Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Forum Gerçek Arşivi

Forum Gerçek Arşivi Güncelliği yitirmiş konular (Bu bölüme konu açılamaz)


Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler
Eski 15.07.13, 12:53   #101
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6010
Mesajlar: 25,869
Ettiği Teşekkür: 100791
Aldığı Teşekkür: 141695
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(15 Temmuz - 21 Temmuz)
Bu hafta duygusal iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ruh halinizde bazı dalgalanmalar olabilir. Kendiniz ve aileniz için vizyonunuzu korumanız gerekiyor. Bu yüzden güçlü durmak zorundasınız. Hayatın duygusal alanları bu hafta öne çıkıyor. Bu arada iç dünyanızda hayallerinizi zenginleşiyor ve sezgileriniz yükseliyor.

Ayın 17’si ev almak, ev satmak, ev içinde tadilatlar yapmak, iyileştirme çalışmaları gibi alanlarda sizi destekliyor. Ayın 20’si de bu açıdan sizin için olumlu görünüyor. Aile ve ev hayatındaki düzenlemeleri bugünlerde yapabilirsiniz.

İyi haberler sizi köşeyi dönünce bekliyor diyebilirim. Umut ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek duygusal tatmin ve refah içinde yaşamanızı sağlayacak güzel günler çok yakında duruyor. Bu haftanın en olumlu enerjisi ise Mars’ın Yengeç burcuna girmesiyle başlıyor. Ev, aile, yurt ve özel hayatla ilgili güzellikler getiriyor.

Haftanın genel enerjisi: Kendinizi verir ve istikrarlı düşünürseniz, ilerlemeniz engellenemez. Enerjiniz yüksek ve şans yanınızda.

Şanslı sayılar: 1,9,20,36

Haftanın anahtar kelimesi: Sorumluluk

Şanslı konunuz: Romantizm

Kiminle zaman geçirin: Kova burçlarıyla


Son zamanlarda mali konularda bazı gelişmeler yaşamış olabilirsiniz. Ancak mali durumuzu düzenlemek için tavsiyeler almanız ve araştırma yapmanız yerinde olacaktır. Hayatınızda bazı değişimler yarmak istiyorsanız, içgüdüsel bazı farkındalıklarınızın peşine takılın. Olumlu düşünceler ve duygular size bu hafta iyi gelecektir.

Bağlantılar, destek ağları, faaliyet grupları kurabilir ve potansiyelinizi kullanabilirsiniz. Ayın 17’sinde Jüpiter, Satürn ve Neptün birlikte çok özel bir üçgen oluşturacaklar. Bu 3 arkadaş size kardeş, seyahat, iletişim veya kesinleşmiş sözleşmeler olarak geri dönüş yapabilir.

Ancak 20 Temmuz’da Merkür geri hareketi bitmeden herhangi bir şey imzalamamanız gerektiğini unutmayın. Bu hafta yüksek ve güçlü enerjilerle güzel haberler bekleyin.

Haftanın genel enerjisi: Bir kapı açılıyorsa, içinde size ait bir hazine var demektir. O kapıdan girin.

Şanslı sayılar: 4,21,30,45

Haftanın anahtar kelimesi: Bakım ve özen

Şanslı konunuz: Güzellik

Kiminle zaman geçirin: Terazi burçlarıyla
Kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. Bu enerjiler sizin etkin ve verimli olmanızı sağlayabilir. Kariyer, iş ve yüksek gelir için bazı hazırlıklar yapmanız gerekebilir. İmajınız olumlu anlamda yükselecektir. Sahip olduğunuz eski ve sıradan yeteneklerinizin üzerine yeni kıyafetler ve makyaj yaparak, yeniden sunabilirsiniz.

Merkür ve Yengeç ortaklığı sizin için bir şans kapısı demektir. Başkalarının gözünde sizi finansal olarak yükseltebilecek bir imaj anlamına gelir. Aynı zamanda bir ev almak için doğru zamandasınız. Ancak imza atmak için ayın 20’sindeki Merkür geri hareketinin bitmesini bekleyin. Bu süre içinde araştırmalarınızı yapabilirsiniz.

Özel hayatınızdaki ilişkiler, profesyonel yaşamınız ve kişisel yakınlık kurduğunuz insanlar ile önemli bağlantılar sağlayabilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Bu hafta güzel haberler ve olumlu gelişmeler olabilir.

Haftanın genel enerjisi: Şanslar geldiğinde farkına varmak için, ilişkilerinizde bencillikten kaçınmalısınız.

Şanslı sayılar: 6,17,55,90

Haftanın anahtar kelimesi: Düşünmek

Şanslı konunuz: İnanç

Kiminle zaman geçirin: Boğa burçlarıyla

Bu hafta ruhsal farkındalığınızın oldukça derinleşeceğini ve yeni gelişen inançlarla birlikte farklı kanaatler oluşturabileceğini söyleyebilirim. Yeni yaratıcı yönleriniz ve düşünce kalıplarınız, temel bir uyanış ile değişim yaşayabilir. Son birkaç hafta içinde oluşan gelişmeler, kendinizle ilgili bazı detayları yakalamanıza ve bunlar hakkında düşünmenize neden olmuş olabilir.

Bu hafta burcunuzda buluşacak gezegenler, sizin için önemli kapıların açılmasını sağlayacaktır. Yeni deneyimlere elinizi uzatmak üzeresiniz. Korku ve endişelerden uzaklaşın çünkü şans ve servet için önemli gelişmeler kapının hemen ucunda duruyor.

Ayın 17’si ile 19’u arasında mükemmel konumda olacak önemli 3 gezegen Jüpiter, Satürn ve Neptün, sanatsal ifadeleri güçlendirir, yeni bir ilişki verir ve çocuklarınızla ilgili güzel haberler getirir. Ayrıca seyahat, üniversite, yüksek lisans şansı, yayın ve basın gibi alanlarda gelişme sağlar.
Haftanın genel enerjisi: Çok karasız kaldığınızda önünüzde uzun bir yol olduğunu düşünün ve güvenli olanı seçin.


Şanslı sayılar: 8,36,49,51

Haftanın anahtar kelimesi: Umut

Şanslı konunuz: Eğitim

Kiminle zaman geçirin: Başak burçlarıyla

Bu hafta bitirmeniz gereken bazı işlerle uğraşabilirsiniz. İş, ev ve aile konularında düzenlemeler yapmak gerekebilir. Bu haftayı mutlu ve az stresli geçireceğinizi söyleyebilirim. Venüs’ün burcunuza etkisi ise, kendinizi bir aşk tanrısı gibi hissetmenizi sağlayabilir.

Ayın 17-19’u arasında gökyüzünde oluşacak üçlü altın enerji, sizin için özel gelişmeler anlamına gelecektir. Son zamanlarda sık sık düşündüğünüz ev ve aileyle ilgili fikirlerinizi oluşturacak bir kaynak bulabilirsiniz. Eğer bir ev değişimi, kiralama veya satma gibi fikirleriniz varsa, bu tarihlerde yapabilirsiniz.

