Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Forum Gerçek Arşivi

Forum Gerçek Arşivi Güncelliği yitirmiş konular (Bu bölüme konu açılamaz)


Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler
Eski 01.01.13, 04:13   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 9677
Mesajlar: 32,695
Ettiği Teşekkür: 107636
Aldığı Teşekkür: 166909
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Haftalık Burç Yorumları (2013)


H
aftalık Burç Yorumları


(1 Ocak - 6 Ocak)

Bu hafta Merkür’ün Oğlak burcuna ilerlemesi ile birlikte iş hayatı, sorumluluklar ve anlaşmalar açısından temposu daha yüksek bir dönemdesiniz. Mesleki konularda yapabileceğiniz çok şey var. Grup çalışmaları, sosyal konular da sizi oldukça meşgul edebilir. Yeni ümitler, beklentiler hayatınıza dinamizm getirmekte. Sosyal alanda ve ilişkilerinizde daha pozitif ve maceracı olabileceğiniz günlerdesiniz. Hayatın olumlu yönlerine açık olmanız ve artan iyimserliğiniz sizi çok daha yapıcı kılmakta. Daha çok dikkat çekebilirsiniz.

Bu dönemde size destek veren transitler olduğu gibi bazı gerginlik doğurucu koşullar da olabilir. Oğlak burcundaki Güneş ve Merkür planlarınızı daha iyi uygulamanız, düşüncelerinizi aktarmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için uygun şartlar getirmekte. Uzaklarla ilgili ya da yabancılara yönelik konular ilgi alanınıza girebilir. Ancak bu dönemde aşırıcı ısrarcı olmamak ve iş hayatında üstlerinizle daha dikkatli bir mesafede durmak önemli. Üzerinizde çok fazla yük olabilir. Esnek davranmaya bakın. Aşkta ve duygusal alanda da sabırlı olmak gerek.Bugünlerde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür iş ve finans konularına, sizi bağlayan ortaklaşa işlere dikkat çekiyor. Bir ölçüde kriz çıkaran durumlarla ve sizi sıkıştıran konularla da karşılaşabilirsiniz. Borçlar, finans konuları, miras gibi ortaklı işler daha fazla ön plana gelebilir. Bu dönemde ilişkileriniz, aşk hayatınız ve arkadaşlıklarınız açısından da hareketli günlerdesiniz. Olumlu yanıtlar ve pozitif yaklaşımlar alabilirsiniz. Yeni insanlar, şimdiye kadar tanış olmadığınız kişiler sosyal hayatınıza canlılık getirmekte. Çok daha sosyalsiniz.
Bu dönemde biraz daha dikkatli ve önlemci davranmayı gerektiren koşullar var. Şimdi Oğlak burcunda ilerleyen Güneş son altı aydır sizi meşgul eden durumların değişmeye başladığını ve sizin de farklı bakış açıları kazandığınızı anlatıyor. Bu dönemde ilişkiler, ciddi beraberlikler ve ortaklıklar, evliliğe ait konular daha sık gündeme gelebilir. Aynı zamanda sigorta, miras ya da borçlarınızı ilgilendiren konular varsa bu konularda daha girişken davranmanız gerekebilir. Gereksiz yere endişelerinizin kurbanı olmamaya bakmalısınız. Gevşemeye bakın.


Bu dönemde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür iş hayatına, zaman alan uğraşlara ve sizi yorabilecek koşullara işaret ediyor. Devlete, düzene ait konular, organizasyonel işler gündeminizde olabilir. Yorucu çalışmalar içerisinde olabilirsiniz. Neyse ki Venüs’ün konumu sizi aşkta ve sosyal alanda da canlı kılmakta. Bu dönemde aşk hayatınız çok daha hareketli ve maceralı olabilir. Bu arada yakın ilişkilere, ortaklaşa konulara ve evlilik hayatınıza da özen göstermelisiniz. Kişisel konularda aşırı gurur ya da sert reaksiyonlar ters sonuçlar doğurabilir.

Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür bu dönemde çalışmalarınızın sonuçlarını görebileceğinizi anlatıyor. İş hayatında ve hedeflerinizde daha rahat ve girişken olabileceğiniz günlerdesiniz. Hızlı bir tempo söz konusu olabilir ancak yeni koşullara kendinizi hızlı biçimde ayarlayarak, engelleri aşabilirsiniz. Bu dönemde enerjinizi daha iyi planlayabileceğiniz anlaşılıyor. Yakın ilişkilerde ve sosyal alanda ise daha esnek olmak yararlı. Eve, yerleşime ve ailenize ait konular ilişkileriniz açısından önemli olabilir. Ev için harcamalar artabilir.
Bugünlerde karışık etkiler söz konusu. Ancak oldukça girişken ve mücadeleci olabilirsiniz. Oğlak burcundaki Güneş ve Merkür ev ve aileye ait konulara, babanıza ait konulara dikkat çekebilir. Aynı zamanda toprak ya da gayrimenkule ait konular da gündemde olabilir. Her durumda sizi gelecek yönünde yeni hedefler koymaya yönelten bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizde hareketlilik de dikkat çekiyor. Kısa yolculuklar, ziyaretler, arkadaşlıklar, sosyal konular düşüncelerinize pozitif bir hava getirmekte. Bu dönemde aşkta çok daha cesursunuz.
Bugünlerde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür zihinsel açıdan daha aktif ve mücadeleci olabileceğiniz çevresel koşullara işaret etmekte. İşe ait konular, sorumluluklar sizi daha hızlı davranmaya itebilir. İş açısından önemli yazışmalar, konuşmalar, ziyaretler söz konusu olabilir. Ancak bu dönemde tüm gücünüzü iş ve hedeflerinize odaklamak yerine ayrıca sizi evde ve yakın çevrenizde meşgul eden şeylerle de yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemde parasal durumunuzu daha olumlu kılacak imkanlar var.
Burcunuzda ilerleyen Venüs size sosyallik, hareket ve daha dışa dönük uğraşlar getiriyor. Bu dönemde ilişkilerinizi, aşk hayatınızı daha canlı ve keyifli kılabilirsiniz. Aynı zamanda düşünsel açıdan da girişken ve hareketli olabileceğiniz günlerdesiniz. Yakın çevrenizdeki konular, konuşmalar, anlaşmalar, yazışmalar gündeminizi yenilemekte. Bu dönemde kişisel yeteneklerinizi kullanmak yönünde daha ciddi adımlar atabilirsiniz. Yine bu dönemde parasal konular üzerinde düşünmek, birikimlerinizi, ekonominizi ele almak gerekli olabilir.Burcunuzda ilerleyen Güneş ve Merkür size zekanızı ve iş yeteneklerinizi kullanabileceğiniz olanaklar getirmekte. Bu dönemde düşüncelerinizle, girişimlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Güneş burcunuzda ilerlerken cesaretinizi ortaya koymanız daha kolay olacak. Aynı zamanda bugünlerde para durumunuzu ve ekonominizi ilgilendiren konularda son derece girişken olabilirsiniz. Hem gelirlerinizin hem de harcamalarınızın arttığı bir dönemdesiniz. Fazladan masraflar içine girebilirsiniz. Aşkta ise biraz daha sabırlı ve dikkatli olmanız yararlı olacak.Bu dönemde burcunuza ilerleyen Mars sizi daha aktif ve mücadeleci kılmakta. Şimdiye kadar üzerinde düşündüğünüz konuları harekete geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak gözü kapalı da hareket etmemek gerekiyor. Özellikle tam olarak elinizde olmayan ya da belirsizlik içeren konular bu dönemde önünüzde engel oluşturabilir. Kontrol dışı durumların ya da gizli kalan koşulların etkisi altında kalabilirsiniz. Yine de bu dönemde arkadaşlıklar, sosyal konular sizi gelecek yönünde daha pozitif ve iyimser kılmakta. Sosyal açıdan daha mutlu ve keyifli olabileceğiniz günlerdesiniz.Güneş ve Merkür Oğlak burcunda ilerlerken, enerjinizi ve düşüncelerinizi işe ait konulara, gelecek planlarınıza odaklayabilirsiniz. Bu dönemde gerçekçi planlar yapmak ve grup çalışmaları içerisinde olmak iş hayatınıza yeni bir ivme getirebilir. İyimser olmak yerine daha ciddi düşünmek ve planlı davranmak arzusundasınız. Ayrıca bu dönemde tam olarak net olmayan durumlar, hedefler söz konusu olabilir, bu nedenle aşırı riskli işlere girişmemek en iyisi. Aşkta ve sosyal alanda hareketlilik var ancak bazı yanlış anlamalar, tutarsızlıklar yaşanabilir.

