarlı bir şekilde gidin. Sorunlarınızla ilgili hakkınızı savunmaktan kendinizi geri çekmeyin. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle aile bağlantılarınız sayesinde oluşan ortaklı gelirlerden yana oldukça şanslı olabilirsiniz.

Haftanın en parlak günleri: 28 Şubat ve 2 Mart
Aslan


Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; haftaya kendinizi, içe dönük bir hal, ailenizden yardım alma ve onlarla duygusal dayanışma isteği içerisinde hissederek başlayabilirsiniz. Manevi anlamda daha paylaşımcı ve hassas olabilirsiniz. Aynı zamanda Hafta başında oluşan Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumu sizleri geçmiş maddi sorunlarla yeniden yüzleştirebilir. Yaşadığınız geçmiş maddi korkular sizlere yeni kararlar aldırabilir. Bir daha bunu yaşamayacağım korkusuyla yeni maddi girişimlere, hırslara girebilir, daha korumacı olabilirsiniz.

Hafta ortasından itibaren mutluluk duyacağınız ve kendinizi oldukça iyi hissedeceğiniz sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizin ilgisi üzerinizde olabilir. Kendinizi bu anlamda oldukça mutlu hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda da iyimserlik enerjiniz hâkim olurken ilk adımı atma cesaretine sahip olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru iş ve çalışma hayatınıza dair yarım kalan konuları gözden geçirebilir ve geçici bir plan oluşturabilirsiniz. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda oldukça şanslı olabileceğinizi söyleyebiliriz. Odak noktanız bu dönemde ilişkilerinizi iyileştirmek ve yapılandırmak olacaktır. İlişkilerde daha özgür davranışlar sergileme eğiliminizi biraz daha düzenlemelisiniz. Süregelen ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Haftanın en parlak günleri: 27 Şubat ve 3 Mart
Başak


Sevgili Başaklar ve Yükselen burcu Başak olanlar; bu hafta yılın belki de en hareketli haftası sizler için diyebiliriz. Yönetici gezegeniniz Merkür gezegeni halen balık burcunda ve kuracağı güçlü kontaklar sayesinde ilişkiler yönünden yepyeni başlangıçlar yapacağınız ve güçlü kararlar alabileceğinizi bizlere gösteriyor. Bu hafta ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza dair bazı görüşmeler yapabilir ve ortak bir payda da uzlaşma şansı yakalayabilirsiniz.

Hafta başında oluşan Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumu sizlere ocak ayından beri süregelen maddi sorunlarınıza ve bir türlü rayına girmeyen maddi dengelerinize artık yeni çareler sunabilir. Önemli bir sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Bununla birlikte karşılaştığınız her düşünce fikir ve söylem size yaşam amacınızı fark ettirebilir. Önemli bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bu hafta yeni tanışacağı kişilerle uzun ömürlü bir geleceğe yönelik ilişkiler veya kariyer hayatınızda güçlü ve otoriter kişilerin desteğini alarak önemli bir değişime adım atabilirsiniz. Devlet ve hukuki meselelerinizde başarılı sonuçlanmalar söz konusu. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesi size iş ve çalışma hayatınızda önemli gelişmelerin olmasını vaat ediyor. Çalışma hayatınızda size yardımcı olabilecek istediğiniz gibi birini bulabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi oluşturmanız için ihtiyacınız olan destekleri alma şansınız artıyor.

Haftanın en parlak günleri: 26 Şubat ve 1-2-3 Mart

Terazi


Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; bu hafta Venüs’ün Plüton’la etkileşimi en çok sizleri alakadar ediyor olacak. Duygularınızda tutku, hırs, kıskançlık ve manipülasyon artabilir. Uzun zamandır ciddiye almadığınız ya da görmezden geldiğiniz konularla ilgili hırslı adımlar atabilirsiniz. Ailenizle ve iş ilişkilerinizde kişisel hırs mücadelesi söz konusu olabilir.

Hafta başında oluşan Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumu sizleri kopmaya yüz tutmuş ilişkilere daha da sarılmayı ya da kontrol etmeyi hissettirebilir. Bunu kesinlikle yapmamayı ve olayları akışına bırakmayı öğrenmeniz gereken bir hafta içinde olduğunuzu hatırlatalım. Bunun yanında eski ilişkilerinizle ilgili olumsuz ve istediğinizi bulamayacağınız bir zaman dilimi içindeymişsiniz gibi düşünebilirsiniz. Kendi kendinizi asla manipüle etmemelisiniz.