Eğer bir ipotek, borç veya senet gibi ödemeleriniz varsa, bu tarihlerde sihirli bir ödeme planı yakalayabilirsiniz. Ancak imza atmak için ayın 20’sini bekleyin ve Merkür geri hareketinin tamamlanmasının ardından imzalayın.

Haftanın genel enerjisi: Para konularında işi bilenlerden fikir alın ve harcamalarınızı planlı yapın.

Şanslı sayılar: 1,24,33,59

Haftanın anahtar kelimesi: Mutluluk

Şanslı konunuz: Evlilik ve ev hayatı

Kiminle zaman geçirin: Yengeç burçlarıylaBu haftayı güçlendirecek büyük üçgen, sosyal ağlar, toplumsal faaliyetler ve yakın ilişkiler ile hayatınıza olumlu gelişmeler getirecektir. Elbette bu alanlarda sizi rahatlatan şey iletişim becerileriniz olacaktır. Ancak karşınıza kaba, savunma yapmanıza neden olacak, karışık tipler çıkarsa, onların söz ve yorumlarına uymamayı tercih etmelisiniz.

Satürn sizi kısa geziler için destekliyor. 17-17 Temmuz aşkı bulmanız için iyi bir zaman diyebilirim. Eğer hayatınızda biri varsa, ilişkinizin köklenerek farklı bir yöne doğru ilerlediğini fark edebilirsiniz. İmkansız dediğiniz şeyler gerçekleşebilir.

Bürokratik alanlarda sizi destekleyen enerjiler var. Kendi alanınızda sizi bilgili ve onurlu biri haline getirir. Senatörler, diplomatlar, büyükelçiler, yayıncılar, üniversite dekanları ve öğretim üyeleri, ünlü tıp doktorları, ünlü CEO'lar ya da diğer liderlerle karşılaşabilirsiniz. Dostluk evinizde değerli insanları ağırlama şansınız olur ve iletişim becerinize bağlı olarak bu ilişkileri güçlendirebilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Sizden büyüklerden tavsiyeler almak işinize yarayacaktır.

Şanslı sayılar: 5,16, 37, 46

Haftanın anahtar kelimesi: İlerlemek

Şanslı konunuz: Bürokrasi

Kiminle zaman geçirin: Yay burçlarıyla
Bu hafta kendinizi tanıtmanız için oldukça olumlu enerjilere sahipsiniz. Yeni kurulan bir işte kendinize bir pozisyon bulabilir veya farklı fikirlerde kendinizi olaylara açabilirsiniz. Kariyerinizin üzerine tutulan bu ışık, yolunuzu aydınlatıcı özellikler barındırıyor. Mali koruma gücünüz artıyor.

Kariyer evinizde güçlü etkiler var bu hafta. Mesleğinizle ilgili bazı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ayın 17’sinde yaşanacak nefes kesici enerjiler, doğru zamanda doğru yerde olmanızı sağlar. Fırsatlar elinizdedir ve bu fırsatlar hakkında tecrübeniz ve planlarınız gayet yerindedir. Size bazı şans kapılarını açacak bu enerjileri iyi değerlendirmek için sezgilerinize ve sağduyunuza güvenin.

Kariyerinizde şu ana kadar istediğiniz şeyleri yakalayamamış ve bazı hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsiniz. Ancak şu anda bunları düşünerek, gelecekte yaşayacağınız güzellikleri engellemeyin. Yani geleceğe, geçmişi karıştırmayın.

Haftanın genel enerjisi: Tasarruf için tavsiye alın ve kariyer için şans kapılarını açık tutun.

Şanslı sayılar: 30,41,63,87

Haftanın anahtar kelimesi: Tutku

Şanslı konunuz: Sezgi

Kiminle zaman geçirin: Aslan burçlarıyla

Yeni hedefler, yeni idealler, yeni hayaller, çekirdek inancınızda köklü bir değişime doğru yönlenebilirsiniz. Yeni bağlantılar, ağlar ve insanlarla iletişime geçerek, farklı yaşam alternatiflerinin peşine düşebilirsiniz. Küçük değişiklikler, sizin için büyük dönüşümler anlamı taşımaktadır. Gerçekten hayatınızın kontrolünü ele geçirmenizi sağlayacak güzel enerjiler bu hafta sizi destekliyor.

Şimdi size harika haberlerim var. Bu hafta 17 Temmuz’da gökyüzünde muhteşem bir altın üçgen oluşacak. Bu enerjiyi 17-19 Temmuz arasında net biçimde hissedeceksiniz. Uluslararası ilişkiler, yayıncılık, üniversite, eğitim ve vatandaşlık gibi konularda size özel bir şans sağlayacaktır.

Ayrıca sevgi, çocuklar, hamilelik, aile gibi konularda size amaca giden yolda destek verici enerjiler olacaktır. Size muhteşem bir matematiksel uyumun şansını sunacak bu enerjiler, harika haberleri de beraberinde getirecektir.

Haftanın genel enerjisi: Sert karalardan uzak durun. Hedefe ulaşmak için sabırlı davranmanız gerekiyor.

Şanslı sayılar: 21,32,65,74

Haftanın anahtar kelimesi: Güven

Şanslı konunuz: Yurtdışı, eğitim

Kiminle zaman geçirin: Yay burçlarıyla

Bu hafta aile, anne veya danışmanınızla yeniden güçlü bir bağ kurabilirsiniz. Kişisel ve duygusal gücünüz yükselecektir. Cinselliğiniz, çekiciliğiniz öne çıkar ve çevreniz tarafından dikkat çekersiniz. Dürüst ve açık biçimde cinsel duygularınızı ifade edebilirsiniz. Bunun için doğru partneri bulacaksınız.

Bu hafta ayın 17’sinde gökyüzünde oluşacak muhteşem altın üçgen, hayatınızda önemli ve güzel gelişmeleri simgeleyecektir. Bu cömert ve uyumlu enerjiler ilk olarak ipotek, finansal zorluklar, banka görüşmeleri gibi alanlarda sizi destekleyecektir. Eğer bir kredi sorunu yaşıyorsanız, bu tarihleri değerlendirin.

Aynı zamanda sağlık açısından eğer bir cerrahi operasyon, değişim gibi sağlıkla ilgili girişimleriniz varsa, bu enerjilerle şifa gücünüz yükselir ve rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak iyi bir hazırlık yapmanız, doktorunuzu iyi araştırmanız ve karşılaşılabilecek durumlar için yedek bir doktoru daha biliyor olmanız önemlidir.