Kaynak
__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 01.01.13, 04:24   #2
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2491
Mesajlar: 21,135
Ettiği Teşekkür: 85085
Aldığı Teşekkür: 125072
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları ( 2013 )

Forumun falcısı, yılın ilk burç yorumlarını ekledin yine.

Çıktığı da yok ya
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 01.01.13, 04:35   #3
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 780
Mesajlar: 14,292
Ettiği Teşekkür: 139227
Aldığı Teşekkür: 49161
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları ( 2013 )

Alıntı:


Bugünlerde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür iş ve finans konularına, sizi bağlayan ortaklaşa işlere dikkat çekiyor. Bir ölçüde kriz çıkaran durumlarla ve sizi sıkıştıran konularla da karşılaşabilirsiniz. Borçlar, finans konuları, miras gibi ortaklı işler daha fazla ön plana gelebilir. Bu dönemde ilişkileriniz, aşk hayatınız ve arkadaşlıklarınız açısından da hareketli günlerdesiniz. Olumlu yanıtlar ve pozitif yaklaşımlar alabilirsiniz. Yeni insanlar, şimdiye kadar tanış olmadığınız kişiler sosyal hayatınıza canlılık getirmekte. Çok daha sosyalsiniz.

Durbi yaa,
bir sey vardi suracikta
aklimda geciyordu,
neydi su yaaa.

Him daha fazla düsünmeden, LaLeeeeee su Sopa neredeeeeeee.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 01.01.13, 04:40   #4
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 9677
Mesajlar: 32,695
Ettiği Teşekkür: 107636
Aldığı Teşekkür: 166909
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları ( 2013 )

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Durbi yaa,
bir sey vardi suracikta
aklimda geciyordu,
neydi su yaaa.

Him daha fazla düsünmeden, LaLeeeeee su Sopa neredeeeeeee.
Valla benim bi suçum yok


__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 01.01.13, 04:42   #5
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 780
Mesajlar: 14,292
Ettiği Teşekkür: 139227
Aldığı Teşekkür: 49161
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları ( 2013 )

Sizin sucunuzdan ben bahsetmedimki, ama LaLe bunu belki aciklayabilir..
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 01.01.13, 19:51   #6
Süper Üye

Limon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2012
Konular: 203
Mesajlar: 2,554
Ettiği Teşekkür: 2143
Aldığı Teşekkür: 11815
Rep Derecesi : Limon isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları ( 2013 )


Burcunuzda ilerleyen Venüs size sosyallik, hareket ve daha dışa dönük uğraşlar getiriyor. Bu dönemde ilişkilerinizi, aşk hayatınızı daha canlı ve keyifli kılabilirsiniz. Aynı zamanda düşünsel açıdan da girişken ve hareketli olabileceğiniz günlerdesiniz. Yakın çevrenizdeki konular, konuşmalar, anlaşmalar, yazışmalar gündeminizi yenilemekte. Bu dönemde kişisel yeteneklerinizi kullanmak yönünde daha ciddi adımlar atabilirsiniz. Yine bu dönemde parasal konular üzerinde düşünmek, birikimlerinizi, ekonominizi ele almak gerekli olabilir.Hayırlısı
__________________
Limon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Limon'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 07.01.13, 14:41   #7
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 9677
Mesajlar: 32,695
Ettiği Teşekkür: 107636
Aldığı Teşekkür: 166909
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları ( 2013 )