Hafta ortasından itibaren yakın çevre iletişimleriniz ve seyahatlerinizle ilgili konular gündemde olabilir. Arkadaşlarınız ya da yakınlarınızdan biri ile gerçekliğe dayanmayan bir konu üzerinden bir fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Bu anlamda dikkatli olmanızda fayda var. Çalışma hayatınız ve rutinlerinizde bazı aksaklıklar ve unutkanlıklara dayalı iptaller söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru aile üyelerinizle olan ilişkilerinizde daha uzlaşmacı olmanızı tavsiye edebiliriz. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle aşk ve ilişkiler ya da hobileriniz gibi konularda hayattan zevk aldığınız alanlarda daha aktif olabilir ve beklediğiniz şansları daha kolay yakalayabilirsiniz.

Haftanın en parlak günleri: 26 Şubat ve 1-2-3 Mart
Akrep


Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; Haftaya sizin burcunuzda ilerleyen ay transiti ile başlıyorsunuz. İlişkilerinizde güç ve ego çekişmesi içerisine girebilirsiniz. Krizleri hafta başında iyi yönetmenizde fayda var. Sahip çıkmak istediğiniz bir ilişkiyse lütfen hafta başında sükûnetinizi koruyun. Hâlihazırda Balık burcunda seyahat eden ve Oğlak burcunda hareket eden gezegenler gücünüzü ve kudretinizi korumanızda size yardımcı olacaktır.

Hafta başında oluşan Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumu sizleri ilişkinizde kurmak istediğiniz dengeyi oluşturmak daha kalıcı ve pratik çözümlere yöneltecektir. Akrepler bu hafta önemli bir tanışma yaşayabilir ve kalplerini yeniden umut dolu bir enerjiyle yükseltebilirler. Bu anlamda sosyal mecralar ve yakın çevrenizle geçirdiğiniz zaman dilimleri oldukça önem arz ediyor olacak. Bunun yanında geçmiş aşklardan da romantik adımlar alabilirsiniz.

Hafta ortasında maddi ve finansal konularla ilgili bazı yanılgılar ve aldanışlar söz konusu olabilir. Harcamalarınızı da dikkatli bir şekilde yapmalısınız. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle iletişimde elde ettiğiniz gücü ve istikrarı koruma ve devam ettirme zamanı içinde olduğunuzu hatırlatmakta fayda var. Aile üyelerinizle daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir ev arayışı içindeyseniz sürpriz şanslar söz konusu olurken aynı zamanda yaşadığınız mekânı da güzelleştirm

Haftanın en parlak günleri: 25-26 Şubat ve 1-3 Mart

Yay


Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; Haftaya ekonomik durumunuzla ilgili sorunları değerlendirirken başlıyor olabilirsiniz. Ayın akrepte olmasıyla şüphelerinizi arka planda yaşayabilir ve bazı olayları gerçekmiş gibi de algılayabilirsiniz. Bu yanılgılara dikkat etmeniz gerekmektedir. Hafta ortasından itibaren gücünüzü ve dengenizi yeniden bulacaksınız. Şanslarınız ve fırsatlarınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz. Yalnız Hafta ortası kendinizi daha tasasız ve neşeli hissederken aile üyelerinizden biri sizi bazı konularda uyarabilir veya size göre yersiz olan konularda fikir zıtlaşmaları yaşayabilirsiniz.

Hafta başı başlayan ve etkisini devam ettirecek olan Venüs ve Güney Ay düğümünün kavuşum yapması geçmiş borçlarınızla ilgili bir görüşme ve bir haberi size getiriyor olabilir. Eski bir dostunuz aracılığı ile aldığınız bir borç varsa bunu ödeme zamanı gelmiş olabilir. Bu anlamda borcunu talep eden kişilere karşı da nazik ve disiplinli bir tavır sergilemelisiniz.1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle kendinizi çok iyi hissedeceğiniz ve üstünüzdeki yorgunluğu atacağınız bir zaman dilimi başlıyor olacak. Yeni başlangıçlar yapmak adına şans ayağınıza gelebilir. Yeniliğe doğru adım atmayı da biraz siz talep edeceksiniz.

Haftanın en parlak günleri: 25-26 Şubat ve 1 Mart
Oğlak


Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; Haftaya sizin burcunuz da kavuşan Venüs-Güney-Ay Düğümünün etkilerini hissederek başlıyorsunuz. Öncelikle geçmişten hayatınıza dahil olan aşk hikayeleri size önemli kararlar verdirebilir. Geçmiş aşk hikâyeleri sürpriz bir şekilde gündeme gelebilir. Vereceğiniz kararlar önümüzdeki sekiz yıllık bir süreci başlatıyor diyebiliriz. Bunu bilerek doğru adımlar atmalısınız. Bu süreçte kaybetme korkusuyla aşırı kontrolcü ve baskıcı bir tutum sergileyebilirsiniz bu dürtülerinize dikkat etmeli ve kontrol etmelisiniz.