Ayrıca bu enerjiler hapis, rehabilitasyon, bakım evleri ve fizik tedavi alanında da size bazı gelişmeler sağlayacaktır. Sağlık ekipmanları, tıbbi kontroller gibi detayları bu enerjilerle rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Otoritelerle şaşırtıcı derecede sempatik ilişkiler kurabilirsiniz, mali yardımı göz ardı etmeyin.

Şanslı sayılar: 9,24,63,87

Haftanın anahtar kelimesi: Şans

Şanslı konunuz: Patronlar ve güçlü kişiler

Kiminle zaman geçirin: Balık burçlarıyla

Birkaç hafta önce tanıştığınız insanların, bu hafta hayatınıza girdiğini görebilirsiniz. Bu özel yaşam veya iş hayatıyla ilgili olabilir. Bir önemli ağ ve güç kazanımı söz konusudur. Ortak arkadaşlarla destekli gruplar kurmak, büyük bir bakış açısıyla olayları incelemek için güç birleştirmek gibi gelişmeler içinde olabilirsiniz.

Bu hafta inanılmaz güzellikte bir şey oluyor ve 3 büyük gezegen gökyüzünde altın bir üçgen oluşturuyor. Jüpiter, Satürn ve Neptün’ün gücü doğanın uyumunu içinizde hissetmenizi sağlayacaktır. Sizin bir yapılanmanın parçası olmanız, biraz daha fazla kazanmak için şans elde etmeniz anlamına gelecektir. Daha önce karşılaştığınız engellerden kurtulabileceğinizi gösterir.

Ortaklık, evlilik, dostluk, rehberlik gibi alanlarda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşiniz, hayatınızda aktif bir rol oynamaya başlayabilir. Kısa seyahatler, sözleşmeler gibi konular gündeme gelebilir. Bu hafta güzel haberlerle gelişmeleri bekleyin.

Haftanın genel enerjisi: Ekip çalışmaları ve ortaklık teklifleri değerlendirilebilir.

Şanslı sayılar: 11, 37, 41,69

Haftanın anahtar kelimesi: Sosyal çevre

Şanslı konunuz: Dostluk

Kiminle zaman geçirin: Kova burçlarıyla
Bu hafta ayın 17’sinde gökyüzünde muhteşem bir enerji şöleni yaşanacak. Jüpiter, Satürn ve Neptün’ün oluşturacağı altın üçgen, su ve toprağın muhteşem dengesi anlamına gelecektir. Bu hafta sizin için iyi bir yaşam başlangıcı mümkün olacaktır. Sağlık sorunlarının üstesinden gelmek için mükemmel bir zamandasınız.

Onur, ödül, başarı ve şöhret için önemli bir şans elde edebilirsiniz. Adınız duyulabilir ve sürpriz gelişmeler olabilir. Yeni bir yapılandırma, maaş artışı, performans artışı gibi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Patronunuzla görüşebilir ve gelecekte kariyeriniz için farklı yollar oluşturabilirsiniz.

Önemli insanlarla bir araya gelmek, iş ortaklığı ve işbirliği yakalamak gibi gelişmeler olması mümkündür. Yakın ilişkilerde size avantaj sağlayacak bir enerjidir. Ayın 17’si ile 19’u arasında bu enerjileri yoğun biçimde hissedebilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Mali konularda mükemmel konumda olabilirsiniz.

Şanslı sayılar: 18, 26, 63, 68

Haftanın anahtar kelimesi: Maddi avantaj

Şanslı konunuz: İşbirliği

Kiminle zaman geçirin: Koç burçlarıyla
Yaratıcı gücünüzün en yüksek olduğu zamanlardan birine adım atıyorsunuz. Çekirdek inançlarınız, yaşam biçiminiz gibi konularda güçlü etkiler altındasınız ve önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Sosyal yükümlülüklerden ve fırsatlardan çekinmeyin. Bazı önemli görevler yüklenmek zorunda kalabilirsiniz.

Ayın 17’si ve 19’u arasında gökyüzünde oluşan muhteşem altın üçgen enerjisi, Jüpiter, Satürn ve Neptün’ün hayatınıza ışık saçması anlamı taşıyor. Bu hafta güzel haberler bekleyin. Bir çeşit kozmik ikramiye de denebilir. Evrenden bir hediye isteyecekseniz, bugünleri iyi değerlendirin.

Hayatınızın akışını değiştirebilecek bazı fikir ve projeler için oldukça olumlu enerjiler var. Bebek sahibi olmak isteyenler bu enerjileri kullanabilir. Kariyer planlarınız veya ortaklıklarınızla ilgili gelişmeler için haberler gelebilir.

Haftanın genel enerjisi: Şartlar değişecektir, sabırlı davranın.

Şanslı sayılar: 31,54,61,87

Haftanın anahtar kelimesi: Yaratıcı güç

Şanslı konunuz: Evrensel enerjiler

Kiminle zaman geçirin: Oğlak burçlarıyla

Astrolog Neşe Erden
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 15.07.13, 13:05   #102
Gerçek Üye

Nils' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2012
Konular: 25
Mesajlar: 746
Ettiği Teşekkür: 3556
Aldığı Teşekkür: 3549
Rep Derecesi : Nils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura aboutNils' has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Oğlak burcunu hep paracı işkolik diye yansıtıyorlar, hem bu aylarda kova burcuyla takılmam lazımmış ortada kova yok, oysaki kova burcuna da koç demiş şimdi bu astrolog kafamı karıştırdı ne yapmaya çalışıyor Seviyorum burç yorumlarını okumayı elinize sağlık teşekkür ederim .
Nils' isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Nils''in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 15.07.13, 18:26   #103
Tam Üye

Evrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Konular: 31
Mesajlar: 400
Ettiği Teşekkür: 558
Aldığı Teşekkür: 2020
Rep Derecesi : Evrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Balık, alık oluyor tabii 17 ve 19 unda bişey olmazsa, Jüpiter, Satürn ve Neptün ışık saçmazsa karışmam ama.. aa kafada kurarım kurarım ayın 20 si olur hala ışık görmezsem darılırım..
__________________
Cehennem Yürekli..Ölüler adına
Bizim ölülerimiz adına
Bir ceza istiyorum
Vatana kan sıçratanlara
Bir ceza istiyorum
Bu ateşemri veren cellatlar için
Bir ceza istiyorum
Bu suçla
İktidara gelen hain için
Bir ceza istiyorum.

Pablo Neruda
Evrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Evrim'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 15.07.13, 18:51   #104
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 13,397
Ettiği Teşekkür: 85351
Aldığı Teşekkür: 82865
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Bizim astrolog bu hafta değişik bir yöntem seçmiş. Nihayetinde yazdıklarını anlayabildim. Kaba saba bireyler çıkacak diyor. Çıkmadığı an yok ki. Ama onları kale alan da yok.
Alıntı:
Satürn sizi kısa geziler için destekliyor. 17-17 Temmuz aşkı bulmanız için iyi bir zaman diyebilirim.
Kısa geziler için desteklerken de maddi yönden de desteklese fena olmazdı. Aşklı meşkli şeylere inanmadığımı biliyor olmalı ki zaman dilimini bir hayli uzun tutmuş.__________________
"Ey egosu boyundan büyük insan..
Bir gün ölüp toprak olacaksın. Bir tohum filizlenecek ot olacaksın, bir öküz seni yiyecek ve sıçtığı bok olacaksın.. Yani hep aynı kalacaksın."