Haftalık Burç Yorumları

(7 Ocak - 13 Ocak)

Bekar Koç’lar aşk hayatınızda pekte hoş olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evli olanlar ise eşinizle romantizmi yoğun olarak yaşayabileceğiniz aşkınızı alevlendirecek güzel bir dönemdesiniz. Bu olumlu etki kariyeriniz için potansiyellerinizi arttıracaktır. Fakat iş arkadaşlarınıza karşı dikkatli olun onlarla ya da onların sebep olacağı olaylar yüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu dönemde potansiyellerinizin farkında olun ama aşırı özgüvenli davranmaktan kaçının. Gerçek başarıya ulaşmak için sistemli bir şekilde çalışın ve gayretli olun.


Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. İş arıyorsanız hafta sonu gelmeden olumlu haberle sevinebilirsiniz. Özel hayatınızda yapmış olduğunuz fedakarlıkların anlayışınızın ödülünü fazlasıyla alacaksınız. Yaptığınız işte hedeflerinizi yüksek tutmalı ve cesur adımlarla ilerlemelisiniz popülaritenizin oldukça yükseleceği bu şanslı süreci iyi değerlendirin.Bu hafta işinizle ilgili uzun zamandır planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilir işinizle ilgili önemli bir yükseliş yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz engellerle haksızlıklarla karşılaşarak istediğiniz seviyeye taşıyamadığınız kariyerinizde hakkınızı alabilecek ve oldukça popüler bir noktaya geleceksiniz. Maddi konularda beklediğiniz beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eş yada sevgilinizden göreceğiniz destek sizleri maddi manevi mutlu edecek. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konu yeni tanışacağınız insanlarla samimiyet derecenizi belirlemeniz ve iş bağlantıları yapmadan önce karşınızda ki kişi ve kurumları tanıyıp araştırmanız olmalıdır.


Bu hafta; Ortak iş yaptığınız insanlarla yeni düzenlemelerde bulunarak tüm idareyi onların yetkisine bırakmamalısınız. Temkinli olur ve hesaplamalarınızı dikkatle yaparsanız bu sorunları aşabilir ya da tamamen yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili’ de ihmalkar davranmamalı, Bedeninize gerekli özeni göstermeyi öğrenmelisiniz. Özel yaşamınızda ise gerginlikler tartışmalar sizi bir hayli yorabilir. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilirsiniz.

Bu hafta; Kendi işinizi kurmak istiyorsanız ya riske girin ve kazançlı çıkmayı umun ya da geride kalıp bir fırsat kaçırın tercih sizin. Bu dönemde yanıtlamanız gereken soru, Hangi insanlara güvendiğiniz ve hangi sözlerin yerine getirileceğidir. Haftanın son gününde öğrenebileceğiniz her türlü bilgi genel anlamda olduğu kadar kariyeriniz içinde paha biçilemez olacak gözünüzü kulağınızı dört açın. Özel yaşamınızda ise aile bireyleri ile ilgili sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz…Bu hafta öğrenme isteğiniz artacak ve hangi alanda bilgi sahibi olmak istiyorsanız o alana yönlenerek bilgi sahibi olabileceksiniz. Bir eğitim programı ya da kurs için uygun zamanlardır. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi daha samimi bir hale getirmek sizin elinizde. Eş ya da uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz olumlu etkiler sayesinde ilişkinizdeki sorunları aşabileceksiniz.