Hafta sonuna doğru önemli bir konuşma ve bir karar aşaması ya da bir yol ayrımı söz konusu olabilir. Alacağınız yeni kararlar eski olanı da yeniye doğru götürebilir. Yalnız olan Oğlaklar bu süreçte önemli tanışmalar yaşayabilir ve bu kişiler size geçmişi anımsatan kişiler olabilir. Romantik etkiler bu hafta sizi oldukça meşgul edeceğe benziyor. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle maddi ve finansal sorunlarınıza beklediğiniz şansları ve fırsatları hayatınıza çekiyor olacaksınız. Yeni bir iş projesine başlayabilir, yeni başladığınız işlerin ilk meyvesini bu hafta alıyor olabilirsiniz. Bunun yanında alım satım, ortaklı gelirler, kredilerle ilgili konularda şansınız oldukça yüksek.

Haftanın en parlak günleri: 26-28 Şubat ve 2 Mart
Kova


Sevgili Kovalar ve Yükselen burcu Kova olanlar; Haftaya kariyer ve çalışma hayatınıza dair var olan gelişmelerle başlıyor olacaksınız. Geleceğe yönelik önemli konuşmalar ve toplantılar söz konusu olabilir. Sözlü ve yazılı iletişimde oldukça başarılı olacağınızı söyleyebiliriz. İkna kabiliyetinizle önemli iş projelerini bağlayabilirsiniz. Bunun yanında maddi ve finansal beklentilerinizle ilgili de bağlayıcı kararlar alabilirsiniz. Kredi arayışında olan bir kovaysanız alacağınız güçlü desteklerle önemli bir sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Âmâ var olan sorunlarınızı mutlaka söyleyin ve belirtin. Ancak bu şekilde istediğiniz yardımları alabilirsiniz.

Hafta başında oluşan Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumu geçmişte yaşamış olduğunuz aşk acılarına ışık tutabilir. Size bu durumları hatırlatabilecek kişi, olay ve mekanlardan uzak durmalısınız. Gündeme gelen geçmiş aşklar var olan düzende sorun yaratabilir. Sosyal organizasyonlar ve arkadaşlık ilişkileriniz güçlenebilir. Yalnız sosyal çevrenizden biri bir yanılgıya düşebilir bu anlamda onu gerçeklerle yüzleştirirken bazı fikir ayrılıkları yaşamanız söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizin de sizi yanlış yönlendirmesine bu anlamda müsaade etmemelisiniz.1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle de sizi oldukça güzel ve olumlu etkileyeceğinden söz edebiliriz. Aşka dair bir hayaliniz gerçekleşebilir. Güzel bir aşk hikayesine adım atarken ilişkisi devam eden kovalar ilişkilerinde söz sahibi olabilir. Güzellik merakınız artarken aynı zamanda da çevrenizde ışıldayan bir enerji verebilirsiniz. Kısacası bu zaman diliminde ışığınız fark ediliyor olacak.

Haftanın en parlak günleri: 28 Şubat

Balık


Sevgili Balıklar ve Yükselen burcu Balık olanlar; bu hafta sizleri ilgilendiren en önemli konu değişim ve yeni başlangıçlar olacak gibi görünüyor. Hayatınıza dair yeni başlangıçlar yapmak adına yeni kararlar verebilirsiniz. İçinizdeki var olan coşku ve hayat enerjisini ilişkilerinize yansıtabilir ve aktif bir rol alabilirsiniz. Özellikle hafta başından itibaren var olan etkiler sayesinde yalnız olan balıklar heyecan duyacağı ve hoşlanabileceği kalp çarpıntılarını hayatlarına çekebilirler. İlişkisi devam eden Balıklar karşı taraftan romantik adımlar alabilirler. ,

Hafta başından itibaren etkinleşen Venüs-Güney Ay Düğümü kavuşumu geçmiş dostluklarınızla ilgili konuları hayatınıza dahil edebilir. Kuracağınız kontaklarla onların hayatına dair bazı gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda geçmişe dair bazı olay ve kişilerle karşılaşma ve tesadüfen bir durumun gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Hafta ortasında bazı kişilerle olan iletişimlerinizde yanlış yönlendirilmeye dikkat etmelisiniz. Size yapacakları açıklamalar gerçek dışı olabilir. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle de ruhunuzu arındırıp manevi temalardan destekler alabilirsiniz. Ruhsal alanlara ilgi gösterebilir ve sezgi gücünüz artabilir. Kendinizi inanışlarınıza adayacağınız ve biraz daha geri planda kalarak hayatı gözlemlemek isteyeceğiniz bir süreç.

Haftanın en parlak günleri: 27 Şubat ve 2 Mart


__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 26.02.19, 16:59   #12
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 10011
Mesajlar: 33,128
Ettiği Teşekkür: 108054
Aldığı Teşekkür: 167711
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2019)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Umut Mesajı göster
Haydi bakalım umut verici görüntü var.