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 15.07.13, 19:19   #105
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Konular: 126
Mesajlar: 2,526
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13097
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Aslında haftalık, günlük burçlara takıntım yok ama bu gün ana sayfada denk gelince bir bakayım dedim sonrada benim gibi milyonlarca başaktan acaba kaçta kaçını tutar bu yazılanlar diye düşünüp güldüm
Paylaşım için teşekkürler
__________________
Inatci isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Inatci'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.07.13, 00:41   #106
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6010
Mesajlar: 25,869
Ettiği Teşekkür: 100791
Aldığı Teşekkür: 141695
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(22
Temmuz - 28 Temmuz )

Bu hafta değişimin sizin kapınızı çaldığını söyleyebilirim. Herkes için bir değişim şart olmayabilir ancak bu hafta siz Koç burçları için özellikle yaşamın önemli bir alanı olan ev ve aile konularında bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Elbette siz köklerinize ve sadık ve bağlısınız ancak bazen sınırlar koymak ve kararlar almak gerekebilir.

22 Temmuz tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, sizin açınızdan özel bir davet anlamı taşıyabilir. Bir düğün, doğum günü partisi, konferans, fuar veya spor karşılaşmasına özel olarak davet edilebilirsiniz.

Ayrıca 28 Temmuz tarihinde oluşacak enerjilerin etkisinde endişelerinizin büyüyebileceğini, korkularınızın üste çıkabileceğiniz, gerçekçi olmayan düşüncelerle boşuna panik yaşayabileceğinizi bilerek sakinleşmeye çalışın. Gelişebilecek olaylara hemen tepki vermeyin ve zamana bırakın, daha iyi bir adım atma şansı elde edebilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.

Şanslı sayılar: 8,13,14,25,25,32

Haftanın anahtar kelimesi: İyi niyet

Şanslı konunuz: Maneviyat

Kiminle zaman geçirin: Aslan burçlarıyla
Bu hafta yaşama ve düşünme biçimlerinizde bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Sosyal ağlar, yaşam ve gelir düzeyi konuları bu hafta gündeminizi meşgul edebilecek konular arasında yer alacaktır. Alternatif yaşam biçimleri gibi konular hakkında fikir arayışına girebilirsiniz. Bir danışmandan rehberlik alabilir veya bir dost tavsiyesi dinleyebilirsiniz.
22 Temmuz tarihinde Başak burcuna geçecek olan Venüs, 16 Ağustos’a kadar burada kalacak. Sizin açınızdan etkisi ise, sizi daha çekici gösterecek bir enerji oluşudur. İmajınızda değişimler yapmak için de oldukça uygundur. Alışveriş, kuaför, spa gibi güzellikle ilgili ve görünüşünüze faydası olacak alanlarda yenilikler yapabilirsiniz.

Yine 22 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Dolunay, kariyerinizde bir gelişmeyi işaret edebilir. Bu gelişme sizin mali açından da desteklenmenize ve bazı iyileşmeler yaşamanıza yardımcı olacaktır.
Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.

Şanslı sayılar: 23,29,33,36,37,42

Haftanın anahtar kelimesi: İlerleme

Şanslı konunuz: Kariyer

Kiminle zaman geçirin: Başak burçlarıylaBu hafta verimlilik ve gelir akışı açısından oldukça yüksek enerjilere sahipsiniz. Yaz boyunca ve hatta daha ilerisine sizi taşıyabilecek olanaklara sahip olmak için bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. İnsanların dikkatini çekmek ve kendinizi tanıtmak adına, sosyal rolünüzde bazı değişimlerin gelişmesi için bu hafta önemlidir.

22 Temmuz tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, sizin açınızdan seyahat anlamı taşıyabilir. Çevrenizdekiler hakkında farklı dünya görüşlerini tanımanız ve başkalarının yaşamlarını keşfetmeniz anlamına da gelen bu enerji, size huzur verecektir.

Ancak bu tarihte Satürn zor bir açıda bulunacağından, gereksiz endişelere kapılmak gibi duygulara dalmamaya dikkat edin. Özellikle 28 temmuz tarihinde yaşanacak zorlu gökyüzü enerjileri, sizin güvenliğinizle ilgili konularda abartılı davranmanıza neden olabilir.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.

Şanslı sayılar: 15,21,31,33,38,40

Haftanın anahtar kelimesi: Fırsat

Şanslı konunuz: İdealler

Kiminle zaman geçirin: Terazi burçlarıyla


Parlak bir haftaya adım atıyorsunuz. Söyleyecek önemli şeyleriniz var ve çekirdek inançlarda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. İlham seviyeniz en üstte durduğundan, içinizden gelen büyük bir coşkuyla farklı fikirler elde edebilirsiniz. Çevrenizde aynı enerjileri yakalayabilecek çok fazla kişi olmayabilir.

22 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Kova Dolunay’ı sizin açınızdan ev kuralları, kredi, risk sermayesi, sigorta ve mahkeme anlamı taşımaktadır. İpotek, geri ödemeler, borç ve alacak ilişkisi, iflas, miras gibi konular gündeminizi meşgul edebilir.

28 Temmuz tarihinde ise, oldukça zorlu bir enerji var. Mars, Plüton, Güneş ve Satürn açıları, endişeli günler geçirmenize neden olabilir. Para, ortaklık konularında bazı sorunlar yaşanabilir. Birinin size karşı bir tutum geliştirdiğini fark edebilirsiniz. Ancak ani tepkiler vermekten uzak durursanız, zaman içinde sorunlara farklı bir çözüm bulabilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.

Şanslı sayılar: 8,23,28,36,38,43

Haftanın anahtar kelimesi: Yenilenme

Şanslı konunuz: Ev hayatı

Kiminle zaman geçirin: Balık burçlarıylaBu hafta gündeminizdeki konu başlıkları alışkanlıklar, faaliyetler, insanlara yardım etmek ve eğlence olarak sıralanabilir. Sevecen ve şefkatli olursunuz. Ancak oldukça fazla işle meşgul olmanız gerekeceğinden, içinizden geçenleri tam olarak yapamayabilirsiniz. Enerjinizi iyi kullanmanın yolunu bulmalısınız.

22 Temmuz tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, bir ortaklık planını hayata geçirmenizi sağlayabilir. Bir iş ortaklığını kağıt üzerinde resmileştirebilirsiniz. Bu Dolunay işbirliğine açık ve kayıt altına almanız için ısrarcı davranacaktır. Ancak unutmayın ki; Satürn’ün durduğu yer zor bir açı oluşturuyor.