Finansal konularda ayrıntılara önem vermeli ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Her türlü fikir alışverişine açık olun ama son kararı ve gerekli düzenlemeleri kendiniz yapın. Bu hafta boyunca gerek özel hayatınız gerekse iş hayatınızda ilişkileriniz önem kazanacak. Ailenizi ilgilendiren konularda geri planda kalmamalı gördüğünüz yanlışı uygun bir dille ifade ederek engel olmaya çalışmalısınız. Özel hayatınızda ise devam eden beraberliğinizde tartışmaları büyütmemeye özen gösterin.
Bu hafta hayattan ne istediğini bilen tarzda yaklaşımlarınızla istekleriniz için mücadele edecek ve başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Yakınlarınızla ilişkileriniz bir hayli önem kazanacak eleştirel durumlara karşı sakin bir tavır takınmalı öfkeli davranışlardan uzak durmalısınız. Her konuda siz haklı olamazsınız karşınızda ki insanları anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanların görüşlerine önem vermeli ve birlikte çalışmalarda bulunmaktan çekinmemelisiniz.
Hafta başında yeni bir iş görüşmesi ortaklık gibi konular gündeminizdeyse araştırmalı ve aceleci kararlar vermemelisiniz. İş arkadaşlarınızdan birinin olumsuz davranışlarıyla karşılaşabilir ve haksız eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun ve hakkınızı ulu orta değil bire bir konuşarak arayın. İletişim kurmakta zorlandığınız kişilerle kendi isteğinizle yol ayrımları yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız sürpriz teklifleri değerlendirmeli ve sizi daha üst seviyelere gelebileceğiniz her imkanı değerlendirmelisiniz. Yeni insanlarla tanışmalar yeni başlangıçları da beraberinde getirecek sizlere.
Zorlayıcı etkilerin olduğu bir hafta karşılıyor sizleri. Anlık kararlar kendinizi haklı görüp üstünlük kurma çabanız sizi ilerleyen zamanla birlikte büyük pişmanlık duyacağınız kararlar almış olmanıza sebep olabilir. Geçmişte kalması gereken düşüncelerinizi eşeleyip durmaktan mutlu olmak yerine mutsuz olmak için çaba sarfetmekten uzaklaşın. Kısa bir tatil yapın iç dünyanıza çekilin meditasyon dua spor gibi konulara yönelenin ve arının. Ağırlığını taşıdığınız düşünceler sizi yanlışların içine sokabilir dikkatli davranın. İş hayatınızda ses tonunuzun yükselmesi size kayıplar getirebilir…
Bugünlerde mücadele etmekten kaçındığınız yorulduğunuz konulara karşı savaşçı ruhunuz uyanıyor adeta. Amaçlarınız idealleriniz doğrularınız için mücadele eden yapınızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Bugün özel hayatınızda ki gelişmeler oldukça dikkat çekici. Eş ya da sevgilinizle ilgili gerçeği yansıtmayan bir şeyler duyabilirsiniz. Emin olmadığınız hiçbir konuda yanılgıya düşmemelisiniz.Kendi işinin sahibi olan ve belli bir konumda yönetici olan Balıklar bu hafta, Borç alacak meseleleri yüzünden bir hayli zorlanabilirsiniz. Bu süreçte haklarınıza sahip çıkmalı ve uzlaşmacı tavırlar sergilemelisiniz. Kendinizi yeteneklerinizi yeniden keşfedebileceğiniz değerli zamanlardasınız. Özel yaşamınızda köklü değişikler yaşamanız olası bu yeniden yapılandırmalar biten ilişkilerin başlangıcı olabileceği gibi uzun yıllardır devam eden huzursuz birlikteliklerin sonu anlamına da gelebilir. Kendinize zaman ayırıp yakın çevrenizle ilgili kendi arzu ve iradenizle değişiklikler gerçekleştireceksiniz. Yıllardır kendi içinizde çözümleyemediğiniz ruhsal ve düşünce bazındaki konuları ele alarak daha bilinçle hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz.

__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 07.01.13, 15:12   #8
Süper Üye

Limon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2012
Konular: 203
Mesajlar: 2,554
Ettiği Teşekkür: 2143
Aldığı Teşekkür: 11815
Rep Derecesi : Limon isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları ( 2013 )
Hafta başında yeni bir iş görüşmesi ortaklık gibi konular gündeminizdeyse araştırmalı ve aceleci kararlar vermemelisiniz. İş arkadaşlarınızdan birinin olumsuz davranışlarıyla karşılaşabilir ve haksız eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun ve hakkınızı ulu orta değil bire bir konuşarak arayın. İletişim kurmakta zorlandığınız kişilerle kendi isteğinizle yol ayrımları yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız sürpriz teklifleri değerlendirmeli ve sizi daha üst seviyelere gelebileceğiniz her imkanı değerlendirmelisiniz. Yeni insanlarla tanışmalar yeni başlangıçları da beraberinde getirecek sizlere.