Adın Umut. O isme layık olmalısın

__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 26.02.19, 22:40   #13
Moderator

Gülümsün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2014
Konular: 1766
Mesajlar: 10,016
Ettiği Teşekkür: 53487
Aldığı Teşekkür: 38034
Rep Derecesi : Gülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2019)

Alıntı:
Haftanın en parlak günleri: 26-28 Şubat ve 2 Mart
26 Şubat bugündü. Eh fena değildi.

Diğer günleri merak ediyorum.

__________________
Gülümsün isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Gülümsün'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.03.19, 00:34   #14
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 10011
Mesajlar: 33,128
Ettiği Teşekkür: 108054
Aldığı Teşekkür: 167711
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2019)

(4 - 3 - 2019) - (10 -3- 2019)

Koç


Yükselen Koç ve güneş burcu Koç olanlar; haftaya Ay ve Mars arasındaki gergin etkileşimiyle başlıyorsunuz. Bu etki maddi ve finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle gergin geçebilecek bir zaman dilimine işaret etmektedir. Sosyal çevreniz ve dostluklarınız maddi sorunlar ve rekabetler yüzünden sınanabilir. Haftanın ilk günleri ilişkilerinize bu anlamda dikkat etmelisiniz. Hafta ortasından itibaren Ay’ın Balık Burcunda seyretmesi Neptün ve Güneş ile kavuşum yapması ile oluşacak olan yeniay sizi ruhsal bir deneyime doğru götürebilir. Hisleriniz ve duygularınız oldukça kuvvetleneceği gibi aynı zamanda bilinçaltınızdan geçen tüm düşünceler karşınıza gelebilir. Telepatik yönünüz kuvvetli olduğundan düşündüklerinizi kendinize çekebilirsiniz. Bu anlamda olumsuz olan duygularınızı kontrol edebilmelisiniz. Hafta ortasında Merkür’ün de bu alanda geri hareketine başlaması sizleri gizli saklı kalmış ya da geçmişte üstünü örttüğünüz olay ve oluşumlarla yüzleştirebilir. Finansal borçlar ve alacaklar konularında unutkanlıklara da dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda Ay’ın Koç burcuna geçmesi ve Venüs, Jüpiter gibi iyicillerle kuracağı kontaklar sayesinde kendinizi daha net ifade edebilecek ve sürpriz sosyal davetler alabileceğinize işaret etmektedir. Özetle hafta sonuna kadar içe dönmeniz ve manevi anlamda arınma fark ediş süreçlerini geçirirken; hafta sonunda kendinizi ortaya koymanız gereken ve hayatınıza biraz hız ve başlangıç getirmeniz gereken bir süreç olarak hayatınıza yansıyacaktır.
Boğa


Sevgili Boğalar ve yükselen burcu boğa olanlar; haftaya Ay’ın burcunuzda hareket eden Mars ile kuracağı gergin etkileşimiyle başlıyorsunuz. Bu durum sizi kariyer konularında biraz zorlayabilir. Mars’ın sizin burcunuzda hareket etmesi zaten sizi yeterince hırslı, agresif ve sabırsız bir duruma getirmişken bu kontak ile kariyer beklentilerinizin de daha fazla arttığını söyleyebilir. Kaygılarınızla hareket ederek huzurlu giden gidişatı sekteye uğratabilirsiniz. İkili ilişkilerde de agresyon bazı dengeleri bozabilir dikkat. Hafta ortasından itibaren Ay’ın Balık Burcunda seyretmesi Neptün ve Güneş ile kavuşum yapması il oluşacak olan Yeniay sizi hayallerinize ve dileklerinize yaklaştıran bir olay yaşayabileceğinize işaret etmektedir. Belki de hayalleriniz gerçek olacak. Sosyal çevrenizle manevi ve ruhsal konuları paylaşabilir ve onlardan yardımlar alabilirsiniz. Siz de arkadaşlarınıza karşı daha fedakâr ve hoşgörülü olabilirsiniz. Hafta ortasında Merkür’ün de bu alanda geri hareketine başlaması sizleri eski dostluklarınız ve eski aşklarınızla ilgili konularda haberleşme trafiğinin oluşmasına neden olabilir. Eskiye dair olaylarda bazı karşılaşmalar ve tesadüfler yaşamanız olası. Hafta sonunda Ay’ın Koç burcuna geçmesi ve Venüs, Jüpiter gibi iyicillerle kuracağı kontaklar sayesinde maddi ve finansal konularda beklentilerinizin gerçekleşmesini getirebilir. Beklediğiniz bir ödemeyi alabilir, borçlarınız için yeni finansal bir plan oluşturabilirsiniz. Özetle hafta başında oluşacak olan gergin etkileri kontrol ettiğiniz takdirde hafta ortasından itibaren beklediğiniz hİkizler


Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; bu hafta sizler için oldukça önemli görülmektedir. Yönetici Gezegeniniz Merkür’ün de bu alanda geri hareketine başlamasının ne kadar önemli tarafları olduğunu zaten biliyorsunuz. Bu etkiyi pozitif anlamda nasıl kullanacağınızı konuşalım. Öncelikle geçmiş iş projeleriniz ve yarım kalan hedeflerinizi gözlemlemelisiniz, kırılma noktası neresi ise bu alanı yeniden irdelemeli ve düzenlemeye çalışmalısınız. Belki yeni bir eğitim süreci başlatabilirsiniz. Bu zaman dilimini düzgün bir şekilde geçirmeniz adına gökyüzü sizden fedakârlık yapmanızı bekliyor olabilir. Bu anlamda kaçırdığınız fırsatlar önünüze gelirse değerlendirme ve yeniden üstüne eğilme fedakarlığı gösterin. Bu süreçte size fayda sağlamayacak boş hayaller peşinde koşmamalısınız ve sizi yanlış yönlendiren hayalperest ya da güvenilir olmayan kişilere dikkat etmelisiniz. Size verilen sözler yerine getirilmediğinde modunuzu düşürmeden eksikliklere odaklanmalısınız.6 Martta kariyer hayatınızı ilgilendiren alanda bir yeniay meydana gelecek. Bu size yeni fırsatları eski oluşumlardan ve eski birikimlerinizden getirebilir. Karşınıza çıkan bu yeni fırsatlar sizi tatmin etmese de güzel bağlantılar söz konusu olabilir. Her şeyin istekleriniz doğrultusunda olduğunu ileride görebileceksiniz. Yeni ve hızlı başlangıçlar için ise biraz temkinli olmalısınız. Hafta sonundan itibaren sosyal davetler ve arkadaşlık ilişkilerinize odaklanabilecek bu yoğunluk içerisinde keyfinizi yerine getirebilecek bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.
Yengeç


Sevgili Yengeçler ve Yükselen burcu Yengeç olanlar; hafta sizler için sürpriz güzellikte etkiler taşımaktadır. Balık’ta biriken gezegenler sizleri uzun zamandır üstünüzde olan depresif moddan kurtarıyor olacak. İsteklerinize odaklanın. Sizi sınırlandıran olayların çözümlerine bu hafta erişiyor olabileceksiniz. Bu güzel haberle başlangıç yaptıktan sonra önce hafta başına bir göz atalım. Hafta başında Yönetici Gezegeniniz Ay Kova burcunda hareket ediyor olacak ve yeniay öncesinde size huzursuz enerjiler veriyor olabilir. Aile üyelerinizle finansal sorunlar yüzünden karşı karşıya kalabilir ve hakkınızı savunmak durumunda kalabilirsiniz. Bu gergin etkiler sizi yeni kararlar alamaya itebilir. Hafta ortasından itibaren Ay’ın Balık Burcunda seyretmesi Neptün ve Güneş ile kavuşum yapması ile oluşacak olan Yeniay sizi oldukça güzel etkileyebilecek. Beklediğiniz haberleri alabilecek ve beklentileriniz doğrultusunda olayları yönlendirebileceksiniz. Yeni insanlar ve yeni dostluklar hayatınıza dahil olabilir. İş ve ticari projelerinize dair hayalleriniz gerçek olurken, kariyer hayatınıza dair önemli bir hazırlık süreciniz de söz konusu olabilir. Kariyerinizi yönlendirebilecek güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İlişkisi olan yengeçler romantik adımlar alabilirken; Yalnız olan yengeçler sizler de bu hafta çok etkilenebileceğiniz kişilerle yollarınız kesişebilir. Merkür’ün Balık Burcundaki Retro’su sizleri geçmişe dair özlemlerinize götürebilir. Geçmişte size yarar göstermeyen olay ve kişilerden uzak durmalısınız. Size zaman kaybettirmelerine izin vermeyin. Geride kalmış lise ve üniversite dostluklarınızla bir kontak ve karşılaşma söz konusu olabilir ve eskiyi yad edebilirsiniz. Eğitim alanında hayatı devam eden yengeçler gireceği sınavlarda ve görüşmelerde başarılı sonuçlar alabilir. Hafta sonundan itibaren ailenizle aranızdaki gerginlikler yeniden gündeme gelebilir.Aslan


Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; bu hafta finansal konularınıza hız vereceğiniz önemli bir hafta olacak. Öncelikle haftanın en önemli konusu sizler için 5 Mart’ta oluşacak olan yeniay diyebiliriz. Bu durum sizleri kararsız kaldığınız bazı konularla yüzleştirebilir. Eş ve partner ilişkilerinizde kendinizi ifade etmek ve karşı tarafın beklentilerini karşılamak durumunda kalabilirsiniz. Eşiniz veya ortağınızla ilgili konularda daha uzlaşmacı olan ve alttan alan taraf siz olacaksınız. Hafta ortasına meydana gelen Yeniay sizlerin ortaklık, borçlar, alacaklar, vergi, miras nafaka, finansal haklarınız gibi konularınızı gündeme getirebilir. Çalışanlarınız varsa ya da hizmet ettiğiniz kişiler ile ilgili önemli bazı yol ayrımları içerisine girebilirsiniz. Yeni bir proje başlatmak isterken alakanız olmayan farklı projeleri de araya sıkıştırmak isteyebilirsiniz. Bir kolda iki karpuz taşınmaz diyor kendinizi bu şekilde yormamanızı öneriyoruz. Bu alanlarda yeni başlangıçlar yapmak adına elinize bazı fırsatlar geçebilir. Merkür’ün de Retro olması sosyal çevrenizden gelen fikirler ve söylemlerin yanıltıcılığına dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmekte. Bunun yanında eş ve partnerle alacağınız ortak kararlar önem arz ediyor olacak. Güçlü ve geleceğe yönelik netlik sağlayan adımlar atılabilir. Hafta sonunda Ay’ın Koç burcuna geçmesi ve Venüs, Jüpiter gibi iyicillerle kuracağı kontaklar sayesinde kendinizi daha neşeli ve pozitif hissedebileceksiniz. Bunun yanında romantik ve hoş sürprizlere de açık olmalısınız. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeyler gerçekleşebilir.Başak


Sevgili Başaklar ve Yükselen burcu Başak olanlar; bu hafta sizler için yılın tamamını belirleyebilecek güzel hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz önemli bir hafta. Çok önemli bağlantılar kurabileceksiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinin çözümlerini de bulabileceksiniz. Öncelikle haftanın en önemli konusu sizler için Balık burcunda oluşacak olan yeni ay. Bu çok farklı bir yeni ay; aşk ve ilişkiler konusunda romantizmin etkileri ayaklarınızı yerden kesebilir. Hayatınıza dair yeni başlangıçların tekliflerini alabilirsiniz. Bunun yanında manevi ve spritüal yanınız oldukça kuvvetli olabilecek. Hisleriniz sizi bu anlamda doğru noktaya götürecektir. Kendinizi akışa bırakmanızda fayda var. Söylemlerin üstünüzde kaygı oluşturmasına izin vermeyin. Bu tarz kaygı yaratan söylemler adeta sabun köpüğü etkisi yaratıyor olacak. Hafta sonunda Ay’ın Koç burcuna geçmesiyle maddi ve finansal konularda düzenlemelere gitmek için acele kararlar almak isteyebilirsiniz. Özetle bu haftanın gözler önünde olan isimleri sizler olarak yapmış olduğunuz olumlu ve olumsuz davranışlara dikkat. İnsanların gözünde keskin ve güçlü izlenimleriniz oluşurken olumlu etkileriniz de oluşmalıdır. Yalnız olan Başaklar için de sürpriz etkiler taşıyan ve ummadığınız bir şekilde kendinizi bir ilişkiye başlarken bulabilirsiniz.
TeraziSevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; bu hafta çalışma ve iş hayatınızla ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Ama hemen hafta başında aşk ve ilişkilerde gergin ve ani gelişen sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bekar olan Teraziler hızlı bir şekilde ilişkiye başlayabilecekleri gibi, ilişkileri yolunda gitmeyen Teraziler için ise hızlı bir şekilde iplerin koptuğu bir etki söz konusu olabilir. Hafta ortasında oluşacak güçlü Balık burcundaki yeni ay ile iş, çalışma ve gündelik iş temponuzla ilgili sorgulamalara sizleri itebilir. İşiniz ve çalıştığınız sektörle ilgili kararsızlıklarınız olabilir. İş ve çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki söylemlerde bazı yanılgılar söz konusu olabilir. Bunun yanında sağlığınızla ilgili konulara ekstra dikkat etmeniz gerekirken, rutin kullandığınız ilaçların istenmeyen etkileri de söz konusu olabilir. Merkür’ün retrosu da bu alanda gerçekleşirken iş ve çalışma hayatınızdaki rutinlerde bazı aksaklıklar söz konusu olabilir. Merkür gezegenin de bu alanda geriliyor olması ile hizmet sunduğunuz konularda bugüne kadar eksik olan şeyler nelerdi bunları gözden geçirin. Ya da iş arkadaşlarınızla sorunlarınız ya da iş birliklerinizde eksik bulduğunuz yönleri tamamlayacak girişimlerde bulunun.6-7 Mart civarlarında yakın arkadaş çevrenizle aranızda yanlış anlaşılmalar ve yanılgılar söz konusu olabilir. Size bir şey katmayan geleceğe götürmeyen dostluk ilişkilerini ya da yapmış olduğunuz fedakarlıkları da sorgulayabilirsiniz. Hafta sonunda ayın Koç burcunda seyretmesiyle kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz ortamlarda bulunacaksınız. İlişkilerde güzel gelişmeler söz konusu olabilir.Akrep


Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; haftaya oldukça romantik ve sürpriz başlangıç etkileri ile başlıyorsunuz. Hafta ortasından itibaren bu anlamda bazı hayalleriniz ve beklentileriniz gerçek olabilir. Hemen hafta başında oluşacak olan Ay ve Mars arasındaki sert etkileşimi ile hırslı ve agresif bir yapıya bürünebilirsiniz. Beklentileriniz ve sahip olduklarınızı kaybetme korkusuyla hareket edebilir ve sizden beklenmeyen davranışlarda bulunabilirsiniz. Bu noktada yersiz şüphelerden uzak durmalısınız. Hafta ortasında Balık burcunda oluşacak olan yeniay sizleri oldukça şifalandıran etkiler taşımaktadır. Aşk hayatınız ve hayattan zevk aldığınız alanlara ışık tutacak olan yeniay sayesinde ilişkilerde sevineceğiniz davranışlar görebilirsiniz. Eski aşklarla ilgili sürpriz geri dönüşler meydana gelebilir. Merkür Retro’su bu alanda size oldukça iyi geliyor olacak. Kopamadığınız ilişkilerde sorunların yeniden masaya yatırılma zamanı. Yalnız olanlar bu yeniaydan sonra hoşlanacakları kişilerle karşılaşabilirler. Sanat ve yaratıcılık adına da çok besleyici ve başarılı sonuçlar içeren bir etkiyi üstünüzde hissedebilirsiniz.
Yay


Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; sizin için yılın en önemli haftalarından bir tanesi diyebiliriz. Balık burcunda dizilen gezegenler size bazı sorumluluklar getirebilir. Bu sorumlulukları alıp almamak arasında kararsız kaldıysanız hemen karar vermeyin. Hafta başında yarım kalan projelerinizi ve yapmanız gereken rutinlerinizi yerine getirme zamanı. Sağlığınıza bugünlerde dikkat etmelisiniz. Hafta ortasında oluşan Yeniay ve burcunuzda olan Jüpiter’e olan sert etkisi ile kararsızlıklar haftası olabilir sizler için. Seçimlerinize yardımcı olabilecek aklı selim ve makul kişileri yanınızda tutmalısınız. Bu hafta onlara ihtiyacınız olacak. Kandırılma ve aldanma konuları da gündemde. Bazı kişilerle ilgili vereceğiniz kararlar yanlış olabilir veya geçmişten getirdiğiniz kararlarınızı sorgulayabilirsiniz. Merkür’ün de Retro olmasıyla size verilen sözlerden vazgeçilebilir. Ticari ve iş projelerinizle ilgili dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yeni kararlar almaktan çekinmelisiniz. Planladığınız olaylar istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hayatınızın bazı noktalarında yanıldığınızı ve yanlış karar verdiğinizi düşünebilirsiniz. Acabaların ve soru işaretlerinin arttığı bir süreç. Finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle bazı fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Bu hafta bir karar vermeniz çok gerekirse tüm sorunlarınızı hafta sonuna bırakmalısınız.
Oğlak


Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; bu hafta ocak ve şubatın yoğun etkilerinin ardından nefes aldığınızı ve hayatınızın rayına girdiğini hissedeceğiniz bir zaman dilimi. Alacağınız yeni kararlar ve duyacağınız olumlu haberlerle kendinizi oldukça iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Öncelikle hafta başında maddi ve finansal konularda hedeflerinizi yerine getirmek için çaba sarf ediyor olacaksınız. Beklentilerinizi dile getirirken hırslardan kaçınmalısınız. Hafta ortasından itibaren oldukça destekleyici bir döneme giriş yapıyor olacaksınız. Balık burcunda oluşan yeniay sayesinde hayatınızda yeni bir dönemin kapıları açılıyor olacak. Yeni ve radikal kararlar yolda. Sizde bu sürece hazır olmalısınız. Bunun yanında eğitim, iletişim, seyahatler anlamında yeni bir gelişme meydana gelebilir. Eğitim süreci devam eden oğlaklar önemli bir sınavı verebilir. Merkür’ün de Retro olmasıyla geçmiş dostluklar sayesinde yeni oluşumları hayatınıza çekebilirsiniz. Ayrıca güçlü ve otoriter figürlerle bir araya gelebilir, geleceğe yönelik fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Uzun zamandır kafanızı karıştıran ve sizi yoran bir sorunun çözümünü buluyor olabileceksiniz.Kova