Hafta sonunda ise zor enerjiler bekliyor. Satürn yüzünden kendinizi yorgun ve yıpranmış hissedebilirsiniz. Bir ev ve aile meselesi gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızın artması söz konusu olabilir. Bir fikri kabul etmemeniz karşısında, biriyle zıtlaşabilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.

Şanslı sayılar: 23,25,27, 30,43,44

Haftanın anahtar kelimesi: Eğlence

Şanslı konunuz: Dostlar

Kiminle zaman geçirin: Terazi burçlarıyla
İletişim, ilişkiler ve toplum… Bu hafta faydalanabileceğiniz 3 ana konu başlığı bunlar olabilir. Size ilham veren ilişkiler ve kişilerle yan yana durmaya çalışın. Daha geniş farkındalığa sahip olmanın yolu ise, açık ve doğru olanları konuşmaktan geçiyor.

22 Temmuz tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, sizin açınızdan bir işle ilgili seyahat anlamı taşıyabilir. Yaratıcı bir proje hakkında görüşmeniz, müşterinizi görmeniz gerekebilir. Ancak Satürn’ün zor bir açıda bulunması bütün bunları yaparken sağlığınıza dikkat etmeniz anlamına geliyor.

28 Temmuz tarihinde oldukça sert açılara sahip olan gökyüzü, sizin açınızdan baba, koca ve sevgili anlamında erkek sorunlarıyla uğraşmanız gerektiği imajını çiziyor. Plüton ve Mars sebebiyle oldukça havalanmış erkeklerin dertlerini çözmek zorunda kalabilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.

Şanslı sayılar: 10, 22,33,34,39,40

Haftanın anahtar kelimesi: Seyahat

Şanslı konunuz: İletişim

Kiminle zaman geçirin: Oğlak burçlarıyla
Bu haftaya üretken bir giriş yapıyorsunuz. Enerjinizi doğru yönde kanalize edebileceksiniz. Ancak mali açıdan doğru dengeleri kurabildiğinize emin olun. İş yerinde olumlu bir itibar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bu hafta alışkanlıklarınız ve rutinlerinizde değişiklik yapmak için uygun bir hafta olabilir.

22 Temmuz tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın sizin açınızdan anlamı, aşk ve eğlence anlamına gelecektir. Eğlenceli bir aktiviteye katılabilir ve alternatif programlarda yer alabilirsiniz. Spor karşılaşmaları, düğün, hayır kurumu yemeği, fuar veya konferans gibi ilgi çekici alanlarda yer alabilirsiniz.

Haftanın son gününü ise biraz gergin geçirebilirsiniz. Gökyüzünde oldukça zorlu açılar oluştuğundan, para kaygıları, enerji düşüklüğü ve iş taleplerinde bazı düşüşlerle birlikte baskıcı konuşmalar gündeme gelebilir. Ancak sakin davranın ve zamana bırakın. Bir süre sonra çözüm bulunacaktır.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.

Şanslı sayılar: 6,9,15,25,29,33

Haftanın anahtar kelimesi: Eğlence

Şanslı konunuz: Aşk

Kiminle zaman geçirin: Yay burçlarıyla
Kendiniz için bu hafta en iyisini yapmak üzere hareket edeceksiniz. Yaratıcı fikirlerle geleceğiniz üzerine eğlenceli hayaller oluşturabilirsiniz. Değişim ihtiyacınızı eğlenceyle birleştirerek hareket edebilirsiniz. Şimdi kendinizi bir maceraya ve yeni fırsatları yakalamaya hazır hissediyor olabilirsiniz.

22 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Kova burcu Dolunay’ı, ev ve aile konularında sizin açınızdan değişim isteğini gösterebilir. Ne tarz bir yaşam istiyorsunuz, yaşamak istediğiniz yer neresi gibi sorulara yanıtlar arayabilirsiniz. Ancak unutmayın Satürn zor bir açıda duruyor. Yani, seçim yapmak kolay olmayabilir.

Hafta sonunda ise, 28 Temmuz tarihinde gökyüzünde oldukça sert açılar var. Her şeyden uzaklaşmak isteyebileceğiniz ve ancak sorumluluklarınızın altında ezilebileceğiniz için zorlanacağınız bir günde olduğunuzu bilmelisiniz. Çatışmalar ve yanlış anlamaların fazla olacağı enerjilerle çevrilisiniz.

Haftanın genel enerjisi dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.

Şanslı sayılar:18, 20,22 28, 35,41

Haftanın anahtar kelimesi: Yaratıcılık

Şanslı konunuz: Fikirler

Kiminle zaman geçirin: Balık burçlarıylaMerkür geri hareketinin bitmesiyle yeni macera ve projeler için yolunuz açılmış görünüyor. Ancak sizin için bu hafta dinlenmek, işlerinizi planlayarak yapmak daha yerinde olacaktır. Kısıtlayıcı mali taahhütler, anlaşmalar için yeniden düşünmeli ve müzakere etmelisiniz.

22 Temmuz tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, seyahat etmek isteğinizi, size ihtiyaç duyacak ebeveynlerinizin olabileceğini ve birkaç günlük kısa kaçışların işaretçisidir. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilir veya sevdiğinizle romantik bir tatil yapabilirsiniz.

Ayın 27’sinde gerçekleşecek olan Plüton Mars karşıtlığı ise, para konularında bazı zorlayıcı etkilerde bulunabilir. Birisi size karşı bazı mali diktelerde bulunabilir. Bu süre içinde parayla ilgili sözler vermekten kaçının. Aynı gün Güneş Satürn açısı da, kendinizi yorgun ve yıpranmış hissetmenize neden olabilir.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.

Şanslı sayılar: 2,14,16,36,42,60

Haftanın anahtar kelimesi: Kaçamak

Şanslı konunuz: Anlaşmalar

Kiminle zaman geçirin: Terazi burçlarıylaEntelektüel seviyenizi gösterebileceğiniz ve sosyal ağ ve ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla zarif ve minnettarlık dolu sohbetler içinde bulunabilirsiniz. Yakın bir ilişkinizde kızgın olabilirsiniz. Bunun bir meydan okuma olduğunu düşündüğünüzden kızgın veya kırgın olmanız normaldir.

22 Temmuz tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek ve bu durum sizin açınızdan bir ödemenin göstergesidir. Ancak aynı Dolunay size bir arkadaşınızın desteğini de getirebilir. Sanki olayları bu şekilde önlemenizi sağlayacaktır.

28 Temmuz tarihinin zor enerjilere sahip olacağını söyleyebilirim. Bir ilişkide ortağınız, partneriniz oldukça otoriter bir tavır takınarak, sizi bazı konularda zorlayabilir. Duygusal konuları çözmek zorunda kalabilirsiniz. Yani bugün salladığınız ağaçlardan kafanıza düşebilecek cevizlerin olduğunu da düşünerek hareket edin.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.