Bekliyorum olumluyum ılımlıyım
__________________
Limon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Limon'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 14.01.13, 12:39   #9
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 9677
Mesajlar: 32,695
Ettiği Teşekkür: 107636
Aldığı Teşekkür: 166909
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları ( 2013 )


Haftalık BurçYorumları
(14 Ocak - 20 Ocak)

Hafta boyunca yaşadığınız olumsuzluklara karşı adil değerlendirmelerde bulunacak ve kendiniz için en doğru kararları alarak hareket edeceksiniz. İnsanların ne düşündüğünü bir yana bırakacak kendi yaşadıklarınızın artı ve eksilerinin hesabını yaparak kararlarınızı hayata geçireceksiniz. İş hayatınızda oldukça yükselecek bir çok süpriz teklif alacaksınız. Eğitim hayatı devam eden Koç’lar yurt dışı ile bağlantılı konular ve bir çok imkanla karşılaşabilir. Maddi konularda hiç beklemediğiniz insanlardan destek görerek bu alanlar da da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi özel yaşamınızla ilgili konularda yaşanacak gerginliklere sebep olabilir. Kararlı tavrınızı korumalı eş ya da sevgilinizin sizi aşağılar tarzda davranışlarına sessiz kalmamalısınız. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.


Gökler; Bu hafta işinizle ilgili konularda disiplinli çalışmalarınızın mükafatını alacağınızı müjdelemekte. Profosyonelliğinizin getirdiği pek çok avantaj sizleri bekliyor. Size güvenen insanlarla birlikte hareket etmeye devam etmeli. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile sorumluluk almaktan korkmamalısınız. İş hayatınızda kral ve kraliçeliğiniz ilan edilebilir. Devir sizin devriniz… Çalışın üretin emek verin kazanın… Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin yaptığı haksızlıkların farkına vararak özverili bir şekilde hareket etmesi kendisini geliştirmesi ve samimiyeti ile size yaklaşımı ilişkinizde ki sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.
Bu hafta iş hayatınızda keyifli gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz. Terfi zam yeni bir görev gibi. Cesaretli olduğunuz sürece her şey sizin için kolaylıkla ilerleyecektir. Size engel olan başarınızın gölgesi her şey yaşamınızdan çıkıp gidiyor. Yeni insanlar yeni ortamlar şansınızı arttıracak. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile özel yaşamınızda kendinizi ifade etmekte zorlanabilir. Eş ya da sevgilinizin baskıcı tavırlarına karşı kendinizi yeterince iyi müdafa edemeyebilir tartışmalarda suçlanan ve kırılan taraf siz olabilirsiniz. İş hayatınızda da bu dönemde başlatacağınız girişim ve projeler uzun vadeli olacak kazancınızda ise önemli bir artış sizleri memnun edecektir. Haftanın son günlerle seyahetler toplantılar söz konusu olabilir. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.

Bu hafta iş ve özel yaşamınızda başkalarının etkisi altında kalmadan sezgilerinizle hareket etmeli ani çıkışlar sergilemeden birlikte çalıştığınız insanları anlamaya çalışarak özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle inatlaşmalara girmeden hareket etmelisiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Karşıt burcunuz Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi tartışmalar konusunda uyarıyor sizleri. Ben merkezli hareket eder inatçı tavırlar içine girer ve karşınızda ki insanlara söz hakkı tanımadan hareket ederseniz iş ve özel yaşamınızda bitişler yaşayabilir kendi kendinizi oldukça zor bir durumun içine sokabilirsiniz. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.