Sevgili Kovalar ve Yükselen burcu Kova olanlar; sizi zorlayabilen bir hafta olabilir. Ruhsal olarak güçlü olduğunuz takdirde her sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Hafta başından itibaren Burcunuzda olan Ayın Mars ile sert etkisine maruz kalabilirsiniz. Çatışmalardan uzak durmalısınız. Çevrenizdeki kişiler sizi bazı konularda tahrik edebilirler. Haklıyken haksız duruma düşmemeye özen göstermelisiniz. İş ve maddi konularınızla ilgili zor geçen hafta başında aşk hayatınız oldukça güzel olabilir. Yani en azından aşktan yana yüzünüzün güldüğü bir hafta olduğunu söyleyebiliriz. İletişimsel anlamda beklediğiniz gibi gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Her şey planladığınız doğrultuda gidebilir. Yakın çevrenizden güzel destekler gelebilir. Aşk bekleyenler için sürpriz etkiler kapıda. Venüs’ün burcunuzda olması ile göz doldurucu bir etkiyle karşı tarafı etkiliyor olacaksınız. Yeni aşk bekleyenler hoşlanacakları kişilerle yolları kesişebilir. Hafta ortasında olan yeniay maddi ve finansal konularda yanılgıları ve olumsuzlukları beraberinde getirebilir. Yanlış kararlar aldıysanız maddi zararlar söz konusu olabilir.

Merkür retrosunun da burada olmasıyla geçmişinize ait kişi ve olaylar yeniden gündeme gelebilir. Geçmiş aşk ilişkilerini gizli bir şekilde yaşamak isteyebilirsiniz. Hak ve haksızlık mücadelesine girmeden hesaplarınızı iyi yapmalısınız.

Balık


Sevgili Balıklar ve Yükselen burcu Balık olanlar; artık sorunlardan tamamen arınma zamanı geldi. Yılın en şanslı ve bereketli haftası sizler için. Hafta ortasında burcunuzda oluşacak olan yeniayla; Hayallerinize oldukça yaklaşacaksınız. Hisleriniz sizi en doğru yere yönlendirecektir. Güçlü kişilerle olan iletişimleriniz sayesinde uzun vadeli başarılı projeler sizlere yönlendirilebilir. Seyahatler ve organizasyonlarda söz konusu olabilir. Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Merkür Retro’suyla kaçırdığınız fırsatlar ve geçmiş sorunların nereden kaynakladığı ile yüzleşebilirsiniz. Geçmişten önünüze gelen sorunlarınızı sağlıklı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Geçmişe dair bazı itiraflar söz konusu olabilir. Yalnız olan balıklar bu hafta yeni bir ilişkiye başlayabilir. Karşılıklı çekimin ve duygu yoğunluğunun olacağı bir aşk hikayesi sizi sarmalayabilir. Hafta sonuna doğru aşk hayatınızda yaşadığınız kayıpların telafisi söz konusu olabilir. Maddi ve finansal konularda ise ortaklı yürüteceğiniz projeler gündeme gelebilir. Ortaklık teklifleri gelirse kabul edebilirsiniz oldukça karlı bir anlaşma olabilir. Hafta sonuna doğru cesaretiniz sayesinde ilk adımları atabilir ve başlatıcı bir enerjide olmanız soru işaretlerinizi sonuçlandırma zamanı olacak.

__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.03.19, 15:49   #15
Moderator

Gülümsün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2014
Konular: 1766
Mesajlar: 10,016
Ettiği Teşekkür: 53487
Aldığı Teşekkür: 38034
Rep Derecesi : Gülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2019)

Alıntı:
Eski aşklarla ilgili sürpriz geri dönüşler meydana gelebilir.
Eski aşk.

Canancığım teşekkürler ama benim burcum mu değişti ne hiç tutmuyor yazılanlar.__________________
Gülümsün isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Gülümsün'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.03.19, 16:20   #16
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 10011
Mesajlar: 33,128
Ettiği Teşekkür: 108054
Aldığı Teşekkür: 167711
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2019)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gülümsün Mesajı göster
Eski aşk.

Canancığım teşekkürler ama benim burcum mu değişti ne hiç tutmuyor yazılanlar.

Benim burcum da hiç doğruları söylemez canım. Nasılsa bu hafta şu kısmı biraz yaklaştı.


Alıntı:
seyahatler anlamında yeni bir gelişme meydana gelebilirEn iyisi bu asrolog hanımın çıkışını vereyim ben

__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Konu Kapatılmıştır

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2019, burç, haftalık, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 08:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.