Şanslı sayılar: 21,22,31,33,34,43

Haftanın anahtar kelimesi: Sosyal çevre

Şanslı konunuz: Dostluk

Bu yaz sağlık ve iş durumunuzda bazı olumlu gelişmeler olabilir. Hayatın bu alanında birbirine bağlı değişimler söz konusu gibi görünüyor. Kişisel araştırma ve geliştirme adına bu hafta enerjileriniz oldukça yüksek ve bu hafta yakın ilişkilerde bazı açıklıklar yakalamanız mümkündür.

22 Temmuz tarihinde gerçekleşecek olan Kova Dolunayının, eğer 20 Ocak tarihinden 5 gün önce veya sonra doğduysanız, etkilerini daha fazla hissedebilirsiniz. Kariyer, iş ortağınız, yakın ilişkiler ve hayatınızda önem taşıyan insanlar gündeminizi meşgul edebilir.

Hafta sonunda, 28 Temmuz tarihinde ise sert açılarla gökyüzünden zor enerjiler etkisi altında olacaksınız. Tamamen kariyer evinize odaklanan Satürn, Güneş ile yaptığı açı sebebiyle ortaklık ilişkilerinizde sizi zorlayabilir. Kariyerinizde ilgili planlarınızda bazı değişimler yaşamanıza neden olabilir.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.


Şanslı sayılar: 11,12,17, 25, 29,31

Haftanın anahtar kelimesi: Ortaklar

Şanslı konunuz:Kariyer

Kiminle zaman geçirin: Yay burçlarıylaBu hafta yaratıcılığınız ve hayal gücünüz oldukça yüksek ve beklentilerin ötesinde başarılı olabilirsiniz. Fikirlerinizin benzersizliği, projeleri hayata geçirmenizi ve derin fikirleri birbirine bağlamanızı sağlayacaktır. İlgi çekici ve gizemli bir hava yaratarak, etrafınızdakilerin dikkatini çekebilirsiniz.

22 Temmuz tarihinde Kova burcunda oluşacak Dolunay’ın size etkisi, kendinizle baş başa kalmak isteğinizi açıklayacaktır. Yazı yazma isteğinizi oldukça fazlalaştırarak, gizlilik ve sessizlik, dinlenme ihtiyacınızın artmasına neden olabilir. Aynı zamanda yaratıcı gücünüzü de besleyen bir enerjidir.

28 Temmuz tarihinde Güneş ve Satürn zorlu açısı, sizi sert biçimde eleştirenlerle karşılaşmanız anlamı taşıyor. Aynı gün Marsa ve Plüton arasında da zorlu bir açı olacağı için, arkadaşlarınızın sert ve saldırgan tavırları karşısında şaşırabilirsiniz. Sizi ezmelerine ve kırmalarına izin vermeyin.

Haftanın genel enerjisi: Dileklerinizi ve dualarınızı sadece kendi iyiliğiniz için değil, başkalarının da hayrına olacak biçimde dileyin. özellikle hafta başında oluşan enerjiler, dualarınızın saflığıyla birleşerek gerçekleşebilirler.


Şanslı sayılar: 9,14, 17, 20, 41,44

Haftanın anahtar kelimesi: Yaratıcı güç

Şanslı konunuz: Evrensel enerjiler

Kiminle zaman geçirin: Akrep burçlarıyla


Astrolog Neşe Erden
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.07.13, 00:51   #107
Tam Üye

Evrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Konular: 31
Mesajlar: 400
Ettiği Teşekkür: 558
Aldığı Teşekkür: 2020
Rep Derecesi : Evrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Balık; 22 Temmuz da kendimi salmalıymışım 28 Temmuz da gard ımı almalıymışım.. Bi kaçda akrep buldummu tamam haftayı kurtardım..
__________________
Cehennem Yürekli..Ölüler adına
Bizim ölülerimiz adına
Bir ceza istiyorum
Vatana kan sıçratanlara
Bir ceza istiyorum
Bu ateşemri veren cellatlar için
Bir ceza istiyorum
Bu suçla
İktidara gelen hain için
Bir ceza istiyorum.

Pablo Neruda
Evrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
6 Üyemiz Evrim'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.07.13, 14:43   #108
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Konular: 153
Mesajlar: 2,507
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12923
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Bir düğün, doğum günü partisi, konferans, fuar veya spor karşılaşmasına özel olarak davet edilebilirsiniz.Bu hafta paso iftara davetliyim
__________________
Bazen su olmak lazım sessiz sakin ...!!! Bazen sel olmak lazım öfkeli ve hırçın...!!!
Bazen mum alevi olmak lazım; sabırla tükenmeyi bekleyen, bazense volkan olmak lazım; önüne gelen herşeyi hızla tüketen...!!!
Kimine SU oLacaksın, kimine SEL ...!!! Kimine MUM olacaksın, kimine VOLKAN ...!!! Ama kimseye asla ve asla KUL oLmayacaksın... !!!
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.07.13, 05:45   #109
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 339
Mesajlar: 12,175
Ettiği Teşekkür: 136218
Aldığı Teşekkür: 45169
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Bir düğün, doğum günü partisi, konferans, fuar veya spor karşılaşmasına özel olarak davet edilebilirsiniz.Bu hafta paso iftara davetliyim
Yeahh, haberin var degilmi?, söyle güzel yemekten sonra, Tatli yerken, böyle konularin acilabilinecegi.

80´li senelerindede Kursumuz bayagi yüksekken, cesitli yerlerde hep yemeklere davet ediliyorduk.

90´li Senelerin sonlarinda, davetler gelmese bile, EC kartimi kullanip Dügün yapanlar bile vardi.

Hadi yeniden Dügüne birsey demiyecegimde, Ev esyalarinida üzerine yazdirmalari, kizdirmaya baslamisti.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-


Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 05.08.13, 12:22   #110
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6010
Mesajlar: 25,869
Ettiği Teşekkür: 100791
Aldığı Teşekkür: 141695
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(5 ağustos
- 11 ağustos )
Bu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay, sizi iş konularında destekleyecektir. Sosyal statünüz açısından enerjisi yüksektir. Karşınıza bir iş fırsatı çıkarabilir. Ayrıca bu Yeniay duygusal durumunuzu ve aşk, eğlence konularını da ilgilendiriyor. Nefes kesen sürprizler de getirebilir.

Jüpiter- Plüton etkinliği, 7.evinizde etkili olacağından bir ev projesi veya kariyer meselesi gündeme gelebilir. Ancak Merkür ve Satürn karelerinizin olduğunu unutmadan hareket etmeniz gerekir çünkü 11. Evinizde bu enerjiler etkilidir. İmza atacaksanız, biraz ertelemek yararlı olacaktır.