Bu hafta sağlığınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Uzun zamandır ağrı çektiğiniz bel diş ve bağırsak sistemi ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmalı otomatik bir robot olmadığınızı hatırlayıp etten kemikten olduğunuzu unutmamalısınız. Kısacası bedeninizi dinlendirin. Duygusal konularda ise oldukça keyifli gelişmeler yaşayacak sevginin gücünün nelere kadir olduğunu deneyimleyeceksiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizi güçlendirecek. Yaşamınıza ait her şeyi daha ciddiye alarak hareket edeceksiniz. İş hayatınızda ise güçlü insanlardan gelecek teklif ve işbirlikleri ile karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda güzel gelişmeler sizleri bu anlamda da güçlendirecek. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.Bu hafta iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de özel yaşamınızda doğru insanlarla buluşabilmenin tüm güzellikleri sizleri kuşatıyor adeta. Değişim enerjisi yaşamınızın her alanında kendini gösterirken buna ayak uydurmalısınız. Bu sure içinde önemli talep ve arzularınızı gündeme getirmeli ve mücadele etmekten korkmamalısınız. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi İş hayatınızda beklemediğiniz gelişmeler yaşanmasına görev değişikliği ve yeniden yapılanmalar sebep olabilir. Ortaklıklar iş birlikleri ve yeni katılan insanlar sizi şu anda bulunduğunuz konumdan daha ileriye taşıyacaktır. Aile bireylerinin sağlık problemlerin olumlu yönde son bulması ile rahat bir nefes alabilir ve birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.Bu hafta ev ve ailenizi ilgilendiren konuların gündeminizde olacağına işaret etmekte. Yeni bir yere taşınabilir evinizde değişiklikler yapabilir. Ayrılık ve barışmaların getirdiği yer değişimlerini deneyimleyebilirsiniz. İşinizle ilgili ise kontrollü davranmalı tatlı sözlere itimat ederek bulunduğunuz konumu yok sayarak hareket etmemelisiniz. Bu günlerde ortaklığı olan Terazi’ler iş anlaşmaları yaparken ayrıntılara önem verin ve ortağınızla güven duygunuzu pekiştirerek kararlar alın. Aksi halde her ikinizde zarar görebilirsiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile duygusal olarak içinize kapanabilir karamsar bir ruh hali içinde olup sevdiğiniz insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle bekar Terazi’ler bu haliniz size ilgi duyan insanın sizden uzaklaşmasına bir ilişkinin başlamadan bitmesine sebep olabilir. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.Bu hafta ev ve ailenizi ilgilendiren konuların gündeminizde olacağına işaret etmekte. Yeni bir yere taşınabilir evinizde değişiklikler yapabilir. Ayrılık ve barışmaların getirdiği yer değişimlerini deneyimleyebilirsiniz. İşinizle ilgili ise kontrollü davranmalı tatlı sözlere itimat ederek bulunduğunuz konumu yok sayarak hareket etmemelisiniz. Bu günlerde ortaklığı olan Terazi’ler iş anlaşmaları yaparken ayrıntılara önem verin ve ortağınızla güven duygunuzu pekiştirerek kararlar alın. Aksi halde her ikinizde zarar görebilirsiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile duygusal olarak içinize kapanabilir karamsar bir ruh hali içinde olup sevdiğiniz insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle bekar Terazi’ler bu haliniz size ilgi duyan insanın sizden uzaklaşmasına bir ilişkinin başlamadan bitmesine sebep olabilir. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.
Gökyüzü hafta boyunca güvenle ilgili konuların önem kazanacağına işaret etmekte. Yaşamınızın her alanında güvenmek ve güvenilmek istersiniz. İşinizle ilgili güvence özel yaşamınızla ilgili güvence bu duygu ilk bir kaç gün sizleri yorsa da ilerleyen günlerle birlikte sağlıklı doğru ve uzun vadede geçerliliğini koruyacak kararlar almanızı sağlayacaktır. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizleri iş ve özel yaşamınızda adeta aydınlatacak bir çok insanın ilgi odağı olmanızı sağlayacaktır. Adeta yaşadığınız zorluklardan sonra yeniden doğduğunuzu hissedersiniz.. Bu enerjileri doğru kullanın hedeflerinizi yüksek tutun çalışmaktan korkmayın her fırsat bir yenisini daha getirecektir sizlere. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.