Fazla eleştiri yapmaktan kaçınmalısınız. Çevrenizden sert karşılıklar görebilirsiniz. Siz kendi işinizle ilgilenin ve yaratıcı projelerinizi gözden geçirin. Bu hafta kimsenin işine karışmayın derim.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.

Şanslı sayılar: 10, 20, 40, 45, 48, 49


Haftanın anahtar kelimesi: Sabır


Şanslı konunuz: İlişkiler

Kiminle zaman geçirin: Aslan burçlarıylaBu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay, sizin açınızdan ev ve mülkiyet alanlarında bazı değişimler yaratabilir. Ev sahibi olabilir, kira almaya başlayabilir, mülk sahibi olmak için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Veya evinizde eşyaları değiştirebilir, tadilat yapabilirsiniz.

Eğer evinizle ilgili bir değişime ihtiyaç duymazsanız, bu enerji ebeveynlerden gelen bir desteği de gösterebilir. Kardeşlerin de içinde yer aldığı bir ebeveyn sorununa çözüm bulabilirsiniz.

Bu Yeniay, size bazı heyecanlar getirebilir. Ancak geçmişte yaşadığınız sıkıntıları düşünerek endişeye kapılmayın. Ancak Plüton Jüpiter karşıtlığı, mali durumunuzu yeniden dengelemek için size bir yön yaratacak olaylar getirebilir.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.

Şanslı sayılar: 1, 5, 9, 13, 24, 37


Haftanın anahtar kelimesi: Yenileşme


Şanslı konunuz: Yaşam alanları

Kiminle zaman geçirin: Kova burçlarıylaAslan burcunda gerçekleşecek Yeniay, sizin açınızdan medya faaliyetleri, reklam ve tanıtım kampanyalarına başlamak, sosyal medyada yer almak gibi stratejilere başlamak için oldukça olumlu enerjilerin varlığını gösteriyor. İletişimsel bütün alanlarda hareket etme şansı yaratıyor.

Ayrıca size bu hafta seyahat konusunda destek gelebilir. Yolculuk yapmayı düşünüyorsanız, bu enerjiler iyi bir seyahat yapmanızı sağlayacaktır. Bu yolculuk sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir, yeni bir iş fırsatı bulabilir, iyi bir dinlenme şansı elde edebilirsiniz.

Ancak Jüpiter Plüton enerjisi bu hafta sizi borçlu olduğunuz insanlar varsa onlarla ilgili sıkıntıya sokabilir. Size yeni bir proje getirerek para yatırmanıza da sebep olabilir.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.


Şanslı sayılar: 11, 12, 23, 30, 40, 45


Haftanın anahtar kelimesi: Yeni insanlar

Şanslı konunuz: İletişim

Kiminle zaman geçirin: Terazi burçlarıyla
Bu hafta olumlu destek alabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni iş fikirleri için bir eylem planı hazırlayabilirsiniz. Kariyer adına güzel gelişmeler olabilir. Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay, sizin açınızdan zam almak veya farklı bir pozisyona yükselmek gibi bir iyileşme anlamı taşıyabilir.

Doğru zamanda, doğru yerde olma şansı yakalamanızı sağlayacaktır. Uranüs’ün de desteğiyle, fırsat aniden karşınıza çıkabilir. Bu hafta genel olarak güzel enerjiler olmasına rağmen, Plüton ve Jüpiter enerjisi biraz ortalığı karıştırıyor.

Eğer 2007 Aralık ayında bir adım attıysanız, bir anlaşmaya imza attıysanız, bir proje veya organizasyona katıldıysanız, bu enerjiler şimdi o olayla ilgili sorun yaratabilir. Sizi ilerlemenizden caydırmak için engel çıkartacak enerjilere karşı dik durmanızı tavsiye ederim.

Haftanın genel enerjisi:Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.


Şanslı sayılar: 7, 20, 22, 23, 24, 31


Haftanın anahtar kelimesi: Şans

Şanslı konunuz: İletişim


Kiminle zaman geçirin: Boğa burçlarıyla


Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek Yeniay, size bazı yeniliklerin kapısını açacaktır. Sizi heyecanlandıracak bazı deneyimler yaşamanızı sağlayabilir. Yeniay, önümüzdeki haftalarda da etkisini sürdürecek yeni renkler, tatlar, sesler, sanat ve deneyimleri önünüze getirecektir.

Bir değişimin ve yeni bir hayat hikayesinin de oluşumu anlamına gelebilecek enerjiler, bu hafta sizi harekete geçirebilir. Liderlik becerilerinizi gösterebileceğiniz yollar hazırlar. Yeni bir oluşumun içine girmenizi sağlayacaktır. Bu Yeniay, doğrudan size çalışacak.

Uzun vadeli planlar yapmak için bu enerjiler oldukça kullanışlıdır. Önümüzdeki yılın planlarını yapabilir ve hedefler belirleyebilirsiniz. Ne istediğinizi bilerek ilk adımı atmanızı sağlayacaktır.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.


Şanslı sayılar: 30, 34, 40, 41, 42, 44


Haftanın anahtar kelimesi: Yenilik

Şanslı konunuz: Deneyim

Kiminle zaman geçirin: İkizler burçlarıyla
Uzun süredir devam eden mali belirsizliklerinize bu hafta olumlu haberler alabilirsiniz. Karşınıza yeni bir proje çıkabilir. Uranüs, fikir gezegeni olduğundan Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birleşerek size farklı bir oluşum sunabilir. Uzun zaman alacak işler olsa da, sizi mutlu edecektir.

Bu hafta sezgileriniz oldukça güçlü ve yaratıcı fikirler konusunda tıpkı bir yağmur gibi, aklınıza pek çok fikir gelecektir. Yeniay sizi destekleyerek, yeteneklerinizi ortaya çıkarmanız için teşvik edecektir. Değerli ve verimli çalışmalar ortaya koyabilirsiniz.

Ancak bu hafta ailenizden birinin sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilir veya başka birinin yükümlülüklerini üstünüze almak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca kendinizle ilgili de sağlık kontrollerini yaptırabilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.


Şanslı sayılar: 1, 3, 4, 40, 41, 49


Haftanın anahtar kelimesi: Fikir

Şanslı konunuz: Yetenek

Kiminle zaman geçirin: Aslan burçlarıylaBu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay, sizin için arkadaşlarınız tarafından destek göreceğiniz anlamı taşıyor. Dostluk ve eğlence anlamında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bazı ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Uranüs de bu enerjileri destekler.

Bir sosyal veya mesleki toplantıda farklı kişilerle karşılaşabilirsiniz. Avukat, yönetici, komisyoncu gibi farklı meslek gruplarından insanlarla karşılaşırsanız, ilişkinizi sıcak tutabilmek için adım atmaktan çekinmeyin. Tanıştığınız insanlar, ileride sizin için faydalı olacak kişiler olabilirler.

Özellikle sosyal medyayla ilişkileriniz bu hafta çok yüksek olabilir. Sosyal medya aracılığıyla geniş kapsamlı kitlelere seslenme şansı yakalayabilirsiniz.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.


Şanslı sayılar: 9, 10, 21, 26, 32, 33


Haftanın anahtar kelimesi: Sosyal medya

Şanslı konunuz: Dostluklar

Kiminle zaman geçirin: Balık burçlarıylaUranüs, sürprizlerin gezegeni olarak bu hafta size büyük bir destek gönderebilir. Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay, heyecanlı olaylar yaşamanızı sağlar. Fırsatları getirebilecek bu enerji, çok daha iyi bir pozisyonda bir iş teklifi veya kariyerinizde yeni bir hareket anlamı taşıyabilir. Siz özgeçmişinizi hazır tutun.

Ayrıca sizin etkili insanlarla tanışmanızı, farklı ilişkiler kurmanızı, hızlı şekilde iletişim kurarak farklı insanlardan yararlanmanızı sağlayabilir. İyi bir atış yapıyor olabilirsiniz. Ancak bu hemen olacağı anlamına gelmez. Adım adım pişecek ve güzel olacak bir olaya adım atıyor olabilirsiniz.

Güneş, şöhret ve kariyer evinize odaklanıyor. Size fırsat yaratan bu enerjiler hakkında hassas ve dikkatli olun. Kelimelerin gücünü kullanın ve karşınızdakileri sözlerinizle etkileyin.

Haftanın genel enerjisi:Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.

Şanslı sayılar:6, 9, 14, 22, 27, 33

Haftanın anahtar kelimesi: Fırsat

Şanslı konunuz: Kariyer

Kiminle zaman geçirin: Oğlak burçlarıylaBu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay, seyahat ve geziler açısından çok şanslı olacağınızı gösteriyor. Uranüs’ün desteğiyle birleşince hiç hesapta olmayan sürpriz seyahatler gündeme gelebilir. Eğlenceli ve hoş bir programa bir anda dahil olabilirsiniz.

Ayrıca eğitim ve öğrenim konularında ilerleyen günlerde karşınıza bazı gelişmeler çıkabilir. Yeniay, sahip olduğunuz deneyimleri geliştirmeniz için farklı bir yön bulmanızı sağlayacak olayların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bir sınav veya teste katılarak şans elde edebilirsiniz.

Özellikle yazmak ve öğrenmek için ilham bekleyenler varsa, bu hafta oldukça besleyici enerjilere sahip olduklarını bilmeliler. İlham perisi omuzunda duruyor.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.

Şanslı sayılar: 2, 6, 11, 29, 33, 47


Haftanın anahtar kelimesi: Eğlence


Şanslı konunuz Deneyim

Kiminle zaman geçirin: Aslan burçlarıyla
Bu hafta Aslan burcunda oluşacak Yeniay, mali konularda görüşmeler yapmak için oldukça uygun bir zamandır. Bir iş fikri için sermaye bulabilir, bir ev projesi için adım atabilir, kredi alabilirsiniz. Farklı bir alternatif olarak, eğitim alanında finans desteği bulabilirsiniz.

Büyük hayaller, büyük paralar gerektirir ancak siz bu haftanın enerjileriyle önümüzdeki günlerde farklı şanslar yakalayabilirsiniz. Ayrıca eğer yakın zamanda bir cerrahi operasyon düşünüyorsanız, bununla ilgili görüşmeleri bu hafta doktorunuzla yapabilirsiniz.

Jüpiter Plüton enerjisi ise, bu hafta karşınıza olumsuz olarak çıkabilecek bir enerjidir. Aşırı tepki gösteren kişilerle karşılaşabilir veya sizin sert tepkiler göstermenize neden olabilir.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.

Şanslı sayılar: 8, 12, 14, 28, 38, 48


Haftanın anahtar kelimesi: Şans

Şanslı konunuz: Maddiyat

Kiminle zaman geçirin: Kova burçlarıylaAslan burcunda geçekleşecek Yeniay, sizin için güç birliği ve müzakereler için iyi bir zaman anlamı taşımaktadır. Uranüs’ün de desteğiyle şaşırtıcı biçimde iletişim başarıları sağlarsınız. Eğer romantik bir partner ile karşılaşırsanız, yakın bir yere tatile gidebilirsiniz.

Eğlenceli bir hafta sizi bekliyor. Spontane ve hızlı gelişecek olaylar sizi heyecanlandırabilir. İyi planlanmış olaylar gibi görünen ama aniden oluşan keyifli organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz. Ayrıca romantizm açısından değişik şeyler yaşayabilirsiniz.

Evlilik teklifi gibi sorumluluk gerektiren ilişkilere girmeye bir anda karar verebilirsiniz. Ancak taahhütler konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.

Şanslı sayılar: 3, 7, 9, 11, 14, 17

Haftanın anahtar kelimesi: Güç

Şanslı konunuz:Ortaklık

Kiminle zaman geçirin: Başak burçlarıyla
Bu hafta Aslan burcunda oluşacak Yeniay, beklemediğiniz bir paranın gelişi anlamı taşıyabilir. Bu hafta açılan bu enerji akışı bir sonraki haftayı da etkileyecektir. Uranüs’ün de desteğini aldığınızdan ummadığınız bir miktarda para akışı sağlayabilirsiniz.

Sağlık ve spor açısından sizi destekleyen enerjiler var. İyi bir program yakalayabilirsiniz. Bir diyete başlayabilirsiniz. Yaşam tarzınızda değişiklik yapmak için adım atabilirsiniz. Alışkanlıklarınızda değişimler yaşayabilirsiniz.

Bu haftanın tek olumsuz enerjisi Merkür/Satürn karesi ve bu da seyahat ederken size beklenmedik gecikmeler yaşayabileceğinizi anlatıyor.

Haftanın genel enerjisi: Biraz çaba gösterirseniz çevrenizden olumlu etkielr elde edeceksiniz. Eğer başarılı ilişkiler kurarak yolunuzu ileriye taşımak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. <bu hafta şasn hemen yanınızda duruyor ve sizi destekleyen enerjiler var.


Şanslı sayılar: 8, 9, 22, 26, 29, 40


Haftanın anahtar kelimesi: Bereket

Şanslı konunuz: Maddiyat

Kiminle zaman geçirin:Koç burçlarıyla


Astrolog Neşe Erden
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Konu Kapatılmıştır

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2013, burç, daha, dönemde, haftalık, konular, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Sinevizyon | İzleyici Yorumları Starlight Sinema Haberleri 90 31.12.12 15:51
Designer Cenk Mommarje'dan trend yorumları KaLiNKa Evim, Evim Güzel Evim 0 24.02.09 04:11


WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2018 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.