Bu hafta iş ve özel yaşamınızda risk taşıyan konulardan uzak durmalısınız. Özellikle finansal anlamda olayları ayrıntıları ile incelemeli gelip gelmeyeceğinden emin olmadığınız kazançlara güvenerek harcamalarda girişimlerde bulunmamalısınız. 11 Ocak’ta 21:44’ Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi duygusal konularda dikkatli olmanız karamsar davranışlar içinde eş ya da sevgilinizle tartışmalardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Sözlerinizi kontrol altına alın. Kurşundan ağır kelimelerle yürekleri yıkabilir ve size tüm kalbi ile bağlı eş ya da sevgilinizi bu yüzden kaybedebilirsiniz. Kırılan bir ekmek nasıl eski haline gelmezse ilişkinizde yaşanan onca acı ve kırgınlıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır. Bunun bilinci içinde hareket edip etmeme tercihine sahipsiniz. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.
Gökyüzü bu hafta iç dünyanıza dönüp rotanızı belirlemeniz için yapacaklarınızı planlamaya yöneleceğinize işaret etmekte. Az konuşup çok dinleyecek ve kararlarınızı uygulyacağınız zamanı belirleyeceksiniz. Geçmişte kalan size maddi manevi zararı dokunan sevgilinizle ilgili haberler alabilir. Size yaşattıklarının aynısı yaşadığını öğrenince şaşırabilir ve ilahi adaletin hiç bir zaman haksızlığı adil görmediğini deneyimlemenin şaşkınlığını yaşayacaksınız. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile birlikte iş hayatınızda proje düşünce ve isteklerinizi sunabilir olumlu cevaplar gelişmeler tekliflerle kısa zamanda fazlasıyla yol alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yakınınızda bulunan bir elemanınız birlikte çalıştığınız bir insanın duygusal yaklaşımlarını karşılıksız bırakmadan bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.Gökyüzü bu hafta otorite konumundaki insanlarla ilişkilerinizin önem kazanacağına işaret etmekte. Sorumluluklarınızı yerine getirmede zorlanabilir. Çalışma arkadaşlarınızla sen ben çekişmesi yaşayarak gecikmeler yaşabilirsiniz. Sakın yılmayın mücadele edin bu dönemde yeteneklerinizi ortaya koymalı engellerin sizi başarıya giden yoldan çevirmesine izin vermeden hareket etmelisiniz. Yaşamı sorumluluklarınızı isteklerinizi ciddiye alın ve ciddiyetle hareket edin.. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizleri rahatlatacak. Duygusal davranışlarınızı bir tarafa bırakarak gerçekçi davranacaksınız. Sorunların üstesinden gelebilecek yeni başlangıçlar ve ilişkilerinizi iyileştirebilme imkanını elde edebileceksiniz. Yeni ay enerjisi tohumlama dönemi olarak değerlendirilir. Enerjinizi düşüncelerinizi iyi ve güzel olanla bütünleştirdiğinizde dua meditasyon yaparak ruhsal arınmanızı sağlayabilir; Pozitif enerjiyi yaşamınıza çekebilirsiniz.

Müneccim.com
__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 14.01.13, 13:41   #10
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 780
Mesajlar: 14,292
Ettiği Teşekkür: 139227
Aldığı Teşekkür: 49161
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Alıntı:Acaba iyi bir seymi dedi, bende anlayamadim.
Ama Haftanin iyi basladigi dogru, Hafta basinda yeni konsoloslada tanistik, net birine benziyor.

Konsolosta islerimde simdilik iyi gitti.

Baska bir istende hayirli haberler geldi, simdi hemen plan yapip, bir seyler ayaga kaldirmak lazim.

Anlasilan bu hafta benim haftam, birde hava düzelse, balkonda kahvaltiya baslayacagim.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Konu Kapatılmıştır

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2013, burç, daha, dönemde, haftalık, konular, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Sinevizyon | İzleyici Yorumları Starlight Sinema Haberleri 92 06.01.19 01:48
Designer Cenk Mommarje'dan trend yorumları KaLiNKa Evim, Evim Güzel Evim 0 24.02.09 05:11


WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.